Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Per Halle Invitational 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Per Halle Invitational som arrangeres lørdag 20. mai 2023.

Publisert 20. mai 2023 i Resultater

Per Halle Invitational 2023

4. utgave

Dato

20. mai

Sted

Greveskogen, Tønsberg – Vestfold og Telemark

Livestream

Stevnet sendes på Direktesport.no. Lenke til sending (krever abonnement)

Program

FORELØPIG TIDSSKJEMA FOR 2023 (endringer kan komme):

17:30 – 5000m MS C
17:55 – 1500m J13/14
18:05 – 1500m G13/14
18:20 – 1500m J15/16
18:30 – 1500 G 15/16
18:50 – 800m MS C
19:00 – 800m MS B
19:10 – 800m KS B
19:20 – 800m KS A
19:35 – 800m MS A
19:50 – 3000m KS
20:10 – 5000m MS A
20:35 – 5000m MS B

Startlister og resultater (live)

800 meter kvinner A-heat

 1

077

Malin HOELSVEEN

RAU

2:04.09

2

074

Malin Ingeborg NYFORS

TJALV

2:04.73

3

076

Amanda Marie Grefstad FRØYNES

SEM

2:07.17

4

072

Line Safaa AL-SAIDDI

SKJA

2:07.75

5

073

Grethe TYLDUM

STEKJ

2:08.57

6

070

Josefin Victoria HEIER

ULKI

2:08.79

7

071

Solveig Cristina Hernandez VRÅLE

TJALV

2:09.82

8

078

Ingeborg ØSTGÅRD

TJALV

2:11.90

800 meter menn A-heat

 1

088

Seumas MACKAY

VIK

1:50.31

2

085

Phillip MORKEN

FA77

1:51.64

3

086

Luca THOMPSON

VIK

1:51.86

4

080

Sondre SVARHOLT

STAD

1:52.80

5

087

Benjamin ÅBERG

Hälle

1:53.05

6

082

Merih Solomon HAILEMICHEAL

ULKI

1:53.29

7

081

Henrik Ferdinand HANSSEN

ULKI

1:55.29

8

057

Sindre FREDRIKSEN

SARP

1:56.16

3000 meter kvinner

 1

097

Malin EDLAND

TJALV

9:12.82

2

100

Kristine Lande DOMMERSNES

HAUGF

9:13.76

3

099

Selma Løchen ENGDAHL

TJALV

9:15.80

4

101

Hanne Mjøen MARIDAL

STRI

9:17.37

5

098

Vienna Søyland DAHLE

SAND

9:38.06

6

094

Wilma Anna Bekkemoen TORBIÖRNSSON

ULKI

9:40.10

7

103

Majken SÖDERLUND LARSSON

Hälle

9:51.74

8

092

Thea Charlotte KNUTSEN

VAR

9:52.37

9

091

Ingrid Helene NYHUS

STRI

9:53.02

10

096

Anzu Lovise KVAM

GULA

9:59.35

11

037

Venus Abraham TEFFERA

VIDAR

10:14.93

5000 meter menn (A-heat)

 1

108

Theodor Berre JACOBSEN

VIDAR

14:10.40

2

115

Philip Anders Anthelme MASSACAND

GNE

14:12.35

3

119

Marius Liljeberg WANG

HERK

14:22.88

4

116

Trym Halvard Sagstuen TØNNESEN

HAL

14:25.46

5

123

Tore AKERLIE

GULA

14:27.21

6

124

August Da Silva SVEEN

JOT

14:30.04

7

120

Mads Orø OLSEN

RING

14:33.98

8

121

Mathias MOEN

VIDAR

14:44.20

9

106

Iver Matias Linge GLOMNES

TJALV

14:45.14

10

112

Lars-Olav Måkestad APOLD

GULA

14:51.24

11

118

Simen Hernes ELLINGSDALEN

ILBUL

14:54.98

12

122

Simen Gløgård STENSRUD

ULKI

15:00.31

13

107

Sigurd Egeland VALSETH

VERD

15:00.97

14

110

Andreas FANTOFT

GNE

15:17.80

15

009

Johannes Bredesen ØVERENG

MOSJ

15:27.37

16

109

Filip JONSSON

Hälle

16:05.43

Om stevnet

Stevnet arrangeres av IL Runar og Tønsberg Friidrettsklubb. Stevnet er en hyllest til Per Halle, som ble nummer 7 på 5000 meter i OL i München i 1972.

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater