Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell| Alle resultater

Resultater 10 km intervallstart fri M17 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 10 km intervallstart fri M17 NC junior Lillehammer lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater 10 km intervallstart fri M17

Offisielle resultater:

Komplett liste (PDF)

1 455 Olav Fugelsøy Surnadal IL 10 km M 17 år 25:58.6 0:00.0
2 326 Emil Amundsen Konnerud IL 10 km M 17 år 26:22.9 0:24.3
3 385 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros 10 km M 17 år 26:27.0 0:28.4
4 471 Christoffer Rüger Gulset IF 10 km M 17 år 26:27.5 0:28.9
5 439 Elfinn Borg Faldmo Trysil IL 10 km M 17 år 26:59.0 1:00.4
6 355 Halvor Kvennås Byåsen IL 10 km M 17 år 27:03.2 1:04.6
7 397 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag 10 km M 17 år 27:10.8 1:12.2
8 438 Benjamin Røssum Jensen Nittedal IL 10 km M 17 år 27:12.0 1:13.4
9 420 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn 10 km M 17 år 27:12.1 1:13.5
10 386 Wilhelm Louis Sjåfjell Idrettslaget Try 10 km M 17 år 27:22.3 1:23.7
11 396 Benjamin Hunstad Konnerud IL 10 km M 17 år 27:27.1 1:28.5
12 325 Marcus Alexander Næss Nittedal IL 10 km M 17 år 27:32.6 1:34.0
13 472 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL 10 km M 17 år 27:33.4 1:34.8
14 341 Henrik Kvarstad Hamar SK 10 km M 17 år 27:36.9 1:38.3
15 441 Sindre Østlien Evensen Vind IL 10 km M 17 år 27:38.3 1:39.7
16 374 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL 10 km M 17 år 27:42.7 1:44.1
17 476 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL 10 km M 17 år 27:43.5 1:44.9
18 334 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski 10 km M 17 år 27:44.6 1:46.0
19 378 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL 10 km M 17 år 27:45.8 1:47.2
20 376 Edvard Bjåstad Sandnes IL 10 km M 17 år 27:46.5 1:47.9
21 390 Theodor Dilling Gomo Oppegård IL 10 km M 17 år 27:51.8 1:53.2
22 345 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 10 km M 17 år 27:53.1 1:54.5
23 416 Ottar Rekstad Byåsen IL 10 km M 17 år 27:53.6 1:55.0
24 421 Torjus Magnus Harbo Fossum IF 10 km M 17 år 28:04.5 2:05.9
25 463 Emil Reite Hammerfest SK 10 km M 17 år 28:08.7 2:10.1
26 430 Jørgen Hvatum Njård 10 km M 17 år 28:11.7 2:13.1
27 395 Jørgen Storli Strindheim IL 10 km M 17 år 28:13.8 2:15.2
28 366 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker 10 km M 17 år 28:16.4 2:17.8
29 343 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL 10 km M 17 år 28:17.1 2:18.5
30 387 Håkon Fleischer Hof IL (Arneberg) 10 km M 17 år 28:20.0 2:21.4
31 332 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb 10 km M 17 år 28:25.9 2:27.3
32 411 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL 10 km M 17 år 28:28.9 2:30.3
33 422 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL 10 km M 17 år 28:30.2 2:31.6
34 382 Fredrik Mollan Inderøy IL 10 km M 17 år 28:32.8 2:34.2
35 450 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 10 km M 17 år 28:38.1 2:39.5
36 354 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL 10 km M 17 år 28:40.5 2:41.9
37 327 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset IF 10 km M 17 år 28:40.9 2:42.3
38 357 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL 10 km M 17 år 28:43.6 2:45.0
39 466 Brage Falch-Koslung Koll, IL 10 km M 17 år 28:48.8 2:50.2
40 351 Markus Lie Petterson Haslum IL 10 km M 17 år 28:49.5 2:50.9
41 408 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 10 km M 17 år 28:55.2 2:56.6
42 323 Stian Rønning Lånke IL 10 km M 17 år 28:57.4 2:58.8
43 372 Vetle Austad Fossum IF 10 km M 17 år 29:02.8 3:04.2
44 445 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL 10 km M 17 år 29:03.8 3:05.2
45 363 Kristian Viken Strand Byåsen IL 10 km M 17 år 29:06.8 3:08.2
46 388 Christopher Holberg Heming, IL 10 km M 17 år 29:09.0 3:10.4
47 454 Iver Bjerga Øverland Sauda IL 10 km M 17 år 29:10.0 3:11.4
48 412 Milo Mathias Høve Strindheim IL 10 km M 17 år 29:12.9 3:14.3
49 346 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL 10 km M 17 år 29:21.3 3:22.7
50 428 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 10 km M 17 år 29:22.7 3:24.1
51 392 Benjamin Kulsetås Strindheim IL 10 km M 17 år 29:23.9 3:25.3
52 383 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 10 km M 17 år 29:27.3 3:28.7
52 328 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 10 km M 17 år 29:27.3 3:28.7
54 444 Sigve Vist Inderøy IL 10 km M 17 år 29:29.4 3:30.8
55 371 Tobias Repstad Andersen Moss SK 10 km M 17 år 29:36.1 3:37.5
56 377 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL 10 km M 17 år 29:37.4 3:38.8
57 362 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski 10 km M 17 år 29:42.0 3:43.4
58 409 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 10 km M 17 år 29:43.8 3:45.2
59 453 Eirik Sjøl Værnes Asker SK 10 km M 17 år 29:44.1 3:45.5
60 365 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL 10 km M 17 år 29:50.4 3:51.8
61 404 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF 10 km M 17 år 29:56.3 3:57.7
62 415 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 10 km M 17 år 29:56.7 3:58.1
63 406 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL 10 km M 17 år 30:01.5 4:02.9
64 394 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 10 km M 17 år 30:02.6 4:04.0
65 331 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 10 km M 17 år 30:08.1 4:09.5
66 340 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL 10 km M 17 år 30:08.5 4:09.9
67 457 Truls Lutnæs Rustad IL 10 km M 17 år 30:09.2 4:10.6
68 448 Ludvig Rørvik Førde IL 10 km M 17 år 30:14.2 4:15.6
69 347 William Abel Majak Lyn Ski 10 km M 17 år 30:14.8 4:16.2
70 442 Nichlas Storø Hommelvik IL 10 km M 17 år 30:16.4 4:17.8
71 427 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL 10 km M 17 år 30:16.9 4:18.3
72 370 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 10 km M 17 år 30:20.5 4:21.9
73 473 Markus Buraas Pedersen Fet SK 10 km M 17 år 30:21.5 4:22.9
74 389 Ask Holmvassdal Strindheim IL 10 km M 17 år 30:22.0 4:23.4
75 447 Axel Gutterød Dabe Larvik Ski 10 km M 17 år 30:24.7 4:26.1
76 364 Patrick Johansen Oseberg Skilag 10 km M 17 år 30:25.0 4:26.4
77 432 Oliver Furuhaug Byåsen IL 10 km M 17 år 30:27.5 4:28.9
78 384 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF 10 km M 17 år 30:29.9 4:31.3
79 443 Snorre Skogstad Kvaløysletta Skilag 10 km M 17 år 30:30.6 4:32.0
80 380 Tor Even Askautrud Nesodden IF 10 km M 17 år 30:31.3 4:32.7
81 461 Anders Spets Renå Hommelvik IL 10 km M 17 år 30:34.6 4:36.0
82 333 Magnus Blåfjell Skedsmo SK 10 km M 17 år 30:35.6 4:37.0
83 460 Didrik Kornbråten Langengen Ringkollen SK 10 km M 17 år 30:36.4 4:37.8
84 440 Eirik Sørlie Kjelsås IL 10 km M 17 år 30:39.5 4:40.9
85 348 Ulrik Emil Eriksen Lillehammer Skiklub 10 km M 17 år 30:47.7 4:49.1
86 436 Johannes Dybwad Kristensen Tromsø SK Langrenn 10 km M 17 år 30:50.4 4:51.8
87 469 Emil Rygg Inderøy IL 10 km M 17 år 30:51.3 4:52.7
88 470 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try 10 km M 17 år 30:52.0 4:53.4
89 449 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 10 km M 17 år 30:58.3 4:59.7
90 418 Odin Øyre Åland Vinje IL 10 km M 17 år 30:59.8 5:01.2
91 475 Aleksander Nordgård Medkila Skilag 10 km M 17 år 31:02.3 5:03.7
92 350 David Krantz Dahl Konnerud IL 10 km M 17 år 31:03.3 5:04.7
93 398 Emil Creutzer Langslet Ivrig, IL 10 km M 17 år 31:03.8 5:05.2
94 368 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL 10 km M 17 år 31:08.8 5:10.2
95 324 Vegard Sjaastad Heming, IL 10 km M 17 år 31:09.4 5:10.8
96 433 Magnus Moslet Evensen Raufoss IL Langrenn 10 km M 17 år 31:12.1 5:13.5
97 451 Johannes Fuglem Bardu IL 10 km M 17 år 31:13.2 5:14.6
98 353 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 10 km M 17 år 31:13.6 5:15.0
98 435 Alexander Aronsen Skjeldal Årvoll IL 10 km M 17 år 31:13.6 5:15.0
100 393 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF 10 km M 17 år 31:14.0 5:15.4
101 338 Vinjar Eggen Vatne Leksdal IL 10 km M 17 år 31:14.2 5:15.6
102 352 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL 10 km M 17 år 31:15.4 5:16.8
103 425 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen IF 10 km M 17 år 31:16.5 5:17.9
104 358 Bror Filip Korsæth Trøsken IL 10 km M 17 år 31:18.4 5:19.8
105 403 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag 10 km M 17 år 31:19.6 5:21.0
106 419 Isak Justin Kavanagh Røa Allianseidrettslag 10 km M 17 år 31:23.4 5:24.8
107 400 Håvard Øiom Jevnaker Idrettsforening Ski 10 km M 17 år 31:23.6 5:25.0
108 336 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim 10 km M 17 år 31:24.5 5:25.9
109 356 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 10 km M 17 år 31:33.9 5:35.3
110 349 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski 10 km M 17 år 31:38.6 5:40.0
111 405 Martin Haabeth IL Aasguten 10 km M 17 år 31:39.1 5:40.5
112 361 Andreas Hamnes Elva/Namsskogan IL 10 km M 17 år 31:41.6 5:43.0
113 379 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL 10 km M 17 år 31:44.6 5:46.0
114 401 Simon Frøseth Hommelvik IL 10 km M 17 år 31:45.6 5:47.0
115 465 Christoffer Melbye Michelsen Lyn Ski 10 km M 17 år 31:59.0 6:00.4
116 431 Sondre Signebøen Tistedalen FL 10 km M 17 år 32:01.4 6:02.8
117 464 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 10 km M 17 år 32:02.5 6:03.9
118 414 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL 10 km M 17 år 32:06.1 6:07.5
119 381 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL 10 km M 17 år 32:17.8 6:19.2
120 459 Erlend Heinåli Isfjorden IL 10 km M 17 år 32:28.9 6:30.3
121 329 Isak Hammerø Molde og Omegn IF 10 km M 17 år 32:40.5 6:41.9
122 456 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL 10 km M 17 år 32:50.9 6:52.3
123 407 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL 10 km M 17 år 32:58.2 6:59.6
124 342 Anders Dokke Raufoss IL Langrenn 10 km M 17 år 33:11.5 7:12.9
125 417 Jakob Elia Stellmacher Senja Ski 10 km M 17 år 33:11.7 7:13.1
126 360 Mathias Skau Opsahl Vang Skiløperforening 10 km M 17 år 33:12.0 7:13.4
127 452 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK 10 km M 17 år 33:17.6 7:19.0
128 337 Mathias Kristiansen Nes Ski 10 km M 17 år 33:30.8 7:32.2
129 359 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten 10 km M 17 år 33:38.1 7:39.5
130 458 Nils Eirik Wigernæs Aaby Røa Allianseidrettslag 10 km M 17 år 33:39.7 7:41.1
131 413 Kristian Brendengen Mundal Lier IL 10 km M 17 år 33:45.5 7:46.9
132 423 Jonathan Hovdal Klæbu IL 10 km M 17 år 33:49.6 7:51.0
133 462 Erik Mjøen IL Skrim 10 km M 17 år 33:51.0 7:52.4
134 446 Henrik Blekkerud Nyheim Holmen IF 10 km M 17 år 34:07.3 8:08.7
135 468 Bastian Kurås Galgum Vang Skiløperforening 10 km M 17 år 34:12.2 8:13.6
136 399 Oskar Owesen Hemsedal IL 10 km M 17 år 34:19.8 8:21.2
137 344 Gunnar Astor Bergum Øyer-Tretten IF 10 km M 17 år 34:20.0 8:21.4
138 474 Einar Lie Wasbrekke Konnerud IL 10 km M 17 år 34:29.2 8:30.6
139 373 Leo Marinius Johansen Lunde Ådal IL 10 km M 17 år 35:47.8 9:49.2
140 437 Eldar Ravn Holm Runar, IL 10 km M 17 år 35:57.7 9:59.1
141 410 Teodor Vidnes Norgren Fossum IF 10 km M 17 år 38:47.8 12:49.2
142 375 Remi Korsnes Andresen Sp.kl. Nessegutten 10 km M 17 år 39:26.0 13:27.4
143 330 Tor Alnes Litsheim Førde IL 10 km M 17 år 43:28.1 17:29.5
144 391 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag 10 km M 17 år 0:00.0
145 426 Kristian Waal Lande IL Skrim 10 km M 17 år 15:08.8
146 367 Sivert Listøl Moskaug Asker SK 10 km M 17 år 0:00.0
147 467 William Tømterud Harestua IL 10 km M 17 år 0:00.0

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater