Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Natten Grand Prix Nesfjellet 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Natten Grand Prix Nesfjellet som arrangeres fredag 30. mars 2024.

Publisert 29. mars 2024 i Resultater

Natten Grand Prix Nesfjellet 2024

Dato

29. mars

Sted

Nesfjellet – Viken

Startliste

Resultater

Menn, topp 50

1 Axel Calisch Kamikaze Kameratene Racing Herrer 28:22.0 0:00.0
2 Kristian August BJORDAL Kamikaze Kameratene Racing Herrer 28:33.0 0:11.0
3 Sindre Meinich-Bache Team-Racing Racing Herrer 28:41.0 0:19.0
3 Mikkel Wefald Team-Racing Racing Herrer 28:41.0 0:19.0
5 Johan Fjell Team let det pek Racing Herrer 28:51.0 0:29.0
5 Martin STENSHOLT Team let det pek / Team let det lek Racing Herrer 28:51.0 0:29.0
7 Torjus Holst Hytten Racing Herrer 29:07.0 0:45.0
8 Oskar Olesen Unnavei Racing Mix 29:10.0 0:48.0
9 Karl Phillip Fiane Team Tango Racing Herrer 29:16.0 0:54.0
10 Petter Bjordal HF&Cera / HF & Cera Racing Herrer 29:19.0 0:57.0
10 Kristian Roth Team Tango Racing Herrer 29:19.0 0:57.0
12 Gunnar Herø Tight race Racing Herrer 29:20.0 0:58.0
13 Odin Vassbotn BREIVIK Ski er gøy Racing Mix 29:23.0 1:01.0
14 Niels Olesen Er i Farta! / Er i Farta Racing Herrer 29:28.0 1:06.0
15 Martin Johansen Prøv igjen neste år Racing Herrer 29:32.0 1:10.0
16 Torjus Aambakk DNF Racing Herrer 29:34.0 1:12.0
16 Tobias Bertnsen Tight race / Tverrlia Plog og Brøytelag Racing Herrer 29:34.0 1:12.0
16 Simen Johansen Prøv igjen neste år Racing Herrer 29:34.0 1:12.0
19 Christoffer Horne FOREVER YOUNG Racing Herrer 29:35.0 1:13.0
20 Magnus FJELL HF&Cera Racing Herrer 29:36.0 1:14.0
20 Gustav Holter-Hovin Team Snowdevils Racing Mix 29:36.0 1:14.0
22 Sindre Hennum Team null frontallapp Racing Herrer 29:39.0 1:17.0
23 Casper Amundsen CoolLikeThat Racing Mix 29:41.0 1:19.0
24 Bjørn Jensen Natten Low Riders Racing Herrer 29:42.0 1:20.0
25 Andreas Langum Horne Team null frontallapp Racing Herrer 29:44.0 1:22.0
26 Thomas Norli Team T&Ø Racing Herrer 29:48.0 1:26.0
27 William Olesen Er i Farta! / Er i Farta Racing Herrer 29:50.0 1:28.0
28 Øyvind Holth Team T&Ø Racing Herrer 29:51.0 1:29.0
29 Terje Aambakk Natten Low Riders Racing Herrer 29:55.0 1:33.0
29 Nicolai Storvik V og K / Syninglie Racing Mix 29:55.0 1:33.0
31 Ole Jakob Strømme Hansen Natten Knights Racing Herrer 29:56.0 1:34.0
32 Eskild Aambakk DNF Racing Herrer 29:59.0 1:37.0
32 Simen Tronrud Natten Knights Racing Herrer 29:59.0 1:37.0
34 Nils Kristian Trehjørningen Gutta med stolheis Racing Herrer 30:00.0 1:38.0
35 Øyvind Berg FOREVER YOUNG Racing Herrer 30:03.0 1:41.0
35 Ola Berntsen Gutta med stolheis Racing Herrer 30:03.0 1:41.0
37 Andreas Lerskallen Rukkedalen Nedfartslag Racing Herrer 30:05.0 1:43.0
38 Reidar Brusletten Rukkedalen Nedfartslag Racing Herrer 30:08.0 1:46.0
39 Patrick Johansen Hytten Racing Herrer 30:09.0 1:47.0
40 Jon Michael Fjedstad Baaaarneskirænnj Racing Herrer 30:11.0 1:49.0
41 Christopher Fjeldstad Baaaarneskirænnj Racing Herrer 30:17.0 1:55.0
42 Christopher Jansen Banana Airlines Racing Herrer 30:19.0 1:57.0
42 Jens Petter Sødeblom Viktoria og Jens Petter Racing Mix 30:19.0 1:57.0
44 Lars Kåsine Eriksrud Team Racing Super Elite Racing Herrer 30:21.0 1:59.0
45 Markus Heiberg Team Speedy Brothers Racing Herrer 30:30.0 2:08.0
46 Mads Heiberg Team Speedy Brothers Racing Herrer 30:32.0 2:10.0
47 Alexander Bodding Team snøstorm Racing Mix 30:37.0 2:15.0
48 Rolf Eriksrud Team Racing Super Elite Racing Herrer 30:40.0 2:18.0
48 Simen Grønstvedt Vestby locos Racing Herrer 30:40.0 2:18.0
50 Stein Håheim The Sen Påmeldte Racing Herrer 30:43.0 2:21.0
50 Håkon Karlstad Vestby locos Racing Herrer 30:43.0 2:21.0

Kvinner

1 Andrea Larsen Ski er gøy Racing Mix 28:49.0 0:00.0
2 Linnea OLESEN Unnavei Racing Mix 29:18.0 0:29.0
3 Nora Eriksrud Team Snowdevils Racing Mix 29:44.0 0:55.0
4 Viktoria Søderblom Viktoria og Jens Petter Racing Mix 30:07.0 1:18.0
5 Fanny Bricaud CoolLikeThat Racing Mix 30:32.0 1:43.0
6 Emma Rud-Abelseth Team snøstorm Racing Mix 30:38.0 1:49.0
7 Maria Thorp V og K / Syninglie Racing Mix 30:55.0 2:06.0
8 Charlotte Halsethberg Team mc Racing Damer 31:02.0 2:13.0
8 Marthe Horne Team mc Racing Damer 31:02.0 2:13.0
10 Cecilie Norbakk Team Bjørnehiet Racing Damer 31:07.0 2:18.0
11 Martine Halseth Berg M&M Racing Damer 31:12.0 2:23.0
11 Elise Borge Heiberg Team Bergfruen Racing Mix 31:12.0 2:23.0
13 Marianne Horne M&M Racing Damer 31:15.0 2:26.0
13 Kari Olstad Team Hadeland Racafarere / Hadeland Racafarere Racing Mix 31:15.0 2:26.0
15 Kari Bø Hernes Tverrlia racing Racing Mix 31:20.0 2:31.0
15 Susanne Moe Larsen 369 Racing Mix 31:20.0 2:31.0
17 Mille Norbakk Team Bjørnehiet Racing Damer 31:23.0 2:34.0
18 Marie Stette Sondre og Ie Racing Mix 31:26.0 2:37.0
19 Anne Norum Natten veteraner Racing Damer 31:38.0 2:49.0
20 Kristin Herø Natten veteraner Racing Damer 31:44.0 2:55.0
21 Charlotte Swane Charlene Racing Damer 31:46.0 2:57.0
22 Anica Wothington Phantom racing Racing Mix 31:52.0 3:03.0
23 Britt Skjeppestad Britt&Ingrid Racing Damer 31:59.0 3:10.0
24 Siri White Nor Can Fam Jam Racing Mix 32:01.0 3:12.0
25 Lene Landøy Charlene Racing Damer 32:21.0 3:32.0
26 Martine Topaas Billington Janko & Marto’s farsfest! Racing Mix 32:44.0 3:55.0
27 Dorothea Malzer The Foreigners Racing Mix 32:53.0 4:04.0

Tour, topp 50

1 Oda Bjørkøy B-gjengen Tour 30:58.0 0:00.0
2 Marius Andersson Team Rocket Tour 31:55.0 0:57.0
2 Madeleine Andersson-Tho Team Rocket Tour 31:55.0 0:57.0
4 Ida Rødebrenne The burning Red’s 🔥 Tour 32:21.0 1:23.0
5 Christine Røde Brenne The burning Red’s 🔥 Tour 32:22.0 1:24.0
6 Tilje Østerli Fredriksen Team Nanook Tour 32:31.0 1:33.0
7 Emma Kristiansen Team Kvitveisvegen Tour 32:51.0 1:53.0
8 Martine Aalberg Melgaard M&M Tour 32:55.0 1:57.0
9 Mathilde Von Hirsch Team von Hirsch Tour 32:58.0 2:00.0
10 Emily Burger Team Olivia likes to move it move it Tour 33:00.0 2:02.0
11 Oline Billington Elko & Olto Tour 33:05.0 2:07.0
12 Cecilie Wenger Superjentene Tour 33:09.0 2:11.0
13 Hanna Nordmo Hannis og Auroris assa Tour 33:10.0 2:12.0
14 Olivia Kjos Team Olivia likes to move it move it Tour 33:11.0 2:13.0
15 Aurora Støen Roslin Hannis og Auroris assa Tour 33:13.0 2:15.0
16 Helene Tenold Nattens helter Tour 33:19.0 2:21.0
17 Hennie Sinclair Speedy-Cat og Svartpistardødaren Tour 33:21.0 2:23.0
17 Helene Sinclair Speedy-Cat og Svartpistardødaren Tour 33:21.0 2:23.0
19 Ingrid Janjak Høydahl NGP Ekspressen Tour 33:31.0 2:33.0
20 Ella Kjos Team Ella Lightening Tour 33:38.0 2:40.0
21 Nora Kvisgaard Her skal det Winnæss Tour 33:48.0 2:50.0
21 Julia Levorsen Skibutikken Tour 33:48.0 2:50.0
23 Kari Winnæss Her skal det Winnæss Tour 33:50.0 2:52.0
24 Maria Forfang Fossum Julia og Maria Tour 34:00.0 3:02.0
25 Julia Forfang Fossum Julia og Maria Tour 34:01.0 3:03.0
26 Julie Kolsrud Skålsrud-søstrene Tour 34:20.0 3:22.0
27 Silje Andresen Team First Race Tour 34:37.0 3:39.0
28 Julie Kvisgaard The Gunners Tour 34:40.0 3:42.0
29 Ingeborg Hoffmann The chicken wings Tour 34:42.0 3:44.0
30 Ulrikke Hoffmann The chicken wings Tour 34:43.0 3:45.0
31 Amalie Billington Skålsrud-søstrene Tour 34:44.0 3:46.0
31 Una Fossum-Skilhagen Natten jentene Tour 34:44.0 3:46.0
33 Frida Dahling-Ehrenclou Påskeharene Tour 34:52.0 3:54.0
34 Nicoline Ramberg Team Solo Super Tour 34:55.0 3:57.0
34 Hennie Svenkerud Team Solo Super Tour 34:55.0 3:57.0
36 Victoria Storøy Lervik Tuttifrutti Tour 35:07.0 4:09.0
36 Ronja Rosbach Påskeskum Tour 35:07.0 4:09.0
38 Siri Storøy Tuttifrutti Tour 35:08.0 4:10.0
39 Maja Bøe-Grønningsæter Natten jentene Tour 35:21.0 4:23.0
40 Frida Jevne Team 2024 Tour 35:27.0 4:29.0
41 Anette Gulliksen Team 2024 Tour 35:40.0 4:42.0
41 Katarina Seres Søstrene Seres Tour 35:40.0 4:42.0
43 Elena Seres Søstrene Seres Tour 35:41.0 4:43.0
44 Helene Lia Dragetemmerne Tour 35:44.0 4:46.0
45 Karna Garder Team Grårova Tour 35:45.0 4:47.0
46 Linnea Mentzoni Team Grårova Tour 35:46.0 4:48.0
47 Isabella Holmboe Bøgdefolket fra Smestad Tour 36:00.0 5:02.0
48 Victoria Strøm Strømrakettene Tour 36:30.0 5:32.0
49 Amalie Wildhagen Sæthre Speedy Chickens 🐥⛷️ Tour 36:44.0 5:46.0
50 Amelia Mackey Amelily Tour 36:51.0 5:53.0

Om løpet

Hver Langfredag skjer det – Natten Grand Prix! 🐤
Dette ikoniske arrangementet har i en årrekke vært påskens store høydepunkt for store og små på Nesfjellet, og markerer en av Hallingdals lengstlevende påsketradisjoner. Her samles store og små til startstreken med lidenskap, besluttsomhet og en god dose godt humør!
Rittet foregår i par. Sammen med din partner skal dere ut på en spennende reise over flere heiser og nedfarter. Finn en partner og kast deg ut i en spennende reise gjennom Nesfjellets episke løypekart.
Rittet tar mellom 25 og 40 minutter å gjennomføre, alt etter hvor ambisjonsnivået legges. Hele anlegget vil være stengt for andre gjester mens rittet pågår, og heisen vil gå i en kort periode etter a premie-seremonien er ferdig.
Velkommen til Natten Grand Prix 2024.
Hallingsdals kuleste påskerenn! 🐤
Rittet arrangeres av Nesbyen Idrettslag og Nesfjellet Alpin.
Rittet vil foregå i par, og går over flere heiser og nedfarter!
Her er det bare å teame opp med en i familien, eller naboen, og bli med!
*Fjorårets beste tid var 24 minutter og 58 sekunder.
Kategoriene er Racing og Tour.
– I RACING er det raskest tid som gjelder.
– I TOUR er det turen som teller.
Finn en partner og meld dere på!
Vedkommende som melder på laget melder også på makker.
*Aldersgrense for deltakelse i Racing er 14 år.
*Det er ingen aldersgrense for deltakelse i Tour.

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater