Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Kystleden Halvmaraton 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Kystleden Halvmaraton som arrangeres lørdag 19. august 2023.

Publisert 19. august 2023 i Resultater

Kystleden Halvmaraton 2023

15. utgave

Dato

19. august

Sted

Horten til Tønsberg – Vestfold og Telemark

Distanse

Halvmaraton

Startliste

Resultater (live)

Menn, topp 30

1 Bjørnar Tho HRC M35-39 1:14:18.1 0:00.0
2 Espen Lie Gjerpen IF M35-39 1:14:44.9 0:26.8
3 Daniel Støen Nøtterø Rønners M35-39 1:17:15.5 2:57.4
4 Øystein Anmarkrud Tjøme Løpeklubb M35-39 1:18:53.2 4:35.1
5 Jørgen Korum Kim Jong I.L. M35-39 1:19:26.7 5:08.6
6 Øyvind Rakkestad Rødenes IL M45-49 1:19:54.9 5:36.8
7 Sindre Strand SK Falk M18-34 1:20:51.2 6:33.1
8 Knut Harald Semb Skade Friidrett M40-44 1:21:37.9 7:19.8
9 Per Ingvar Tollehaug IF Eiker Kvikk M18-34 1:21:52.0 7:33.9
10 Karl-Sigurd Hauan Nøtterø Runners/Nøtterøy Friidret/Team Hauan M40-44 1:21:52.8 7:34.7
11 Trym Wian Laktatkameratene M18-34 1:22:40.4 8:22.3
12 Per-Gunnar Mustad Langesund tri M50-54 1:23:43.3 9:25.2
13 Eivind Andersen Åsgårdstrand M45-49 1:23:55.2 9:37.1
14 Ola Nisja Pondusjoggen Team Bygdø IL M45-49 1:24:15.9 9:57.8
15 Jimmy Vika Holmestrand M40-44 1:25:22.1 11:04.0
16 Øyvind Herland Slitu M40-44 1:26:36.0 12:17.9
17 Irmantas Kairelis Hokksund M45-49 1:26:52.5 12:34.4
18 Espen A. Roberts Oslo M40-44 1:26:56.4 12:38.3
19 Simen Killingstad Tolvsrød M35-39 1:28:16.7 13:58.6
20 Anders Meum Sandefjord M18-34 1:28:25.2 14:07.1
21 Karl-Andre Wian Laktatkameratene M50-54 1:28:31.4 14:13.3
22 Andre Bårdstu Eiksmarka M35-39 1:28:46.6 14:28.5
23 Alexander Solum Nøtterø Rønners M35-39 1:28:47.0 14:28.9
24 Edvard Martinius Ustad Tolvsrød M16-17 1:28:47.5 14:29.4
25 Rolf Nybø Skotselv M50-54 1:29:00.4 14:42.3
26 Erik Vesterhus Rasmussen Tolvsrød M45-49 1:29:15.9 14:57.8
27 Kraig Hein Oslo M35-39 1:29:20.6 15:02.5
28 Håkon Grepperud Ormsund Roklubb M18-34 1:29:35.4 15:17.3
29 Svein-Erik Bakke Romerrike Ultraløperklubb M55-59 1:30:01.1 15:43.0
30 Noah Boge Oseberg Skilag M16-17 1:30:08.9 15:50.8

Kvinner, topp 30

1 Kristina Axelsson Strindheim IL K18-34 1:24:58.7 0:00.0
2 Karine Heum Undrumsdal K35-39 1:34:53.7 9:55.0
3 Anette Brattlie Oslo K18-34 1:36:17.1 11:18.4
4 Mari Ann Kaltenborn Antarktis Prosjektrådgivning AS K40-44 1:39:05.7 14:07.0
5 Helga Bekkevold Tjøme Løpeklubb K40-44 1:40:03.6 15:04.9
6 Liv-Janne Øvrebust Team Driv Trening K55-59 1:40:23.3 15:24.6
7 Liv Birgit Lie-Jorde Konnerud IL K35-39 1:40:39.2 15:40.5
8 Heidi Syversen FIK Orion K18-34 1:42:13.4 17:14.7
9 Maja Marie Andresen Arendal K18-34 1:42:45.0 17:46.3
10 Marit Helene Winjum Bryhn Team Piasava K18-34 1:42:45.3 17:46.6
11 Karense Ulseth Tjøme Løpeklubb K40-44 1:43:19.4 18:20.7
12 Ann Helen Grønli Fjordkraft Idrettslag K45-49 1:43:25.9 18:27.2
13 Caroline Kokkim Kultorp Sarpsborg K18-34 1:43:59.9 19:01.2
14 Ingrid Løset Fiskebeinern Sk/Norconsult BIL K18-34 1:44:13.0 19:14.3
15 Ellen Røyneberg Oslo K18-34 1:44:26.9 19:28.2
16 Birgitte Nyblin-Austgulen Danvik Rønners K40-44 1:45:57.5 20:58.8
17 Camilla Høeg Halsen IF K35-39 1:46:45.3 21:46.6
18 Hege Flaten Pedersen Tønsberg Triatlonklubb K45-49 1:49:12.6 24:13.9
19 Brittiren Larsen Tjøme Løpeklubb K40-44 1:49:17.9 24:19.2
20 Bente Abrahamsen Sandefjord K50-54 1:49:20.3 24:21.6
21 Margit Ims IL Skarphedin K40-44 1:49:25.8 24:27.1
22 Vilde Ramde Åsgårdstrand K18-34 1:50:21.1 25:22.4
23 Guri Lise Berg DNB K45-49 1:50:22.4 25:23.7
24 Hege Kittilsen Bøler IF Friidrett K50-54 1:50:34.6 25:35.9
25 Kristine Sverdrup Tolvsrød K40-44 1:50:46.3 25:47.6
26 Lisa Kalve Holmestrand K18-34 1:50:46.8 25:48.1
27 Kristine Bateman Oslo K18-34 1:50:55.1 25:56.4
28 Sunniva Reinfjord Bjelland Sømna IL K35-39 1:51:40.7 26:42.0
29 Anne-Brit Strandset Rælingen K60-64 1:52:39.1 27:40.4
30 Anita Rusten Oslo K50-54 1:52:51.1 27:52.4

Om løpet

Løpet gjennomføres for 15. gang i fantastiske omgivelser på kyststien mellom Horten og Tønsberg. Dette er et løp for alle, enten du vil konkurrere mot de raskeste i din aldersklasse, eller bare ønsker å løpe en tur med venner i fantastiske omgivelser.

Mosjonsklasse (uten tidtaking) starter 12:00,

Konkurranseklasse (med tidtaking) starter 13:00.

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater