Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell| Alle resultater

Resultater OABIK skikarusell 2024 renn 4

Lignende saker

Startlister og resultater OABIK skikarusell 2024 renn 4 i Holmenkollen onsdag 7. februar 2024.

Publisert 7. februar 2024 i Resultater

OABIK skikarusell 2024 renn 4

(Tidligere OBIK skikarusell)

Dato

7. februar

Sted

Holmenkollen – Oslo

Distanse

10 km klassisk

Resultater

Menn, topp 50

1 Halvor KLEIVI Milslukern Sport Elite M25-29 25:54:00 00:00
2 Bjørn André Aaslund Industrifinans M25-29 26:16:00 00:22
3 Didrik SMITH Fossum If/Aon Norway M35-39 26:18:00 00:24
4 Erik BOEE Ignite M25-29 26:40:00 00:46
5 Sevat Mestvedthagen Hemsedal IL / Fiskebeinern SK M25-29 27:04:00 01:10
6 Martin Hallberg Fossum If/Fiskebeinern Sk/Norconsult BIL M30-34 27:14:00 01:20
7 Eivind Vold Oslo M30-34 27:18:00 01:24
8 Ånund Lid Byggland Høydalsmo IL M30-34 27:35:00 01:41
9 Teodor Danielsen Sourcemagnet AS M30-34 27:54:00 02:00
10 Eirik Moen Fiskebeinern SK / Skanska Aktiv M30-34 27:58:00 02:04
11 Aksel Madslien Bouvet M25-29 28:00:00 02:06
12 Jørgen Haugum Bærums Skiklub / Norconsult BIL M25-29 28:04:00 02:10
13 Olav Nørstebø Hydro Aktiv M30-34 28:05:00 02:11
14 Tord Haflan Ignite M25-29 28:21:00 02:27
15 Morten Løchen Oslo Kommune BIL M35-39 28:21:00 02:27
16 Thomas Dowling Næss Sparebank 1 Markets M25-29 28:22:00 02:28
17 Erlend Sverdrup Dombås IL / Fiskebeinern SK M30-34 28:22:00 02:28
18 Erik Olsvik Dengerud Norges Bank M25-29 28:38:00 02:44
19 Sigmund Aashaug Stangvik Gjelleråsen IF M15-19 28:48:00 02:54
20 Magnus Høgli Team Milsukern Avd. Byåsen M20-24 28:59:00 03:05
21 Runar NETLAND Markane IL M30-34 29:00:00 03:06
22 Morten Wettergreen Obligo Real Estate M45-49 29:01:00 03:07
23 Sondre Fossum Team Superski M35-39 29:02:00 03:08
24 Lars Vatnebryn Sandviken Veidekke BIL M30-34 29:04:00 03:10
25 Øystein Rodem Team Driv Trening M40-44 29:04:00 03:11
26 Halvor Herlyng Simula M25-29 29:14:00 03:20
27 Tron Witt Fremtind M45-49 29:16:00 03:22
28 Gjermund Midtbø IL Skarphedin/ NIH BIL M30-34 29:21:00 03:27
29 Per Erik Mork Team Milsluker Sport M35-39 29:24:00 03:30
30 Henrik Natvig Oslo M40-44 29:25:00 03:31
31 Ask Tveiten Kongsberg IF M20-24 29:30:00 03:37
32 Olav Vikøren Espenes Geodata AS M25-29 29:32:00 03:38
33 Daniel Andersen Skiforeningen M30-34 29:32:00 03:38
34 Sondre Halden Pelagus3d M30-34 29:40:00 03:46
35 Thomas Lothepuss Oslo M25-29 29:43:00 03:49
36 Erlend Lausund Oslo M35-39 29:44:00 03:50
37 Ivar Hesselberg INDBY Rustad IL M35-39 29:58:00 04:05
38 Håvard Solberg Solberg Gruppen AS M45-49 30:06:00 04:12
39 Erik Langaard Solberg Freyr Battery M35-39 30:08:00 04:14
40 Bård Brækken Oslo M50-54 30:08:00 04:14
41 Eirik Skeid Sharkcage M40-44 30:12:00 04:18
42 Eivind Berstad Bellona M35-39 30:14:00 04:20
43 Harald Sundgot Borgen Oslo M35-39 30:14:00 04:20
44 Paul Vanberg OUS Ullevål M60-64 30:14:00 04:20
45 Jan Byrkjeland Rystad Energy M55-59 30:18:00 04:24
46 Bjørn Petter Grini TTL M40-44 30:25:00 04:31
47 Morten Andreas Lerø Veritas BIL M50-54 30:35:00 04:41
48 Morten Garvik DNB M55-59 30:42:00 04:48
49 Thomas Rem Slowly.No M35-39 30:45:00 04:51
50 Leif Sørensen Nortura BIL M60-64 31:11:00 05:17

Kvinner

1 Thea Jahren Herud Dr.Techn.Olav Olsen AS K25-29 32:53:00 00:00
2 Vilde Malmei Fiskebeinern Sk/Aker Solutions K25-29 33:16:00 00:23
3 Anne Christine Bull Haaversen Hosle K50-54 33:27:00 00:34
4 Helga Løset Skodjereite Sweco BIL Oslo K25-29 34:10:00 01:17
5 Elin Farestveit Finansdepartementet BIL K25-29 35:09:00 02:16
6 Ellinor Solberg SKI K15-19 35:20:00 02:27
7 Sunniva Dring Mulslukern K40-44 35:36:00 02:43
8 Ingvild Engelhart-Willoch Oslo K30-34 38:11:00 05:18
9 Janecke Kopaas Koll / RD K60-64 38:51:00 05:59
10 Jannecke Lauritzen Stabekk K55-59 40:11:00 07:18
11 Anne Dahl Skatt Helsfyr BIL K60-64 41:08:00 08:15
12 Eva Stene Jutul K55-59 43:26:00 10:33
13 Frida Hansen Milslukern Sport Elite K30-34 44:45:00 11:52
14 Sunniva Omdal Tietoevry K25-29 45:20:00 12:27
15 Solbjørg Sørensen IL Jutul K60-64 01:03:44 30:51:00
16 Karse Hesselberg IL Jutul K60-64 01:06:43 33:50:00

Resultater alle rennene i OABIK-serien

Værmelding

Om OABIK skikarusell

I historiske omgivelser i Holmenkollen arrangerer vi hvert år 6 skirenn – Skikarusellen!

Ta noen kveldsturer i godt selskap, og nyt den flotte naturen som omkranser nasjonalanlegget. I Skikarusellen kan du velge å konkurrere – eller bare nyte turen for turens skyld. Skikarusellen er skirenn for alle over 15 år – også for de som ikke er så opptatt av tiden.

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater