Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Program og resultater Innendørs NM friidrett 2023

Lignende saker

Program, startlister og resultater Innendørs NM friidrett som arrangeres i Bærum idrettspark 18.-19. februar 2023.

Publisert 19. februar 2023 i Resultater

Innendørs NM friidrett 2023

Dato

18. -19. februar

Sted

Bærum Idrettspark – Viken

På TV

NRK sender fra stevnet både lørdag og søndag. Lenke til sendingen.

Lørdag: NRK2 17:00-18:05 og NRK1 18:00-19:00.
Søndag: NRK2 13:00-13:30 og NRK1 13:30-14:45.

Arenalyd og enkel sending kan sees på friidrettskanalen.no utenfor NRKs sendetider.
Lørdag
Søndag

Friidrett på TV

Startlister individuelle øvelser

Startlister stafetter

Resultater lørdag

Liveresultater søndag

Program

[sportsdioten_mobile_ad]

Forhåndsomtale og medaljetips alle øvelser

Hjemmeside

Norske innendørsrekorder

Øvelse Tid Navn Klubb Sted Dato
60m 6.55 Jaysuma Saidy Ndure IL i BUL Gent, BEL 24.02.2008
200m 20.51 Geir Moen Moss IL Liévin, FRA 19.02.1995
400m 45.05 Karsten Warholm Dimna IL Glasgow, GBR 02.03.2019
800m 1:46.28 Vebjørn Rodal Oppdal FIK Birmingham, GBR 23.02.1997
1000m 2:20.86 Thomas Rooth Ullensaker/Kisa IL Hvam, NOR 17.02.2018
1500m 3:31.80 Jakob Ingebrigtsen Sandnes IL Liévin, FRA 09.02.2021
1 mile (1609m) 3:56.99 Filip Ingebrigtsen Sandnes IL New York, USA 08.02.2020
3000m 7:45.54 Henrik Ingebrigtsen Sandnes IL Praha, CZE 07.03.2015
5000m 13.52.6 Arne Kvalheim IK Tjalve Berling, GER 16.02.1974
60mhk 7.69 Vladimir Vukicevic SK Vidar Göteborg, SWE 01.03.2013
Høyde 2.36 Steinar Hoen IK Tjalve Balingen, GER 12.02.1994
Høyde u.t. 1.82 Sturle Kalstad IL Gular Oslo, NOR 13.03.1983
Stav 5.74 Sondre Guttormsen SK Vidar Kalmar, SWE 06.02.2021
Lengde 7.81 Martin Roe IL i Fri Sandnes, NOR 03.03.2018
Lengde u.t. 3.71 Arne Tvervaag Ringerike FIK Noresund, NOR 11.11.1968
Tresteg 16.96 Sigurd Njerve IL Norna-Salhus Borlänge, SWE 18.02.1996
Kule 21.09 Markus Thomsen IK Tjalve Växjö, SWE 01.02.2021
5000m gang 18:49.10 Erling Andersen Søfteland TIL Budapest, HUN 06.03.1988
7-kamp 5951 Martin Roe IL Fri Sandens, NOR 04.03.2018
4x200m 1:27.66 Karsten Warholm – Henrik Overvåg – Nicolas R. Master – Toralv Opasal Dimna IL Rud, NOR 06.03.2016
60 m 7.10 Ezinne Okparaebo, IL i BUL IL i BUL Praha, CZE 08.03.2015
200 m 23.41 Helene Rønningen, IL Tyrving IL Tyrving Rud 04.02.2018
400 m 52.25 Amalie Hammild Iuel, IK Tjalve IK Tjalve Rud 01.02.2020
800 m 2:00.92 Hedda Hynne, IK Tjalve IK Tjalve Liévin, FRA 09.02.2021
1000 m 2:43.62 Lisbeth Pedersen, SK Vidar SK Vidar Chemnitz, GER 07.02.2003
1500 m 4:08.65 Ingvill Måkestad Bovim, IL Gular IL Gular Srockholm, SWE 22.02.2011
1 mile (1609 m) 4:28.49 Ingvill Måkestad Bovim, IL Gular IL Gular Birmingham, GBR 20.02.2010
3000 m 8:44.68 Karoline Bjerkeli, Grøvdal, IK Tjalve IK Tjalve Rud 10.02.2019
5000 m 16:00.99 Andrea Modin Engesæth, IL Runar IL Runar Boston, USA 04.12.2021
60 m h 7.83 Christina Vukicevic, Ski IL Ski IL Paris, FRA 04.03.2011
Høyde 2.00 Hanne Haugland, Minerva Friidrett Minerva Friidrett Spala, POL 17.02.1995
Høyde u.t. 1.53 Stine Kufaas, IL i BUL IL i BUL Stange 28.02.2009
Stav 4.51 Lene Retzius, IL i BUL IL i BUL Sandnes 10.08.2019
Lengde 6.51 Berit Tøien Berthelsen, IL Tyrving IL Tyving Praha, CZE 12.03.1967
Lengde u.t. 3.03 Oda Utsi Onstad, IL Norna-Salhus IL Norna-Salhus Rud 02.02.2020
Tresteg 13.65 Oda Utsi Onstad, IL Norna-Salhus IL Norna-Salhus Haugesund 02.02.2019
Kule 17.25 Katarina Sederholm, Stjørdal FIK Stjørdal FIK Stange 07.02.1998
Spyd 64.36 Trine Solberg Hattestad, IF Minerva IF Minerva Luleå, SWE 25.02.1986
3000 m gang 11:59.3 Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus IL Norna-Salhus Lievin, FRA 01.02.2004
5-kamp 4471p Henriette Jæger, Aremark IF Aremark IF Rud 21.02.2021
4x200m 1:37.96 Astrid M. Cederkvist, Agathe H. Wathne, Liv Storhaug, Vilde Aasmo Sandnes IL Rud, NOR

Flere resultater

Innendørs NM Innendørs NM Innendørs NM Innendørs NM

Alle resultater