Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Lørenløpet 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for Lørenløpet lørdag 25. mai 2024.

Publisert 25. mai 2024 i Resultater

Lørenløpet / STERK Løpet på Løren 2024

Dato

25. mai

Sted

Løren – Oslo

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 50

1 Mathias Oppegaard Oslo 34:47.0 0:00.0
2 Kristian Frøyen PwC 35:44.0 0:57.0
3 Per Kristian Nielsen Oslo 36:05.0 1:18.0
4 Oscar Lidholm Oslo 38:44.0 3:57.0
5 Clement Chaduc Oslo 39:08.0 4:21.0
6 Joakim Lia Lørenveien Runners 39:14.0 4:27.0
7 Christoffer Alnes Oslo 39:22.0 4:35.0
8 Eivind Orset Oslo 39:39.0 4:52.0
9 Alexander Herheim Team Optio 40:42.0 5:55.0
10 Magnus Soldal Oslo 41:25.0 6:38.0
11 Mads Omberg L5 Survive 42:15.0 7:28.0
12 Eivind Myrvold Oslo 42:39.0 7:52.0
13 Fredrik Solbu Jullumstrø Krokliveien Runners 42:56.0 8:09.0
14 Jakob Stenersen Kok Nøtterøy 43:01.0 8:14.0
15 Erlend Østensen Oslo 43:05.0 8:18.0
16 Søren Kærgaard Slipsager Oslo 43:07.0 8:20.0
17 Odin Gundersen Oslo 43:27.0 8:40.0
18 Espen Noreng Klikk Klikk Klikk IL 43:30.0 8:43.0
19 Mathis Garberg Oslo 43:50.0 9:03.0
20 Mats Lindqvist Oslo 43:51.0 9:04.0
21 Filip Alexander Hammarlund Oslo 44:03.0 9:16.0
22 Benjamin Thompson Oslo 44:05.0 9:18.0
23 Kevin Sillerud Oslo 44:10.0 9:23.0
24 Aaron Apew Oslo 44:14.0 9:27.0
25 Rasmus Nybø Steal Runners Oslo 44:22.0 9:35.0
26 Håvard Øygarden Oslo 44:24.0 9:37.0
27 Stephen Carty Oslo 44:36.0 9:49.0
28 Vegard Edvardsen Oslo 44:45.0 9:58.0
29 Tor Martin Nilsen Oslo 44:46.0 9:59.0
30 Jorge Torres Gomez Brekke Strand Akustikk AS 45:01.0 10:14.0
31 Mika Sundland Oslo 45:22.0 10:35.0
32 Joakim Næss Oslo 45:24.0 10:37.0
33 Kenneth Lie Oslo 45:25.0 10:38.0
34 Jørgen Vivelid Gregersen Oslo 45:40.0 10:53.0
35 Anders Aalborg Oslo Steele Runners 45:46.0 10:59.0
36 Torbjørn Snellingen Oslo 45:50.0 11:03.0
37 Marius Hushovd Grimstad 46:01.0 11:14.0
38 Henning Dyrstad Oslo 46:02.0 11:15.0
39 Bengt Solheimdal Johansen Veritas BIL 46:08.0 11:21.0
39 Mads Martin Torp Svett Ballklubb 46:08.0 11:21.0
41 Johannes Haus Oslo 46:14.0 11:27.0
42 Christopher Staurset Oslo 46:26.0 11:39.0
43 Joachim Afzal Oslo 46:39.0 11:52.0
44 Andreas Bakkehaug Oslo 46:40.0 11:53.0
45 Josh Dyer Oslo 46:42.0 11:55.0
46 Johan Hamre Oslo 46:46.0 11:59.0
47 Hallvard Oen Cowi 46:55.0 12:08.0
48 Øystein Seierstad Oslo 47:02.0 12:15.0
49 Adrian Martinsen Ås 47:03.0 12:16.0
50 Per Gravdal Oslo 47:07.0 12:20.0

