Lignende saker
- 24. mars 2024Resultater 20 km klassisk fellesstart M19-20 Norgescupfinale junior Skeikampen 2024
- 24. mars 2024Resultater 15 km klassisk fellesstart M17 Norgescupfinale junior Skeikampen 2024
- 24. mars 2024Resultater 15 km klassisk fellesstart M18 Norgescupfinale junior Skeikampen 2024
- 24. mars 2024Resultater 15 km klassisk fellesstart K19-20 Norgescupfinale junior Skeikampen 2024
- 24. mars 2024Resultater 10 km klassisk fellesstart K17 Norgescupfinale junior Skeikampen 2024
- 24. mars 2024Resultater 10 km klassisk fellesstart K18 Norgescupfinale junior Skeikampen 2024
- 23. mars 2024Klart for norgescupfinaler for juniorene på Skeikampen
- 23. mars 2024Sverdrup Augdal vant 50-kilometeren
- 23. mars 2024Johaug vant suverent i comebacket
- 23. mars 2024Resultater sprint fri kvinner Norgescup junior langrenn Skeikampen 2024
Resultater 20 km fellesstart klassisk kvinner Lillehammer søndag 4. desember 2022.
20 km fellesstart klassisk kvinner Lillehammer 2022
4. desember 2022
Offisielle resultater:
Komplett liste med mellomtider
Plass | Startnr | Navn | Født | Nasjon | Slutttid | Tid etter | FIS-poeng |
1 | 3 | KARLSSON Frida | 1999 | SWE | 53:51.9 | 0.00 | 0.00 |
2 | 1 | WENG Tiril Udnes | 1996 | NOR | 53:52.5 | +0.6 | 0.26 |
3 | 2 | ANDERSSON Ebba | 1997 | SWE | 53:53.1 | +1.2 | 0.52 |
4 | 10 | PARMAKOSKI Krista | 1990 | FIN | 53:54.8 | +2.9 | 1.26 |
5 | 12 | NISKANEN Kerttu | 1988 | FIN | 53:55.4 | +3.5 | 1.52 |
6 | 13 | ILAR Moa | 1997 | SWE | 53:56.0 | +4.1 | 1.78 |
7 | 5 | HENNIG Katharina | 1996 | GER | 53:56.2 | +4.3 | 1.86 |
8 | 6 | KALVAA Anne Kjersti | 1992 | NOR | 53:57.1 | +5.2 | 2.25 |
9 | 7 | DIGGINS Jessie | 1991 | USA | 53:57.4 | +5.5 | 2.38 |
10 | 4 | WENG Heidi | 1991 | NOR | 53:59.1 | +7.2 | 3.12 |
11 | 11 | OESTBERG Ingvild Flugstad | 1990 | NOR | 53:59.6 | +7.7 | 3.34 |
12 | 29 | ISHIDA Masako | 1980 | JPN | 53:59.9 | +8.0 | 3.47 |
13 | 32 | STEWART-JONES Katherine | 1995 | CAN | 54:02.1 | +10.2 | 4.42 |
14 | 30 | SVENDSEN Anna | 1990 | NOR | 54:03.5 | +11.6 | 5.02 |
15 | 31 | RIBOM Emma | 1997 | SWE | 54:06.2 | +14.3 | 6.19 |
16 | 23 | AMUNDSEN Hedda Oestberg | 1998 | NOR | 54:06.9 | +15.0 | 6.50 |
17 | 9 | CARL Victoria | 1995 | GER | 54:17.8 | +25.9 | 11.22 |
18 | 24 | KYLLOENEN Anne | 1987 | FIN | 54:21.9 | +30.0 | 13.00 |
19 | 16 | STADLOBER Teresa | 1993 | AUT | 54:37.0 | +45.1 | 19.54 |
20 | 45 | DAHLQVIST Maja | 1994 | SWE | 55:15.7 | +1:23.8 | 36.30 |
21 | 46 | DYVIK Anna | 1994 | SWE | 55:17.8 | +1:25.9 | 37.21 |
22 | 48 | LYLYNPERA Katri | 1994 | FIN | 55:17.8 | +1:25.9 | 37.21 |
23 | 18 | FAEHNDRICH Nadine | 1995 | SUI | 55:18.1 | +1:26.2 | 37.34 |
24 | 44 | GIMMLER Laura | 1993 | GER | 55:20.4 | +1:28.5 | 38.34 |
25 | 33 | EIDUKA Patricija | 2000 | LAT | 55:20.9 | +1:29.0 | 38.55 |
26 | 15 | FOSSESHOLM Helene Marie | 2001 | NOR | 55:21.6 | +1:29.7 | 38.86 |
27 | 36 | GANZ Caterina | 1995 | ITA | 55:23.7 | +1:31.8 | 39.77 |
28 | 17 | CLAUDEL Delphine | 1996 | FRA | 55:23.9 | +1:32.0 | 39.85 |
29 | 34 | FOSNAES Kristin Austgulen | 2000 | NOR | 55:26.0 | +1:34.1 | 40.76 |
30 | 52 | UREVC Eva | 1995 | SLO | 55:27.1 | +1:35.2 | 41.24 |
31 | 47 | COMARELLA Anna | 1997 | ITA | 55:28.0 | +1:36.1 | 41.63 |
32 | 20 | BERGANE Margrethe | 2001 | NOR | 55:33.6 | +1:41.7 | 44.05 |
33 | 28 | LOHMANN Lisa | 2000 | GER | 56:43.5 | +2:51.6 | 74.33 |
34 | 26 | JANATOVA Katerina | 1997 | CZE | 56:44.0 | +2:52.1 | 74.55 |
35 | 42 | MARCISZ Izabela | 2000 | POL | 56:44.3 | +2:52.4 | 74.68 |
36 | 25 | SONNESYN Alayna | 1996 | USA | 56:44.6 | +2:52.7 | 74.81 |
37 | 53 | NIEMELA Hilla | 2001 | FIN | 56:46.0 | +2:54.1 | 75.42 |
38 | 39 | FOEYEN Sigrid Leseth | 2001 | NOR | 56:46.9 | +2:55.0 | 75.81 |
39 | 21 | LAUKLI Sophia | 2000 | USA | 56:52.1 | +3:00.2 | 78.06 |
40 | 38 | DRIVENES Julie Bjervig | 1999 | NOR | 57:25.0 | +3:33.1 | 92.31 |
41 | 27 | PIIPPO Eveliina | 1998 | FIN | 57:34.1 | +3:42.2 | 96.25 |
42 | 41 | KAASIKU Keidy | 2001 | EST | 57:51.5 | +3:59.6 | 103.79 |
43 | 56 | BOUFFARD-NESBITT Olivia | 1992 | CAN | 57:58.7 | +4:06.8 | 106.91 |
44 | 19 | KERN Julia | 1997 | USA | 58:35.0 | +4:43.1 | 122.63 |
45 | 59 | BERANOVA Tereza | 1998 | CZE | 58:57.8 | +5:05.9 | 132.51 |
46 | 43 | DOLCI Flora | 1999 | FRA | 59:02.8 | +5:10.9 | 134.68 |
47 | 55 | MANDELJC Anja | 1999 | SLO | 59:06.5 | +5:14.6 | 136.28 |
48 | 37 | SHALYGINA Kseniya | 1998 | KAZ | 59:30.0 | +5:38.1 | 146.46 |
49 | 35 | KODAMA Miki | 1996 | JPN | 1:00:41.6 | +6:49.7 | 177.47 |
50 | 54 | RYAZHKO Darya | 1995 | KAZ | 1:01:06.2 | +7:14.3 | 188.13 |
51 | 58 | LIE Ellen Soehol | 1994 | AUS | 1:02:05.9 | +8:14.0 | 213.99 |
52 | 49 | LEE Eui Jin | 2001 | KOR | 1:03:07.2 | +9:15.3 | 240.55 |
53 | 57 | CRIDLAND Phoebe | 2001 | AUS | 1:03:07.5 | +9:15.6 | 240.68 |
DID NOT FINISH | |||
Startnr | Navn | Født | Nasjon |
8 | THEODORSEN Silje | 1994 | NOR |
40 | BEATTY Dahria | 1994 | CAN |
51 | STEPASHKINA Nadezhda | 1998 | KAZ |
DID NOT START | |||
Startnr | Navn | Født | Nasjon |
14 | BRENNAN Rosie | 1988 | USA |
22 | MCCABE Novie | 2001 | USA |
50 | ILIC Anja | 1998 | SRB |
—