Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater 10 km fellesstart klassisk K18 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fellesstart klassisk K18 NC junior Lillehammer søndag 8. januar 2023.

Publisert 8. januar 2023 i Resultater

Resultater 10 km fellesstart klassisk K18

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 Hanna Engesæter Sørbye Røa Allianseidrettslag 30:32.4 0:00.0
2 Matilde Strøm Tverlandet IL 30:40.7 0:08.3
3 Eline Klevberg Lerfall Lånke IL 30:59.0 0:26.6
4 Malin Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 31:17.7 0:45.3
5 Andrine Rønning IL Aasguten 31:27.1 0:54.7
6 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL 31:34.6 1:02.2
7 Synne Strande Omland Kjelsås IL 31:37.9 1:05.5
8 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 31:44.4 1:12.0
9 Ellinor Marie Ness Tuil Ski Tromsdalen 31:52.9 1:20.5
10 Mari Vang Tynset IF 31:57.2 1:24.8
11 Sofie Kjær Jørgensen Lillehammer Skiklub 32:02.6 1:30.2
12 Marie Hopsnes Fana IL 32:03.7 1:31.3
13 Nora Christine Hansen Asker SK 32:04.9 1:32.5
14 Tine Alfstad Olsen Viking, TIF 32:10.7 1:38.3
15 Hannah Fossheim Spillum IL 32:14.0 1:41.6
16 Elvira Husby Sandven Koll, IL 32:16.9 1:44.5
17 Mathea Tegdal IL Skrim 32:17.8 1:45.4
18 Synne Andersen Buen Rustad IL 32:19.6 1:47.2
19 Hedda Halvari Sandnes IL 32:20.3 1:47.9
20 Eline Aasdalen Kjelsås IL 32:31.6 1:59.2
21 Synne Ophaug Røthe Voss IL 32:33.7 2:01.3
22 Helene Ludahl Stangeland Røa Allianseidrettslag 32:38.0 2:05.6
23 Astrid Bekken Woldengen Moen Sportsklubb 32:38.3 2:05.9
24 Mia Skjerve Markabygda IL 32:42.2 2:09.8
25 Sara Hovde MjøsSki 32:43.4 2:11.0
26 Kaja Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 32:50.1 2:17.7
27 Marie Svendby Sveen Fet SK 32:55.3 2:22.9
28 Sara Bøhmer Rustad IL 33:02.6 2:30.2
29 Alexandra Gaddass Sand Strindheim IL 33:03.1 2:30.7
30 Frida Elisabeth Haugland Innstranda IL 33:12.1 2:39.7
31 Astrid Horgen Skarphedin, IL 33:28.8 2:56.4
32 Oda Elise Berg Leksvik IL 33:29.6 2:57.2
33 Ingrid Bentsen Vinger IL 33:39.3 3:06.9
34 Hanna Jensen Holeværingen IL 33:48.8 3:16.4
35 Johanna Luytkis Holstrøm Fossum IF 33:49.2 3:16.8
36 Anniken Evenhus IL Aasguten 33:52.8 3:20.4
37 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag 33:57.3 3:24.9
38 Karoline Johanne Jebsen Heming, IL 33:58.1 3:25.7
39 Emma Hovengen Lundin Nittedal IL 34:24.2 3:51.8
40 Mari Andrea Dervo Åsen IL 34:36.4 4:04.0
41 Fredrikke Baglo Bjørkeng Leirådal IL 34:52.1 4:19.7
42 Anna Fiskerstrand Heier Njård 34:56.0 4:23.6
43 Marte Garvik Vestre Slidre IL 34:57.3 4:24.9
44 Hanna Skarphol Villadsen IL Jardar 35:20.5 4:48.1
45 Ida Finjord Alta IF 35:23.3 4:50.9
46 Runa Myrslett Bakke Nordreisa IL 35:30.3 4:57.9
47 Iselin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL 35:35.7 5:03.3
48 Embla Aksnes Hommelvik IL 35:42.7 5:10.3
49 Julia Varsi Voss IL 35:43.2 5:10.8
50 Andrea Marie Eide Røa Allianseidrettslag 35:54.0 5:21.6
51 Anna Lysne Bellika Bagn IL 35:59.1 5:26.7
52 Ingrid Sørlie Fallan Skogn IL 36:35.4 6:03.0
53 Vilde Solem Njård 36:39.5 6:07.1
54 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 37:06.5 6:34.1
55 Lina Elisabeth Roland Bjerke IL Ski 38:29.4 7:57.0
56 Oda Sæter Byåsen IL 39:05.3 8:32.9
57 Eva Helene Andberg Rustad IL 39:12.7 8:40.3
58 Kjerstin Øhrn Johansen Njård 39:39.6 9:07.2
59 Amanda Wognild AUNVIK Lånke IL DNF
60 Sofie Granskogen Bjerregård Raufoss IL Langrenn DNF
61 Julie Førli Brunvatne IL Skrim DNF
62 Hedda Pladsen Gussiås Røa Allianseidrettslag DNF
63 Petronella Haram Strindheim IL DNF
64 Alida Hildonen Tromsø SK Langrenn DNF
65 Ane Hustvedt Rustad IL DNF
66 Tiril Næss Iversen Mjøndalen IF DNF
67 Nora Byrkjedal Levang Gjesdal IL DNF
68 Karoline Longva Rustad IL DNF
69 Mari Ovidia Ranestad Hamar SK DNF
70 Jenny Sølvberg Førde IL DNF

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater