Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater 24 hours in Hell 2023 – NM 24 timers

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater 24 hours in Hell lørdag 13. juni 2023.

Publisert 17. juni 2023 i Resultater

24 hours in Hell 2023

3. utgave

Innlagt NM i 24 timers-løp

Dato

17. – 18. juni

Sted

Hell – Trøndelag

Startlister

Alle resultater (live)

Menn

Rank Firstname Surname Club Class Total Time Diff Winner Distanse (meter)
1 Bjørn Tore Kronen Taranger BFG Bergen Løpeklubb M40-44 23:50:00.0 0:00.0 247954.4
2 Stig Rasmussen BFG Bergen Løpeklubb M45-49 23:51:40.0 1:40.0 218147.4
3 Lasse Gerhardsen Nesodden IF / Fridheim Barnehage AS M45-49 23:58:31.7 8:31.7 211136.4
4 Joar Flynn Jensen Ski Il Friidrett M55-59 23:55:16.2 5:16.2 205896.8
5 Magnus Thorud Romerike Ultraløperklubb M35-39 23:56:40.6 6:40.6 203203.9
6 Magne Kvalsøren IL Bjørn M50-54 23:48:48.6 1:11.4 200664.4
7 Gøran Rasmussen-Åland Lofoten Løpeklubb M40-44 23:57:38.9 7:38.9 200711
8 Stian Røsten Bodø Bauta løpeklubb M23-34 18:47:30.1 -5:02:29.9 186139.2
9 Ramn Erstad BFG Bergen Løpeklubb M23-34 23:59:48.7 9:48.7 181453.3
10 Frode Glint Pettersen Romerike Ultraløperklubb M40-44 23:50:08.0 0:08.0 180327.2
11 Terje Sandness Bodø Bauta løpeklubb / Team Sandness M55-59 23:55:33.9 5:33.9 179810.6
12 Jan Olav Dagsvik Ogndal IL M50-54 23:54:30.5 4:30.5 169428.2
13 Per Audun Heskestad Fil Aks-77 M65-69 23:58:52.7 8:52.7 166177.5
14 Atle Myre Gular, IL / Øl og Kondis M40-44 23:54:37.1 4:37.1 165783.4
15 Shezad Inayat Spirit Friidrettsklubb / Equinor Sbil M50-54 23:58:01.3 8:01.3 165081.6
16 Anders Melling Bøfjorden IL M40-44 23:57:19.0 7:19.0 162725.2
17 Anders Risvik Hell Ultraløpeklubb M45-49 23:37:45.6 12:14.4 150692.4
18 Thomas Pfandt IL Norodd M50-54 23:57:53.8 7:53.8 148483.2
19 Jo Inge Norum Hell Ultraløperklubb M45-49 14:10:13.0 -9:39:47.0 147014.4
20 Eiolf Eivindsen Vevelstad M65-69 23:58:14.7 8:14.7 147311.6
21 Tore Lindberg Åbodsvik NHN M45-49 23:44:07.9 5:52.1 137647.1
22 Henrik Braaten NHN M35-39 23:44:11.2 5:48.8 135275.9
23 Stian S. Øidvin Romerike Ultraløperklubb M40-44 23:54:00.9 4:00.9 135814.4
24 Rune Sandmark Rød Sone M55-59 21:10:18.6 -2:39:41.4 131601.6
25 Mats Schei Stadsbygd M20-22 14:16:24.6 -9:33:35.4 105518.4
26 Joakim Bjørklund Bodø Friidrettsklubb M23-34 13:28:38.8 -10:21:21.2 97219.2
27 Morten Auset Byåsen IL M40-44 10:52:18.4 -12:57:41.6 91291.2
28 Trond Sjåvik Spiridon Langløperlag M65-69 11:32:53.3 -12:17:06.7 90105.6
29 Geir Hansen Kyrksæterøra IL M50-54 8:36:15.9 -15:13:44.1 86548.8
30 Kristian Waalen Spiridon Langløperlag / TRB Ultra M70-74 18:05:21.4 -5:44:38.6 66393.6
31 Jørgen Tellefsen Hell Ultraløperklubb M45-49 5:06:35.6 -18:43:24.4 45052.8

Kvinner

Rank Firstname Surname Club Class Total Time Diff Winner Distanse (meter)
1 Annette Velde Sande BFG Bergen Løpeklubb / Vangenbanden K40-44 23:54:20.3 0:00.0 230976.4
2 Ida Slorafoss Romerike Ultraløperklubb K35-39 23:50:18.3 4:02.0 226228
3 Else Overvik Hell Ultraløperklubb K40-44 23:58:36.0 4:15.7 204022.8
4 Tone Marie Klevan Hell Ultraløperklubb K40-44 21:25:53.7 -2:28:26.6 173097.6
5 Katrin Øien Hell Ultraløperklubb K35-39 23:58:22.8 4:02.5 168493.9
6 Kristin Vardebakken Vardebakken Ultra K35-39 23:58:43.0 4:22.7 163811.1
7 Tanja Christine Gaivoronski Asics Frontrunner Norway K35-39 23:58:38.6 4:18.3 153094.2
8 Merete Tellevik Øystese IL K50-54 23:56:27.9 2:07.6 151963.1
9 Ragnhild Audestad Romerike Ultraløperklubb K55-59 23:41:26.0 12:54.3 138832.3
10 Vibeke Bergsletten Romerike Ultraløperklubb K45-49 23:52:47.9 1:32.4 137287
11 Lene Rodvang Hell Ultraløperklubb K45-49 23:58:43.6 4:23.3 134171.1
12 Elen Sandnes Bodø Bauta løpeklubb K23-34 23:49:34.7 4:45.6 131718.1
13 Elin Møllegaard Hell Ultraløperklubb K50-54 23:45:14.7 9:05.6 131354
14 Therese Falk Hareid IL K45-49 12:17:38.9 -11:36:41.4 128044.8
15 Anna Simonsson-Søndenå BFG Bergen Løpeklubb K18-19 15:51:07.4 -8:03:12.9 113817.6
16 Kirste Sandness Bodø Bauta løpeklubb / Team Sandness K60-64 23:50:06.7 4:13.6 106652.4
17 Sigrid Adolfsen Leinesfjord K23-34 18:54:40.5 -4:59:39.8 58094.4
18 Tone Solberg Trondheim & Omegn Sportsklubb K23-34 8:32:05.0 -15:22:15.3 47424
19 Amalie Dagsvik Steinkjer K23-34 9:16:57.2 -14:37:23.1 43867.2
20 Marit K. Berg Bjerknes Romerike Ultraløperklubb K60-64 22:43:10.9 -1:11:09.4 35578

Om løpet

Hjemmeside

Løypekart

Værvarsel

Friidrett på TV

Alle resultater