Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Pärnu Beach Stadium Meeting 2024

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Pärnu Beach Stadium Meeting som arrangeres 28. mai 2024.

Publisert 28. mai 2024 i Resultater

Pärnu Beach Stadium Meeting 2024

Dato

28. mai

Sted

Pärnu Beach Stadium, Pärnu – Estland

Startlister

Resultater

Kvinner

60m Final Women Wind: -0.4

POS NAME NAT RESULT
1. Rosângela SANTOS BRA 7.37
2. Shania COLLINS USA 7.41
3. Ann Marii KIVIKAS EST 7.48
4. Kätriin KIVIMETS EST 7.82
5. Hannaleena LIIV EST 8.07
6. Kea Kristiin LAANMETS EST 8.12
7. Egle PRIVOI EST 8.20
8. Dea LEPIK EST 8.27

100m Women Heat 1 Wind: -1.7

POS NAME NAT RESULT
1. Kea Kristiin LAANMETS EST 12.90
2. Kirsi PRUUDEL EST 12.92
3. Hannaleena LIIV EST 12.95
4. Dea LEPIK EST 13.38
5. Hanna SÕNAJALG EST 13.43

100m Women Heat 2 Wind: +0.5

POS NAME NAT RESULT
1. Kätriin KIVIMETS EST 12.28
2. Elizabete KOCIŅA LAT 12.44
3. Liiljan NEEROT EST 12.70
4. Marie RANDALA EST 12.72
5. Egle PRIVOI EST 12.94
6. Maia TOOMSALU EST 13.50

100m Women Heat 3 Wind: -0.8

POS NAME NAT RESULT
1. Rosângela SANTOS BRA 11.47
2. Shania COLLINS USA 11.57
3. Diana SUUMANN EST 11.64
4. Ann Marii KIVIKAS EST 11.64
5. Crystal MORRISON JAM 11.85
6. Anna PURSIAINEN FIN 12.01
7. Kristin SAUA EST 12.29

1500m Women

POS NAME NAT RESULT
1. Helen BELL EST 4:23.08
2. Naomi TOOMENURM EST 4:29.77
3. Elīna GUMAROVA LAT 4:33.74
4. Anete RANDMA EST 4:42.43
5. Mari Mai RUUS EST 4:46.15
6. Berit GUZAS EST 4:47.59
7. Marta Luīze PĒTERSONE LAT 4:48.03
8. Veronika MASJUKA LAT 4:59.06
9. Eliise LUKS EST 4:59.64
Karmel JANO EST DNF
Kateryna FOMICHOVA UKR DNF

100m Hurdles Women Heat 1 Wind: -0.3

POS NAME NAT RESULT
1. Anabel SARAPUU EST 14.64
1. Kirsi PRUUDEL EST 14.64
3. Iiris TOOMESOO EST 15.11
4. Liiljan NEEROT EST 15.13
5. Kristin LASS EST 15.17
6. Pilleriin TÜRNPU EST 15.58
Mari Silvia LAURI EST DNF

100m Hurdles Women Heat 2 Wind: 0.0

POS NAME NAT RESULT
1. Crystal MORRISON JAM 13.13
2. Nooralotta NEZIRI FIN 13.21
3. Diana SUUMANN EST 13.23
4. Kreete VERLIN EST 13.40
5. Ketiley BATISTA BRA 13.54

High Jump Women

POS NAME NAT RESULT
1. Heta TUURI FIN 1.91
2. Elisabeth PIHELA EST 1.88
3. Elena VALLORTIGARA ITA 1.85
4. Urtė BAIKŠTYTĖ LTU 1.85
5. Glenka ANTONIA NED 1.81
6. Karmen BRUUS EST 1.77
7. Patrīcija JANSONE LAT 1.77
8. Sini LÄLLÄ FIN 1.77
9. Elin PAJUNEN FIN 1.73
10. Kristina OVCHINNIKOVA KAZ 1.73
11. Marlen AMBUR EST 1.68

Long Jump Women

POS NAME NAT RESULT Wind
1. Natalia LINARES COL 6.58 -0.1
2. Liisa-Maria LUSTI EST 6.45 -0.1
3. Shaili SINGH IND 6.42 -0.3
4. Eliane MARTINS BRA 6.40 -0.2
5. Alysbeth FELIX BOYER PUR 6.33 +0.3
6. Kitija Paula MELNBĀRDE LAT 6.27 -0.2
7. Aniella DELAFOSSE USA 6.08 +0.4
8. Ingeborg GRÜNWALD AUT 6.04 -0.4
9. Madara BĒRZIŅA LAT 5.80 -0.1
10. Darina TŠUDAKOVA EST 5.68 0.0
11. Anabel SARAPUU EST 5.67 -0.2
12. Berit KUKK EST 5.62 -0.3
13. Adriana KRŪZMANE LAT 5.60 +0.1

Hammer Throw Women

POS NAME NAT RESULT
1. Rebecka HALLERTH SWE 68.90
2. Krista TERVO FIN 67.85
3. Samantha BORUTTA GER 66.03
4. Lauren BRUCE NZL 64.44
5. Kati OJALOO EST 63.24
6. Anna Maria OREL EST 62.59
7. Liv WINTHER DEN 57.14

Javelin Throw Women

POS NAME NAT RESULT
1. Anete SIETIŅA LAT 63.15
2. Gedly TUGI EST 58.19
3. Johanna Elisabeth ADER EST 49.32
4. Kadi KAART EST 48.93
5. Katre Marit LIIV EST 48.84
6. Ashley PRYKE CAN 48.17
7. Heti VÄÄT EST 46.22
8. Gerli ISRAEL EST 45.68
9. Marion KÖHLER EST 43.30

Menn

60m Men Final wind -0.1

POS NAME NAT RESULT
1. Oshane BAILEY JAM 6.77
2. Karl Erik NAZAROV EST 6.81
3. William THOR SWE 6.84
4. Henri SAI EST 6.89
5. Viktor THOR SWE 6.89
6. Tanel VISNAP EST 6.94
7. Tony Ats TAMM EST 7.12
8. Simon TEISS EST 7.31

100m Men Heat 1 wind -0.7

POS NAME NAT RESULT
1. Robin SAPAR EST 10.90
2. Kristers KRIĶIS LAT 10.93
3. Mikus PĒTERSONS LAT 10.94
4. Girts ŠENKEVICS LAT 11.03
5. Tanel VISNAP EST 11.12
6. Simon TEISS EST 11.40
7. Markus PARTS EST 11.90

100m Men Heat 2 wind -0.3

POS NAME NAT RESULT
1. Oshane BAILEY JAM 10.29
2. Abdullah Abkar MOHAMMED KSA 10.44
3. Henri SAI EST 10.57
4. Jānis Roberts ZĀLĪTIS LAT 10.58
5. Oskars GRAVA LAT 10.59
6. Karl Erik NAZAROV EST 10.63
7. William THOR SWE 10.66
8. Viktor THOR SWE 10.71

1500m Men

POS NAME NAT RESULT
1. Nikita BOGDANOVS LAT 3:48.54
2. Julius MÄKINEN FIN 3:49.47
3. Rasmus KISEL EST 3:50.33
4. Kalev HÕLPUS EST 3:51.51
5. Samu MIKKONEN FIN 3:52.00
6. Tuure HAAPANEN FIN 3:54.92
7. Deniss ŠALKAUSKAS EST 3:55.39
8. Sten SIHVER EST 3:55.54
9. Oliver ANNUS EST 4:01.61
10. Richard KAUP-LAPÕNIN EST 4:05.43

110m Hurdles Men Wind: +0.8

POS NAME NAT RESULT
1. Thiago Resende ORNELAS DOS SANTOS BRA 13.59
2. Gabriel CONSTANTINO BRA 13.63
3. Tejas SHIRSE IND 13.84
4. Keiso PEDRIKS EST 13.92
5. Ilari MANNINEN FIN 14.03
6. Chen Xiang ANG SGP 14.37
7. Nazar STEPANOV UKR 14.47

Long Jump Men

POS NAME NAT RESULT WIND
1. Arnovis DALMERO COL 7.97 -0.4
2. Hans-Christian HAUSENBERG EST 7.72 +0.2
3. Kevin BRUCHA GER 7.68 -0.8
4. Ingar BRATSETH-KIPLESUND NOR 7.65 -0.5
5. Lucas Marcelino DOS SANTOS BRA 7.57 -0.4
6. Algirdas STRELČIŪNAS LTU 7.53 +0.2
7. Victor Gabriel DE ASSIS BRA 7.46 +0.1
8. Tomas LOTUŽIS LTU 7.00 -0.5
9. Bartosz GĄBKA POL 6.99 0.0
10. Airidas ZABARAS LTU 6.76 -0.3
11. Tanel VISNAP EST 6.66 -0.4

Hammer Throw Men

POS NAME NAT RESULT
1. Adam KELLY EST 72.41
2. Tuomas SEPPÄNEN FIN 71.58
3. Aaron KANGAS FIN 71.37
4. Joaquin GOMEZ ARG 71.00
5. Roope AUVINEN FIN 69.50
6. Tomas VASILIAUSKAS LTU 65.21

Javelin Throw Men

POS NAME NAT RESULT
1. Edis MATUSEVIČIUS LTU 85.68
2. Gatis ČAKŠS LAT 82.11
3. Patriks GAILUMS LAT 78.39
4. Topias LAINE FIN 77.80
5. Rolands ŠTROBINDERS LAT 77.11
6. Jānis Svens GRĪVA LAT 73.38
7. Marti PASTAK EST 62.40
8. Matīss KAUDZE LAT 60.16
9. Tristan Aik SILD EST 55.50

Livestream

Program

16.20 Long Jump – Group B Men
16.30 Hammer Throw Men / Women
17.15 OPENING CEREMONY
17.30 110 hurdles Men
17.40 Long Jump Women
17.50 100m hurdles Women
18.00 Javelin Throw Women
18.05 100m Boys
18.20 100m Girls
18.40 60m Men
18.50 High Jump Women
18.55 60m Men
19.00 Long Jump – Group A Men
19.15 Javelin Throw Men
19.20 1500m Women
19.30 1500m Men
19.50 100m Women
20.05 100m Men
20.20 A mile run in a bomb disposal suit

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater