Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Opp Kantebakk 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Opp Kantebakk som arrangeres mandag 10. juni 2024.

Publisert 10. juni 2024 i Resultater

Opp Kantebakk 2024

Dato

10. juni

Sted

Jordbru, Vøyenenga – Akershus

2 km – 230 høydemeter

Startlister

Resultater

Menn

1 Axel Hauge Jutul, IL M45-49 13:02.2 0:00.0
2 Eirik Andreas Mortensbakke NTNUI M25-29 13:16.3 0:14.1
3 Øyvind Teigen IL Jardar M45-49 13:21.3 0:19.1
4 Erland Nordal Gran Bærum Skluklubb M25-29 13:34.2 0:32.0
5 Simen Aamodt Nydalens Skiklub M30-34 13:42.8 0:40.6
6 Thomas Haugen De Lange Jutul, IL M20-24 13:53.0 0:50.8
7 Elias Gihle IL Holeværingen M14 13:59.0 0:56.8
8 Thomas Dahlsrud Jutul, IL M45-49 14:07.9 1:05.7
9 Harald Løvenskiold IL Jardar M35-39 14:40.1 1:37.9
10 Martin Haarstad NTNUI M25-29 14:53.3 1:51.1
11 Simen Bergstrøm Holmen M14 14:59.0 1:56.8
12 Mats Svege IL Jutul M13 15:01.0 1:58.8
13 Haakon Kinneberg Tyrving IL M30-34 15:01.8 1:59.6
14 Aleksander de Lange Claussen Jutul, IL M25-29 15:03.9 2:01.7
15 Hans Røragen Bærum Vest Racing Team M45-49 15:27.1 2:24.9
16 Håkon Andreas Bertnes Bærum Vest Racing Team M55-59 15:44.6 2:42.4
17 Vegard Tørstad Barken IL M30-34 15:44.8 2:42.6
18 Jan Ove Pilskog Bærum Vest Racing Team M55-59 15:44.9 2:42.7
19 Sindre Paulseth Deloitte BIL M30-34 15:55.6 2:53.4
20 Håvard Strande Dahl Noteam M30-34 16:04.1 3:01.9
21 Espen Claussen Jutul, IL M55-59 16:19.1 3:16.9
22 Øystein Ellingbø Jutul / Ardoq M40-44 16:30.9 3:28.7
23 Dag Svege IL Jutul M50-54 16:33.5 3:31.3
24 Tinius Lødøen Noteam M13 16:39.0 3:36.8
25 Torleif Galteland Noteam M45-49 16:41.1 3:38.9
26 Alexander Kvikstad Eriksen Skui M45-49 16:56.7 3:54.5
27 Snorre Dahlsrud Jutul, IL M12 17:01.1 3:58.9
28 Jonas Olai Borge Jesperjoggerne M40-44 17:04.7 4:02.5
29 Lars Kvale Jutul Il M11 17:14.5 4:12.3
30 Gunnar Fimland Noteam M50-54 17:15.6 4:13.4
31 Elias Stensrud Noteam M13 17:20.8 4:18.6
32 Eivind Heggelund Tørstad Sportsklubben Vidar M25-29 17:27.3 4:25.1
33 Jonas Kolberg Ifarness Jardar M12 17:28.9 4:26.7
34 Olav Tungesvik IL Jardar M55-59 17:32.3 4:30.1
35 Stian Roness Bane NOR BiL M25-29 17:36.2 4:34.0
36 Johan Christian Tischbein Asker Skiklubb Skiskyting M14 17:50.8 4:48.6
37 Halvor Teigen IL Jardar M12 17:56.3 4:54.1
38 Lars Enoksen Skiplukkern M35-39 18:31.8 5:29.6
39 Edgar Solvoll Jutul, IL M60-64 18:51.9 5:49.7
40 Marius Falkenberg-Jensen Holmen IF M13 18:52.5 5:50.3
41 Sivert Gjermundshaug Lunde Haslum IL M12 18:55.9 5:53.7
42 Guanghu Yang Noteam M45-49 18:58.4 5:56.2
43 Lucas Sole-Warbo Holmen Langrenn M14 19:02.8 6:00.6
44 Ian Meikle Team Gåping M50-54 19:03.0 6:00.8
45 Arild Bjarkø Os IL M65-69 19:04.9 6:02.7
46 Olav Prokosch Gjerding Jardar Langrenn M12 19:07.1 6:04.9
47 Ole Reitevold Jutul, IL M11 19:29.8 6:27.6
48 Anders Fuglsang Jutulkara M40-44 19:38.0 6:35.8
49 Erik Warich Noteam M30-34 20:10.7 7:08.5
50 Espen Strengelsrud Bærum Vest Racing Team M50-54 20:17.6 7:15.4
51 Ivar Yichen Chang Noteam M11 20:48.6 7:46.4
52 William Meikle Team Gåping M16-17 21:16.1 8:13.9
53 Peter Hack Noteam M50-54 22:46.2 9:44.0
54 Eirik Tørstad Gamleveien Hillrunners M60-64 23:35.2 10:33.0
55 Johan Ingemarsson Midgard Hinderløpsklubb M35-39 25:10.7 12:08.5
56 Martin Kavli Lysgaard Bærum Vest Racing Team M30-34 26:14.7 13:12.5
57 Peter Morken Noteam M30-34 27:22.2 14:20.0
58 Barstad Mathiesen Haslum M12 42:08.9 29:06.7

Kvinner

1 Ine Skjellum Noteam K25-29 15:35.0 0:00.0
2 Julie Meinicke Jutul, IL K20-24 16:49.0 1:14.0
3 Alma Strand Bolstad Asker Skiklubb K13 17:08.0 1:33.0
4 Linn Bjørdal Kristiansen Noteam K20-24 17:14.0 1:39.0
5 Anne Grete Meinicke Jutul, IL K60-64 18:03.0 2:28.0
5 Hanna Andersen Sarfi Asker Skiklubb Skiskyting K14 18:03.0 2:28.0
7 Julie Lyche Svindland Jardar K13 18:16.0 2:41.0
8 Pernille Løwe Noteam K25-29 18:18.0 2:43.0
9 Anna Dalsøren Berg Kantebakk 06.00 K40-44 18:24.0 2:49.0
10 Amalie Birkelund Noteam K12 18:27.9 2:52.9
11 Nora Dahlsrud Jutul, IL K14 18:28.0 2:53.0
12 Silje Danielsen Jutul, IL K40-44 18:29.0 2:54.0
13 Karoline Hestsveen Norconsult BIL K25-29 18:47.0 3:12.0
14 Reidun Aars Olsen Asker Skiklubb K14 18:52.0 3:17.0
15 Ida Waage-Nielsen Asker Skiklubb K13 19:12.8 3:37.8
16 Karen Marie Løwe Noteam K50-54 19:16.0 3:41.0
17 Pernille Medalen Berntsen Asker Skiklubb Skiskyting K16-17 19:28.0 3:53.0
18 Marie Malvik Norconsult BIL K25-29 19:32.0 3:57.0
19 Ella Ruud Lofthus Holmen IF K13 19:36.0 4:01.0
20 Britt Gjermundshaug Haslum IL K45-49 19:39.0 4:04.0
21 Elise Ekeberg Jutul, IL K12 19:54.0 4:19.0
22 Hanna Horndalsveen Skiforeningen K20-24 20:32.0 4:57.0
23 Benedicte Sverdrup Jesperjoggerne K40-44 20:59.0 5:24.0
24 Lillian Skoglund IL Jutul K65-69 22:43.0 7:08.0
25 Rachel Sole-Warbo Holmen Langrenn K12 24:07.0 8:32.0
26 Mathilde Sverdrup BSK K13 24:19.0 8:44.0
27 Nanna Bente Langdal IL Jutul K70-74 25:11.0 9:36.0
28 Ida Bjonge Jutul, IL K13 25:15.0 9:40.0
29 Kristin Østensen-Fjeld Noteam K35-39 25:18.0 9:43.0
30 Simone Andersson Noteam K30-34 26:28.0 10:53.0

Om løpet

«Opp Kantebakk» er et 2 km langt motbakkeløp arrangert av IL Jutul.
Start Jordbru (185 m.o.h.)
Målgang på Ramsåsen (405 m.o.h.)
Høydeforskjell på 220 meter!
Løpet har blitt arrangert fra 2005 og er en klassiker for løpere som virkelig vil teste formen.

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater