Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Junior NM sprint klassisk kvinner Trondheim 2024

Lignende saker

Resultater Junior NM sprint klassisk kvinner Trondheim 16. februar 2024.

Publisert 16. februar 2024 i Resultater

Program og resultater alle øvelser under NC junior Trondheim

Junior NM sprint klassisk kvinner Trondheim 2024

Equinor Norgescup junior langrenn renn nr 4 med NM status

Dato: 16. februar
Start prolog kl 08.30
Start finaler 09.40

Resultater

K19-20 finaler

Komplett liste (PDF)

K18 finaler

Komplett liste (PDF)

K17 finaler

Komplett liste (PDF)

K19-20 prolog

1 Malin Hoelsveen RAUFOSS IL LANGRENN 3:09.53 0:00.00
2 Nora Christine Hansen ASKER SK 3:14.67 0:05.14
3 Mathea Tegdal IL SKRIM 3:15.69 0:06.16
4 Hanna Bjørnli MOSJØEN IL 3:15.90 0:06.37
5 Astri Reithe Lunde RØYKEN UIL 3:16.15 0:06.62
6 Hanna Engesæter Sørbye RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:16.27 0:06.74
7 Julie Hammer EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 3:17.18 0:07.65
8 Tiril Næss Iversen MJØNDALEN IDRETTSFORENING 3:17.66 0:08.13
9 Mina Sofie Kjærås Moland STOKKE IL 3:17.79 0:08.26
10 Marthe Wilberg Rofstad BYÅSEN IL 3:17.80 0:08.27
11 Helene Ekrheim Haugen HOLMEN IDRETTSFORENING 3:18.11 0:08.58
12 Elise Fredheim Simonsen TRØSKEN IL 3:18.48 0:08.95
13 Eline Klevberg Lerfall LÅNKE IL 3:18.98 0:09.45
14 Astrid Haugen Kleppa BEITSTAD IL 3:19.34 0:09.81
15 Siri Lindbergsengen Nesheim BÆRUMS SKIKLUB 3:20.47 0:10.94
16 Ellinor Marie Ness TUIL SKI TROMSDALEN 3:20.53 0:11.00
17 Madelen Løvoll Vikan BYÅSEN IL 3:20.61 0:11.08
18 Aurora Gaarder Strand STRANDBYGDA IL 3:20.95 0:11.42
19 An-Magritt Hagen Rønning VIKERSUND IDRETTSFORENING 3:21.34 0:11.81
20 Oline Vestad VÅGÅ IL 3:21.86 0:12.33
21 Anniken Sand SJÅSTAD/ VESTRE LIER IL 3:22.34 0:12.81
22 Marie Fossdal Drøpping KVERNELAND SKI 3:22.55 0:13.02
23 Marie Svendby Sveen FET SK 3:23.59 0:14.06
24 Sara Hovde MJØSSKI 3:24.42 0:14.89
25 Aurora Mjøen Grøndalen DRØBAK-FROGN IL 3:24.58 0:15.05
26 Ingrid Bentsen I L VINGER 3:24.87 0:15.34
27 Tora Rønneberg Weng EIDSBERG IL 3:25.59 0:16.06
28 Ingri Svendgård MARKABYGDA IL 3:25.74 0:16.21
29 Helene Ludahl Stangeland RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:25.89 0:16.36
30 Petronella Haram STRINDHEIM IL 3:26.04 0:16.51
31 Andrea Sæther Verdenius TOLGA IL 3:26.30 0:16.77
32 Aasne Sofie Oustad Ellevold ODAL SK 3:26.70 0:17.17
33 Synne Strande Omland KJELSÅS IL 3:27.17 0:17.64
34 Synne Andersen Buen RUSTAD IL 3:27.42 0:17.89
35 Embla Aksnes HOMMELVIK IL 3:27.55 0:18.02
36 Matilde Strøm TVERLANDET IL 3:27.71 0:18.18
37 Vårin Olsen ALTA IDRETTSFORENING 3:28.39 0:18.86
38 Mari Vang TYNSET IDRETTSFORENING 3:28.48 0:18.95
39 Andrine Rønning IL AASGUTEN 3:28.75 0:19.22
40 Marie Hopsnes FANA IL 3:28.84 0:19.31
41 Anna Marie Nordengen Sirevåg LYN SKI 3:30.01 0:20.48
42 Aurora Wilkens Jernberg KJELSÅS IL 3:30.43 0:20.90
43 Fredrikke Baglo Bjørkeng LEIRÅDAL IL 3:30.62 0:21.09
44 Hannah Fossheim SPILLUM IL 3:30.84 0:21.31
45 Hedda Halvari SANDNES IL 3:30.95 0:21.42
46 Runa Myrslett Bakke NORDREISA IL 3:31.02 0:21.49
47 Ida Holmstad ØSTRE TOTEN SKILAG 3:31.88 0:22.35
48 Mari Ovidia Ranestad HAMAR SK 3:32.05 0:22.52
49 Maren Skei Mjømen INDERØY IL 3:32.83 0:23.30
50 Mia Mossige IL VARDEN MERÅKER 3:32.84 0:23.31
51 Synne Ophaug Røthe VOSS IDROTTSLAG 3:33.02 0:23.49
52 Astrid Horgen SKARPHEDIN IL 3:33.76 0:24.23
53 Una Arnesen Kittilsen BYAASEN SKIKLUB 3:33.95 0:24.42
54 Mille Marie Storlien LILLEHAMMER SKIKLUB 3:34.26 0:24.73
55 Stine Ludahl Lagethon ØYER/TRETTEN IDRETTSFORENING 3:34.49 0:24.96
56 Karoline Longva RUSTAD IL 3:34.54 0:25.01
57 Kaja Kvalvåg Hetlelid HJELMELAND IL 3:34.76 0:25.23
58 Sofie Granskogen Bjerregård RAUFOSS IL LANGRENN 3:34.80 0:25.27
59 Helene Hafredal Haugan GULSET IDRETTSFORENING 3:34.90 0:25.37
60 Sarah Rehn HEMING ILET 3:35.27 0:25.74
61 Hanna Skarphol Villadsen IDRETTSLAGET JARDAR 3:35.77 0:26.24
62 Eline Aasdalen KJELSÅS IL 3:35.79 0:26.26
63 Ingeborg Roll Mosland RUSTAD IL 3:36.10 0:26.57
64 Sunniva Aksnes HELGÅDAL IL 3:36.18 0:26.65
65 Selma Nevin BYAASEN SKIKLUB 3:36.77 0:27.24
66 Thea Berge Haukaas FANA IL 3:36.99 0:27.46
67 Ine Bjaadal Winberg STATHELLE OG OMEGN IL 3:37.07 0:27.54
68 Tiril Alexandersen Stavrum LOMMEDALENS IL 3:37.12 0:27.59
69 Iselin Stangstuen Kjeldsberg VIND IL 3:37.48 0:27.95
70 Hanna Jensen IDRETTSLAGET HOLEVÆRINGEN 3:38.07 0:28.54
71 Ane Hustvedt RUSTAD IL 3:39.09 0:29.56
72 Hannah Schjetne GJØVIK SK 3:39.31 0:29.78
73 Elvira Husby Sandven KOLL, ILET 3:40.02 0:30.49
74 Marie Sofie Ekeberg OSEBERG SKILAG 3:40.60 0:31.07
75 Live Austlid Føyen STORD IL 3:42.19 0:32.66
76 Emma Klevenberg GJØVIK SK 3:42.53 0:33.00
77 Marie Hjørungdal Vika HJELMELAND IL 3:42.55 0:33.02
78 Andrea Marie Eide RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:42.88 0:33.35
79 Oda Sønnesyn IDRETTSLAGET BJØRN 3:43.07 0:33.54
80 Signe Fjeld Bjonviken ÅRVOLL IL 3:43.21 0:33.68
81 Sunniva Aga Hagen IL KORLEVOLL-ODDA 3:43.52 0:33.99
82 Guri Line Brekke FØRDE IL 3:44.44 0:34.91
83 Sofie Kjær Jørgensen LILLEHAMMER SKIKLUB 3:45.01 0:35.48
84 Emilie Marie Moland Krogsrud RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:45.20 0:35.67
85 Nora Rise Fjærtoft BYAASEN SKIKLUB 3:45.63 0:36.10
86 Mari Andrea Dervo ÅSEN IL 3:45.70 0:36.17
87 Christine Thurmann-Moe RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:45.70 0:36.17
88 Emilie Strøm TVERLANDET IL 3:46.09 0:36.56
89 Linnea Hansen Gederaas SKJELSTADMARK IL 3:48.38 0:38.85
90 Alexandra Sand STRINDHEIM IL 3:48.58 0:39.05
91 Eva Helene Andberg RUSTAD IL 3:48.60 0:39.07
92 Johanna Luytkis Holstrøm FOSSUM IDRETTSFORENING 3:48.63 0:39.10
93 Lydia Årdal JØLSTER IL 3:49.27 0:39.74
94 Oda Elise Berg LEKSVIK IL 3:49.41 0:39.88
95 Astrid Bekken Woldengen MOEN SPORTSKLUBB 3:50.93 0:41.40
96 Mia Skjerve MARKABYGDA IL 3:51.02 0:41.49
97 Linne Ausland ODDERSJAA SSK 3:51.27 0:41.74
98 Tine Alfstad Olsen VIKING TURN OG IDRETTSFORENING 3:51.49 0:41.96
99 Tuva Frivold Berg RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:52.35 0:42.82
100 Jenny Axisa Eriksen ANDEBU IL 3:53.47 0:43.94
101 Amanda Wognild AUNVIK LÅNKE IL 3:57.72 0:48.19
102 Marie Opberget Amundsen GRANLI IL 3:59.28 0:49.75
103 Ida Finjord ALTA IDRETTSFORENING 4:00.77 0:51.24
104 Guro Hegstad IL AASGUTEN 4:05.26 0:55.73
105 Oda Sæter BYÅSEN IL 4:12.10 1:02.57

K18 prolog

1 Marie Wollan Benum BYÅSEN IL 3:14.73 0:00.00
2 Iselin Bjervig Drivenes LOMMEDALENS IL 3:15.04 0:00.31
3 Frida Hofgaard LYN SKI 3:15.69 0:00.96
4 Tuva Svindland OSEBERG SKILAG 3:19.76 0:05.03
5 Ingeborg Rosager GRANLI IL 3:21.79 0:07.06
6 Maren Sofie Fremstad IDRETTSLAGET RUNAR 3:22.51 0:07.78
7 Johanne Bjugan LEKSDAL IL 3:23.26 0:08.53
8 Inger Grini MOELVEN IL 3:23.42 0:08.69
9 Julie Sand-Hanssen EIKER SK 3:24.41 0:09.68
10 Malena Sirekrok GJESDAL IL 3:24.59 0:09.86
11 Julie Fulford KONNERUD IL 3:24.88 0:10.15
12 Camilla Nygård IL VINDBJART 3:25.37 0:10.64
13 Mathea Weydahl Andersen NITTEDAL IL 3:27.48 0:12.75
14 Tuva Meinke Kylland KONNERUD IL 3:27.57 0:12.84
15 Elise Bredesen Øvereng MOSJØEN IL 3:27.78 0:13.05
16 Marthe Olsen Katnosa JEVNAKER IDRETTSFORENING SKI 3:28.22 0:13.49
17 Erle Sagerup-Nordkild KVALØYSLETTA SKILAG 3:28.78 0:14.05
18 Eira Engen Scheinert LYN SKI 3:28.79 0:14.06
19 Tuva Thorstensen Adolfsen KJELSÅS IL 3:28.91 0:14.18
20 Helene Løken BÆKKELAGETS SPORTSKLUB 3:29.08 0:14.35
21 Sofie Margrethe Robstad MOELVEN IL 3:29.20 0:14.47
22 Benedikte Langaune Vaeng MEDKILA SKILAG 3:29.23 0:14.50
23 Olivia Stordalen HEMING ILET 3:29.62 0:14.89
24 Hedda Stenumgard RINGEBU FÅVANG SK 3:30.49 0:15.76
25 Agathe Digre HEMING ILET 3:31.46 0:16.73
26 Hedda Helena Braaten HEMING ILET 3:31.73 0:17.00
27 Vårinn Johanson Hagen IL KORLEVOLL-ODDA 3:32.32 0:17.59
28 Mille Haneberg HASLUM IL 3:33.00 0:18.27
29 Liv Smith Kvalvaag HEMING ILET 3:33.28 0:18.55
30 Tuva Grasbekk Pedersen GJELLERÅSEN IDRETTSFORENING 3:33.29 0:18.56
31 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen TROMSØ SK LANGRENN 3:34.84 0:20.11
32 Sofie Jenum Hotvedt GUI SPORTSKLUBB 3:35.02 0:20.29
33 Veronika Vikhamar Schuler HEMING ILET 3:35.13 0:20.40
34 Jenny Farbu INDERØY IL 3:35.50 0:20.77
35 Sara Bergsholm Hoven GJERDRUM IL 3:36.19 0:21.46
36 Nora Hafsmo BYÅSEN IL 3:36.31 0:21.58
37 Eline Andrea Vaeng BERNHARDSEN TROMSØ SK LANGRENN 3:36.73 0:22.00
38 Johanne Gylthe Berget VANG SKILØPERFORENING 3:36.74 0:22.01
39 Hanne Martinsen FANA IL 3:37.13 0:22.40
40 Vilde Rånes Røstberg KJELSÅS IL 3:37.50 0:22.77
41 Oda Alexandersen Aas TVERRELVDALEN IL 3:37.73 0:23.00
42 Selma Torvik Mathismoen HOLMEN IDRETTSFORENING 3:38.24 0:23.51
43 Isa Gjertsås Larsen LIERNE IL 3:38.27 0:23.54
44 Kristina Kleppa GJESDAL IL 3:38.63 0:23.90
45 Nora Heuer Thorstensen NITTEDAL IL 3:38.64 0:23.91
46 Karoline Kvalvåg Hetlelid HJELMELAND IL 3:38.97 0:24.24
47 Anna Fjeldheim Skjerven LYN SKI 3:39.28 0:24.55
48 Selma Hollås Hamborg STRINDHEIM IL 3:39.37 0:24.64
49 Manda Nordhus Thuv NESODDEN IF 3:40.61 0:25.88
50 Mathilde Aga HAGEN IL KORLEVOLL-ODDA 3:40.95 0:26.22
51 Julie Røthe Lysberg SPILLUM IL 3:41.41 0:26.68
52 Henriette FUGLEHAUG-WETTING BRANDBU IDRETSFORENING 3:41.42 0:26.69
53 Helene Bakke MOELVEN IL 3:41.51 0:26.78
54 Julie Johansen Trosten IDRETTSLAGET FORSØK 3:42.03 0:27.30
55 Martine Hoel Kleven OTTESTAD IL 3:42.36 0:27.63
56 Eir Elise Røstelien Gangås MOELVEN IL 3:42.63 0:27.90
57 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen NES SKI 3:42.83 0:28.10
58 Astrid Grønnevet Benserud HEMING ILET 3:43.65 0:28.92
59 Ingvild Herstad Elvenes ASKER SK 3:44.20 0:29.47
60 Andrea Storlien Ulen LILLEHAMMER SKIKLUB 3:45.25 0:30.52
61 Alma Berge Vestøl NJÅRD 3:45.99 0:31.26
62 Live Sagaas Rønningen KOLL, ILET 3:46.92 0:32.19
63 Lilli Anne Weydahl GUTTORM IDRETTSLAGET NORDLYS 3:47.02 0:32.29
64 Iselin Steensen OPPEGÅRD IL 3:47.48 0:32.75
65 Malin Høntorp OPPEGÅRD IL 3:48.92 0:34.19
66 Vanessa Lorentzen Brenden SOGNDAL IL 3:50.06 0:35.33
67 Angelina Kristina Sanders HASLUM IL 3:50.14 0:35.41
68 Christina Haugen Kongshaug BYÅSEN IL 3:50.31 0:35.58
69 Nora Vågø Kristiansen KLÆBU IL 3:50.37 0:35.64
70 Julie Nordahl Solberg TRØSKEN IL 3:50.73 0:36.00
71 Charlotte Marie Yvonne  Briet Olsen KVALØYSLETTA SKILAG 3:50.99 0:36.26
72 Anlaug Elise Thomasjord KVALØYSLETTA SKILAG 3:52.53 0:37.80
73 Celine Storlien LILLEHAMMER SKIKLUB 3:52.54 0:37.81
74 Ingrid Indianna Nordby SKEDSMO SK 3:52.86 0:38.13
75 Siril Øwre-Johnsen LØRENSKOG SK 3:54.31 0:39.58
76 Emma Bjørnstad HAMAR SK 3:55.06 0:40.33
77 Nora Melbø Sunde LILLEHAMMER SKIKLUB 3:58.43 0:43.70
78 Liva Lynghammar HAKADAL IL 4:00.49 0:45.76
79 Christine Cloetta Øverland RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 4:00.98 0:46.25
80 Ada Bertine Gunvordal SOGNDAL IL 4:02.44 0:47.71
81 Helene Wang Johansen KJELSÅS IL 4:02.49 0:47.76
82 Gjertrud Oksefjell Onsøien LARVIK SKI 4:03.21 0:48.48
83 Lea-Christine Henriksdatter Sara KAUTOKEINO IL 4:06.41 0:51.68
84 Selma Sunde Rabben STRINDHEIM IL 4:09.29 0:54.56
85 Ane Kirstine Bergset OSMARKA IL 4:11.44 0:56.71
86 Anniken Cloetta Øverland RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 4:18.59 1:03.86
87 Thea Tveitan Aaland IDRETTSLAGET IVRIG 4:18.90 1:04.17
88 Henny Hveberg Almlie FOSSUM IDRETTSFORENING 4:51.01 1:36.28

K17 prolog

1 Mia Mathson Fergestad KOLL, ILET 3:18.94 0:00.00
2 Ingrid Wollan Benum BYÅSEN IL 3:20.35 0:01.41
3 Louise Marken Tronrud IDRETTSLAGET HOLEVÆRINGEN 3:21.37 0:02.43
4 Maria Wergeland FOSSUM IDRETTSFORENING 3:22.59 0:03.65
5 Ingeborg Marvik Dahl RYSTAD RUSTAD IL 3:24.02 0:05.08
6 Julie Bersås ODDERSJAA SSK 3:25.72 0:06.78
7 Ingeborg Synstnes Hole ÅNDALSNES IDRETTSFORENING 3:26.08 0:07.14
8 Mia BRUSTAD-OLSEN TROMSØ SK LANGRENN 3:26.22 0:07.28
9 Ada Marie STENSETH LYN SKI 3:28.92 0:09.98
10 Julie Sole HERNES HASLUM IL 3:29.43 0:10.49
11 Maren Heen IDRETTSLAGET JARDAR 3:29.58 0:10.64
12 Julie Borge GRANLI IL 3:30.54 0:11.60
13 Dorthe LILLEBEKK MAGNOR UNGDOMSLAG 3:30.64 0:11.70
14 June Isell Sjaaeng EIDSVOLD VÆRKS SKIKLUB 3:30.74 0:11.80
15 Ingeborg Skei Mjømen INDERØY IL 3:31.07 0:12.13
16 Ingrid Lie Sørensen LARVIK SKI 3:31.82 0:12.88
17 Ida Brakstad Orset MOLDE OG OMEGN IDRETTSFORENING 3:32.74 0:13.80
18 Vilma Rathe Hauge BYAASEN SKIKLUB 3:32.79 0:13.85
19 Eline Skaar NITTEDAL IL 3:33.24 0:14.30
20 Ida Bjørgen LUNDAMO IL 3:33.88 0:14.94
21 Isabella PETTERSON OSEBERG SKILAG 3:33.90 0:14.96
22 Anna Jensen HEMING ILET 3:34.54 0:15.60
23 Iselin WERKET-HAUG MJØNDALEN IDRETTSFORENING 3:34.86 0:15.92
24 Charlotte Malonæs-Skjæret OTTESTAD IL 3:34.90 0:15.96
25 Ida Marie Sirevåg Nordengen LYN SKI 3:34.97 0:16.03
26 Ane Sørlie Sørholt VINNE SKILAG 3:35.16 0:16.22
27 Anne Haugberg ANDEBU IL 3:35.29 0:16.35
28 Vilde Setten BREIVIK KS SKI LOFOTEN 3:35.29 0:16.35
29 Hedda Njå Bjørkmann HEMING ILET 3:35.33 0:16.39
30 Ada Elise BELBO-STENHAGEN IDRETTSLAGET TRY 3:36.52 0:17.58
31 Jenny Bjørkhaug FØRDE IL 3:36.59 0:17.65
32 Aurora Kristiansen Langbakk LYN SKI 3:36.76 0:17.82
33 Ane Sofie Galaaen Røthe VOSS IDROTTSLAG 3:36.87 0:17.93
34 Lotte Kornbråten Langengen RINGKOLLEN SK 3:37.50 0:18.56
35 Hedda ERITSLAND SANDNES IL 3:37.65 0:18.71
36 Karmen Angermo BIRKELY TROMSØ SK LANGRENN 3:38.27 0:19.33
37 Sol Frid Linvollen Brorson BRANDBU IDRETSFORENING 3:38.39 0:19.45
38 Christiane Hermansen VANG SKILØPERFORENING 3:38.50 0:19.56
39 Anna Solberg SPYDEBERG IL 3:39.23 0:20.29
40 Guro Hovin Storlimo LUNDAMO IL 3:39.30 0:20.36
41 Mathea Berget Galleberg FANA IL 3:40.51 0:21.57
42 Kristiane Antczak BJERREGAARD KRØDSHERAD IL 3:40.64 0:21.70
43 Ida Karoline Mikkonen NITTEDAL IL 3:42.19 0:23.25
44 Mina Berge Haukaas FANA IL 3:42.37 0:23.43
45 Thea BAY-OTTERHOLM IL KORLEVOLL-ODDA 3:42.43 0:23.49
46 Emilie Rustand Rørhuus-Øie MJØNDALEN IDRETTSFORENING 3:42.53 0:23.59
47 Aurora Furnes DEGNEPOLL FØRDE IL 3:42.72 0:23.78
48 Emma Herre NEDKVITNE IDROTTSLAGET ØRNAR 3:42.76 0:23.82
49 Mina JACOBSEN-SJUE NITTEDAL IL 3:42.78 0:23.84
50 Lilja Celina Kjær Jørgensen LILLEHAMMER SKIKLUB 3:42.83 0:23.89
51 Mathea VIK SULDAL IL 3:43.08 0:24.14
52 Ea Bergersen RÆLINGEN SK 3:44.41 0:25.47
53 Marte LIBAK-FEIRING VANG SKILØPERFORENING 3:44.42 0:25.48
54 Lotte Kruge Brakestad SKEDSMO SK 3:44.61 0:25.67
55 Ida Emilia KAVLI IDRETTSLAGET JUTUL 3:44.78 0:25.84
56 Vilma Elshaug-Tørstad STRINDHEIM IL 3:44.78 0:25.84
57 Emilie Enes-Seberg HOVDEN SPORTSKLUBB 3:44.88 0:25.94
58 Anna Fareth Aas VOSS IDROTTSLAG 3:45.95 0:27.01
59 Helena Bergman KVAMME KJELSÅS IL 3:46.52 0:27.58
60 Mari Othelie Boberg ALSTAD BARDU IL 3:46.57 0:27.63
61 Rebecca Stusvik EIDE RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:46.77 0:27.83
62 Dyvéke Aakervik FET SK 3:47.52 0:28.58
63 Oda Lunåsmo GJESDAL IL 3:47.60 0:28.66
64 Lisa Sæther Verdenius TOLGA IL 3:47.61 0:28.67
65 Ane Byrkjedal Levang GJESDAL IL 3:47.62 0:28.68
66 Rebekka Otternes LUNDEKVAM FØRDE IL 3:47.90 0:28.96
67 Tuva Stavå-Ringdal RUSTAD IL 3:48.62 0:29.68
68 Hedda Gyllan Romulslie MALVIK IL 3:49.08 0:30.14
69 Thelma Ørbeck-Nilssen HOLMEN IDRETTSFORENING 3:49.50 0:30.56
70 Anna Hennie Olaussen NORDREISA IL 3:49.62 0:30.68
71 Lilly Præsttun Grindstad NITTEDAL IL 3:49.76 0:30.82
72 Julia Stusvik EIDE RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:49.89 0:30.95
73 Selma Aure SKOGEDAL ASKER SK 3:50.52 0:31.58
74 Marie Elisabeth Gylder VINGEREID GULSET IDRETTSFORENING 3:50.73 0:31.79
75 Hanna Mathea Hansen Tuoremaa NORDREISA IL 3:51.16 0:32.22
76 Selma Solberg Husby STJØRDALS-BLINK IL 3:51.71 0:32.77
77 Erle PEDERSEN HØYBRÅTEN OG STOVNER IL 3:51.77 0:32.83
78 Johanna Kristina Rosling STJØRDALS-BLINK IL 3:53.38 0:34.44
79 Anja Thomasgaard Aanensen GJELLERÅSEN IDRETTSFORENING 3:54.12 0:35.18
80 Kaja Aarskog BJERKE OTTESTAD IL 3:55.24 0:36.30
81 Mali Jåvoll Hagen BRANDBU IDRETSFORENING 3:55.31 0:36.37
82 Martine Gjertsås LIERNE IL 3:55.53 0:36.59
83 Johanne Elise Almås RØA ALLIANSEIDRETTSLAG 3:59.60 0:40.66
84 Kristin Narum SYVERSEN HAMAR SK 4:02.30 0:43.36
85 Emilie Sagberg KONNERUD IL 4:03.20 0:44.26
86 Sigrid Berger VANEM ANKENES SK 4:03.46 0:44.52
87 Nora Akselsen KONNERUD IL 4:05.81 0:46.87
88 Othelia Totsås Johnsborg LEKSDAL IL 4:06.49 0:47.55
89 Emilie Starheim WERVEN MJØSSKI 4:06.56 0:47.62
90 Hedda Njå VIND IL 4:09.34 0:50.40
91 Karoline BROX TROMSØ SK LANGRENN 4:13.62 0:54.68
92 Victoria Kleppan STOKKE IL 4:14.82 0:55.88
93 Frida Bjerke Aabel ÅDAL I.L. 4:37.17 1:18.23
94 Elvira Kvarme STRINDHEIM IL 4:38.64 1:19.70

Startlister

Poenglister Norgescupen sammenlagt

Invitasjon

Løypekart

Terminliste Norgescup senior langrenn 2023-24

Terminliste Norgescup junior langrenn 2023-24

Arrangementets hjemmeside

Værmelding

Alle resultater