Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Renåsen 2024 – Gampen

Lignende saker

Startlister og resultater for Renåsen 15. mai som er en del av Gampen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Bodø.

Publisert 15. mai 2024 i Resultater

Renåsen 2024

Dato

15. mai

Distanse

2,5 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Fredrik Kristiansen Bodø Menn 20-29 år 9:04.0 0:00.0
2 Armand Aune Widerøe Ground Handling Menn 20-29 år 9:06.0 0:02.0
3 Knut Ola Myrvang Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 9:08.0 0:04.0
3 Joar Grov Turvoll Bodø Bauta Menn 30-39 år 9:08.0 0:04.0
5 Iver Bjørnstad Fauske Gutter 16-17 år 9:16.0 0:12.0
6 Thor Kvam Fauske Menn 30-39 år 9:18.0 0:14.0
7 Kevin Slettmyr Bodø Bauta Løpeklubb Menn 30-39 år 9:20.0 0:16.0
8 Sigve Høyen Wærstad Acea Properties Menn 30-39 år 9:32.0 0:28.0
9 Kenneth Rise Tverlandet Menn 30-39 år 9:33.0 0:29.0
10 Joakim Thomassen DNB Menn 20-29 år 9:35.0 0:31.0
11 Ivan Kvam Fauske Menn 30-39 år 9:46.0 0:42.0
12 Ketil Bjørnstad Fauske IL Langrenn Menn 40 – 49 år 9:47.0 0:43.0
13 Aksel Stensland Sevatdal Innstranda Langrenn Gutter 13 år 9:49.0 0:45.0
14 Benjamin Frantzen Nordvik AS Menn 30-39 år 9:54.0 0:50.0
15 Frank Christoffersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 9:55.0 0:51.0
16 Ole-Tobias Lunde Limstrand Innstranda ski Gutter 15 år 9:56.0 0:52.0
17 Aleksander Mathisen Bodø Menn 30-39 år 9:57.0 0:53.0
18 Emil Oliver Hanssen Erdahl Bodø Bauta Løpeklubb Menn 20-29 år 9:58.0 0:54.0
19 Pål-Jørgen Henriksen Bodø CK Menn 40 – 49 år 10:03.0 0:59.0
20 Bjarke Andersen-Sijtsma NRK – YR Menn 40 – 49 år 10:06.0 1:02.0
20 Martin Aunmo PwC Menn 30-39 år 10:06.0 1:02.0
22 Jens Meyer Andreassen Innstranda IIL Langrenn Gutter 15 år 10:07.0 1:03.0
23 Terje Engesli Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 10:12.0 1:08.0
24 Odd Magnus Hoff Bodø Bauta Menn 40 – 49 år 10:19.0 1:15.0
25 Jonatan B.Johnsen Innstranda IL Skiskyting Gutter 16-17 år 10:20.0 1:16.0
25 Elias Olai Bjørnstad Fauske Gutter 13 år 10:20.0 1:16.0
27 Gard Rostad Rostad Transport AS Menn 30-39 år 10:30.0 1:26.0
28 Adrian Dahl Johansen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 10:37.0 1:33.0
29 Simen Elvestrand Bodø Bauta Menn 30-39 år 10:40.0 1:36.0
29 Aleksander Holand Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 10:40.0 1:36.0
31 Didrik Pedersen Team Pøbel Menn 20-29 år 10:41.0 1:37.0
32 Ørjan Eilertsen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 10:44.0 1:40.0
32 Robert Helskog Bodø Energi Menn 30-39 år 10:44.0 1:40.0
32 Ragnar Johnsen Troms Kraft BIL Menn 40 – 49 år 10:44.0 1:40.0
35 Petter Eliassen Bodø Menn 30-39 år 10:46.0 1:42.0
36 Idar Andreassen Team Ludviksen/Cargonet Menn 60-69 år 11:01.0 1:57.0
37 Richard Grytvik Nordlandssykehuset Menn 40 – 49 år 11:03.0 1:59.0
38 Arne Seivåg Quality Hotel Ramsalt Menn 50-59 år 11:08.0 2:04.0
39 Tom Pettersen Bodø Menn 50-59 år 11:10.0 2:06.0
40 Håvard Sjøhaug Andersen Elektriske AS Menn 20-29 år 11:11.0 2:07.0
41 Roy Solbakk Fauske Menn 50-59 år 11:13.0 2:09.0
42 Trond Vegard Seivåg Innstranda Idrettslag Menn 50-59 år 11:14.0 2:10.0
43 Vegard Brennmo Bodø Menn 30-39 år 11:19.0 2:15.0
44 Kristian Baadstø Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 11:23.0 2:19.0
45 Arnfinn Bergrabb Bodø Videregående Skole Menn 50-59 år 11:24.0 2:20.0
46 Reidar Flasnes Bodø Cktriathlon Menn 50-59 år 11:25.0 2:21.0
47 Erik Hansen Helse Nord Menn 50-59 år 11:26.0 2:22.0
48 Morten Hillestad GIG Menn 40 – 49 år 11:28.0 2:24.0
48 Stian Hustad Asko Midt-Norge Menn 30-39 år 11:28.0 2:24.0
50 Jørn Jørgensen Team Pøbel Menn 50-59 år 11:33.0 2:29.0

Kvinner, topp 50

1 Hanne Bjørnstad Fauske Kvinner 40-49 år 10:51.0 0:00.0
2 Synne Saltermark Team Pøbel Kvinner 30-39 år 11:03.0 0:12.0
3 Susanne Novik Bodø Kvinner 30-39 år 11:11.0 0:20.0
3 Kristine Vevik Stabil Kvinner 40-49 år 11:11.0 0:20.0
5 Janina Lamøy Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 11:17.0 0:26.0
6 Cecilia Richter Bodø Kvinner 40-49 år 11:37.0 0:46.0
7 Anette Larsen Nordlandssykehuset Kvinner 30-39 år 11:50.0 0:59.0
8 Terhi Holster Bodø Kvinner 50-59 år 11:51.0 1:00.0
9 Tine Engan Tine Engan / Aspåsen Skole Kvinner 30-39 år 11:55.0 1:04.0
9 Rakel Alitte Solli Bodø Kvinner 30-39 år 11:55.0 1:04.0
11 Trine Larsen Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 30-39 år 12:03.0 1:12.0
12 Sigrid Vigdisdatter Berg Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 12:06.0 1:15.0
13 Ida Tveter Bodø Kvinner 40-49 år 12:08.0 1:17.0
14 Maja Svendsgam Olsen Bodø Kvinner 20-29 år 12:10.0 1:19.0
15 Mona Ågnes Bodø Cykleklubb-Triatlon Kvinner 60-69 år 12:18.0 1:27.0
16 Marianne Hildal Bodø CK Kvinner 40-49 år 12:22.0 1:31.0
16 Stine Kristoffersen Økoråd Salten AS Kvinner 40-49 år 12:22.0 1:31.0
18 Karen Fagervik Omnes Bodø Kvinner 30-39 år 12:25.0 1:34.0
19 Marthe Storhaug Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 12:27.0 1:36.0
20 Line Brekkan Bodø Kvinner 30-39 år 12:35.0 1:44.0
21 Christel Elvestad Politiets Utlendingsenhet Kvinner 50-59 år 12:43.0 1:52.0
22 Anne-Grethe Fygle Hansen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 12:51.0 2:00.0
23 Ida Martinussen Bodø Kvinner 40-49 år 13:03.0 2:12.0
24 Elisabeth Didriksen Bodø Kvinner 40-49 år 13:14.0 2:23.0
25 Kjersti Flasnes Pøbel Kvinner 50-59 år 13:20.0 2:29.0
26 Pernille Carstens Bodø Kvinner 30-39 år 13:22.0 2:31.0
27 Kathrine Meyer Andreassen Team CC Kvinner 40-49 år 13:30.0 2:39.0
28 Benedicte Løksti Saltens Gruppen Kvinner 40-49 år 13:31.0 2:40.0
29 Elisabeth Meløysund Nordlandssykehuset Kvinner 50-59 år 13:32.0 2:41.0
30 Ingrid Bredesen Hangaas Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 13:36.0 2:45.0
30 Elisabeth Øverås Kafeløperne Kvinner 60-69 år 13:36.0 2:45.0
32 Cathrine Moe Bodø Kvinner 40-49 år 13:39.0 2:48.0
33 Marthe B. Eggesvik Bodø Kvinner 40-49 år 13:43.0 2:52.0
34 Sandra Åsheim Bodø Kvinner 50-59 år 13:48.0 2:57.0
35 Kristin Tennes B&Oi Kvinner 50-59 år 13:49.0 2:58.0
36 Hanna Jenssen Seivåg Innstranda Idrettslag Jenter 12 år 13:51.0 3:00.0
37 Line Hildegun Gjervik Eilertsen Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 50-59 år 13:53.0 3:02.0
38 Lisa Falch Nilsen Bodø Kvinner 30-39 år 13:55.0 3:04.0
38 Lena Rønhaug Team Smart Kvinner 50-59 år 13:55.0 3:04.0
40 Anniken Beate Brækkan Fbil Kvinner 40-49 år 13:56.0 3:05.0
41 Guro Stødle Nord Universitet B.I.L Kvinner 30-39 år 13:58.0 3:07.0
42 Kathrine Pedersen Bodø Kvinner 30-39 år 13:59.0 3:08.0
43 Tine Ludviksen Bodø Kvinner 40-49 år 14:00.0 3:09.0
44 Ingvild Bikset-Haugen Team Pøbel Kvinner 30-39 år 14:06.0 3:15.0
44 Hanna Annie Solvær Bodø Kvinner 20-29 år 14:06.0 3:15.0
46 Merethe Granum Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 50-59 år 14:18.0 3:27.0
47 Lillian Hagen Bodø Bauta Kvinner 40-49 år 14:22.0 3:31.0
48 Solvår Hallesdatter Hardesty Bodø Kvinner 40-49 år 14:28.0 3:37.0
49 May Veinan Bodø Kvinner 50-59 år 14:32.0 3:41.0
50 Kristin Rønning Bodø Kvinner 30-39 år 14:38.0 3:47.0

Alle resultater i Gampen 2024

Løypekart

Om løpet

Klokkeslett: 19:00
Sted: Rensåsen
Distanse: 2.5km
Beskrivelse: Start og målgang ut mot Sivert Nielsens gate ved gamle Svømmehallen. Løpet går på grusbelagt sti inne i parken. Løpet går over 3 runder av ca 800 meter. Start og målgang er litt avskilt fra selve vendingen.

Flere resultater

Alle resultater