Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater NTNUI TriSprinten 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra NTNUI TriSprinten som arrangeres lørdag 16. september 2023.

Publisert 16. september 2023 i Resultater

NTNUI TriSprinten 2023

9. utgave

Dato

16. september

Sted

Trondheim – Trøndelag

Distanse

400 meter svømming – 19 km sykkel – 4,5 km løp

Startliste

Resultater

Menn, topp 20

1 Eskil Høien Trondheim Triatlonklubb 49:31:00 00:00
2 Tomáš Pivrnec NTNUI 51:53:00 02:22
3 Oscar Ovanger NTNUI 53:12:00 03:41
4 Simen Holen Trondheim Triatlonklubb 53:36:00 04:05
5 Aron Lutz Ntnui Triathlon 55:20:00 05:49
6 Sondre Rishøi Selsbakk 55:39:00 06:08
7 Brage Mack Mølstre Ntnui Triatlon 55:39:00 06:08
8 Jan Rune Nygaard Trondheim Triatlonklubb 56:23:00 06:52
9 Gabriel Slinger Ntnui Triatlon 56:56:00 07:25
10 Matias Aanensen Ntnui Triatlon 56:59:00 07:28
11 Vidar Goldfine Ntnui Triatlon 57:49:00 08:18
12 Esteban Gutierrez Meza NTNUI 58:18:00 08:47
13 Halvor Haugan SK Vidar 59:05:00 09:34
14 Martin Bjellum Jevnaker 59:32:00 10:01
15 Paul Seifert Triatlon 01:00:17 10:46
16 Tore Lindefjeld NTNUI 01:00:30 10:59
17 Rolf Johansen TTK 01:00:31 11:00
18 Per-Einar Torbergsen Byåsen IL 01:00:47 11:16
19 Jakob Matthaei NTNUI 01:01:21 11:50
20 Niklas Skogly NTNUI 01:01:27 11:56

Kvinner

1 Marine Méheut Ntnu 01:02:48 00:00
2 Justine Krieg NTNUI 01:03:55 01:07
3 Oda Krågebakk Ntnui Roing 01:05:30 02:42
4 Marthe Hoff Teamarthe 01:08:58 06:10
5 Ingrid Dørum Trondheim Triatlonklubb 01:09:02 06:14
6 Marion Helie Ntnui Triatlon 01:09:15 06:27
7 Ane Dokken Ntnui Triatlon 01:09:46 06:58
8 Ellen Skrimstad Ntnui Triatlon 01:10:06 07:18
9 Karoline Ytreeide Stabell NTNUI 01:10:45 07:57
10 Leonie Richarz Ntnui Svømming 01:16:08 13:20
11 Ingeborg Natvig NTNUI 01:16:45 13:57
12 Karianne Høie Ntnui Triatlon 01:18:35 15:47
13 Guro Reinaas NTNUI 01:20:59 18:11
14 Live Sandvik NTNUI 01:22:38 19:50
15 Malin Helgestad Ntnui Triatlon 01:22:44 19:56
16 Gabriela Avagian NTNUI 01:24:21 21:33
17 Emily Sjøgren NTNUI 01:29:46 26:58:00
18 Lisa-Marie Krüger Ntnui Triatlon 01:32:13 29:25:00
19 Anna Ulrikke Andersen Trondheim Triatlonklubb 01:37:51 35:03:00
20 Judith Molka-Danielsen Trollvegen Triatlon Klubb 01:49:20 46:32:00

Om konkurransen

Hva: Triatlon inkl. paraklasse
Distanse: 400m svøm – 19 km sykkel – 4,5 km løp
Distanse paraklasse: Deltakeren kan designe sin egen distanse, ved å velge følgende:
•Svøm: 25m, 50m, 100m, 200m, 400m
•Sykkel: 10 km.
•Løp/rullestol/annet: 1-4 runder (1 runde tilsvarer 1100 meter)
Konkurranseklasser: “Landevei”, “Andre sykler” og “Para” for kvinner og menn samt mix følgestafett.
Hvor: Trondheim- Pirbadet/Ilsvika

Tidsskjema

Hjemmeside

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater