Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 10 km fellesstart klassisk K17 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fellesstart klassisk K17 NC junior Lillehammer søndag 8. januar 2023.

Publisert 8. januar 2023 i Resultater

Resultater 10 km fellesstart klassisk K17

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 Erle Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag 30:42.5 0:00.0
2 Johanne Bjugan Leksdal IL 30:44.3 0:01.8
3 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 30:49.5 0:07.0
4 Marie Wollan Benum Byåsen IL 30:58.8 0:16.3
5 Maren Sofie Fremstad Runar, IL 31:03.1 0:20.6
6 Camilla Nygård Il Vindbjart 31:04.5 0:22.0
7 Liv Smith Kvalvaag Heming, IL 31:04.8 0:22.3
8 Mathea Weydahl Andersen Nittedal IL 31:04.9 0:22.4
9 Jenny Farbu Inderøy IL 31:15.8 0:33.3
10 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn 31:21.3 0:38.8
11 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 31:23.2 0:40.7
12 Frida Hofgaard Lyn Ski 31:28.1 0:45.6
13 Malena Sirekrok Gjesdal IL 31:30.6 0:48.1
14 Selma Størmer-Antonsen Koll, IL 31:41.1 0:58.6
15 Veronika Vikhamar Schuler Heming, IL 31:42.4 0:59.9
16 Julie Fulford Konnerud IL 31:43.6 1:01.1
17 Ingrid Katteland Kihle Konnerud IL 31:45.5 1:03.0
18 Tuva Svindland Oseberg Skilag 32:07.0 1:24.5
19 Benedikte Langaune Vaeng Medkila Skilag 32:10.1 1:27.6
20 Norah Sand-Hanssen Eiker SK 32:13.1 1:30.6
21 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF 32:24.4 1:41.9
22 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 32:30.1 1:47.6
23 Hedda Stenumgard Ringebu/Fåvang SK 32:34.5 1:52.0
24 Martine Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 32:35.2 1:52.7
25 Ingeborg Rosager Granli IL 32:36.8 1:54.3
26 Tuva Meinke Kylland Konnerud IL 32:45.1 2:02.6
27 Olivia Stordalen Heming, IL 32:48.9 2:06.4
28 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 32:49.4 2:06.9
29 Vårinn Johanson Hagen IL Korlevoll – Odda 33:06.1 2:23.6
30 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF 33:07.2 2:24.7
31 Hedda Helena Braaten Heming, IL 33:13.9 2:31.4
32 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 33:14.2 2:31.7
33 Julie Røthe Lysberg Spillum IL 33:18.1 2:35.6
34 Hanne Martinsen Fana IL 33:20.2 2:37.7
35 Tuva Thorstensen ADOLFSEN Kjelsås IL 33:43.1 3:00.6
36 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 33:51.9 3:09.4
37 Vilde Rånes Røstberg Kjelsås IL 33:56.9 3:14.4
38 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL 34:03.6 3:21.1
39 Julie Johansen Trosten Forsøk, IL 34:03.9 3:21.4
40 Anna Emilie Øvrebø Myrvold Heming, IL 34:08.3 3:25.8
41 Sara Bergsholm Hoven Gjerdrum IL 34:09.5 3:27.0
42 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 34:09.8 3:27.3
43 Marthe Olsen Katnosa Jevnaker Idrettsforening Ski 34:11.2 3:28.7
44 Isa Gjertsås Larsen Lierne IL 34:14.2 3:31.7
45 Karoline Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 34:14.8 3:32.3
46 Oda Alexandersen Aas Tverrelvdalen IL 34:22.6 3:40.1
47 Martine Hoel Kleven Ottestad IL 34:34.7 3:52.2
48 Mille Haneberg Haslum IL 34:44.6 4:02.1
49 Selma Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK 34:45.0 4:02.5
50 Inger Grini Moelven IL 34:51.3 4:08.8
51 Lisa Husevåg Kuvås Lyn Ski 35:02.9 4:20.4
52 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 35:08.8 4:26.3
53 Anlaug Elise Thomasjord Kvaløysletta Skilag 35:14.4 4:31.9
54 Angelina Kristina Sanders Haslum IL 35:17.1 4:34.6
55 Christina Haugen Kongshaug Byåsen IL 35:19.9 4:37.4
56 Selma Hollås Hamborg Strindheim IL 35:29.7 4:47.2
57 Helene Løken Bækkelagets SK 35:32.9 4:50.4
58 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag 35:37.1 4:54.6
59 Sofie Margrethe Robstad Moelven IL 35:38.2 4:55.7
60 Ina Norheim Høverstad Konnerud IL 35:42.7 5:00.2
61 Alma Berge Vestøl Njård 35:46.8 5:04.3
62 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 36:00.8 5:18.3
63 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 36:06.5 5:24.0
64 Ingvild Herstad Elvenes Asker SK 36:07.2 5:24.7
65 Vanessa Lorentzen Brenden Sogndal IL 36:50.5 6:08.0
66 Malin Høntorp Oppegård IL 37:08.9 6:26.4
67 Lea-Christine Henriksdatter Sara Kautokeino IL 37:11.7 6:29.2
68 Christine Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 37:11.8 6:29.3
69 Juni Hagelid Norheim Byåsen IL 37:20.3 6:37.8
70 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 37:30.7 6:48.2
71 Malin GAUSTAD Il Vindbjart 37:31.1 6:48.6
72 Liva Lynghammar Hakadal IL 37:36.9 6:54.4
73 Hanne Wærp Hauge Kjelsås IL 37:50.6 7:08.1
74 Nora Vågø Kristiansen Klæbu IL 38:24.6 7:42.1
75 Julie Nordahl Solberg Trøsken IL 38:32.7 7:50.2
76 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik Ski 38:44.0 8:01.5
77 Agnes Vatterholm Jernberg Byaasen Skiklub 39:10.6 8:28.1
78 Amalie Simonsen Holeværingen IL 39:24.5 8:42.0
79 Mari Oksefjell Onsøien Larvik Ski 39:45.5 9:03.0
80 Nora Johansen Nes Ski 40:02.4 9:19.9
81 Ada Bertine Gunvordal Sogndal IL 40:33.1 9:50.6
82 Marina Helgesen Medkila Skilag 45:20.7 14:38.2
83 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening DNF
84 Ane Kirstine Bergset Osmarka IL DNF
85 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven IL DNF
86 Mathilde Aga Hagen IL Korlevoll – Odda DNF
87 Kristina Kleppa Gjesdal IL DNF
88 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL DNF
89 Anniken Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag DNF
90 Selma Sunde Rabben Strindheim IL DNF
91 Julie Sand-Hanssen Eiker SK DNF
92 Maria Seierstad Skrindo Lyn Ski DNF
93 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub DNF
94 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL DNF

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater