Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater 10 km intervallstart fri M19-20 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 10 km intervallstart fri M19-20 NC junior Lillehammer lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater 10 km intervallstart fri M19-20

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 180 Lars Heggen Harestua IL 10 km M 19/20 år 24:34.0 0:00.0
2 189 Mathias Holbæk Il Vindbjart 10 km M 19/20 år 24:57.6 0:23.6
3 160 Jørgen Nordhagen Sjåstad/Vestre Lier IL 10 km M 19/20 år 24:57.7 0:23.7
4 167 Thomas Linnebo Mollestad Oddersjaa SSK 10 km M 19/20 år 24:59.7 0:25.7
5 165 Tobias Aarekol Vindafjord IL 10 km M 19/20 år 25:39.9 1:05.9
6 164 Sture Thoresen Heimdal Ski 10 km M 19/20 år 25:46.1 1:12.1
7 161 Casper Kvam Grindhagen Byaasen Skiklub 10 km M 19/20 år 25:46.3 1:12.3
8 196 Lars Michael Saab Bjertnæs Njård 10 km M 19/20 år 25:46.4 1:12.4
9 178 Sander Haukvik-Jensen Årvoll IL 10 km M 19/20 år 25:46.8 1:12.8
10 195 Kristian Kollerud Konnerud IL 10 km M 19/20 år 25:59.4 1:25.4
11 166 Johan Lien Nordeng Alsvåg IL 10 km M 19/20 år 26:00.0 1:26.0
12 188 Ola Nymark-Veum Heming, IL 10 km M 19/20 år 26:13.7 1:39.7
13 163 William Lundberg Tromsø SK Langrenn 10 km M 19/20 år 26:18.1 1:44.1
14 197 Daniel Aakervik Fet SK 10 km M 19/20 år 26:20.8 1:46.8
15 170 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF 10 km M 19/20 år 26:25.5 1:51.5
16 184 Andreas Fon Heierstad Ivrig, IL 10 km M 19/20 år 26:30.9 1:56.9
17 173 Jardar Olsen Alta IF 10 km M 19/20 år 26:32.6 1:58.6
18 193 Robin Sælen Imås, IL 10 km M 19/20 år 26:33.0 1:59.0
19 136 Julian André Mikkelsen Lorentsen Bardufoss og Omegn Idrettsfore 10 km M 19/20 år 26:41.0 2:07.0
20 85 Amund Engesvold Flataker Hommelvik IL 10 km M 19/20 år 26:43.3 2:09.3
21 191 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski 10 km M 19/20 år 26:44.1 2:10.1
22 175 Tørres Lutnæs Rustad IL 10 km M 19/20 år 26:45.8 2:11.8
23 91 Håvard Bergmann Runar, IL 10 km M 19/20 år 26:49.9 2:15.9
24 137 Philip Georg Johansen Trysil IL 10 km M 19/20 år 26:53.3 2:19.3
25 132 Ulrik Auestad Tollefsen Åsen IL 10 km M 19/20 år 26:53.9 2:19.9
26 194 Peder Rygg Byaasen Skiklub 10 km M 19/20 år 26:59.9 2:25.9
26 172 Per Ingvar Tollehaug Eiker SK 10 km M 19/20 år 26:59.9 2:25.9
28 183 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF 10 km M 19/20 år 27:03.1 2:29.1
29 95 Syver Brustad Gui Sportsklubb 10 km M 19/20 år 27:05.8 2:31.8
30 147 Halvor Dolven Asker SK 10 km M 19/20 år 27:05.9 2:31.9
31 176 Erik Øfstedal Sjåstad/Vestre Lier IL 10 km M 19/20 år 27:07.8 2:33.8
32 171 Linus Engdahl Torvikbukt IL 10 km M 19/20 år 27:14.1 2:40.1
33 121 Ola Aurmo Lom IL 10 km M 19/20 år 27:14.7 2:40.7
34 162 Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL 10 km M 19/20 år 27:15.6 2:41.6
35 154 Alexander Thorud Birkebeineren, IF 10 km M 19/20 år 27:17.1 2:43.1
36 122 Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 10 km M 19/20 år 27:17.8 2:43.8
37 158 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 10 km M 19/20 år 27:21.2 2:47.2
38 179 Henrik Kvennås Byåsen IL 10 km M 19/20 år 27:22.3 2:48.3
39 153 Morten Almaas Lyn Ski 10 km M 19/20 år 27:22.8 2:48.8
40 159 Gard Lindby Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 27:23.0 2:49.0
41 198 Thomas Blom Imås, IL 10 km M 19/20 år 27:30.6 2:56.6
42 190 Morten Skaanes Strindheim IL 10 km M 19/20 år 27:32.4 2:58.4
43 169 Vebjørn Hovdejord Heddal IL 10 km M 19/20 år 27:32.5 2:58.5
44 186 Sondre Østervold Il Vindbjart 10 km M 19/20 år 27:35.4 3:01.4
45 168 Iver Synstnes Hole Åndalsnes IF 10 km M 19/20 år 27:36.0 3:02.0
46 4 Sander Svendgård Hommelvik IL 10 km M 19/20 år 27:36.2 3:02.2
47 58 Johannes Edelssønn Galåen Kjelsås IL 10 km M 19/20 år 27:42.9 3:08.9
48 145 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 10 km M 19/20 år 27:44.4 3:10.4
49 177 Niklas Ekeberg Pålsson Hovden Sportsklubb 10 km M 19/20 år 27:48.1 3:14.1
50 118 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 10 km M 19/20 år 27:48.3 3:14.3
51 101 Henrik Grøttum Engen Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 27:49.7 3:15.7
51 152 August Hovde Gjøvik SK 10 km M 19/20 år 27:49.7 3:15.7
53 6 Jørgen Arenberg Wold Rustad IL 10 km M 19/20 år 27:54.3 3:20.3
54 100 Simon Salinas Hannestad Kjelsås IL 10 km M 19/20 år 27:55.2 3:21.2
55 151 Halvor Røise Bade Øvrevoll Hosle IL 10 km M 19/20 år 27:55.4 3:21.4
56 125 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 10 km M 19/20 år 27:55.8 3:21.8
56 3 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer Skiklub 10 km M 19/20 år 27:55.8 3:21.8
58 116 Magnus Eriksen Sletvold Njård 10 km M 19/20 år 27:55.9 3:21.9
59 133 Eirik Tobias Sørbråten Nittedal IL 10 km M 19/20 år 28:01.4 3:27.4
60 141 Quinn OSHEA Norges Skiforbund 10 km M 19/20 år 28:02.3 3:28.3
61 144 Jan Ronny Abusland Gulbrandsen Imås, IL 10 km M 19/20 år 28:04.3 3:30.3
62 149 Simen Cook Halvorsen Ullensaker SK 10 km M 19/20 år 28:04.9 3:30.9
63 72 Sigurd Bakke Næroset IL 10 km M 19/20 år 28:05.3 3:31.3
64 192 Vetle Arder Skildheim Tromsø SK Langrenn 10 km M 19/20 år 28:05.9 3:31.9
65 185 August Lunde Byåsen IL 10 km M 19/20 år 28:08.6 3:34.6
66 24 Sivert Stene Enger Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 28:09.0 3:35.0
67 115 Ove Egil Hjellødegård Nybygda IL 10 km M 19/20 år 28:09.1 3:35.1
68 56 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 10 km M 19/20 år 28:09.6 3:35.6
69 182 Jørgen Bertram Dyrdahl Berger IL 10 km M 19/20 år 28:10.3 3:36.3
70 143 Magnus Kavli Asker SK 10 km M 19/20 år 28:12.8 3:38.8
71 130 Johannes Solvik Gulset IF 10 km M 19/20 år 28:13.1 3:39.1
72 126 Henrik Hillestad Heming, IL 10 km M 19/20 år 28:14.2 3:40.2
73 63 Samuel Kleppa Gjesdal IL 10 km M 19/20 år 28:15.3 3:41.3
74 119 Peter Munch-Finne Asker SK 10 km M 19/20 år 28:16.8 3:42.8
75 112 Petter Østtun IL Varden Meråker 10 km M 19/20 år 28:17.1 3:43.1
76 128 Erling Bjørnstad Alta IF 10 km M 19/20 år 28:17.5 3:43.5
77 73 Marcus Forsbakk Nordhøy Grong IL 10 km M 19/20 år 28:19.3 3:45.3
78 109 Peder Elias Hals Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 28:20.7 3:46.7
79 155 Andreas Skjelle Medkila Skilag 10 km M 19/20 år 28:21.5 3:47.5
80 47 Jens Kaasa Aakre IL Skrim 10 km M 19/20 år 28:22.2 3:48.2
81 54 Oscar Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 10 km M 19/20 år 28:25.8 3:51.8
82 148 Kristian Fremstad Runar, IL 10 km M 19/20 år 28:26.0 3:52.0
83 187 Tobias Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 28:27.5 3:53.5
84 123 Kristian Øye Aasum Granli IL 10 km M 19/20 år 28:29.0 3:55.0
84 142 Christoffer Widding Heming, IL 10 km M 19/20 år 28:29.0 3:55.0
86 156 Eirik Linderud Hernes IL 10 km M 19/20 år 28:29.9 3:55.9
86 44 Iver Leirmo Nås Eide IL 10 km M 19/20 år 28:29.9 3:55.9
88 76 Oscar Creutzer Langslet Ivrig, IL 10 km M 19/20 år 28:30.0 3:56.0
89 62 Oscar Pladsen Gussiås Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 28:32.0 3:58.0
90 117 Erik Wøhni-Lyng Strindheim IL 10 km M 19/20 år 28:34.1 4:00.1
91 134 Jørgen Kvarstad Hamar SK 10 km M 19/20 år 28:34.2 4:00.2
92 66 Emil Andreassen Skaftnes Ullensaker SK 10 km M 19/20 år 28:35.6 4:01.6
93 45 Ola Sugustad Antonsen Meldal IL 10 km M 19/20 år 28:36.5 4:02.5
94 84 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 10 km M 19/20 år 28:37.5 4:03.5
95 46 Jørgen Nekkar Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 28:37.6 4:03.6
96 174 Sjur Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 10 km M 19/20 år 28:37.8 4:03.8
97 26 Lars Lien Gjøvik SK 10 km M 19/20 år 28:39.1 4:05.1
98 43 Sondre Lunåsmo Gjesdal IL 10 km M 19/20 år 28:42.2 4:08.2
99 50 Steinar Frønsdal Hjelmeland IL – ski 10 km M 19/20 år 28:44.2 4:10.2
100 11 Alexander Jacobsen Fengsrud Åsen IL 10 km M 19/20 år 28:45.2 4:11.2
101 113 Halvor Kleiv Vinje IL 10 km M 19/20 år 28:45.9 4:11.9
102 77 Simen Melaaen Døssland Sjåstad/Vestre Lier IL 10 km M 19/20 år 28:46.1 4:12.1
103 19 Endre Engtrø Husby Leinstrand IL 10 km M 19/20 år 28:47.6 4:13.6
104 111 Aleksander Gausen Bakke Njård 10 km M 19/20 år 28:48.1 4:14.1
105 94 Eivind Kristinson Framstad Øystre Slidre IL 10 km M 19/20 år 28:51.6 4:17.6
106 98 Adrian Oanes Sjøli Klæbu IL 10 km M 19/20 år 28:53.3 4:19.3
107 135 Antonius Herskedal Amundsen Byaasen Skiklub 10 km M 19/20 år 28:53.8 4:19.8
108 103 Alexander Mietinen Polarstjernen, IL 10 km M 19/20 år 28:57.8 4:23.8
109 89 Noah Christoffer Nielsen Nylund Medkila Skilag 10 km M 19/20 år 29:00.2 4:26.2
110 105 Fredrik Johnsen Gjerstad IL 10 km M 19/20 år 29:02.0 4:28.0
111 20 Mattias Moberg Parker Tynset IF 10 km M 19/20 år 29:02.7 4:28.7
112 139 Andreas Lerø Fossum IF 10 km M 19/20 år 29:04.5 4:30.5
113 60 Hallvard Tjentland Svarstad IL 10 km M 19/20 år 29:06.5 4:32.5
114 97 Sondre Myking Osterøy IL 10 km M 19/20 år 29:12.4 4:38.4
115 83 Stian Lillebudal Leik, IL 10 km M 19/20 år 29:13.5 4:39.5
116 78 Magnus Johannessen Moelven IL 10 km M 19/20 år 29:14.3 4:40.3
117 48 Petter Vestmo Almåsbak Grue IL 10 km M 19/20 år 29:14.4 4:40.4
117 9 Sverre Murud Bratfos Ullensaker SK 10 km M 19/20 år 29:14.4 4:40.4
119 150 Daniel Henriksen Gunnerød Njård 10 km M 19/20 år 29:15.1 4:41.1
120 13 Pål Grimsmo Fossum IF 10 km M 19/20 år 29:17.2 4:43.2
120 107 Thomas Tefre Førde IL 10 km M 19/20 år 29:17.2 4:43.2
122 17 Roar Gjestvang Moelven IL 10 km M 19/20 år 29:18.9 4:44.9
123 49 Henrik Jevanord Moelven IL 10 km M 19/20 år 29:21.6 4:47.6
124 61 Sigurd Sundal Åslia Skilag 10 km M 19/20 år 29:24.5 4:50.5
125 52 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 10 km M 19/20 år 29:26.3 4:52.3
126 8 Are Fossheim Spillum IL 10 km M 19/20 år 29:26.6 4:52.6
127 39 Vegar Lægran Bratsve Steinkjer SK 10 km M 19/20 år 29:27.3 4:53.3
128 120 Martin Stramrud Hamar SK 10 km M 19/20 år 29:29.5 4:55.5
129 124 Marcus Dahl-Rismyhr Trøsken IL 10 km M 19/20 år 29:30.2 4:56.2
130 25 Johan Kvalvik Spillum IL 10 km M 19/20 år 29:30.9 4:56.9
131 16 Sindre Rokke Pedersen Buvik IL 10 km M 19/20 år 29:31.1 4:57.1
132 140 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 10 km M 19/20 år 29:31.7 4:57.7
133 33 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 10 km M 19/20 år 29:33.5 4:59.5
134 81 Hannes Malte Hov Lommedalens IL 10 km M 19/20 år 29:34.1 5:00.1
135 138 Even Linderud Hernes IL 10 km M 19/20 år 29:38.1 5:04.1
136 96 Eskil Engdal Vind IL 10 km M 19/20 år 29:39.5 5:05.5
137 51 Magnus Mietinen Polarstjernen, IL 10 km M 19/20 år 29:46.4 5:12.4
138 129 Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 10 km M 19/20 år 29:48.0 5:14.0
139 87 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 10 km M 19/20 år 29:49.9 5:15.9
140 127 Anders Grini MjøsSki 10 km M 19/20 år 29:50.7 5:16.7
141 70 Jonas Pedersen Tromsø SK Langrenn 10 km M 19/20 år 29:53.2 5:19.2
142 21 August Wergeland Fossum IF 10 km M 19/20 år 29:55.8 5:21.8
143 37 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 10 km M 19/20 år 29:59.8 5:25.8
144 99 Edvard Fossum Olstad Øyer-Tretten IF 10 km M 19/20 år 30:00.1 5:26.1
145 114 Syver Brøste Nørstegård Dombås IL 10 km M 19/20 år 30:06.2 5:32.2
146 157 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL 10 km M 19/20 år 30:11.3 5:37.3
147 75 Kaare Markus Haaland Sandberg Sp.kl. Nessegutten 10 km M 19/20 år 30:12.5 5:38.5
148 15 Sigurd Nordaas Strandbygda IL 10 km M 19/20 år 30:16.5 5:42.5
149 69 Jonas Mile Mjøndalen IF 10 km M 19/20 år 30:27.9 5:53.9
150 74 Eirik Fjeld Hamar SK 10 km M 19/20 år 30:29.0 5:55.0
151 102 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 10 km M 19/20 år 30:30.4 5:56.4
152 29 Daniel Bjørkedal Lier IL 10 km M 19/20 år 30:37.9 6:03.9
153 67 Torgeir Vassmo Mæhlumsveen Byåsen IL 10 km M 19/20 år 30:44.6 6:10.6
154 32 Isak Larsen Hattfjelldal IL 10 km M 19/20 år 30:53.7 6:19.7
155 28 Erik Alnes Litsheim Førde IL 10 km M 19/20 år 31:04.1 6:30.1
156 79 Erik Røstad Nordre Land IL 10 km M 19/20 år 31:08.7 6:34.7
157 71 August Enger Sandmo Åsen IL 10 km M 19/20 år 31:10.5 6:36.5
158 30 Mathias Aa Sandal Breimsbygda IL 10 km M 19/20 år 31:17.9 6:43.9
159 18 Aksel Saue Saghaug Lyn Ski 10 km M 19/20 år 31:26.8 6:52.8
160 80 Niclas Johansen Svardal Strindheim IL 10 km M 19/20 år 31:30.3 6:56.3
161 92 Jakob Krøger Træthaug Søre Ål IL 10 km M 19/20 år 31:31.9 6:57.9
162 42 Viktor Andersen Kjelsås IL 10 km M 19/20 år 31:32.9 6:58.9
163 108 Anders Hasaas Klavenes Runar, IL 10 km M 19/20 år 31:33.4 6:59.4
164 65 Sander Stumo Nytrøen Gjerdrum IL 10 km M 19/20 år 31:43.8 7:09.8
165 31 Markus Mile Mjøndalen IF 10 km M 19/20 år 31:53.8 7:19.8
166 36 Henrik Fjermedal Hamar SK 10 km M 19/20 år 31:57.9 7:23.9
167 53 Vegard Krogh Ottestad IL 10 km M 19/20 år 32:05.5 7:31.5
168 27 Martin Espe Førde IL 10 km M 19/20 år 32:18.2 7:44.2
169 12 Sindre Syvertsen Overen Kolbu KK 10 km M 19/20 år 32:29.1 7:55.1
170 7 Christian Jacobsen Oseberg Skilag 10 km M 19/20 år 34:13.1 9:39.1
171 41 Iver Elias Holm Runar, IL 10 km M 19/20 år 34:15.5 9:41.5
172 38 William Johannes Hughes Norges Skiforbund 10 km M 19/20 år 34:19.7 9:45.7
173 86 Marcus Tunestveit Andersen Oppegård IL 10 km M 19/20 år 4:57.2
174 55 Hallvard Flatberg Strindheim IL 10 km M 19/20 år 4:59.7
175 5 Wilhelm Georg Leikanger Røa Allianseidrettslag 10 km M 19/20 år 8:31.2
176 59 Ingebrigt Nes Hjelle Eid IL 10 km M 19/20 år 4:49.3
177 90 Henrik Stenersen Øksby Asker SK 10 km M 19/20 år 4:46.6
178 14 Sander Haug Solbrekke Holmen IF 10 km M 19/20 år 13:51.4
179 104 Lars Sander Viken Asker SK 10 km M 19/20 år 9:27.3

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater