Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Kringsjåløpet 2024 – Sørdalskarusellen

Lignende saker

Startlister og resultater for Kringsjåløpet 24. april som er en del av Sørdalskarusellen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Lillehammer.

Publisert 24. april 2024 i Resultater

Kringsjåløpet 2024

41. utgave

Dato

24. april

Distanse

3 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Andreas Kvam Svorkmo NOI M30-39 9:06.2 7:05.0
2 August Hovde Gjøvik M20-29 9:07.6 7:06.4
2 Jens Lunde Lillehammer Idrettsforening M16-19 9:07.6 7:06.4
4 Einar Hedegart Steinkjer FIK M20-29 9:08.3 7:07.1
5 Lars Heggen Harestua M16-19 9:09.2 7:08.0
6 Åsmund Wiberg Otra IL M20-29 9:12.3 7:11.1
7 Simon Hjelmeset Kirkeeide Markane IL M20-29 9:13.1 7:11.9
8 Syver Rusten Dalen Lillehammer IF M16-19 9:19.6 7:18.4
9 Magnus Løndal GBK Lillehammer M30-39 9:21.6 7:20.4
10 Jørgen Krogsæter Stampa Run Club M20-29 9:23.0 7:21.8
11 Tord Mathias Berget Hareland Dombås IL M16-19 9:28.8 7:27.6
12 Johannes Willassen Running For Trevor? M20-29 9:32.3 7:31.1
13 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF M30-39 9:35.9 7:34.7
14 Andreas Hermansen Vang Ski/Ntg-L M16-19 9:37.1 7:35.9
15 Petter Austberg Bjørn Lillehammer M20-29 9:38.0 7:36.8
16 Sivert Bjørndalen Modum FIK M20-29 9:40.1 7:38.9
17 Lars Øvrebø Jølster il Aktiv M20-35 9:40.3 7:39.1
18 Sivert Wiig Gjesdal IL Aktiv M20-35 9:43.6 7:42.4
19 Torjus Børsheim Framsikt M30-39 9:43.9 7:42.7
20 Vinjar Aurstad Berland Lillehammer M20-29 9:44.6 7:43.4
21 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub M30-39 9:44.8 7:43.6
22 Trevor Kiers I am Trevor ? M20-29 9:47.5 7:46.3
23 Ask Jørgensen Kilkameratene/Ntg Lillehammer M16-19 9:48.2 7:47.0
24 Lars BERGER Madshus M40-49 9:48.5 7:47.3
25 Eivind Gaastjønn Running for Trevor? M20-29 9:49.6 7:48.4
26 Joakim Marsteintredet Pedersen Lillehammer Skiklub M16-19 9:59.3 7:58.1
27 Thomas Sunde Søre Ål Old Boys M40-49 10:00.9 7:59.7
28 Kristoffer Grøv Team Anlegg Øst Entreprenør M30-39 10:01.8 8:00.6
29 Vegard Andersen Alta M30-39 10:02.1 8:00.9
30 Sondre Bolstad Nordre Ål Runners M40-49 10:06.0 8:04.8
31 Marius Caspersen Falla Lillehammer M30-39 10:06.3 8:05.1
32 Simen Landmark Johansen Lillehammer Skiklub/Ntg-L M16-19 10:07.9 8:06.7
33 Morten Lunheim Solbakken Nordre Ål Runners M40-49 10:11.1 8:09.9
34 Ørjan Staff Stampa Run Club M20-29 10:11.2 8:10.0
35 Lasse Braastad Sør-Vekkom Lauparlag M20-29 10:11.4 8:10.2
36 Mikal Lillestu Ren-Eng FIK Aktiv M20-35 10:12.7 8:11.5
37 Ingvar Owren Vingrom il M20-29 10:14.1 8:12.9
38 Vemund Lien Lillehammer IF Aktiv M20-35 10:14.9 8:13.7
39 Eirik Hauer Aalberg Lillehammer M16-19 10:17.3 8:16.1
40 Marius Dreyer Sandefjord M30-39 10:18.8 8:17.6
41 Per Ola GASMANN Ørje IK M40-49 10:21.3 8:20.1
42 Kjell Husom Sør Vekkom Lauparlag M30-39 10:23.8 8:22.6
43 Lars Braastad Sør-Vekkom Lauparlag M50-59 10:23.9 8:22.7
44 Magnus Skeide Bakke Eid il M20-29 10:26.2 8:25.0
45 Håkon Solberg Østre Gausdal M40-49 10:26.3 8:25.1
46 Peter ANDERSEN Lillehammer M30-39 10:28.5 8:27.3
47 Aslak Årsvoll Undheim Advokatfirmaet Thallaug M20-29 10:30.7 8:29.5
48 Martin Eng Lillehammer M30-39 10:33.0 8:31.8
49 Øystein Bakken Lillehammer M30-39 10:35.0 8:33.8
50 Torstein Hermansen Ntg-L M30-39 10:36.3 8:35.1

Kvinner, topp 50

1 Anna Helene Grønberg Lillehammer IF K16-19 10:39.7 0:00.0
2 Ingeborg Rosager Granli IL K16-19 10:41.8 0:02.1
3 Karoline Erdal Lillehammer K20-29 10:42.8 0:03.1
4 Ida Lien Stampa Run Club K20-29 10:44.1 0:04.4
5 Ragnhild Haukåen Sør-Vekkom Lauparlag K20-29 10:45.8 0:06.1
6 Tina Knutsmoen Bjørnemyr K20-29 10:47.3 0:07.6
7 Kristin Haug Lillehammer IF K12-15 10:51.0 0:11.3
8 Marte Kjøren Lillehammer IF Aktiv K20-35 11:06.9 0:27.2
9 Ingrid Klokk Sandberg Advokatfirmaet Thallaug K30-39 11:07.3 0:27.6
10 Julie Jeistad Lismarka Skilag K20-29 11:08.0 0:28.3
11 Lotte Lie Skatval Skilag K20-29 11:09.4 0:29.7
12 Emilie Flugsrud Lillehammer K16-19 11:17.9 0:38.2
13 Thea Sørum Lillehammer Skiklub Aktiv K20-35 11:19.2 0:39.5
14 Synne Sandven Heddal IL K16-19 11:19.8 0:40.1
15 Emma Solberg Lillehammer Skiklub K12-15 11:20.7 0:41.0
16 Ida Børset Westad Lillehammer K30-39 11:21.3 0:41.6
17 Merethe Braathen Sinnes Lillehammer Skiklub K40-49 11:25.6 0:45.9
18 Liv Iren Hove Lillehammer K30-39 11:26.5 0:46.8
19 Ragnhild Femsteinevik Advokatfirmaet Thallaug K20-29 11:27.8 0:48.1
20 Hanne Marthe Lie Oslo K30-39 11:30.4 0:50.7
21 Sigrid Nordgården Lillehammer K30-39 11:34.4 0:54.7
22 Kari Lier Ring IL K40-49 11:40.9 1:01.2
23 Hedda Stenumgard Sør-Vekkom Lauperlag K16-19 11:42.4 1:02.7
24 Hege Skari Lillehammer Skiklub K50-59 11:44.0 1:04.3
25 Eugenie Gulowsen Lillehammer IF Aktiv K20-35 11:45.2 1:05.5
26 Eira Coppens Lillehammer IF K16-19 11:48.6 1:08.9
27 Mali Jåvoll Hagen Brandbu IL K16-19 11:55.3 1:15.6
28 Mari Wetterhus Team Mw/Svene IL K20-29 12:00.5 1:20.8
29 Blanka Csizmadia Ren-Eng FIK Aktiv K20-35 12:04.8 1:25.1
30 Ingrid Haugli Lommedalen K20-29 12:07.0 1:27.3
31 Gina Granstedt Halden Aktiv K20-35 12:07.3 1:27.6
32 Nora Sønstebø Lillehammer K20-29 12:13.2 1:33.5
33 Inger Marit Braastad Lie Smågnagerne K30-39 12:14.5 1:34.8
34 Ingvill Odden Lillehammer Skiklub K20-29 12:16.6 1:36.9
35 Astrid Rieber-Mohn Søre Ål IL K30-39 12:20.7 1:41.0
36 Margaret Lexie Madigan Running for Trevor K20-29 12:26.0 1:46.3
37 Klara Dahl-Hofseth Lillehammer Skiklub K12-15 12:27.4 1:47.7
38 Vera Elaine Skoglund Gjøvik Skiklubb K16-19 12:28.3 1:48.6
39 Ingvill Håkenstad ØTI K40-49 12:34.1 1:54.4
40 Ellen SANDBAKKEN Roterud IL K40-49 12:35.6 1:55.9
41 Ida Nyløkken Lillehammer K30-39 12:43.5 2:03.8
42 Line Fosser Vogt Lillehammer K30-39 12:44.4 2:04.7
43 Mathilde Lutnæs Lillehammer K20-29 12:47.2 2:07.5
44 Sigrid Sørheim Vingrom IL K12-15 12:48.8 2:09.1
45 Guro Skari Berger Lillehammer K20-29 12:49.7 2:10.0
46 Anna Solberg Spydeberg IL K16-19 12:50.0 2:10.3
47 Åshild Dahl Fåberg K20-29 12:52.6 2:12.9
48 Torunn Ølstad Gjøvik K50-59 12:59.2 2:19.5
49 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub K16-19 13:02.3 2:22.6
50 Hege Brenden Lillehammer K40-49 13:04.4 2:24.7

Alle resultater fra Sørdalskarusellen 2024

Om løpet

Løpet arrangeres i år for 41. gang med Gudbrandsdal Politi IL som arrangør. Løpet åpner Sørdalskarusellen 2024 med start og mål fra Nordre Ål skole. Artikkelen gir litt praktisk informasjon, gir et lite tilbakeblitt, løypebeskrivelse og aktiviteter fram til og med fellesstarten.

I år er løypa forlenget til 3 km og har blitt kontrollmålt slik at tidene kan sammenlignes med andre tider i statistikken til bladet Kondis.

Start kl 19.00

Løypekart

Detaljert kart

Flere resultater

Alle resultater