Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Kaptein Dreyers Minneløp 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Kaptein Dreyers Minneløp som arrangeres 24. juni 2023.

Publisert 24. juni 2023 i Resultater

Kaptein Dreyers Minneløp 2023

47. utgave

Dato

24. juni

Sted

Sunndalsøra – Møre og Romsdal

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 30

1 Johan BUGGE Eidsvåg IL M31-40 39:03:00 00:00
2 Ørjan Kjeldsli Stadsbygd IL / Statsbygd M21-30 40:17:00 01:14
3 Hans-Petter Madsen Koll, IL M21-30 44:55:00 05:52
4 Ole Lukkedal Ørskog IL M41-50 45:05:00 06:02
5 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL M16-20 45:46:00 06:43
6 Per Myren IL Norodd M31-40 46:35:00 07:32
7 Jan Erik Buan Frei M51-60 47:54:00 08:51
7 Håkon Andreas Tverfjell Madsen Oslo M21-30 47:54:00 08:51
9 Vidar Furu Øie Sunndalsøra M31-40 48:02:00 08:59
10 Knut Megård Eidsvåg M41-50 48:11:00 09:08
11 Olav Bråten Ålvundfjord M41-50 48:46:00 09:43
12 Marius Solberg Wettre Kramerica Industries M31-40 49:01:00 09:58
13 Tor Erling Aasprang Triumf IL M21-30 50:29:00 11:26
14 Torbjørn Oppigard Molde og Omegn IF M21-30 50:48:00 11:45
15 Erlend Brevik Oslo M21-30 52:02:00 12:59
16 Endre Asheim Hennum Hydro BIL Sunndal M31-40 53:36:00 14:33
17 Henrik Indergård Angvik IL M21-30 54:08:00 15:05
18 Hallvard Magne Magerøy Ålvundeid M31-40 54:23:00 15:20
19 Fredrik Orset Molde M21-30 54:24:00 15:21
20 Henrik Tjugum Night Elves IL M31-40 54:44:00 15:41
21 Tore Løseth Statnett SF M31-40 54:47:00 15:44
22 Tor Olav Øyen Sparebank 1 SMN M31-40 55:00:00 15:57
23 Egil Brevik IL Ulvungen M61-70 55:03:00 16:00
24 Øystein Reiten Sunndalsøra M31-40 55:12:00 16:09
25 Vegard Kårvand Grøa M31-40 55:13:00 16:10
26 Thomas Strømme Surnadal M31-40 55:25:00 16:22
27 Jonas Havnes Klemetzen Bauta Construction AS M31-40 56:13:00 17:10
28 Vegard Hammer Sunndal Il Friidrett M16-20 56:14:00 17:11
29 Brede Brandal Grøa IL M31-40 56:40:00 17:37
30 Terje Stokke Team Stokke/Molde M41-50 57:10:00 18:07

Kvinner

1 Turi Malme Gjerpen Idrettsforening / Gjerpen IF K41-50 50:19:00 00:00
2 Iris Mæhle Nhhi K21-30 50:37:00 00:18
3 Ingrid Tangen Ålvundfjord K31-40 52:30:00 02:11
4 Solgunn Tverfjell Rye Sp.Kl. K51-60 58:08:00 07:49
5 Line Marie Drøpping Ålvundfjord K31-40 58:13:00 07:54
6 Ragnfrid Vikhagen Stokke Team Stokke / Molde K41-50 59:41:00 09:22
7 Eirin Andersen Gravem Sunndalsøra K21-30 59:57:00 09:38
8 Siv Hofset Molde K41-50 01:02:31 12:12
9 Maja Solli Øksendal IL / Hydro BIL K31-40 01:02:57 12:38
10 Rebecka Oppigard Eikesdal K21-30 01:03:27 13:08
11 Marit Engen Øksendal K31-40 01:04:54 14:35
12 Oda Johnsen Grøa IL K21-30 01:06:07 15:48
13 Gunhild Ulvund Ålvundfjord K41-50 01:08:31 18:12
14 Anita Bakken Reser AS K61-70 01:12:37 22:18
15 Marit Selfors Isaksen Sunndalsøra K51-60 01:18:46 28:27:00
16 Britt Lovise Braaten Sunndalsøra K51-60 01:25:13 34:54:00
17 Anny Malme Ekko/Aureosen IL K71-80 01:34:30 44:11:00

Om løpet:

Bli med på et trivelig løp for både barn, trimmere og for de som liker å konkurere.
Tidsplan
11:00 Start Minneløpet 12 km Trim uten tidtaking
12:00 Start Barneløpet, 1 km uten tidtaking
13:00 Start Minneløpet 12 km Aktivklasser og trim med tidtaking
Startnummer må hentes senest 30. min før start.
Husk at også barn kan melde se på løpet på Eqtiming. Det er gratis for barn å delta.
Alle barn får t-skjorte, medalje og is

Hjemmeside Facebook

Flere resultater

Alle resultater