Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Junior VM skiskyting 2024 program og resultater

Lignende saker

Program, startlister og resultater Junior VM skiskyting som arrangeres i Otepää, Estland mellom 23. februar og 2. mars 2024.

Publisert 27. februar 2024 i Resultater

Junior VM skiskyting 2024

VM skiskyting for alderklassene 18-19 år (ungdom) og 20-22 år (junior)

Dato

23. februar – 2. mars

Sted

Otepää – Estland

På TV

Rennene blir streamet av IBU og kan sees her.

Norges tropp

Junior damer
Gro Njølstad Randby – Ivrig IL
Maren Sofie Brännare-Gran – Bærums Skiklub
Eivor Melbybråten – Øystre Slidre IL
Guro Femsteinevik – Hålandsdal IL/Team Glalaks Biathlon
Ann Kristin Aaland – Hardbagg IL/Team 1,5

1.reserve: Eline Myren – Valldal IL/Team 1,5
2.reserve: Guro Ytterhus – Rennebu IL/Team 1,5

Junior herrer
Isak Leknes Frey – Bærums Skiklub
Sivert Silsand Gerhardsen – Tromsø Skiskytterlag
Tobias Alm – Østre Toten Skilag/Team Hugaas
Andreas Aas – Birkenes IL
Ole Tafjord Suhrke – Ivrig IL/Team To Be Named

1.reserve: Håvard Tosterud – Østre Toten Skilag
2.reserve: Sivert Kristian Rusten – Lier IL/Team Hugaas

Ungdom damer
Agathe Brathagen – Ivrig IL/NTG-G
Silje Christine Berg-Knutsen – Fet Skiklubb/NTG-L
Nora Njølstad Randby – Ivrig IL/NTG-G
Anna Mæhre Torjussen – Fossum IF/Wang Toppidrett Oslo

1.reserve: Nora Ytterhus – Rennebu IL/NTG-L
2.reserve: Bjørg Marit Eide – Hålandsdal IL/NTG-G

Ungdom herrer
Kasper Kalkenberg – Skonseng UL/NTG-L
Oliver Alm – Østre Toten Skilag/NTG-L
Isak Skogrand – Oppdal IL/NTG-L
Tobias Gigstad Bergene – Skrautvål IL/NTG-G

1.reserve: Andreas Præsterud – Simostranda IL/Team Skiguard Buskerud
2.reserve: Martin Jørstad Ringli – Øystre Slidre IL/NTG-G

Liveresultater alle øvelser

Program, startlister og resultater

Fredag 23. februar

Topp 5

Topp 5

Lørdag 24. februar

Normaldistanse ungdom

Topp 10

Topp 10

Søndag 25. februar

Normaldistanse junior

Topp 10

Topp 10

Tirsdag 27. mars

Sprint ungdom

Topp 10

Topp 10

Onsdag 28. mars

Sprint junior

Topp 10

Topp 10

Torsdag 29. februar

Fellesstart 60

Topp 10

Topp 10

Topp 10

Topp 10

Fredag 1. mars

Stafett ungdom

Topp 5

Topp 5

Lørdag 2. mars

Stafett junior

Topp 5

Topp 5

Værmelding

Arrangørens hjemmesider

Hjemmesider Norges skiskytterforbund

Flere resultater

Alle resultater