10 km kvinner

1 Emilie Ruud Lia Team Vinger 45:45.0 0:00.0
2 Merete Løvberg Løren Torg Tannlegesenter 47:20.0 1:35.0
3 Ida Sofie Husabø Rykkinn 47:39.0 1:54.0
4 Solveig Fosdal Oslo 48:59.0 3:14.0
4 Eugenia Krogsvold Oslo 48:59.0 3:14.0
6 Elise Rasmussen Oslo 49:44.0 3:59.0
7 Veerle Van Winden Oslo 50:59.0 5:14.0
8 Martha Kalvig Skogan Oslo 51:13.0 5:28.0
9 Kathrine Rasmussen Oslo 52:18.0 6:33.0
10 Anne Gundersen Oslo 52:27.0 6:42.0
11 Ylva Reiten Kongsberg Orienteringslag 52:55.0 7:10.0
12 Almira Hasic Oslo 53:16.0 7:31.0
13 Samantha Yan Oslo 53:41.0 7:56.0
14 Elisabeth Ingvira Arnevik Oslo 54:30.0 8:45.0
15 Kjersti Beate Moen Team Knoffle 54:43.0 8:58.0
16 Anna Berg Gjendem Hjallis IL 54:58.0 9:13.0
17 Sira Bojang Oslo 55:00.0 9:15.0
18 Celina Waardal Ålesund 55:38.0 9:53.0
19 Nina Stensvold Oslo 56:12.0 10:27.0
20 Anna Østebø Meslo Oslo 56:24.0 10:39.0
21 Thea Glomsaker Oslo 58:02.0 12:17.0
22 Martine Teigen Team Tim 58:32.0 12:47.0
23 Sanja Adjulovic Oslo 59:27.0 13:42.0
24 Jeanette Larsen Oslo 59:42.0 13:57.0
25 Ellen Martine Andersen Oslo 1:00:18.0 14:33.0
26 Maria Hausken Grøtterud Oslo 1:00:36.0 14:51.0
27 Elisabeth Berge Oslo 1:00:49.0 15:04.0
28 Silje Berge Wiersholm 1:00:51.0 15:06.0
29 Sandra Sælid Oslo 1:05:13.0 19:28.0
30 Greta Milani Oslo 1:05:24.0 19:39.0
31 Anne-Line Naess Svardahl Oslo 1:07:47.0 22:02.0
32 Tove Steinsland Oslo 1:10:22.0 24:37.0
33 Anna Brambilla Oslo 1:11:47.0 26:02.0
34 Sara Breivik Oslo 1:12:29.0 26:44.0
35 Snehal Kumbhar Snehal Kumbhar 1:13:32.0 27:47.0

5 km menn, topp 50

1 Lars Magnus Tangen Team Dæhlie Sportswear / Vitamin Well 17:42.0 0:00.0
2 Anders Treekrem Oslo 18:36.0 0:54.0
3 Remi Kleppan Stokke IL 19:10.0 1:28.0
4 Hans Yngvar Haugrud Avinor OSL BIL 19:16.0 1:34.0
5 Espen Standal Oslo 19:58.0 2:16.0
6 Ole Grønvold Eriksen Noteam 20:55.0 3:13.0
7 Dan-Christian Jensen Nordvik Løren 21:01.0 3:19.0
8 Øystein Valen Frøkedal Oslo 21:05.0 3:23.0
9 Simen Rishovd Oslo 21:14.0 3:32.0
10 Hugo Passos Oslo 21:34.0 3:52.0
11 Jens Knapstad Oslo 21:39.0 3:57.0
12 Mats Torseth Oslo 21:46.0 4:04.0
13 Thor-Agne Kvesetmoen Oslo 21:58.0 4:16.0
14 Geir Dyngvold Oslo 22:19.0 4:37.0
15 Stian Vestermo Oslo 22:40.0 4:58.0
16 Harald Fauskanger Oslo 23:29.0 5:47.0
17 Erlend Pedersen Oslo 23:35.0 5:53.0
18 Jose Manuel Segovia Oslo 23:44.0 6:02.0
19 Espen Rylandsholm Oslo 24:03.0 6:21.0
20 Kristian Jettestad Solo Derulo 24:05.0 6:23.0
21 Hans-Christian Sirnes Oslo 24:09.0 6:27.0
22 Endre Egeland Oslo 24:23.0 6:41.0
23 Herman Opedal Hjallis IL 24:32.0 6:50.0
24 Morten Gottschalk Oslo 24:35.0 6:53.0
25 Farhan Ajiwaskita cireng 24:41.0 6:59.0
26 Joakim Moulia Oslo 24:43.0 7:01.0
27 Hugo Teixeira Oslo 24:48.0 7:06.0
28 Kasper Evensen Oslo 24:58.0 7:16.0
29 Simon Sæterlid Oslo 25:09.0 7:27.0
30 Martin Ljoestad Oslo 25:15.0 7:33.0
31 Asif Husain Naqvi Cowi A/s 25:27.0 7:45.0
32 Philip Dahlgren Oslo 25:28.0 7:46.0
33 Neil Anton Heggernes Haugerud IF 25:49.0 8:07.0
34 Espen Jøstne Hansen Bøkkerveien 26:02.0 8:20.0
35 David Skoglund Oslo 26:16.0 8:34.0
36 Espen Hartvigsen BBØ 26:23.0 8:41.0
37 Fredrik Lund EIE Løren 26:28.0 8:46.0
38 Daniel Eriksen Oslo 26:41.0 8:59.0
39 Håvard Grongstad Håvard Grongstad 26:51.0 9:09.0
40 André Thunestvedt Oslo 27:36.0 9:54.0
41 Erik Falster Oslo 27:45.0 10:03.0
42 Filipe Henrique Johansson Oslo 27:49.0 10:07.0
43 Joachim Nygaard Jernberg Team Syden 28:04.0 10:22.0
44 Steinar Sæthre Skeid 28:12.0 10:30.0
45 Simen Staalstrøm Simen Staalstrøm 28:41.0 10:59.0
46 Kenth-Arne Hansson Oslo 28:45.0 11:03.0
47 Frode Hansen Oslo 28:48.0 11:06.0
48 Josef Thang-Nawn Oslo 29:02.0 11:20.0
49 André Lundheim Team BMI Running Club 29:09.0 11:27.0
50 Peter Andreas Bassøe Oslo 29:11.0 11:29.0

5 km kvinner, topp 50

1 Johanne Lægran Sportsklubben Vidar 20:43.0 0:00.0
2 Line Løvberg Oslo 21:12.0 0:29.0
3 Thea Pedersen Goa Team Dæhlie Sportswear 21:50.0 1:07.0
4 Anne Myhr Sportsklubben Vidar 24:10.0 3:27.0
5 Christina Hansen Oslo 24:20.0 3:37.0
6 Lene Standal Oslo 24:33.0 3:50.0
7 Annette Sandvik Oslo 24:37.0 3:54.0
8 Viktoria Moulia Oslo 24:43.0 4:00.0
9 Mariel Sletten Oslo 25:14.0 4:31.0
10 Gunvor Wåde Oslo 25:17.0 4:34.0
11 Cathinka Vistung Oslo 25:27.0 4:44.0
12 Celina Moulia Oslo 25:45.0 5:02.0
12 Stina Nordeng Follow your dreams 25:45.0 5:02.0
14 Alexandra Bergström Oslo 25:51.0 5:08.0
15 Malin Danielsson Oslo 25:59.0 5:16.0
16 Elida Haugan Gjøsund Oslo 26:24.0 5:41.0
17 Elise Ekeren Thomsen Oslo 26:46.0 6:03.0
18 Thea Ingebretsen Hønefoss 27:34.0 6:51.0
19 Celine Lossius Westby Oslo 27:41.0 6:58.0
20 Aurora Permats Oslo 27:49.0 7:06.0
21 Maria Haugan Gjøsund Oslo 27:58.0 7:15.0
22 Inger Skre-Moen USAIN BOLTS 28:06.0 7:23.0
23 Christine Hoen USAIN BOLTS 28:11.0 7:28.0
24 Lena Bråthen Nygift 28:18.0 7:35.0
25 Dana Moucharef USAIN BOLTS 28:22.0 7:39.0
26 Sissil Lea Heggernes Rustad IL 28:34.0 7:51.0
27 Lene Bunæs Oslo 28:37.0 7:54.0
28 Hiromi Shimizu Oslo 28:38.0 7:55.0
29 Julia Riedel Oslo 29:02.0 8:19.0
30 Julie Cornett Gjettum 29:10.0 8:27.0
30 Synne Kokaas Oslo 29:10.0 8:27.0
32 Marianne Løvberg Oslo 29:11.0 8:28.0
33 Malene Tonheim Oslo 29:18.0 8:35.0
34 Therese Alertsen USAIN BOLTS 29:36.0 8:53.0
34 Therese Høvås USAIN BOLTS 29:36.0 8:53.0
36 Jiyoung Kim Lørenlife 29:45.0 9:02.0
37 Marit Haugan Gjøsund Valderøy 30:01.0 9:18.0
38 Iselin Fagerli Oslo 30:07.0 9:24.0
39 Shilan Osman Gartnerkvartalet 30:18.0 9:35.0
40 Verona Salihu Oslo 30:40.0 9:57.0
41 Saraw Binahri Olso 30:41.0 9:58.0
42 Frida Okkenhaug Bentsen Oslo 30:56.0 10:13.0
42 Berglind Sandaas Oslo 30:56.0 10:13.0
44 Camilla Rytter Køtterheinrich Oslo 31:07.0 10:24.0
45 Anne Mette Fosshaug Rørhus Atea 31:37.0 10:54.0
46 Sandra Gran Oslo 31:38.0 10:55.0
47 Fatema Al-Musawi Oslo 31:47.0 11:04.0
48 Vigdis Hellesnes Oslo 31:48.0 11:05.0
49 Elisabeth Breivil Oslo 31:55.0 11:12.0
50 Amalie Agersborg Røhme Oslo 32:03.0 11:20.0

Om løpet

Praktisk informasjon:
• Løp 5km starter i Lørenparken kl 10:00
• Løp 10km starter i Lørenparken kl 10.15.
• Det er felles oppvarming med instruktør i Lørenparken 09:30.
• For deg som skal løpe 10 km er det samme runde to ganger.
• Det står løypemannskap rundt hele løypa. Se vedlagt løypekart hvor disse er plassert.
• Det er meldt varmt vær, så vi har satt ut vannstasjon ved mål og 2/7KM passering.

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater