Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater OBIK 2023 renn 6 (15. feb)

Lignende saker

Startlister og resultater OBIK 2023 renn 6 i Holmenkollen onsdag 15. februar 2023.

Publisert 15. februar 2023 i Resultater

OBIK 2023 renn 6

(Heter i år offisielt OABIK Milslukern skikarusell)

Dato

15. februar 2023

Sted

Holmenkollen – Oslo

Distanse

10 km fri teknikk

Startlister

Resultater alle rennene i OABIK-serien

Resultater renn 6

Menn topp 30

1 Didrik SMITH Aon Norway / Fossum IF M35-39 24:43:00 00:00
2 Erlend Nydal Fiskebeinern M30-34 24:55:00 00:12
3 Sjur Obrestad Gabrielsen Advokatfirmaet Hjort DA M30-34 25:18:00 00:35
4 Bjørn André Aaslund Industrifinans M25-29 25:47:00 01:04
5 Martin Hallberg Fossum If/Fiskebeinern Sk/Norconsult BIL M30-34 26:10:00 01:27
6 Erik HUSBY Buvik IL/ Skilandslaget M25-29 26:14:00 01:31
7 Hans Christian Tungesvik Knowit M30-34 26:16:00 01:33
8 Eirik Landheim Finansco AS M35-39 26:22:00 01:39
9 Erling Stølen Fiskebeinern SK / Norconsult BIL M30-34 26:26:00 01:43
10 Vetle Stangstuen Ringkollen Sk/Braasport M20-24 26:30:00 01:47
11 Jostein GJEVRE Fiskebeinern SK / Norconsult BIL M25-29 26:57:00 02:14
12 Ole Anders ek LUNDBY Norconsult BIL / DFI Ski M25-29 27:07:00 02:24
13 Ingvar FOLKVORD Advokatfirmaet Schjødt M30-34 27:12:00 02:29
14 Per Martin Sandtrøen Tynset IG M35-39 27:46:00 03:03
15 Stian Lund Kjelsås IL M25-29 28:00:00 03:17
16 Teodor Danielsen Nittedal M30-34 28:03:00 03:20
17 Lars Litlere Team Brazzers M35-39 28:09:00 03:26
18 Trond Evald Hansen Norsk Sportsbransjeforening M50-54 28:13:00 03:30
19 Ola G.Bustad Aktiv Begeistring M55-59 28:22:00 03:39
20 Christoffer Hagen Team Driv Trening M35-39 28:25:00 03:42
21 Sondre Fossum Oslo M35-39 28:27:00 03:44
22 Lars Kurås Team Straye Flammekaster M30-34 28:30:00 03:47
23 Sondre Halden Tyrving M30-34 28:34:00 03:51
24 Eirik Skeid Sharkcage M40-44 28:40:00 03:57
25 Torjus Trømborg Fiskebeinern SK M30-34 28:40:00 03:57
26 Per Erik Mork Milslukern M35-39 28:42:00 03:59
27 Fredrik Haraldseth Bull Ski & Kajakk M30-34 28:49:00 04:06
28 Vegard Kjølhamar Arctic Asset Management M35-39 28:52:00 04:09
29 Sindre Grøstad Team GT M25-29 29:02:00 04:19
30 Gaute Hagen Hallingstad Fiskebeinern SK / Ledidi BIL M25-29 29:03:00 04:20

Kvinner

1 Ane Sandaker Kvittingen Oslo K30-34 31:51:00 00:00
2 Isabella Vianello S.N. Monte Corno K25-29 34:17:00 02:26
3 Karine Røstad Milslukeren K40-44 34:24:00 02:33
4 Anne Maren Belsby Oslo K30-34 35:20:00 03:29
5 Sigrid Ramuz Bomann-Larsen AF Gruppen/Fossum K40-44 37:14:00 05:23
6 Ellinor Solberg OI Triatlon K15-19 38:38:00 06:47
7 Janecke Kopaas Koll / Team Driv Trening K60-64 39:44:00 07:53
8 Ranveig Aas-Hanssen Fjellhamar K40-44 43:39:00 11:48
9 Else Husa Ull Kisa K70+ 01:14:04 42:13:00

Værmelding

Invitasjon

Påmeldingsfrist/startkontingent
Onsdag 11. januar 2023, for å få laveste pris – kr 900,- for alle 6 renn.
Påmelding enkeltrenn fram til samme dag på nett eller på stadion før klokken 18:00, Kr 250,- pr. renn.
Alle over 15 år kan delta. Ingen lisens eller medlemskap er nødvendig.

Startordning
Puljestart med inntil 4 løpere hvert 30. sekund fra klokken 18:00. Siste mulige start er klokken 19:15.

Distanse
10 km (2 x 5 km) både for menn og kvinner. Dette er avhengig av snøforhold og lengde på runden. Egen tur-/mosjonsklasse i de samme løypene.

Hjemmeside

Flere resultater

OBIK 2023 renn 6 OBIK 2023 renn 6 OBIK 2023 renn 6

Alle resultater