Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater 10 km fri teknikk menn Beitosprinten 2022

Lignende saker

Resultater 10 km fri teknikk menn Beitosprinten søndag 20. november 2022.

Publisert 20. november 2022 i Langrenn

Resultater 10 km fri teknikk menn Beitosprinten 2022

Oppsummering:

https://youtu.be/6ZEb5lzoxD0

Live resultater

10 km fri teknikk kvinner

Offisielle resultater

Liste med passeringstider (PDF)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 138 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 23:20.9 0.00 20.00
2 125 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 23:28.4 +7.5 24.28
3 134 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 23:36.2 +15.3 28.74
4 113 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 23:37.8 +16.9 29.65
5 133 MOSEBY Haavard 1999 NOR 23:39.6 +18.7 30.68
6 129 REE Andreas Fjorden 2000 NOR 23:40.1 +19.2 30.96
7 111 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 23:40.8 +19.9 31.36
8 127 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 23:43.6 +22.7 32.96
9 135 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 23:45.0 +24.1 33.76
10 130 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 23:45.6 +24.7 34.11
11 132 GOLBERG Paal 1990 NOR 23:48.3 +27.4 35.65
12 136 TOENSETH Didrik 1991 NOR 23:55.2 +34.3 39.59
13 107 VIKA Jonas 2001 NOR 23:58.6 +37.7 41.53
14 131 IVERSEN Emil 1991 NOR 24:00.6 +39.7 42.67
15 109 SKJEVDAL Lars Gunnar 1995 NOR 24:01.0 +40.1 42.90
16 71 JESPERSEN Chris Andre 1983 NOR 24:05.3 +44.4 45.36
17 117 MOERK Martin Kirkeberg 2001 NOR 24:06.0 +45.1 45.75
18 128 HAGA Magne 1994 NOR 24:06.6 +45.7 46.10
19 37 FOSSE Erling Fagerbakke 1997 NOR 24:08.7 +47.8 47.30
20 140 ROETHE Sjur 1988 NOR 24:08.8 +47.9 47.35
21 73 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 24:09.2 +48.3 47.58
22 105 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 24:10.2 +49.3 48.15
23 112 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 24:13.8 +52.9 50.21
24 101 MICHELSEN Even Solem 2000 NOR 24:13.9 +53.0 50.27
25 118 SANDVIK Edvard 2001 NOR 24:14.3 +53.4 50.49
25 126 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 24:14.3 +53.4 50.49
27 99 THORVIK David 2000 NOR 24:15.3 +54.4 51.07
28 103 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 24:17.1 +56.2 52.09
29 92 HOVDE Haavard 1999 NOR 24:17.7 +56.8 52.44
30 137 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 24:18.3 +57.4 52.78

31 9 JORDE Sindre Fjellheim 1996 NOR 24:18.9 +58.0 53.12
32 68 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR 24:22.3 +1:01.4 55.06
33 120 STOCK Daniel 1992 NOR 24:23.2 +1:02.3 55.58
34 91 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 24:26.2 +1:05.3 57.29
35 123 KVISLE Erland 1996 NOR 24:28.8 +1:07.9 58.78
36 116 VERMEULEN Mika 1999 AUT 24:29.9 +1:09.0 59.40
37 80 HERLAND Kasper 2001 NOR 24:31.1 +1:10.2 60.09
38 108 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 24:31.5 +1:10.6 60.32
39 110 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 24:32.2 +1:11.3 60.72
40 83 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 24:34.5 +1:13.6 62.03
41 74 HAABREKKE Magnus Oeyaas 1999 NOR 24:36.7 +1:15.8 63.29
42 122 TJELLE Johan 1994 NOR 24:38.4 +1:17.5 64.26
43 139 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 24:40.1 +1:19.2 65.23
44 121 KETTERSON Zak 1997 USA 24:40.2 +1:19.3 65.29
45 104 PEDERSEN Morten Eide 1987 NOR 24:40.4 +1:19.5 65.40
46 96 LIAN Magnus Harr 2000 NOR 24:42.8 +1:21.9 66.77
47 78 BERSET Kristoffer 1999 NOR 24:44.9 +1:24.0 67.97
48 102 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 24:45.7 +1:24.8 68.43
49 47 SENDSTAD Eirik 2001 NOR 24:47.1 +1:26.2 69.23
49 93 DAVIES Joe 2001 GBR 24:47.1 +1:26.2 69.23
51 62 MYHR Petter 2000 NOR 24:47.5 +1:26.6 69.45
52 124 KVAALE Gaute 1995 NOR 24:51.0 +1:30.1 71.45
53 85 INGEBRIGTSEN Edvin 2001 NOR 24:53.6 +1:32.7 72.94
54 77 HOEL Amund 1997 NOR 24:55.2 +1:34.3 73.85
55 53 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 24:57.1 +1:36.2 74.94
56 114 YAMASHITA Haruki 1999 JPN 24:59.1 +1:38.2 76.08
57 15 ANTONSEN Bastian Karlsen 2001 NOR 25:00.1 +1:39.2 76.65
58 84 DUKSTAD Daniel 2002 NOR 25:06.6 +1:45.7 80.36
59 98 LICEF Miha 1997 SLO 25:06.7 +1:45.8 80.42
60 56 FRIDLUND Jonas Hammelow 2000 NOR 25:08.4 +1:47.5 81.39

61 49 SOERENSEN Lars 1998 NOR 25:10.9 +1:50.0 82.82
62 66 PERGER Magnus 2001 NOR 25:13.4 +1:52.5 84.24
63 27 ASDOEL Haakon 1998 NOR 25:13.8 +1:52.9 84.47
64 5 VERMEULEN Moran 1997 AUT 25:14.3 +1:53.4 84.76
65 81 SEDENIUSSEN Magnus Nikolai 2001 NOR 25:14.9 +1:54.0 85.10
66 100 MYHRE Simen 1998 NOR 25:15.9 +1:55.0 85.67
67 97 HAEGELAND Tor Olav Nesheim 1998 NOR 25:16.1 +1:55.2 85.79
68 90 HORVEN Preben 2002 NOR 25:16.3 +1:55.4 85.90
69 95 CLUGNET James 1996 GBR 25:18.1 +1:57.2 86.93
70 63 BRUSTAD Herman 2001 NOR 25:19.4 +1:58.5 87.67
71 44 FALKANGER August Bertheussen 2002 NOR 25:21.2 +2:00.3 88.70
72 46 EK Jens Marcus Dyrberg 2001 NOR 25:28.4 +2:07.5 92.81
73 115 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 25:29.4 +2:08.5 93.38
74 76 FLAATEN Johannes Loennestad 2002 NOR 25:30.6 +2:09.7 94.07
75 94 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 25:32.0 +2:11.1 94.87
76 89 SKAANES Haakon 1999 NOR 25:34.2 +2:13.3 96.12
77 6 ROLKE Hans Petter 1998 NOR 25:34.4 +2:13.5 96.24
78 64 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 25:36.3 +2:15.4 97.32
79 28 BJOERNSTAD Sondre A. 1999 NOR 25:38.5 +2:17.6 98.58
80 36 ROGSTAD Frederik Arent 2001 NOR 25:39.2 +2:18.3 98.98
81 57 FISKVIK Kristoffer Jullum 2001 NOR 25:40.0 +2:19.1 99.43
82 88 NORTHUG Even 1995 NOR 25:41.4 +2:20.5 100.23
83 87 THORSTENSEN Magnus 2002 NOR 25:43.9 +2:23.0 101.66
84 75 MELLING Christian Hartz 2001 NOR 25:44.1 +2:23.2 101.78
85 65 SLETTEN Erlend Lindland 2000 NOR 25:45.2 +2:24.3 102.40
86 41 HAMMERSTAD Brage Buseth 2002 NOR 25:46.0 +2:25.1 102.86
87 25 LUKA Eivind 2001 NOR 25:50.7 +2:29.8 105.55
88 86 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 25:50.9 +2:30.0 105.66
89 51 GIFSTAD Thomas 1992 NOR 25:56.0 +2:35.1 108.57
90 31 SKJOLD Oskar Lockert 2002 NOR 25:57.2 +2:36.3 109.26

91 23 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 25:57.3 +2:36.4 109.31
92 35 GLITTENBERG HOLT Filip 2000 NOR 25:59.2 +2:38.3 110.40
93 40 MESTVEDTHAGEN Sevat 1998 NOR 26:03.1 +2:42.2 112.63
94 59 MYKLEMYR Vegard 1998 NOR 26:05.7 +2:44.8 114.11
95 43 TANDBERG Jostein 1998 NOR 26:07.0 +2:46.1 114.85
96 45 SKOGVOLD Kristian E 1999 NOR 26:07.5 +2:46.6 115.14
97 70 HOLMBOE Aleksander Elde 2002 NOR 26:07.9 +2:47.0 115.37
98 30 KATLA Mikkel Jebens 2002 NOR 26:16.8 +2:55.9 120.45
99 61 HOLMBOE Nikolai Elde 2002 NOR 26:17.9 +2:57.0 121.08
100 26 GUNDERSEN Birk Moeller 2001 NOR 26:19.9 +2:59.0 122.22
101 67 KASAHARA Sho 2002 JPN 26:22.2 +3:01.3 123.53
102 38 REPPEN Martin 2001 NOR 26:30.1 +3:09.2 128.04
103 3 LERVIK Geir 2001 NOR 26:30.7 +3:09.8 128.39
104 48 PEDERSEN Bendik Haaland 2001 NOR 26:35.5 +3:14.6 131.13
105 42 BORECZEK Michal 2000 POL 26:37.0 +3:16.1 131.99
106 24 PEDERSEN Sondre B. 2000 NOR 26:38.6 +3:17.7 132.90
107 21 LEIBUNDGUT Matthias 1996 SUI 27:02.4 +3:41.5 146.49
108 39 HOV Eskil 2000 NOR 27:02.9 +3:42.0 146.78
109 8 SKADAL Joakim 2001 NOR 27:08.0 +3:47.1 149.69
110 20 KJELSTAD Sander 2001 NOR 27:14.2 +3:53.3 153.23
111 32 LOEFALD Erik 2002 NOR 27:14.6 +3:53.7 153.46
112 19 KARLSEN Even 2001 NOR 27:21.0 +4:00.1 157.11
113 16 DYBVAND Vegard 2002 NOR 27:36.6 +4:15.7 166.02
114 13 BRUUN Fredrik Strande 2002 NOR 27:44.9 +4:24.0 170.76
115 14 STENSBY Magnus Martinsen 2002 NOR 27:48.2 +4:27.3 172.64
116 7 KARLSEN Jostein 2001 NOR 27:58.3 +4:37.4 178.41
117 22 KVALE Nils Henrik 2001 NOR 28:02.6 +4:41.7 180.87
118 17 HELLERUD Adrian Orellana 2000 NOR 28:07.3 +4:46.4 183.55
119 12 DRIVENES Philip 2000 NOR 28:09.4 +4:48.5 184.75
120 34 ENDRESTAD Sebastian 1998 CHI 28:40.0 +5:19.1 202.23

DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
1 BANG Christian Brennhovd 1998 NOR
10 STRANDHAUG Fredrik 2002 NOR
29 FODSTAD Fredrik 2001 COL
55 VIK Lars Young 2001 AUS
58 SENDSTAD Oeystein 2001 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
2 GROETHE Asle 1999 NOR
4 RUD Christian Friis 2002 NOR
11 STAAVI Bjoern-Martin 2000 NOR
18 OLSEN Oskar Myrvang 2002 NOR
33 STRAND Vetle Svanes 2002 NOR
50 HARBY Joergen 2001 NOR
52 BERG Stian 1994 NOR
54 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR
60 THORESEN Jonas Dyrli 2001 NOR
69 SPIGSETH Ola 2002 NOR
72 VESTERAAS Marius Viken 1999 NOR
79 SJOELI Mattis 1994 NOR
82 GLOEERSEN Herman 1999 NOR
106 AAKERVIK Espen 2001 NOR
119 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR

Program Beitosprinten 2022

Startlister Beitosprinten 2022

Alle resultater Beitosprinten 2022

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater