Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 20 km fellesstart fri teknikk kvinner Østersund 2022

Lignende saker

Resultater 20 km fellesstart fri teknikk kvinner søndag 18. desember 2022.

Publisert 18. desember 2022 i Resultater

20 km fellesstart fri teknikk kvinner – Skandinavisk Cup Østersund 2022

Live resultater

Offisielle resultater:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 302 SUNDLING Jonna 1994 SWE 49:08.8 0.00 30.86
2 307 SVENDSEN Anna 1990 NOR 49:09.3 +0.5 31.10
3 308 LUNDGREN Moa 1998 SWE 49:10.6 +1.8 31.71
4 317 SANNESS Nora 2000 NOR 49:15.3 +6.5 33.95
5 327 ERICSSON Tove 2003 SWE 49:15.5 +6.7 34.04
6 305 BERGANE Margrethe 2001 NOR 49:18.9 +10.1 35.66
7 304 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 49:23.4 +14.6 37.79
8 303 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 49:23.8 +15.0 37.98
9 310 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 49:25.2 +16.4 38.65
10 311 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 50:05.5 +56.7 57.78
11 313 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 50:14.6 +1:05.8 62.10
12 301 SVAHN Linn 1999 SWE 50:19.8 +1:11.0 64.57
13 319 RYYTTY Vilma 2001 FIN 50:20.5 +1:11.7 64.90
14 342 LAVEN Erica 2004 SWE 50:20.6 +1:11.8 64.95
15 343 ROENNLUND Elina 1996 SWE 50:21.4 +1:12.6 65.33
16 318 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR 50:24.2 +1:15.4 66.66
17 315 BERG Julie Victoria 1997 NOR 50:24.5 +1:15.7 66.80
18 333 ANDERSEN Nora 2001 NOR 50:26.9 +1:18.1 67.94
19 332 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR 50:31.2 +1:22.4 69.98
20 309 HEGGEN Anna 2002 NOR 51:10.9 +2:02.1 88.83
21 334 INGESSON Lisa 2002 SWE 51:33.8 +2:25.0 99.70
22 329 GROETTING Karoline 2001 NOR 51:41.0 +2:32.2 103.12
23 316 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 51:41.3 +2:32.5 103.26
24 325 ULVANG Runa 2001 NOR 51:42.0 +2:33.2 103.59
25 322 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 51:42.1 +2:33.3 103.64
26 330 ANDERSEN Selma 2001 NOR 51:51.3 +2:42.5 108.01
27 314 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 51:58.9 +2:50.1 111.62
28 306 MOGSTAD Berit 1993 NOR 52:04.0 +2:55.2 114.04
29 348 NAESLUND Elin 2004 SWE 52:30.6 +3:21.8 126.67
30 339 RAMSTAD Ida 2001 NOR 52:31.0 +3:22.2 126.86
31 336 LONKA Katariina 1995 FIN 52:32.7 +3:23.9 127.67
32 355 LUNDGREN WIKSTROEM Josehanna 2001 SWE 52:32.8 +3:24.0 127.71
33 323 ABRAHAMSSON Hanna 2000 SWE 52:38.8 +3:30.0 130.56
34 320 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 53:18.3 +4:09.5 149.31
35 328 NIEMELA Hilla 2001 FIN 53:29.3 +4:20.5 154.54
36 324 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 53:34.7 +4:25.9 157.10
37 326 VINSA Lisa 1995 SWE 53:38.7 +4:29.9 159.00
38 340 LARSSON Moa 1992 SWE 53:40.9 +4:32.1 160.04
39 350 ROETVEI Nora 2000 NOR 53:41.1 +4:32.3 160.14
40 374 HUBENETTE Sigrid 2002 SWE 53:49.8 +4:41.0 164.27
41 346 OLSSON Ella 2000 SWE 53:50.5 +4:41.7 164.60
42 312 JORDHEIM Guro 1996 NOR 54:02.9 +4:54.1 170.49
43 344 KAIJANSINKKO Siiri 2001 FIN 54:05.9 +4:57.1 171.91
44 351 NILSSON Magdalena 2001 SWE 54:08.3 +4:59.5 173.05
45 335 ANDERSSON Elin 2001 SWE 54:09.7 +5:00.9 173.72
46 349 FUERSTENBERG Theresa 2002 GER 54:57.1 +5:48.3 196.22
47 353 HOLE Kristine Hjellbakk 2002 NOR 54:57.5 +5:48.7 196.41
48 394 HEDSTROEM Anna 1997 SWE 54:57.8 +5:49.0 196.55
49 347 AABREKK Ingrid Bergene 2002 NOR 55:14.1 +6:05.3 204.29
50 368 SAGLAND Maren Smulan 2000 NOR 55:15.5 +6:06.7 204.96
51 338 MOLAND Maja Kjaeraas 2002 NOR 55:18.0 +6:09.2 206.14
52 372 JOHANSSON Wilma 2002 SWE 55:18.8 +6:10.0 206.52
53 366 LOEFSTROEM Julia 2002 SWE 55:24.1 +6:15.3 209.04
54 380 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 55:40.6 +6:31.8 216.87
54 384 MOGSTAD Ragnhild 1999 NOR 55:40.6 +6:31.8 216.87
56 358 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL 55:47.1 +6:38.3 219.96
57 356 RAY Hanna 2000 FIN 55:50.1 +6:41.3 221.38
58 393 HAEGGQVIST Jessica 1980 SWE 55:56.1 +6:47.3 224.23
59 361 IVARSSON Emma 1993 SWE 56:01.9 +6:53.1 226.99
60 371 WALLIN Elsa 2001 SWE 56:08.7 +6:59.9 230.22
61 375 ANDERSSON Ida 2001 SWE 56:14.3 +7:05.5 232.87
62 367 ARNKVAERN Christine Louise stavnum 2002 NOR 56:14.4 +7:05.6 232.92
63 363 KOELD Linda-Louise 2002 SWE 56:37.7 +7:28.9 243.98
64 359 GOERANSSON Mira 2005 SWE 56:38.1 +7:29.3 244.17
65 357 NIEMI Evelina 1998 SWE 56:38.2 +7:29.4 244.22
66 385 JONSSON Lisa 1999 SWE 56:43.0 +7:34.2 246.50
67 373 JOENSSON Emma 2000 SWE 57:36.6 +8:27.8 271.95
68 354 NILSSON Ida 2002 SWE 57:37.4 +8:28.6 272.33
69 379 SEIERSTAD Janne Ballangrud 2002 NOR 57:42.1 +8:33.3 274.56
70 381 HILLESTAD Stina 2002 NOR 58:52.9 +9:44.1 308.17
71 388 HERAMB Liv Tone 2000 NOR 58:55.7 +9:46.9 309.50
72 370 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL 58:56.1 +9:47.3 309.69
73 365 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth 2001 NOR 58:57.9 +9:49.1 310.55
74 331 OSKARSSON Malin 2004 SWE 59:01.8 +9:53.0 312.40
75 386 BACKLUND Moa 2001 SWE 59:18.1 +10:09.3 320.14
76 352 JUUSKA Roosa 1996 FIN 59:31.7 +10:22.9 326.59
77 390 FRANZEN Elina 2002 SWE 1:00:09.0 +11:00.2 344.30
78 389 LINGMAN Hilda 2002 SWE 1:00:16.2 +11:07.4 347.72
79 378 LUNDKVIST Sofia 2002 SWE 1:00:26.6 +11:17.8 352.66
80 364 FLUGSTAD Andrine Fuglerud 2002 NOR 1:00:47.6 +11:38.8 362.63
81 392 BENGTSSON Olivia 1997 SWE 1:00:59.2 +11:50.4 368.14
82 395 WASELL Ida 2001 SWE 1:01:40.0 +12:31.2 387.51
83 376 HOLSTROEM Ellisif Luytkis 2002 NOR 1:01:52.4 +12:43.6 393.39
84 377 JONSSON Anna 2002 SWE 1:01:53.2 +12:44.4 393.77
85 382 FRITZ Hanna 1997 SWE 1:02:40.1 +13:31.3 416.04
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
321 BAKKEMO Hedda 2001 NOR
337 BREDING Tale Bruheim 2001 NOR
345 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR
360 LINDBERG Emma 2003 SWE
369 GEORGSSON Ella 2001 SWE
383 LEKBERG Rebecca 2001 SWE
387 AAREBAECK Maja 2001 SWE
391 SVEDHOLM Anja 1999 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
341 SUNDGAARD Sigrid Joeranli 2002 NOR
362 SELMOSSON Ella 2003 SWE

Alle resultater Skandinavisk Cup Østersund

Alle startlister Skandinavisk Cup Østersund

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater