Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Jotunheimen Trail Run 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Jotunheimen Trail Run som arrangeres lørdag 19. august 2023.

Publisert 19. august 2023 i Resultater

Jotunheimen Trail Run 2023

Dato

19. august

Sted

Bygdin – Innlandet

Distanse

10 km | Halvmaraton | Maraton | 70 km

Startliste

Alle resultater

Ultra menn

1 Simen ØSTENSEN Frogner Runners M35-39 7:55:35.0 0:00.0
2 Jo Ringheim Fredensborg M23-34 8:35:26.0 39:51.0
3 Øystein Røen Voss IL M23-34 8:49:26.0 53:51.0
4 Brian Wynne F…k cancer M35-39 9:27:04.0 1:31:29.0
5 Fredrik Bjelland Platou Sport M23-34 9:34:29.0 1:38:54.0
6 Cornelis Erstad Leikanger M35-39 9:38:27.0 1:42:52.0
7 Glenn Hornset Tylldal IL M35-39 9:48:30.0 1:52:55.0
8 Jens Ole Sætha Søre Ål Funrun M35-39 9:56:53.0 2:01:18.0
9 Egidijus Kuliesius Follebu M35-39 10:04:20.0 2:08:45.0
10 Håvard Helgesen Mandag IK M23-34 10:17:23.0 2:21:48.0
10 Simen Smidesang LIF – Fåberg M23-34 10:17:23.0 2:21:48.0

Ultra kvinner

1 Anne-Sofie Pollestad Torpa IL K35-39 10:55:23.0 0:00.0
2 Kristin Brandtsegg Lome Sidespor Løpeklubb K23-34 10:57:02.0 1:39.0
3 Stina Meinicke IL Jutul K23-34 11:38:23.0 43:00.0
4 Tori Husum Mat/Loptevesen K35-39 12:42:25.0 1:47:02.0
5 Marie Nordhov Gundersen Gjerpen IF K35-39 13:15:27.0 2:20:04.0

Maraton menn, topp 10

1 Vetle CHRISTIANSEN PGS M23-34 4:34:18.0
2 Ole Loftesnes Oslo M23-34 4:55:06.0
3 Torbjørn Høitomt Nordre Land IL – Landløperne M35-39 5:04:18.0
4 Torbjørn Høvde Norrøna M45-49 5:04:42.0
5 Per Vogelius Tri Club Denmark M35-39 5:28:54.0
6 Sindre Balstad IL Samhald M23-34 5:39:49.0
7 Olav Juvkam Fagernes M23-34 5:46:32.0
8 Jon Andreas Moseid Coach T M23-34 5:58:09.0
9 Andreas Sandberg Oslo M23-34 5:59:38.0
10 Herman Emil von der Ohe Team Aclima M20-22 6:04:58.0

Maraton kvinner, topp 10

1 Karoline Wisløff Rud Sportsklubben Vidar K23-34 5:13:13.0 0:00.0
2 Siri Simonsen Oslo K23-34 5:38:16.0 25:03.0
3 Marte Røkke Marte Røkke / Ludde&Vikki K23-34 5:41:09.0 27:56.0
4 Mali Kanstad Molde Idrettsforening K23-34 5:47:46.0 34:33.0
5 Mari Arnøygard Wedum Vågå K35-39 6:04:50.0 51:37.0
6 Petra Jacoby Øvfre Bankveien K40-44 6:05:35.0 52:22.0
7 Benita Lundgren Bærums Verk Hauger Langrenn K45-49 6:20:19.0 1:07:06.0
8 Karolina Pustelnik Norrøna K35-39 6:32:53.0 1:19:40.0
9 Annika Stokke Oslo K20-22 6:34:02.0 1:20:49.0
10 Liv Fredskild Volda K23-34 6:34:32.0 1:21:19.0

Halvmaraton menn, topp 10

1 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular IL / IL Gular M23-34 1:39:23.0 0:00.0
2 Kristian Moen Vinterdans / Vågå IL M16-17 1:39:42.0 0:19.0
3 Eirik Moen Fiskebeinern SK / Fiskebeinern Sk/Skanska Aktiv M23-34 1:40:14.0 0:51.0
4 Geir Storetvedt Skaten Gular IL M45-49 1:40:29.0 1:06.0
5 Jørund Vala Fiskebeinern SK / Fiskebeinern SK / Norconsult BIL M23-34 1:42:50.0 3:27.0
6 Gunnar Falck-Haug IL Jardar M40-44 1:45:12.0 5:49.0
7 Jørgen Braaten SK Rukk M35-39 1:46:19.0 6:56.0
8 Peder Langsholt Holmqvist Øvre Årdal M23-34 1:47:52.0 8:29.0
9 Simen Svartås KG M23-34 1:51:14.0 11:51.0
10 Morten Håvik Oslo M23-34 1:53:20.0 13:57.0
10 Terje Olstad Beck Totenåsen løp / Gjøvik Friidrettsklubb M35-39 1:53:20.0 13:57.0

Halvmaraton kvinner, topp 10

1 Ida Amelie Robsahm Untold_Movement K23-34 1:43:03.0 0:00.0
2 Ragnhild Haukåen Sør-Vekkom Lauparlag K23-34 1:48:05.0 5:02.0
3 Ingrid Nordmo Oslo K23-34 1:53:37.0 10:34.0
4 Synne Amundsgård Gular IL K23-34 1:54:37.0 11:34.0
5 Marit Alvsvåg Leira I Valdres K23-34 1:55:14.0 12:11.0
6 Hanne Marthe Lie SK Vidar K23-34 1:55:56.0 12:53.0
7 Silje Oksholm Arnøy Bergen K23-34 1:59:43.0 16:40.0
8 Victoria Vermelid SK Vidar K23-34 2:02:43.0 19:40.0
9 Ingrid Muri Bekkestua K23-34 2:02:47.0 19:44.0
10 Pernille Torp Oslo K23-34 2:03:26.0 20:23.0

10 km menn, topp 10

1 Einar Meland Oppdal M16-17 1:08:54.0 0:00.0
2 Petter Laukli Sturla IF M14-15 1:09:50.0 0:56.0
3 Amund Meisal Oslo M23-34 1:13:45.0 4:51.0
4 Hendrik De Winne De winne M40-44 1:15:47.0 6:53.0
5 Ruben Cheung Oslo M23-34 1:17:19.0 8:25.0
6 Henning Aasen Åslia Skilag M50-54 1:19:34.0 10:40.0
7 Christian Øverberg Nesøya IL M35-39 1:21:49.0 12:55.0
8 Christian Evensen Toppen IL M40-44 1:25:58.0 17:04.0
9 Kristian Thorrud Holmestrand M40-44 1:32:38.0 23:44.0
10 Ole Magnus Halvorsen Team Aclima M40-44 1:33:44.0 24:50.0

10 km, kvinner, topp 10

1 Synne Opheim Sportsklubben Vidar K23-34 1:09:17.0 0:00.0
2 Janne Dahle Salomon Norge K23-34 1:13:48.0 4:31.0
3 Jannicke Klepp Fundingsrud Drøbak Sykkelklubb K45-49 1:16:25.0 7:08.0
4 Sigrid Tveit Mjanger Bergen K23-34 1:22:21.0 13:04.0
5 Andrea Fjellseth OSI Friidrett K23-34 1:23:13.0 13:56.0
6 Kristina Bringedal Gedde Oslo K23-34 1:24:41.0 15:24.0
7 Idun Nessestrand Vefring Høyanger K23-34 1:25:35.0 16:18.0
8 Solveig Dahl Oslo K23-34 1:39:34.0 30:17.0
9 Anna Husøy Nedre Heidal K23-34 1:42:40.0 33:23.0
9 Anne Merethe Klashaugen Oslo K23-34 1:42:40.0 33:23.0

Om løpet

Program

6:00-9:00 | Breakfast at Bygdin Høyfjellshotell

06:15-06:30 | Delivery of drop bag for BFB (Ultra) at race registration area

06:45 | Kick-off at Bygdin

07:00 | Start for BFB (Ultra) at Bygdin

07:00-08:30 | Race registration and collection of startnumber at Bygdin Høyfjellshotell

09:00 | Start for BBB (Sky), BHB (Half Marathon) and BYB (Marathon) at Bygdin

09:30 | Start for Child Run at Bygdin

10:00-00:00 | First runners reaching the finish line at Bygdin

14:00-14:30 | Prize ceremony for BBB (Sky), BHB (Half Marathon) and Child Run at Bygdin

17:30-18:00 | Prize ceremony for BYB (Marathon) at Bygdin

18:15-18:45 | Post Run swimming at Bygdin

19:00-21:00 | Post run dinner at Bygdin Høyfjellshotell

21:30-22:00 | Prize ceremony for BFB (Ultra) at Bygdin

22:00-00:00 | After Run at Bygdin Høyfjellshotell

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater