Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Hovemoenløpet 2024 – Sørdalskarusellen

Lignende saker

Startlister og resultater for Hovemoenløpet 29. mai som er en del av Sørdalskarusellen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Lillehammer.

Publisert 29. mai 2024 i Resultater

Hovemoenløpet 2024

42. utgave

Dato

25. mai – 28. mai (virtuelt)
29. mai – Fellesstart kl 19.00

Fuglekikkertårnet

Distanse

5,2 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF Aktiv M20-35 16:49.7 0:00.0
2 Åsmund Wiberg Otra Il/Stampa Run Club M20-29 17:46.6 0:56.9
3 Emil Reite NTG Lillehammer M16-19 17:48.1 0:58.4
4 Kjartan Drageset-Helland Moi il M30-39 17:55.4 1:05.7
5 Andreas Kvam Svorkmo NOI / SRC M30-39 18:07.4 1:17.7
6 Jørgen Krogsæter Stampa Run Club M20-29 18:09.6 1:19.9
7 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF M30-39 18:11.7 1:22.0
8 Tord Mathias Berget Hareland Dombås IL M16-19 18:16.3 1:26.6
9 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub M30-39 18:24.6 1:34.9
10 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF M20-29 18:39.0 1:49.3
11 Kjetil Øygard Lillehammer IF M30-39 18:43.1 1:53.4
12 Lars BERGER Madshus M40-49 18:44.9 1:55.2
13 Syver Rusten Dalen Lillehammer IF M16-19 18:53.7 2:04.0
14 Marcos PUIGDEFABREGAS Lillehammer Sport Aktiv M20-35 19:15.0 2:25.3
15 Anders Alme Eng Nordre Land IL M20-29 19:15.6 2:25.9
16 Eirik Aalberg Lillehammer M16-19 19:25.3 2:35.6
17 Kristoffer Grøv Team Anlegg Øst Entreprenør M30-39 19:29.8 2:40.1
18 Per Ola GASMANN Lillehammer M40-49 19:31.8 2:42.1
19 Mads Huken Mathiesen Ullensaker SK M20-29 19:42.8 2:53.1
20 Eskil Hov Stampa Run Club M20-29 19:46.4 2:56.7
21 Lasse Braastad Sør-Vekkom Lauparlag M20-29 19:47.2 2:57.5
22 Ole Sollien Hulbak Fiskebeinern Sk/Sweco BIL M30-39 19:48.4 2:58.7
23 Erik Hattestad Team Anlegg Øst Entreprenør Aktiv M20-35 19:50.1 3:00.4
24 Lauritz Sogn-Larssen Oslo M20-29 19:54.8 3:05.1
25 Åsmund Lindvik Råbøl Lillehammer M30-39 19:56.6 3:06.9
26 Iver Andreas Svarstad HANSLIEN Lillehammer M20-29 20:00.9 3:11.2
27 Lars Braastad Sør-Vekkom Lauparlag M50-59 20:01.1 3:11.4
28 Ask Jørgensen If Kilkameratene M16-19 20:03.9 3:14.2
29 Morten Odsæter Roterud IL M30-39 20:04.7 3:15.0
30 Sondre Bolstad Nordre Ål Runners M40-49 20:07.2 3:17.5
31 Jonas Berntsen Markeng Lillehammer M30-39 20:09.4 3:19.7
32 Sivert Raddum Skaug Tretten M20-29 20:20.5 3:30.8
33 Ludvik Ytredal Harstad Lillehammer M16-19 20:27.3 3:37.6
34 Kim Finsrud SIX Runners/Sør-Vekkom Lauparlag M40-49 20:30.9 3:41.2
35 Øyvind Hasli Lillehammer IF M40-49 20:33.1 3:43.4
36 Halvor Melbø Vingrom IL M12-15 20:34.9 3:45.2
37 Endre Vold-Engesli Søre Ål Il/Søre Ål Old Boys M40-49 20:38.6 3:48.9
38 Torstein Hermansen Ntg-L M30-39 20:46.6 3:56.9
39 Johan Melbø Vingrom IL M12-15 20:47.3 3:57.6
40 Asgeir Risheim Kvam Såob / Sweco BIL M40-49 20:50.0 4:00.3
41 Even Broberg Jevnaker IF ski M16-19 20:55.8 4:06.1
42 Cato Visdal Mikalsen Leeds United M40-49 20:56.1 4:06.4
43 Kristoffer Kvarstad Stampa run Club M20-29 20:56.5 4:06.8
44 Magnus Solberg Norkart BIL M40-49 20:56.9 4:07.2
45 Øystein Bakken Smågnagerne M30-39 20:57.2 4:07.5
46 Aleksander Sliper Lillehammer Skiklub M30-39 20:59.3 4:09.6
47 Vemund Lien Lillehammer IF Aktiv M20-35 21:00.7 4:11.0
48 Amund Owren Vingrom M20-29 21:04.6 4:14.9
49 Daniel Sørmoen Lysgårdsbakkens Venner M30-39 21:07.0 4:17.3
50 Kristian Nilsplass Vingrom IL / AF Gruppen Norge AS M30-39 21:08.2 4:18.5

Kvinner, topp 50

1 Anna Helene Grønberg Lillehammer IF K16-19 21:01.8
2 Ragnhild Haukåen Sør-Vekkom Lauparlag K20-29 21:07.8
3 Kristin Haug Lillehammer IF K12-15 21:18.9
4 Julie Jeistad Lismarka Skilag K20-29 21:28.2
5 Marte Kjøren Lillehammer if Aktiv K20-35 21:30.9
6 Ida Børset Westad Lillehammer K30-39 21:47.2
7 Merethe Braathen Sinnes Lillehammer Skiklub K40-49 22:03.8
8 Hanne Marthe Lie Oslo K30-39 22:09.5
9 Pernille Gullikstad Søre ål il Aktiv K20-35 22:13.6
10 Thea Sørum Lillehammer Skiklub K20-29 22:24.8
11 Ida Ramstad Lillehammer Skiklub Aktiv K20-35 22:40.1
12 Hege Skari Lillehammer Skiklub K50-59 22:49.7
13 Emma Solberg Lillehammer Skiklub K12-15 22:54.3
14 Kari Lier Ring IL K40-49 23:00.7
15 Sissel Nordal Fliflet Follebu Skiklubb K30-39 23:34.1
16 Karoline Nikolaisen Drammen K30-39 23:36.8
17 Ragnhild Rykhus Aa Dombås IL K20-29 23:44.0
18 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag K20-29 23:45.7
19 Torunn Ølstad Gjøvik K50-59 23:53.1
20 Inger Marit Braastad Lie Lillehammer K30-39 23:56.0
20 Celine Storlien Lillehammer Skiklub K16-19 23:56.0
22 Ellen SANDBAKKEN Roterud IL K40-49 23:57.8
23 Marte Volden Svingvoll K30-39 24:14.5
24 Hedda Stenumgard Sør-Vekkom Lauparlag K16-19 24:19.9
25 Sigrid Sørheim Vingrom IL K12-15 24:28.1
26 Mari Røysheim Lillehammer K30-39 24:35.2
27 Mari Lillehammer K30-39 24:48.8
28 Klara Dahl-Hofseth Lillehammer Skiklubb K12-15 25:12.1
29 Elizabeth Tester Lillehammer K30-39 25:19.4
30 Kari Bjørnsrud Lillehammer Klatreklubb K30-39 25:23.3
31 Ida Nyløkken Lillehammer K30-39 25:28.5
32 Borghild OUREN Vingrom il K40-49 25:29.5
33 Nora Solum Lillehammer K30-39 25:35.2
34 Guro Rønnestad Lillehammer K40-49 25:44.0
35 Bjørg Hagen Lillehammer K50-59 25:51.8
36 Bergljot Dahl-Hofseth Lillehammer K40-49 26:20.9
37 Rannveig Røstad Søre Ål IL K40-49 26:24.5
38 Kari Svingheim Lillehammer K30-39 26:39.9
39 Hege Brenden Lillehammer K40-49 26:41.1
40 Ane Melbø Vingrom IL K12-15 26:42.9
41 Karina Grytøyr Kolden Lillehammer K30-39 26:49.2
42 Ingrid Ljones SI Aktiv Lillehammer K30-39 26:51.5
43 Mette Eggen Lillehammer K50-59 26:51.9
44 Miriam Delphin Rulk K50-59 27:04.2
45 Marit Melbø Vingrom IL K50-59 27:12.2
46 Linda Jeanette Berger Øyer-Tretten if K40-49 27:22.1
47 Tuva Svarstad Andresen Lillehammer Skiklub K12-15 27:27.3
48 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub K16-19 27:33.0
49 Sigrid Nordgården Lillehammer K30-39 27:38.6
50 Ingvill Håkenstad ØTI K40-49 27:43.3

Alle resultater fra Sørdalskarusellen 2024

Om løpet

Flere resultater

Alle resultater