Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater KM terrengløp Oslo 2023 – Lang løype

Lignende saker

Startlister og resultater for KM terrengløp Oslo som arrangeres 30. august 2023.

Publisert 30. august 2023 i Resultater

KM terrengløp Oslo 2023

Dato

30. august

Sted

Skullerudstua – Oslo

Startlister

Resultater (live)

8 km

1 Bendik Håland Pedersen Rustad IL M20-22 27:49.0 0:00.0
2 Henrik Webjørnsen Rustad IL M20-22 29:13.0 1:24.0
3 Eskil Mork Rustad IL M18-19 29:27.0 1:38.0
4 Wilhelm Elvebakk Saidi Rustad IL M16 29:32.0 1:43.0
5 Ivar Hesselberg INDBY Rustad IL M35-39 31:09.0 3:20.0
6 Kasper Høylo Jevne Rustad IL M16 31:24.0 3:35.0
7 Trond Olav Berg Bøler IF M60-64 32:19.0 4:30.0
8 Rolf Hustvedt Rustad IL M50-54 34:41.0 6:52.0
9 Bjørn Martin Sørensen Bækkelagets Sportsklubb M50-54 37:04.0 9:15.0

6 km menn

1 Kristian Hjorth-Johansen Rustad IL M15 22:23.0 0:00.0
2 Kasper Sørlie-Reininger Bækkelaget M15 22:27.0 0:04.0
3 Eskil Olaussen Rustad IL M15 24:54.0 2:31.0
4 Henrik Westby Rustad IL M15 24:55.0 2:32.0
5 Sille Hustvedt Rustad IL K20-22 25:14.0 2:51.0
6 Tuva Stavå-Ringdal Rustad IL K16 26:12.0 3:49.0

6 km kvinner

1 Ingeborg Marvik Dahl Rystad Rustad IL K16 23:49.0 0:00.0
2 Synne Buen Rustad IL K18-19 24:44.0 0:55.0
3 Jenny Sandsdalen Rustad IL K16 25:03.0 1:14.0
4 Petra Rønning Rustad IL K16 27:12.0 3:23.0
5 Bjørnhild Fjeld Rustad IL K45-49 30:53.0 7:04.0
6 Lise Gram Eriksen Rustad IL K45-49 33:01.0 9:12.0

4 km menn

1 Eric H. Grønvold Nittedal IL M14 13:01.0 0:00.0
2 Sivert Landrø Grindedal Rustad IL M14 13:49.0 0:48.0
3 Oliver Wadahl Sweetman Koll, IL M14 13:56.0 0:55.0
4 Jørgen Smedsrud Engebretsen Idrottslaget i BUL M13 14:12.0 1:11.0
5 Even Bratberg Koll M13 15:03.0 2:02.0
6 Lian Lavoll Nedland Rustad IL M14 15:33.0 2:32.0
7 Anton Jensen Rustad M14 15:38.0 2:37.0
8 Taiyo Skjærven Rustad IL M14 15:40.0 2:39.0
9 Olav Eggen-Vaa Rustad IL M13 17:48.0 4:47.0
9 Sondre Sørebø Koll M13 16:31.0 3:30.0
9 Lotte Marie Thorseth Rustad IL K13 19:25.0 6:24.0
12 Georg Krogh Rustad IL M13 51:09.0 38:08.0

4 km kvinner

1 Agnes Almlid Koll il K14 15:38.0 0:00.0
2 Ane Risstad Sundnes Rustad IL K14 15:49.0 0:11.0
3 Lilly Kvikne Silgjerd Koll, IL K14 16:38.0 1:00.0
4 Fride Engen Eliassen Koll, IL K14 16:41.0 1:03.0
5 Mathilde Erichsen IL Heming K13 16:52.0 1:14.0
6 Maja Larsen Dybwad Rustad IL K13 18:10.0 2:32.0

Om KM terrengløp Oslo

Rustad IL i samarbeid med Oslo og Akershus Friidrettskrets har igjen gleden av å invitere alle til kretsmesterskap i terrengløp på Skullerud Idrettsanlegg. I tillegg blir det arrangert Rustad-runden for de yngste.
G/J 11 år: 2 km kl. 18.15 kr. 90,-
G/J 12 år: 2 km kl. 18.20 kr. 900,-
G/J 13 år: 4 km kl. 18.25 * kr. 90,-
G/J 14 år: 4 km kl. 18.30 * kr. 90,-
G/J 15 år: 6 km kl. 18.45 * kr. 90,-
J 16-17 år 6 km kl. 18.50 * kr. 90,-
J 18-19 år: 6 km kl. 18.50 * kr. 90,-
KS/KV: 6 km kl. 18.50 * kr. 90,-
G 16-17 år: 8 km kl. 19.05 * kr. 90,-
G 18-19 år: 8 km kl. 19.05 * kr. 90,-
MS/MV: 8 km kl. 19.05 * kr. 90,-

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater