Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater 20 km fellesstart klassisk menn Norgescup Gålå 2022

Lignende saker

Resultater 20 km fellesstart klassisk menn norgescup Gålå søndag 27. november 2022.

Publisert 27. november 2022 i Langrenn

20 km fellesstart klassisk menn Norgescup Gålå 2022

Live resultater

(Backup: resultater hos EQ-timing)

20 km klassisk fellesstart kvinner

Offisielle resultater:

Se hele rennet i opptak her

Resultater (PDF)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 2 TOENSETH Didrik 1991 NOR 48:45.8 0.00 20.00
2 9 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 49:08.3 +22.5 30.77
3 13 KORSAETH Amund 2000 NOR 49:08.6 +22.8 30.91
4 3 MOSEBY Haavard 1999 NOR 49:09.1 +23.3 31.15
5 30 VIKA Jonas 2001 NOR 49:09.7 +23.9 31.44
6 21 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 49:12.3 +26.5 32.68
7 1 ROETHE Sjur 1988 NOR 49:14.9 +29.1 33.92
8 14 MYSEN Eirik 1993 NOR 49:18.9 +33.1 35.84
9 12 NOVAK Max 1996 SWE 49:31.9 +46.1 42.06
10 7 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 49:33.3 +47.5 42.73
11 16 STOCK Daniel 1992 NOR 49:33.8 +48.0 42.97
12 27 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR 49:36.2 +50.4 44.12
13 19 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 49:40.9 +55.1 46.37
14 10 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 49:42.7 +56.9 47.23
15 4 RAMSE Sondre 1998 NOR 49:44.5 +58.7 48.09
16 39 RIEGE Amund 2000 NOR 49:51.1 +1:05.3 51.25
17 20 TJELLE Johan 1994 NOR 49:55.1 +1:09.3 53.16
18 8 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 50:02.4 +1:16.6 56.65
19 36 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 50:03.3 +1:17.5 57.08
20 5 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 50:04.5 +1:18.7 57.66
21 37 PEDERSEN Morten Eide 1987 NOR 50:05.9 +1:20.1 58.33
22 17 BRAENNMARK Viktor 1992 SWE 50:14.6 +1:28.8 62.49
23 31 STAKSTON Petter 1997 NOR 50:19.7 +1:33.9 64.93
24 6 HAGA Magne 1994 NOR 50:25.7 +1:39.9 67.80
25 33 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 50:30.0 +1:44.2 69.86
26 45 THYLI Vetle 1989 NOR 50:30.3 +1:44.5 70.00
27 73 MYHR Petter 2000 NOR 50:30.3 +1:44.5 70.00
28 24 SKJEVDAL Lars Gunnar 1995 NOR 50:30.4 +1:44.6 70.05
29 46 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 50:35.2 +1:49.4 72.35
30 49 FROST Edvin Kristoffer 1995 NOR 50:39.8 +1:54.0 74.55
31 25 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 50:43.7 +1:57.9 76.42
32 32 AAKERVIK Espen 2001 NOR 50:53.6 +2:07.8 81.15
33 74 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 50:54.7 +2:08.9 81.68
34 64 HERLAND Kasper 2001 NOR 50:56.2 +2:10.4 82.40
35 29 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 50:56.9 +2:11.1 82.73
36 47 JENSSEN Matz William 2001 NOR 51:06.3 +2:20.5 87.23
37 34 MICHELSEN Even Solem 2000 NOR 51:07.3 +2:21.5 87.71
38 70 SPIGSETH Ola 2002 NOR 51:10.7 +2:24.9 89.33
39 60 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 51:13.8 +2:28.0 90.82
40 41 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR 51:24.4 +2:38.6 95.89
41 22 SANDVIK Edvard 2001 NOR 51:33.5 +2:47.7 100.24
42 62 SEDENIUSSEN Magnus Nikolai 2001 NOR 51:34.1 +2:48.3 100.53
43 58 BERSET Kristoffer 1999 NOR 51:34.3 +2:48.5 100.63
44 55 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 51:34.6 +2:48.8 100.77
45 54 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 51:44.6 +2:58.8 105.56
46 59 HOEL Amund 1997 NOR 51:46.3 +3:00.5 106.37
47 90 SOERENSEN Lars 1998 NOR 51:47.9 +3:02.1 107.14
48 63 INGEBRIGTSEN Edvin 2001 NOR 51:54.4 +3:08.6 110.25
49 18 KVISLE Erland 1996 NOR 51:57.9 +3:12.1 111.92
50 76 SLETTEN Erlend Lindland 2000 NOR 52:00.6 +3:14.8 113.21
51 38 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR 52:02.7 +3:16.9 114.22
52 11 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 52:04.2 +3:18.4 114.93
53 145 OPSAL Mats 2001 NOR 52:06.3 +3:20.5 115.94
54 35 THORVIK David 2000 NOR 52:06.4 +3:20.6 115.99
55 100 VIK Lars Young 2001 AUS 52:07.5 +3:21.7 116.51
56 50 HAEGELAND Tor Olav Nesheim 1998 NOR 52:08.6 +3:22.8 117.04
57 44 DAVIES Joe 2001 GBR 52:09.4 +3:23.6 117.42
58 91 GIFSTAD Thomas 1992 NOR 52:10.0 +3:24.2 117.71
59 42 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 52:11.4 +3:25.6 118.38
60 77 HOLMBOE Aleksander Elde 2002 NOR 52:22.0 +3:36.2 123.45
61 72 FOSSE Erling Fagerbakke 1997 NOR 52:22.3 +3:36.5 123.60
62 92 EVENSEN Ansgar 2000 NOR 52:28.7 +3:42.9 126.66
63 93 SCHJOELBERG Joergen 2002 NOR 52:32.9 +3:47.1 128.67
64 115 TANDBERG Jostein 1998 NOR 52:35.4 +3:49.6 129.86
65 61 NICOLAISEN Erik 2000 NOR 52:35.6 +3:49.8 129.96
66 51 HORVEN Preben 2002 NOR 52:39.6 +3:53.8 131.87
67 84 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 52:40.1 +3:54.3 132.11
68 66 MELLING Christian Hartz 2001 NOR 52:41.5 +3:55.7 132.78
69 95 LAUDE Camille 1998 FRA 52:43.7 +3:57.9 133.84
70 69 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR 52:50.7 +4:04.9 137.19
71 89 THORESEN Jonas Dyrli 2001 NOR 52:59.5 +4:13.7 141.40
72 103 EK Jens Marcus Dyrberg 2001 NOR 53:01.8 +4:16.0 142.50
73 119 GAUTVIK Mikkel Waldeland 2001 NOR 53:02.9 +4:17.1 143.02
74 130 GUNDERSEN Birk Moeller 2001 NOR 53:04.6 +4:18.8 143.84
75 108 AASBOE Jonas 1997 NOR 53:07.2 +4:21.4 145.08
76 99 SENDSTAD Eirik 2001 NOR 53:08.8 +4:23.0 145.85
77 94 FRIDLUND Jonas Hammelow 2000 NOR 53:09.0 +4:23.2 145.94
78 134 FODSTAD Fredrik 2001 COL 53:09.2 +4:23.4 146.04
79 68 SOERENSEN Teodor Kruse 2000 NOR 53:09.7 +4:23.9 146.28
80 65 SJOELI Mattis 1994 NOR 53:13.4 +4:27.6 148.05
81 113 ASDOEL Haakon 1998 NOR 53:14.7 +4:28.9 148.67
82 88 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 53:24.8 +4:39.0 153.50
83 86 HUSDAL Henrik 1998 NOR 53:25.4 +4:39.6 153.79
84 80 KASAHARA Sho 2002 JPN 53:25.6 +4:39.8 153.88
85 85 HELGESTAD Fredrik 1997 NOR 53:30.2 +4:44.4 156.09
86 98 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 53:32.1 +4:46.3 157.00
87 109 FALKANGER August Bertheussen 2002 NOR 53:40.8 +4:55.0 161.16
88 117 SKINSTAD Maarten Soleng 1997 NOR 53:44.4 +4:58.6 162.88
89 126 LUKA Eivind 2001 NOR 53:47.9 +5:02.1 164.56
90 28 SUZUKI Takahiro 1993 JPN 54:03.2 +5:17.4 171.88
91 141 SOLHEIM Jan Marcus Nielsen 2000 NOR 54:08.2 +5:22.4 174.27
92 105 SENDSTAD Oeystein 2001 NOR 54:08.5 +5:22.7 174.41
93 111 PEDERSEN Bendik Haaland 2001 NOR 54:10.5 +5:24.7 175.37
94 81 BRUSTAD Herman 2001 NOR 54:11.8 +5:26.0 175.99
95 97 FISKVIK Kristoffer Jullum 2001 NOR 54:20.5 +5:34.7 180.15
96 128 MATHISEN Erik 2002 NOR 54:24.1 +5:38.3 181.88
97 149 BREDA Mats Haakon 1989 NOR 54:24.2 +5:38.4 181.92
98 82 MEDHUS Baard Olav steinsland 2002 NOR 54:25.8 +5:40.0 182.69
99 57 NAGAYA Keigo 2000 JPN 54:32.5 +5:46.7 185.90
100 129 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 54:33.2 +5:47.4 186.23
101 96 MYKLEMYR Vegard 1998 NOR 54:33.9 +5:48.1 186.57
102 133 REINEMO Per Ivar 1998 NOR 54:41.1 +5:55.3 190.01
103 142 KARLSEN Even 2001 NOR 54:45.6 +5:59.8 192.16
104 67 FLAATEN Johannes Loennestad 2002 NOR 54:48.4 +6:02.6 193.50
105 114 HAMMERSTAD Brage Buseth 2002 NOR 54:51.1 +6:05.3 194.80
106 157 HANSSEN Jakob 2002 NOR 54:53.1 +6:07.3 195.75
107 123 SKJOLD Oskar Lockert 2002 NOR 54:53.6 +6:07.8 195.99
108 131 HAUGAN Armann Saastad 2002 NOR 54:59.6 +6:13.8 198.86
109 87 HOLMBOE Nikolai Elde 2002 NOR 55:20.1 +6:34.3 208.67
110 101 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR 55:30.2 +6:44.4 213.51
111 112 ROGSTAD Frederik Arent 2001 NOR 55:37.6 +6:51.8 217.05
112 144 TEISBEKK Sander 2002 NOR 55:38.3 +6:52.5 217.38
113 118 HOV Eskil 2000 NOR 55:50.8 +7:05.0 223.36
114 121 LOEFALD Erik 2002 NOR 55:51.4 +7:05.6 223.65
115 139 WIST Henrik 2002 NOR 55:56.1 +7:10.3 225.90
116 116 RENDA Andrej 2000 SVK 55:59.9 +7:14.1 227.72
117 148 STRANDHAUG Fredrik 2002 NOR 56:08.6 +7:22.8 231.88
118 110 SKOGVOLD Kristian E 1999 NOR 56:14.1 +7:28.3 234.51
119 78 KOBAYASHI Kosei 2001 JPN 56:24.6 +7:38.8 239.54
120 125 GLITTENBERG HOLT Filip 2000 NOR 56:45.1 +7:59.3 249.35
121 143 OLSEN Oskar Myrvang 2002 NOR 56:55.2 +8:09.4 254.18
122 152 HOLM Benjamin Jarinn 2002 NOR 57:17.0 +8:31.2 264.61
123 140 KVALE Nils Henrik 2001 NOR 57:25.4 +8:39.6 268.63
124 159 STOEA Erik Kjoennoe 2001 NOR 57:40.4 +8:54.6 275.81
125 153 BRUUN Fredrik Strande 2002 NOR 57:44.7 +8:58.9 277.86
126 163 HOLMSTROEM Brian 1997 NOR &nbsp
127 166 EVENSEN Christian Stjern 2001 NOR &nbsp
128 151 TILESCH Denis 2002 SVK &nbsp
129 168 LIER Emil 1997 NOR &nbsp
130 164 RINGHUS Erik Brostigen 2002 NOR &nbsp
131 167 TRONSRUD Henrik Linner 2001 NOR &nbsp
132 146 NISTAD Ivar 2002 NOR &nbsp
133 137 CENEK Jachym 2002 SVK &nbsp
134 158 SKADAL Joakim 2001 NOR &nbsp
135 154 KARLSEN Jostein 2001 NOR &nbsp
136 169 KROHN Kevin Bjerkeli 2000 NOR &nbsp
137 75 EITERJORD Nikolai Solem 2000 NOR &nbsp
138 155 DRIVENES Philip 2000 NOR &nbsp
139 160 KRISTIANSEN Tony Andre Hofler 2002 NOR &nbsp
140 150 JOHANSEN Vetle Leander 2001 NOR &nbsp
141 165 RYSSTAD Aron Aakre 1999 NOR &nbsp
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
15 KVAALE Gaute 1995 NOR
43 LIAN Magnus Harr 2000 NOR
71 KIM Jin-Hyeong 2001 KOR
79 PERGER Magnus 2001 NOR
106 VOLLSET Kristoffer By 1996 NOR
122 ANTONSEN Bastian Karlsen 2001 NOR
132 KATLA Mikkel Jebens 2002 NOR
135 KJELSTAD Sander 2001 NOR
138 GLEDHILL Gabriel 2002 GBR
156 STAAVI Bjoern-Martin 2000 NOR
161 RUSTAD Mats Hoeynes 2002 NOR
162 SLIND Joergen 2001 NOR
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
26 VESTERHEIM Magnus 1994 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
23 TEFRE Gjoeran 1994 NOR
40 MYHRE Simen 1998 NOR
48 KORPELA Heikki 1990 FIN
52 THORSTENSEN Magnus 2002 NOR
53 LEE Jinbok 2002 KOR
56 JOHNSRUD Fredrik 2000 NOR
83 MOEN Vebjoern 1998 NOR
102 BERG Stian 1994 NOR
104 FOETTINGER Michael 1997 AUT
107 LILLEBUDAL Sander 2000 NOR
120 BJOERNSTAD Sondre A. 1999 NOR
124 STRAND Vetle Svanes 2002 NOR
127 ENGEVIK Simen 2002 NOR
136 MOSTRAUM Elias 2001 NOR
147 DYBVAND Vegard 2002 NOR
170 ERIKSEN Stein-Erik 1996 NOR

Program for hele helgen

Startlister alle dager

Resultater alle konkurranser NC Gålå

Arrangementets hjemmesider hos Skiforbundet

Alle resultater