Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 15 km fellesstart klassisk M17 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 15 km fellesstart klassisk M17 NC junior Lillehammer søndag 8. januar 2023.

Publisert 8. januar 2023 i Resultater

Resultater 15 km fellesstart klassisk M17

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 Christoffer Rüger Gulset IF M 17 år 40:49.4 0:00.0
2 Edvard Bjåstad Sandnes IL M 17 år 40:49.5 0:00.1
3 Olav Fugelsøy Surnadal IL M 17 år 40:50.5 0:01.1
4 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros M 17 år 40:59.2 0:09.8
5 Henrik Kvarstad Hamar SK M 17 år 41:07.0 0:17.6
6 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag M 17 år 41:08.0 0:18.6
7 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski M 17 år 41:10.0 0:20.6
8 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL M 17 år 41:11.0 0:21.6
9 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker M 17 år 41:19.4 0:30.0
10 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL M 17 år 41:22.6 0:33.2
11 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL M 17 år 41:26.1 0:36.7
12 Halvor Kvennås Byåsen IL M 17 år 41:35.2 0:45.8
13 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn M 17 år 41:55.4 1:06.0
14 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL M 17 år 42:00.5 1:11.1
15 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset IF M 17 år 42:04.5 1:15.1
16 Benjamin Hunstad Konnerud IL M 17 år 42:07.9 1:18.5
17 Stian Rønning Lånke IL M 17 år 42:09.9 1:20.5
18 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL M 17 år 42:12.1 1:22.7
19 Vegard Sjaastad Heming, IL M 17 år 42:17.9 1:28.5
20 Emil Amundsen Konnerud IL M 17 år 42:20.9 1:31.5
21 Emil Reite Hammerfest SK M 17 år 42:25.7 1:36.3
22 Theodor Dilling Gomo Oppegård IL M 17 år 42:32.2 1:42.8
23 Ottar Rekstad Byåsen IL M 17 år 42:33.2 1:43.8
24 Benjamin Røssum Jensen Nittedal IL M 17 år 42:33.4 1:44.0
25 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL M 17 år 42:35.4 1:46.0
26 Christopher Holberg Heming, IL M 17 år 42:43.6 1:54.2
27 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL M 17 år 42:45.6 1:56.2
28 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL M 17 år 42:47.4 1:58.0
29 Milo Mathias Høve Strindheim IL M 17 år 42:52.6 2:03.2
30 Jørgen Hvatum Njård M 17 år 42:53.7 2:04.3
31 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL M 17 år 43:06.3 2:16.9
32 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL M 17 år 43:15.0 2:25.6
33 Vetle Austad Fossum IF M 17 år 43:19.4 2:30.0
34 Martin Haabeth IL Aasguten M 17 år 43:26.7 2:37.3
35 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb M 17 år 43:38.7 2:49.3
36 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL M 17 år 43:41.5 2:52.1
37 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK M 17 år 43:49.3 2:59.9
38 Marcus Alexander Næss Nittedal IL M 17 år 43:51.1 3:01.7
39 Markus Lie Petterson Haslum IL M 17 år 43:53.2 3:03.8
40 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL M 17 år 43:54.0 3:04.6
41 Fredrik Mollan Inderøy IL M 17 år 43:56.5 3:07.1
42 Elfinn Borg Faldmo Trysil IL M 17 år 44:15.6 3:26.2
43 Iver Bjerga Øverland Sauda IL M 17 år 44:16.5 3:27.1
44 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF M 17 år 44:25.1 3:35.7
45 Patrick Johansen Oseberg Skilag M 17 år 44:30.1 3:40.7
46 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF M 17 år 44:30.2 3:40.8
47 Sondre Elias Skjolden Nes Ski M 17 år 44:42.2 3:52.8
48 Jørgen Storli Strindheim IL M 17 år 44:54.1 4:04.7
49 Johannes Dybwad Kristensen Tromsø SK Langrenn M 17 år 44:55.2 4:05.8
50 Brage Falch-Koslung Koll, IL M 17 år 44:57.3 4:07.9
51 Torjus Magnus Harbo Fossum IF M 17 år 44:58.8 4:09.4
52 Ask Holmvassdal Strindheim IL M 17 år 44:59.0 4:09.6
53 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF M 17 år 44:59.2 4:09.8
54 Nichlas Storø Hommelvik IL M 17 år 45:00.3 4:10.9
55 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL M 17 år 45:00.8 4:11.4
56 Markus Buraas Pedersen Fet SK M 17 år 45:07.6 4:18.2
57 Tor Even Askautrud Nesodden IF M 17 år 45:17.6 4:28.2
58 Truls Lutnæs Rustad IL M 17 år 45:20.2 4:30.8
59 Ludvig Rørvik Førde IL M 17 år 45:22.6 4:33.2
60 Tobias Repstad Andersen Moss SK M 17 år 45:29.2 4:39.8
61 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski M 17 år 45:38.2 4:48.8
62 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL M 17 år 45:40.3 4:50.9
63 Bror Filip Korsæth Trøsken IL M 17 år 45:41.9 4:52.5
64 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL M 17 år 45:42.7 4:53.3
65 Johannes Fuglem Bardu IL M 17 år 45:43.7 4:54.3
66 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL M 17 år 45:44.2 4:54.8
67 Anders Spets Renå Hommelvik IL M 17 år 45:45.6 4:56.2
68 Aleksander Nordgård Medkila Skilag M 17 år 46:05.8 5:16.4
69 Isak Justin Kavanagh Røa Allianseidrettslag M 17 år 46:12.6 5:23.2
70 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF M 17 år 46:19.5 5:30.1
71 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL M 17 år 46:20.1 5:30.7
72 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL M 17 år 46:33.7 5:44.3
73 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen IF M 17 år 46:40.1 5:50.7
74 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim M 17 år 46:46.3 5:56.9
75 Sigve Vist Inderøy IL M 17 år 46:46.9 5:57.5
76 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub M 17 år 46:55.9 6:06.5
77 Andreas Hamnes Elva/Namsskogan IL M 17 år 46:56.0 6:06.6
78 Eirik Sørlie Kjelsås IL M 17 år 46:57.1 6:07.7
79 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL M 17 år 47:17.2 6:27.8
80 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL M 17 år 47:28.4 6:39.0
81 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski M 17 år 47:29.4 6:40.0
82 David Krantz Dahl Konnerud IL M 17 år 47:52.1 7:02.7
83 Vinjar Eggen Vatne Leksdal IL M 17 år 47:54.4 7:05.0
84 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski M 17 år 48:05.6 7:16.2
85 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL M 17 år 48:09.9 7:20.5
86 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag M 17 år 48:12.1 7:22.7
87 Isak Hammerø Molde og Omegn IF M 17 år 48:27.5 7:38.1
88 Kristian Viken Strand Byåsen IL M 17 år 48:56.2 8:06.8
89 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten M 17 år 49:10.4 8:21.0
90 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL M 17 år 49:14.7 8:25.3
91 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL M 17 år 49:56.2 9:06.8
92 Mathias Kristiansen Nes Ski M 17 år 50:10.1 9:20.7
93 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag M 17 år 50:26.9 9:37.5
94 Simon Frøseth Hommelvik IL M 17 år 50:28.6 9:39.2
95 Erik Mjøen IL Skrim M 17 år 51:15.1 10:25.7
96 Leo Marinius Johansen Lunde Ådal IL M 17 år 51:37.7 10:48.3
97 Jakob Elia Stellmacher Senja Ski M 17 år 51:40.9 10:51.5
98 Gunnar Astor Bergum Øyer-Tretten IF M 17 år 52:07.3 11:17.9
99 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub M 17 år 52:16.1 11:26.7
100 Remi Korsnes Andresen Sp.kl. Nessegutten M 17 år 52:29.6 11:40.2
101 Jonathan Hovdal Klæbu IL M 17 år 53:10.0 12:20.6
102 Henrik Blekkerud Nyheim Holmen IF M 17 år 53:46.3 12:56.9
103 Per Noah Pensgaard Sommerhein Lyn Ski M 17 år 54:02.7 13:13.3
104 Erlend Heinåli Isfjorden IL M 17 år 55:41.2 14:51.8
105 Aleksander Straume Noteam M 17 år 56:40.2 15:50.8
106 Eldar Ravn Holm Runar, IL M 17 år 57:06.1 16:16.7
107 Nils Eirik Wigernæs Aaby Røa Allianseidrettslag M 17 år DNF
108 Odin Øyre Åland Vinje IL M 17 år DNF
109 Magnus Blåfjell Skedsmo SK M 17 år DNF
110 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL M 17 år DNF
111 Axel Gutterød Dabe Larvik Ski M 17 år DNF
112 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL M 17 år DNF
113 Sindre Østlien Evensen Vind IL M 17 år DNF
114 Håkon Fleischer Hof IL (Arneberg) M 17 år DNF
115 Oliver Furuhaug Byåsen IL M 17 år DNF
116 Bastian Nikolai Hoel Raufoss IL Langrenn M 17 år DNF
117 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL M 17 år DNF
118 Kristian Waal Lande IL Skrim M 17 år DNF
119 Emil Creutzer Langslet Ivrig, IL M 17 år DNF
120 William Abel Majak Lyn Ski M 17 år DNF
121 Kristian Brendengen Mundal Lier IL M 17 år DNF
122 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try M 17 år DNF
123 Oskar Owesen Hemsedal IL M 17 år DNF
124 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL M 17 år DNF
125 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK M 17 år DNF
126 Alexander Aronsen Skjeldal Årvoll IL M 17 år DNF
127 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag M 17 år DNF
128 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL M 17 år DNF
129 William Tømterud Harestua IL M 17 år DNF
130 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski M 17 år DNF
131 Eirik Sjøl Værnes Asker SK M 17 år DNF

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17 15 km fellesstart klassisk M17

Alle resultater