Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Jessheim Vintermaraton 2023 resultater

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Jessheim Vintermaraton som arrangeres 12. november 2023.

Publisert 12. november 2023 i Resultater

Jessheim Vintermaraton 2023

Dato

12. november

Sted

Jessheim Stadion – Viken

Distanser

10 km | Halvmaraton | Maraton

Startlister

Alle resultater

Maraton menn, topp 30

1 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb M35-39 2:31:39.0 0:00.0
2 Sander A Deilkås Team Dæhlie Sportswear M23-34 2:32:47.0 1:08.0
3 Henning Offigstad Bratsberg IL M35-39 2:37:22.0 5:43.0
4 Lars Peter Raknes Rasta M35-39 2:39:32.0 7:53.0
5 Dan Juan The Game M35-39 2:39:37.0 7:58.0
6 Mats Hellerud Moss IL M23-34 2:39:41.0 8:02.0
7 Ruben Marco Arroyo Fredrikstad IF / C.A.Benidorm M40-44 2:39:54.0 8:15.0
8 Lars-Kristian Eriksen Sarpsborg M40-44 2:40:01.0 8:22.0
9 Tomas Langgård Njaal IF / MRC Oslo M40-44 2:41:44.0 10:05.0
10 Per Erlend Voie Arendal Løpeklubb M35-39 2:41:45.0 10:06.0
11 Simon Haldorsen Oslo M23-34 2:41:51.0 10:12.0
12 Andreas Fossan Gular, IL / Mckinsey & Company M23-34 2:43:30.0 11:51.0
13 Markus Rogne Myklebust Mckinsey M23-34 2:43:47.0 12:08.0
14 Baptiste Rogeau Oslo M35-39 2:44:50.0 13:11.0
15 Janis Resnis Vestby M40-44 2:46:57.0 15:18.0
16 Morten Lunheim Solbakken Lillehammer IF M35-39 2:47:21.0 15:42.0
17 Robert Bue Marnardal IL M23-34 2:50:06.0 18:27.0
18 Knut Jensvold Grefsenperlen Ultraløpeklubb M45-49 2:50:29.0 18:50.0
19 Eivind Andersen Åsgårdstrand M45-49 2:51:47.0 20:08.0
20 Mats Pettersen Orkla BIL M50-54 2:52:48.0 21:09.0
21 Jens-Olaf Lingaas Foak/Hph M23-34 2:53:19.0 21:40.0
22 Gp Koko Hønefoss M40-44 2:53:29.0 21:50.0
23 Erik Lindstad Asker M23-34 2:55:36.0 23:57.0
24 Sondre Bolstad Lillehammer IF M40-44 2:55:52.0 24:13.0
25 Thomas Oma Årstad Velocipædforening M35-39 2:56:19.0 24:40.0
26 Andreas L. Ulvær Oslo M40-44 2:56:25.0 24:46.0
27 Anders Kittelsen Virke BIL M40-44 2:56:34.0 24:55.0
28 Simon Ramskeid Nittedal IL / Sport 1 Nittedal M35-39 2:56:49.0 25:10.0
29 Janis Berzins Hakadal M50-54 2:57:54.0 26:15.0
30 Pelle Bamle Asker M23-34 2:58:32.0 26:53.0

Maraton kvinner

1 Trude Helen Thomassen Lakselv K45-49 3:03:19.0 0:00.0
2 Ida Slorafoss Romerike Ultraløperklubb K35-39 3:07:12.0 3:53.0
3 Roxana Nagy Transylvania Sports Zone K40-44 3:10:43.0 7:24.0
4 Hilde Jensvold Grefsenperlen Ultraløpeklubb K45-49 3:26:34.0 23:15.0
5 Siri Hesla Oslo K40-44 3:26:36.0 23:17.0
6 Lucilla Maria Bruni DNB K40-44 3:27:08.0 23:49.0
7 Ingvild Aurdal Fet IL K50-54 3:28:48.0 25:29.0
8 Eirin Løberg Gjerpen Idrettsforening K40-44 3:37:41.0 34:22.0
9 Liv-Janne Øvrebust Team Driv Trening K55-59 3:38:22.0 35:03.0
10 Katrine Sæves Gjerdrum IL K40-44 3:40:06.0 36:47.0
11 Yulai Fjeld Oslo K23-34 3:41:40.0 38:21.0
12 Tone Raaen Nyborg K45-49 3:43:29.0 40:10.0
13 Unni Moseby Oslo K55-59 3:43:40.0 40:21.0

Halvmaraton, menn, topp 30

1 Johannes Teigland Gular, IL M23-34 1:09:48.0 0:00.0
2 Knut Olav Øygard Jølster IL / BDO M23-34 1:10:19.0 0:31.0
3 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Nydalens Skiklub / Zone Deux M23-34 1:11:39.0 1:51.0
4 Kristoffer M Skjerping Kjekkas IF M23-34 1:12:58.0 3:10.0
5 Halfdan-Emil Færø Varegg Fleridrett M23-34 1:13:00.0 3:12.0
6 Sven Axel Kilander Sportsklubben Vidar M45-49 1:13:16.0 3:28.0
7 Njaal Aase Oslostudentenes IK M20-22 1:13:26.0 3:38.0
8 Christian Sæten PwC BIL / Team Stredet M35-39 1:14:34.0 4:46.0
9 Thomas Berntsen Oslo M23-34 1:14:44.0 4:56.0
10 Nicolay Bondi Oslo M23-34 1:14:52.0 5:04.0
11 Stian Vestbø Haugesund M40-44 1:15:25.0 5:37.0
12 Herman Christensen Team Christensen M23-34 1:15:34.0 5:46.0
13 Knut Borkholm Eiker-Kvikk, IF / Eiker Kvikk M20-22 1:15:54.0 6:06.0
14 Nikolai Ruen Oslo M23-34 1:16:01.0 6:13.0
15 Kristian Stenerud Nydalens Skiklub / Telenor M23-34 1:16:06.0 6:18.0
16 Mathias Brodersen Rena M23-34 1:16:22.0 6:34.0
17 Fredrik Kjøll Oslofjord triatlon M23-34 1:16:32.0 6:44.0
18 Reis Avdimetaj Team B M35-39 1:16:34.0 6:46.0
19 Jørgen Moen Sportsklubben Vidar M23-34 1:16:47.0 6:59.0
20 Anders Haslie Vestby M40-44 1:16:53.0 7:05.0
21 Anders Broen Oslo M23-34 1:17:23.0 7:35.0
22 Erik Nakkerud Okseforumet M23-34 1:17:38.0 7:50.0
23 Jardar Tosterud Oslo M35-39 1:17:40.0 7:52.0
24 Ola Nisja Pondusjoggen Team Bygdø IL M45-49 1:17:44.0 7:56.0
25 Sindre Gjøystdal Hydro M35-39 1:18:02.0 8:14.0
26 Jon Shaw Söderberg & Partners WM M23-34 1:18:30.0 8:42.0
27 Hogne Vestvik Stavern M23-34 1:18:35.0 8:47.0
28 Ole-Hermann Røhr Rygge IL M45-49 1:18:40.0 8:52.0
29 Ole Christian Lien Adamstuen løpeklubb M45-49 1:18:49.0 9:01.0
30 Mats Jensen Sjetne IL / Skanska Aktiv M23-34 1:19:11.0 9:23.0
30 Tord Krogtoft Sankthanshaugen løpeklubb M45-49 1:19:11.0 9:23.0

Halvmaraton, kvinner, topp 30

1 Silje Eklund Skreia IL / Team Sportsmanden K40-44 1:20:39.0 0:00.0
2 Elisabeth Stubberud Strindheim IL K35-39 1:22:21.0 1:42.0
3 Frida Bjørnstad Konow NTNUI / Twr Lundmarks K23-34 1:24:18.0 3:39.0
4 Birgitte Økland twr Lundmarks K23-34 1:24:41.0 4:02.0
5 Linnea Øberg twr K23-34 1:24:46.0 4:07.0
6 Ane Berg Martinsen K23-34 1:24:48.0 4:09.0
7 Tiril Johansen Bodø Bauta K23-34 1:25:04.0 4:25.0
8 Marthe Kristine Hafsahl KARSET Norsk Tipping BIL K35-39 1:26:13.0 5:34.0
9 Vilde Obel Vigerust Oslo K23-34 1:26:36.0 5:57.0
10 Tiril Jørgensen Harstad Cykleklubb K23-34 1:26:51.0 6:12.0
11 Johanne Hjelle Nitter Moss K35-39 1:27:02.0 6:23.0
12 Ingrid Eliassen Eriksen twr Lundmarks//Bodø Bauta K23-34 1:27:49.0 7:10.0
13 Emilia Hoseth Kløfta K23-34 1:28:08.0 7:29.0
14 Iris Mæhle Sportsklubben Vidar K20-22 1:28:23.0 7:44.0
15 Torhild Skagestad Otra IL K23-34 1:29:30.0 8:51.0
16 Hanna Breivold Bøler IF / Bøler IF Friidrett K23-34 1:29:33.0 8:54.0
17 Linn Vibekken Ullensaker/Kisa IL K40-44 1:29:34.0 8:55.0
18 Kine Blummenfelt SKI K23-34 1:29:36.0 8:57.0
18 Kristin Overvaag Sportsklubben Vidar K55-59 1:29:36.0 8:57.0
20 Line Sørensen-Ødegård Lier K35-39 1:29:45.0 9:06.0
21 Kjersti Christina Moody Ullensaker/Kisa IL / Ullensaker/Kisa IL, Romerike Ultraløperklubb K45-49 1:29:55.0 9:16.0
22 Oddbjørg Stokkeland Ous-Bil K35-39 1:30:00.0 9:21.0
23 Camilla Rustadbakken Berg Norsk Tipping Bil/ Hamar Skiklubb K45-49 1:31:33.0 10:54.0
24 Sigrid Marie Lindkjølen Eidskog Aktiv/ Magnor UL K45-49 1:32:51.0 12:12.0
25 Eva Gustumhaugen Flo Lyn ski K45-49 1:33:30.0 12:51.0
26 Kaja Stabursvik Oslo K35-39 1:33:38.0 12:59.0
27 Nora Paulsen Skjerdingstad OSI K23-34 1:33:44.0 13:05.0
28 Maria Ringstad Dimna IL K23-34 1:33:50.0 13:11.0
29 Signe Engelund Drammen K23-34 1:33:56.0 13:17.0
30 Sarka Søderstrøm Grieg K45-49 1:34:03.0 13:24.0

10 km menn, topp 30

1 Ola Matre Sportsklubben Vidar M23-34 32:57.0 0:00.0
2 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag / Rjukan Friidrett M16-17 33:13.0 0:16.0
3 Matias Brekkå Oslostudentenes IK M23-34 33:28.0 0:31.0
4 Sindre Nås Oslo M23-34 33:30.0 0:33.0
5 Pål Onsrud Gjøvik Friidrettsklubb / Team Sportsmanden M23-34 33:31.0 0:34.0
6 Fartsholder 34 Min Mathias Moen Sportsklubben Vidar M35-39 33:40.0 0:43.0
7 Håvard Berge Oslo M23-34 33:41.0 0:44.0
8 Jostein Nyquist Øystre Slidre IL M23-34 33:48.0 0:51.0
9 Ole Ravna Sportsklubben Vidar M23-34 33:58.0 1:01.0
10 Ole Martin Synnes Runner’S World Norge M23-34 34:40.0 1:43.0
11 Aleksander Jæger Øst-Bamble Løpelaug M23-34 34:46.0 1:49.0
11 Kristen Lundemo Syvertsen Åsen IL / Team AF Håndverk M23-34 34:46.0 1:49.0
13 David Stefan Rieger OSI Friidrett M20-22 35:30.0 2:33.0
14 Jørgen Magelssen SKI M23-34 35:34.0 2:37.0
15 Marius Taugbøl BFG Bergen Løpeklubb M23-34 35:38.0 2:41.0
16 Håvard Klefstad Oslo M40-44 35:48.0 2:51.0
17 Bastian Fjermeros Sportsklubben Vidar M35-39 35:54.0 2:57.0
18 Henning Mortensen Lillehammer IF M40-44 36:08.0 3:11.0
19 Sondre Garegg Gårdsmoen Eiksmarka M18-19 36:13.0 3:16.0
20 Joakim Vatne Team Jokkessen M35-39 36:18.0 3:21.0
21 Fredrik Sætereng Fyksen Sportsklubben Vidar M23-34 36:26.0 3:29.0
22 Jostein Olafsen Team Braasport M23-34 36:29.0 3:32.0
23 Ola Esten Røssum Kvam IL M23-34 36:44.0 3:47.0
24 Bård Gunnar Brun Eidsvold Værks Skiklub M20-22 36:46.0 3:49.0
24 Ole Petter K Schmedling Sportsklubben Vidar M35-39 36:46.0 3:49.0
26 Pål Oscar Christensen Oslo M23-34 36:56.0 3:59.0
27 Mikkel Trøstheim FLÅ M23-34 37:06.0 4:09.0
28 Andreas Hellesø Sportsklubben Vidar M40-44 37:07.0 4:10.0
29 Kristoffer Strømme Oslostudentenes IK M23-34 37:09.0 4:12.0
30 Lars Bergendahl Appfarm M23-34 37:11.0 4:14.0
30 Kristoffer Gulbrand Holmerud Holmerud Flis og Membran M18-19 37:11.0 4:14.0

10 km kvinner, topp 30

1 Marianne Harnes SK Vidar K23-34 36:25.0 0:00.0
2 Julie Aspesletten Oslo K23-34 36:59.0 0:34.0
3 Ine Skjellum Royal Sportsklubb K23-34 38:48.0 2:23.0
4 Hege Njå Bjørkmann Sportsklubben Vidar K45-49 39:09.0 2:44.0
5 Trine Kolstrøm Jessheim K40-44 39:29.0 3:04.0
6 Marthe Haavind Rustad IL K45-49 39:37.0 3:12.0
7 Veslemøy Rønnevik Sportsklubben Vidar K23-34 40:10.0 3:45.0
8 Zelia Näfen Rhone Runners K23-34 41:05.0 4:40.0
9 Sofie Granskogen Bjerregård Raufoss Friidrett K18-19 41:24.0 4:59.0
10 Hanne Mette Sande Jessheim K40-44 41:30.0 5:05.0
11 Anne Sofie Fosseli Sportsklubben Vidar K23-34 42:01.0 5:36.0
12 Tove Frøberg Oslo K23-34 42:08.0 5:43.0
13 Diana Isjomina Oslo Sportslager K23-34 43:18.0 6:53.0
14 Caroline Viste Oslostudentenes IK K23-34 43:53.0 7:28.0
15 Christina Malén Staulen Fink Porsgrunn K23-34 44:29.0 8:04.0
16 Thea Elnan Sportsklubben Vidar / SK Vidar K23-34 44:31.0 8:06.0
17 Mari Fenn Kristiansen Oslo K23-34 44:44.0 8:19.0
18 Linnea Harbyengen Brumunddal K23-34 44:49.0 8:24.0
19 Mari Nyhaug Oslo K23-34 45:01.0 8:36.0
20 Malin Sommerstad Oslo K23-34 45:07.0 8:42.0
21 Julie S Flaagen Løpegruppa Jessheim K23-34 45:12.0 8:47.0
22 Liva Barka Jørpeland K23-34 45:13.0 8:48.0
23 Ann Johnsen Nordstrand IF Triathlon K50-54 45:16.0 8:51.0
24 Jannicke Mohrsen Team PIM K35-39 45:19.0 8:54.0
25 Dorte Foss Raufoss Friidrett K55-59 45:31.0 9:06.0
26 Mari Haraldsen Vaffellandslaget K23-34 45:48.0 9:23.0
27 Jane Nordby Hartman Kondis Nes K40-44 46:01.0 9:36.0
28 Anaana Bjørli Ridabu K23-34 46:03.0 9:38.0
29 Marit Rønning Skoglund Nydalens Skiklub / Multiconsult BIL K23-34 46:10.0 9:45.0
30 Nina Kristine Madsen-Geelmuyden Team Madsen/ Norwegian Adventure Company K40-44 46:25.0 10:00.0

Om løpet

Løpsforhold

Det er alltid en risiko for snø og glatt på Vintermaraton, men vi kommer til å gjøre alt som er mulig for å skaffe best mulige løpsforhold. Vi har engasjert et eget entreprenørselskap som kommer til å måke, salte, gruse og/eller børste, ut i fra hva som blir vurdert å gi best mulig effekt. Arbeidet deres vil starte flere dager før startskuddet på Vintermaraton.

Start og mål vil være på eller i nærheten av Jessheim friidrettsstadion.

Garderober med dusj vil være tilgjengelig for deltagerne.

Det vil være skiltet til parkering i nærområde.

Starttidspunkter

Maraton: 10:00 
Halvmaraton: 10:30 

10 KM 12:30

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Resultater Jessheim Vintermaraton 2022

Løypekart

Maraton

Halvmaraton

10 km

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater