Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 10 km intervallstart fri M18 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 10 km intervallstart fri M18 NC junior Lillehammer lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater 10 km intervallstart fri M18

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 228 Mads Koritov Skedsmo SK 10 km M 18 år 25:57.3 0:00.0
2 282 Storm Haugenes Pedersen Hovden Sportsklubb 10 km M 18 år 26:08.0 0:10.7
3 318 Simen Fossesholm Eiker SK 10 km M 18 år 26:10.6 0:13.3
4 260 Mons Melbye Årvoll IL 10 km M 18 år 26:11.7 0:14.4
5 217 Filip Skari Nittedal IL 10 km M 18 år 26:13.5 0:16.2
6 246 Eskil Skarstein Rød Oppegård IL 10 km M 18 år 26:20.7 0:23.4
7 238 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 10 km M 18 år 26:30.5 0:33.2
8 239 Birk Haugnes Oppegård IL 10 km M 18 år 27:03.3 1:06.0
9 311 Sondre Nikolai Norheim Eidsvold Værks Skiklub 10 km M 18 år 27:10.0 1:12.7
10 226 Oliver Finstad Nytrøen Eidsvold Værks Skiklub 10 km M 18 år 27:15.2 1:17.9
11 261 Nikolai Fossum Byåsen IL 10 km M 18 år 27:15.6 1:18.3
12 310 Marius Andre Bernhardsen Polarstjernen, IL 10 km M 18 år 27:23.8 1:26.5
13 287 Martin Christoffer Borg Koll, IL 10 km M 18 år 27:25.1 1:27.8
14 252 Mats Augdal Dahl Byåsen IL 10 km M 18 år 27:28.9 1:31.6
15 320 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 10 km M 18 år 27:29.2 1:31.9
16 235 Aksel Bjørkhaug Førde IL 10 km M 18 år 27:30.7 1:33.4
17 296 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL 10 km M 18 år 27:37.7 1:40.4
18 279 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 10 km M 18 år 27:39.9 1:42.6
18 273 Nikolai Wik Håland Koll, IL 10 km M 18 år 27:39.9 1:42.6
20 306 Oskar Eek-Reme Fana IL 10 km M 18 år 27:44.4 1:47.1
21 220 Frode Hymer Ås IL 10 km M 18 år 27:44.7 1:47.4
22 204 Ask Jørgensen If Kilkameratene 10 km M 18 år 27:50.0 1:52.7
23 291 Tørres Bjelland Nøstdal Eid IL 10 km M 18 år 27:50.1 1:52.8
24 210 Jørgen Landmark Johansen Lillehammer Skiklub 10 km M 18 år 27:51.2 1:53.9
25 281 Sigurd Kvalvik Inderøy IL 10 km M 18 år 27:53.0 1:55.7
26 275 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 10 km M 18 år 27:57.3 2:00.0
27 264 Nicholas Torvund Ørn, IF 10 km M 18 år 28:08.0 2:10.7
28 209 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 10 km M 18 år 28:10.2 2:12.9
28 233 Vegard Veisetaune Tverlandet IL 10 km M 18 år 28:10.2 2:12.9
30 211 Sebastian Santiago Kildebo Konnerud IL 10 km M 18 år 28:12.2 2:14.9
31 319 Vebjørn Horn Ivrig, IL 10 km M 18 år 28:12.3 2:15.0
32 280 Niklas Almås Byåsen IL 10 km M 18 år 28:13.8 2:16.5
33 292 Vemund Totsås Johnsborg Leksdal IL 10 km M 18 år 28:17.5 2:20.2
34 309 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. 10 km M 18 år 28:27.6 2:30.3
34 248 Fredrik Flo Øfstaas Nittedal IL 10 km M 18 år 28:27.6 2:30.3
36 262 Håvard Kolbeinsvik Sauda IL 10 km M 18 år 28:29.4 2:32.1
37 263 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag 10 km M 18 år 28:30.6 2:33.3
38 297 Magnus Furnes Degnepoll Førde IL 10 km M 18 år 28:33.9 2:36.6
39 258 Åsmund Samnøy Skjeldal Voss IL 10 km M 18 år 28:41.2 2:43.9
40 227 Martin Spigseth Nes Ski 10 km M 18 år 28:42.3 2:45.0
41 302 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 10 km M 18 år 28:44.9 2:47.6
42 245 Sander Werket-Haug Mjøndalen IF 10 km M 18 år 28:55.1 2:57.8
43 314 Ola Garmo Hov Byåsen IL 10 km M 18 år 28:55.2 2:57.9
44 259 Kristoffer Welhaven Thorstad Lillehammer Skiklub 10 km M 18 år 28:59.1 3:01.8
45 295 Vegard Bråthen Alsvåg IL 10 km M 18 år 28:59.2 3:01.9
46 222 Helge Ims Fjell Skilag 10 km M 18 år 29:02.5 3:05.2
47 305 Lucas Broby Heimdal Gulset IF 10 km M 18 år 29:03.9 3:06.6
48 288 Thomas Finstad Heming, IL 10 km M 18 år 29:09.5 3:12.2
49 219 Endre Negård Salangen IF Ski 10 km M 18 år 29:11.0 3:13.7
50 266 Andreas Tjeldflåt Kvalbein Sandnes IL 10 km M 18 år 29:11.4 3:14.1
51 237 Simen Monsrud Wien Harestua IL 10 km M 18 år 29:13.3 3:16.0
52 267 Odd Harald Rasmussen Bakken Tverrelvdalen IL 10 km M 18 år 29:13.4 3:16.1
53 290 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar SK 10 km M 18 år 29:15.2 3:17.9
54 249 Tage Aarekol Vindafjord IL 10 km M 18 år 29:19.2 3:21.9
55 307 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 10 km M 18 år 29:24.1 3:26.8
56 269 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Bækkelagets SK 10 km M 18 år 29:25.9 3:28.6
57 253 Nilas Goa Diab Njård 10 km M 18 år 29:28.4 3:31.1
58 270 Jørgen Løken Eidsvold Værks Skiklub 10 km M 18 år 29:31.9 3:34.6
59 213 Henrik Gaaserud Lyn Ski 10 km M 18 år 29:38.5 3:41.2
60 301 Simon Green Karlsen Vinne Skilag 10 km M 18 år 29:50.8 3:53.5
61 308 Stian Vårdal Helle Førde IL 10 km M 18 år 30:07.2 4:09.9
62 265 Kristoffer Stensland Fet SK 10 km M 18 år 30:09.5 4:12.2
63 293 Sondre With Holm Slettedal Asker SK 10 km M 18 år 30:10.9 4:13.6
64 256 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 10 km M 18 år 30:15.2 4:17.9
65 316 Michael Sandeman-Kiste Øvrevoll Hosle IL 10 km M 18 år 30:27.9 4:30.6
66 230 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 10 km M 18 år 30:28.9 4:31.6
67 224 Eskil Brænden Årvoll IL 10 km M 18 år 30:32.8 4:35.5
68 278 Erik Salater Kjensjord Lyn Ski 10 km M 18 år 30:33.8 4:36.5
69 231 Magne Pinnerød Tverlandet IL 10 km M 18 år 30:34.3 4:37.0
70 285 Andreas Olsen Tomta Trøsken IL 10 km M 18 år 30:34.6 4:37.3
71 215 Simon Øvergård Tegnander Bærums Skiklub 10 km M 18 år 30:35.3 4:38.0
72 312 Tor Myhre Vegårshei IL 10 km M 18 år 30:35.7 4:38.4
73 304 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL 10 km M 18 år 30:37.1 4:39.8
74 299 Kristian Steen Fana IL 10 km M 18 år 30:51.7 4:54.4
75 247 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF 10 km M 18 år 31:03.5 5:06.2
76 223 Magnus Olav Koller-Sato Røa Allianseidrettslag 10 km M 18 år 31:13.8 5:16.5
77 300 Petter Kolloen MjøsSki 10 km M 18 år 31:18.7 5:21.4
78 232 Vegard Salater Kjensjord Lyn Ski 10 km M 18 år 31:24.4 5:27.1
79 286 Aleksander Hana Kristoffersen Bærums Skiklub 10 km M 18 år 31:24.7 5:27.4
80 283 Ottar Andersen Sagerup Kvaløysletta Skilag 10 km M 18 år 31:28.7 5:31.4
81 240 Logan Duncan Norges Skiforbund 10 km M 18 år 31:34.0 5:36.7
82 254 Mathias Skåret Hamar SK 10 km M 18 år 31:37.8 5:40.5
83 205 Henrik Brunborg Økland Holmen IF 10 km M 18 år 31:41.7 5:44.4
84 236 Mauritz Magnus Bengt Borgerud Falk Drøbak-Frogn IL 10 km M 18 år 31:44.5 5:47.2
85 218 Mikkel Edelssønn Galåen Kjelsås IL 10 km M 18 år 31:49.4 5:52.1
86 303 Johannes Brennhaug Grane IL 10 km M 18 år 32:01.3 6:04.0
87 317 Martin Fossen Skjelstadmark IL 10 km M 18 år 32:03.8 6:06.5
88 229 Erik Johan Brun Eidsvold Værks Skiklub 10 km M 18 år 32:07.1 6:09.8
89 234 Morten Grut Idrettslaget Nor 10 km M 18 år 32:11.5 6:14.2
90 274 Sven August Tjernshaugen Bækkelagets SK 10 km M 18 år 32:17.9 6:20.6
91 207 Håvard Vatten Surnadal IL 10 km M 18 år 32:24.1 6:26.8
92 214 Aksel Buer Aarum Trøgstad SK – Ski 10 km M 18 år 32:41.4 6:44.1
93 243 Lukas Kalland Magnor UL 10 km M 18 år 33:02.4 7:05.1
94 294 William Fjellheim Ulriksen KS Ski Lofoten 10 km M 18 år 33:08.9 7:11.6
95 268 Adrian Fotland Berntzen Konnerud IL 10 km M 18 år 33:11.4 7:14.1
96 244 Andreas Olafsen Foyn Oseberg Skilag 10 km M 18 år 33:14.4 7:17.1
97 298 Andreas Røkeberg Stranden Mjøndalen IF 10 km M 18 år 33:24.9 7:27.6
98 212 Andreas Lie Kjelsås IL 10 km M 18 år 33:35.4 7:38.1
99 206 Peter Mortensen Holien Rendalen IL 10 km M 18 år 33:51.3 7:54.0
100 221 Eskil Mork Rustad IL 10 km M 18 år 34:20.2 8:22.9
101 284 Lars Christofer Sparrevik Koll, IL 10 km M 18 år 34:34.7 8:37.4
102 277 Thomas Bjørndalen Haslum IL 10 km M 18 år 34:35.6 8:38.3
103 251 Aksel Kanli Fossum IF 10 km M 18 år 35:11.8 9:14.5
104 289 Simen Vars-Larsstuen Kvaløysletta Skilag 10 km M 18 år 35:20.4 9:23.1
105 241 Martin Holtan Runar, IL 10 km M 18 år 40:51.2 14:53.9
106 225 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 10 km M 18 år 0:00.0
107 208 Viljar Stavrum Leksdal IL 10 km M 18 år 5:25.8
108 315 Pelle Sunde Nittedal IL 10 km M 18 år 0:00.0

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater