Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell| Alle resultater

Resultater 15 km fellesstart klassisk M18 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 15 km fellesstart klassisk M18 NC junior Lillehammer søndag 8. januar 2023.

Publisert 8. januar 2023 i Resultater

Resultater 15 km fellesstart klassisk M18

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 206 Filip Skari Nittedal IL 39:29.4 0:00.0
2 203 Storm Haugenes Pedersen Hovden Sportsklubb 39:35.7 0:06.3
3 208 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 39:37.9 0:08.5
4 205 Mons Melbye Årvoll IL 39:42.1 0:12.7
5 219 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 39:44.3 0:14.9
6 216 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 39:58.7 0:29.3
7 209 Birk Haugnes Oppegård IL 40:01.6 0:32.2
8 222 Frode Hymer Ås IL 40:04.9 0:35.5
9 207 Eskil Skarstein Rød Oppegård IL 40:13.8 0:44.4
10 218 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL 40:16.6 0:47.2
11 233 Vemund Totsås Johnsborg Leksdal IL 40:19.6 0:50.2
12 217 Aksel Bjørkhaug Førde IL 40:19.7 0:50.3
13 228 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 40:36.3 1:06.9
14 204 Simen Fossesholm Eiker SK 40:52.4 1:23.0
15 213 Marius Andre Bernhardsen Polarstjernen, IL 40:58.6 1:29.2
16 223 Ask Jørgensen If Kilkameratene 41:03.4 1:34.0
17 240 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 41:07.3 1:37.9
18 211 Oliver Finstad Nytrøen Eidsvold Værks Skiklub 41:08.3 1:38.9
19 215 Mats Augdal Dahl Byåsen IL 41:09.1 1:39.7
20 220 Nikolai Wik Håland Koll, IL 41:12.3 1:42.9
21 214 Martin Christoffer Borg Koll, IL 41:13.0 1:43.6
22 230 Sebastian Santiago Kildebo Konnerud IL 41:14.2 1:44.8
23 237 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag 41:16.4 1:47.0
24 227 Nicholas Torvund Ørn, IF 41:20.1 1:50.7
25 235 Fredrik Flo Øfstaas Nittedal IL 41:20.9 1:51.5
26 255 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Bækkelagets SK 41:23.2 1:53.8
26 212 Nikolai Fossum Byåsen IL 41:23.2 1:53.8
28 243 Kristoffer Welhaven Thorstad Lillehammer Skiklub 41:27.7 1:58.3
29 245 Helge Ims Fjell Skilag 41:28.7 1:59.3
30 244 Vegard Bråthen Alsvåg IL 41:38.5 2:09.1
31 241 Sander Werket-Haug Mjøndalen IF 41:46.8 2:17.4
32 248 Endre Negård Salangen IF Ski 41:47.4 2:18.0
33 226 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 41:57.4 2:28.0
34 247 Thomas Finstad Heming, IL 41:59.0 2:29.6
35 307 David Bertnes Leite Innstranda IL 42:06.3 2:36.9
36 221 Oskar Eek-Reme Fana IL 42:07.6 2:38.2
37 239 Åsmund Samnøy Skjeldal Voss IL 42:08.4 2:39.0
38 250 Simen Monsrud Wien Harestua IL 42:17.9 2:48.5
39 225 Sigurd Kvalvik Inderøy IL 42:28.5 2:59.1
40 254 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 42:30.8 3:01.4
41 232 Niklas Almås Byåsen IL 42:31.6 3:02.2
42 242 Ola Garmo Hov Byåsen IL 42:32.0 3:02.6
43 252 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar SK 42:39.7 3:10.3
44 258 Henrik Gaaserud Lyn Ski 42:40.6 3:11.2
45 210 Sondre Nikolai Norheim Eidsvold Værks Skiklub 42:45.2 3:15.8
46 308 Hans Sylling Sjåstad/Vestre Lier IL 42:47.9 3:18.5
47 229 Vegard Veisetaune Tverlandet IL 42:51.2 3:21.8
48 236 Håvard Kolbeinsvik Sauda IL 42:52.4 3:23.0
49 253 Tage Aarekol Vindafjord IL 42:52.5 3:23.1
50 238 Magnus Furnes Degnepoll Førde IL 43:02.4 3:33.0
51 224 Tørres Bjelland Nøstdal Eid IL 43:09.1 3:39.7
52 262 Sondre With Holm Slettedal Asker SK 43:13.4 3:44.0
53 263 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 43:27.6 3:58.2
54 234 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. 43:29.3 3:59.9
55 265 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 43:37.7 4:08.3
56 249 Andreas Tjeldflåt Kvalbein Sandnes IL 43:42.7 4:13.3
57 283 Mauritz Magnus Bengt Borgerud Falk Drøbak-Frogn IL 43:43.5 4:14.1
58 260 Stian Vårdal Helle Førde IL 43:44.6 4:15.2
59 251 Odd Harald Rasmussen Bakken Tverrelvdalen IL 44:03.1 4:33.7
60 271 Tor Myhre Vegårshei IL 44:07.9 4:38.5
61 269 Andreas Olsen Tomta Trøsken IL 44:25.3 4:55.9
62 256 Nilas Goa Diab Njård 44:34.5 5:05.1
63 270 Simon Øvergård Tegnander Bærums Skiklub 44:39.3 5:09.9
64 257 Jørgen Løken Eidsvold Værks Skiklub 44:40.7 5:11.3
65 305 Pelle Sunde Nittedal IL 44:41.6 5:12.2
66 277 Vegard Salater Kjensjord Lyn Ski 44:41.9 5:12.5
67 303 Isak Simonsen Ankenes SK 44:50.4 5:21.0
68 281 Mathias Skåret Hamar SK 44:58.1 5:28.7
69 268 Magne Pinnerød Tverlandet IL 45:13.9 5:44.5
70 259 Simon Green Karlsen Vinne Skilag 46:06.7 6:37.3
71 290 Aksel Buer Aarum Trøgstad SK – Ski 46:24.4 6:55.0
72 231 Vebjørn Horn Ivrig, IL 46:38.8 7:09.4
73 282 Henrik Brunborg Økland Holmen IF 46:54.5 7:25.1
74 272 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL 47:03.4 7:34.0
75 293 Adrian Fotland Berntzen Konnerud IL 47:04.5 7:35.1
76 300 Aksel Kanli Fossum IF 47:44.5 8:15.1
77 279 Ottar Andersen Sagerup Kvaløysletta Skilag 47:44.8 8:15.4
78 275 Magnus Olav Koller-Sato Røa Allianseidrettslag 47:47.8 8:18.4
79 280 Logan Duncan Norges Skiforbund 47:54.9 8:25.5
80 295 Andreas Lie Kjelsås IL 48:21.4 8:52.0
81 298 Lars Christofer Sparrevik Koll, IL 48:38.8 9:09.4
82 296 Peter Mortensen Holien Rendalen IL 48:40.5 9:11.1
83 299 Thomas Bjørndalen Haslum IL 49:06.6 9:37.2
84 297 Eskil Mork Rustad IL 49:11.2 9:41.8
85 292 William Fjellheim Ulriksen KS Ski Lofoten 49:22.8 9:53.4
86 289 Sven August Tjernshaugen Bækkelagets SK 49:48.5 10:19.1
87 291 Lukas Kalland Magnor UL 51:18.4 11:49.0
88 285 Johannes Brennhaug Grane IL DNF
89 286 Martin Fossen Skjelstadmark IL DNF
90 284 Mikkel Edelssønn Galåen Kjelsås IL DNF
91 246 Lucas Broby Heimdal Gulset IF DNF
92 202 Mads Koritov Skedsmo SK DNF
93 278 Aleksander Hana Kristoffersen Bærums Skiklub DNF
94 312 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL DNF
95 264 Michael Sandeman-Kiste Øvrevoll Hosle IL DNF
96 274 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF DNF
97 273 Kristian Steen Fana IL DNF
98 261 Kristoffer Stensland Fet SK DNF
99 294 Andreas Røkeberg Stranden Mjøndalen IF DNF
100 301 Simen Vars-Larsstuen Kvaløysletta Skilag DNF

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater