Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater 3000m for alle 2023

Lignende saker

Informasjon og resultater fra 3000m for alle som arrangeres 19. september 2023.

Publisert 19. september 2023 i Resultater

3000m for alle 2023

Dato

19. september

Sted

Trondheim Stadion – Trøndelag

Resultater

Navn Klubb F.dato Resultat Plassering
Heat 1
Magnus Øyen Rindal IL 2007 8.13,16 1
Kjetil Brenno Gagnås Børsa IL 2000 8.28,59 2
Lars Lystad Svorkdal SVORKMO N.O.I. 2005 8.55,79 3
Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 1984 8.56,48 4
Christian Bredesen Steinkjer FIK 2005 8.57,21 5
Eskil Høien Trondheim Triatlonklubb 2004 8.58,84 6
Markus Hauge-Espelien Rindal IL 1986 8.59,74 7
Øyvind Ytterhus Utengen Bratsberg IL 1989 9.01,09 8
Nils Johan Tveite Ås IL 2002 9.03,28 9
Sebastian Børset Rindal IL 2007 9.17,36 10
Mats Engan Heggelund Frol IL 2006 9.17,54 11
Sondre Rishøi Selsbakk IF 2000 DNF
Kristoffer Sagli Aure IL 2002 DNF
Endre Berg Leiren Strindheim IL 2001 DNS
Tord Franke Ulset Selsbakk IF 2003 DNS
Mathias Flak Steinkjer FIK 1999 DNF
Heat 2
Emil Skogheim Åsen IL 2003 10.05,18 1
Rolf Solheimdal Johansen Trondheim & Omegn Sportsklubb 1976 10.43,46 2
Audun Havnen Bratsberg IL 1985 10.44,80 3
Jonatan Eikemo-Nilsen Byåsen IL 2009 10.50,78 4
Vebjørn Prigge I.L. Nybrott 2008 10.51,84 5
Per-Einar Torbergsen Bratsberg IL 1980 10.53,34 6
Espen Røistad Bratsberg IL 1993 DNS
Christian Stranger-Johannessen Strindheim IL 1976 DNS
Bjarne Austad Bratsberg IL 1974 DNS
Markus Rekstad Byåsen IL 2008 DNS
Heat 3
Ingeborg Østgård Tjalve Idrettsklubben 2003 9.15,65 1
Hanne Mjøen Maridal Strindheim IL 1996 9.28,71 2
Maren Halle Haugen IL Runar 2003. 9.44,03 3
Kristin Waaktaar Opland Bratsberg IL 1982. 9.44,74 4
Sigrid Alvik Tyrving IL 2003. 9.50,19 5
Ingrid Helene Nyhus Strindheim IL 1997. 9.56,48 6
Marte Lien Johnsen Byåsen IL 1999. 10.08,94 7
Sunniva Isabel Cook NTNUI 2002. 10.13,11 8
Anzu Lovise Kvam Idrottslaget Gular 1997. 10.23,82 9
Abelone Holm Irgens Ranheim IL 2000. 10.25,83 10
Ingrid Kilvær Nilsen Herøy IL 2003. 10.31,93 11
Maja Belsås Ranheim IL 2004. 10.38,55 12
Hedda Hynne Tjalve Idrettsklubben 1990. DNF
Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 1999. DNS
Synne Hyun Bin Brovold Byåsen IL 1998. DNS

Startlister og tidsskjema

Fornavn Etternavn Fødselsdato Klubb
Start: 1900
Kjetil Thoresen
Øyvind Ytterhus Utengen 24.01.1989 Bratsberg Idrettslag
Endre Berg Leiren 07.07.2001 Strindheim Idrettslag
Markus Hauge-Espelien 22.07.1986 Rindal Idrettslag
Nils Johan Tveite 18.06.2002 Ås Idrettslag
Lars Lystad Svorkdal 06.07.2005 SVORKMO N.O.I.
Christian Bredesen 15.08.2005 Steinkjer Friidrettsklubb
Kjetil Brenno Gagnås 2000 Børsa IL
Tord Franke Ulset 2003 Selsbakk IF
Magnus Øyen 2007 Rindal IL
Simen Holen 2001 Steinkjer FIK
Mats Engan Heggelund 17.02.2006 Frol Idrettslag
Sebastian Børset 2007 Rindal IL
Ola Sakshaug 1984 Kristiansand Løpeklubb Fartsholder: 9-blank.
Sondre Rishøi 2000 Selsbakk IF Fartsholder: 8,20
Kristoffer Sagli 2002 Aure IL Fartsholder: 8,05
Mathias Flak 26.05.1999 Steinkjer Friidrettsklubb Fartsholder:  8,05
Fornavn Etternavn Fødselsdato Klubb
Start: 1920
Jonatan Eikemo-Nilsen 2009 Byåsen IL
Audun Havnen 1985 Bratsberg IL
Emil Skogheim 19.02.2003 Åsen Idrettslag
Per-Einar Torbergsen 31.03.1980 Bratsberg Idrettslag
Espen Røistad 02.05.1993 Bratsberg Idrettslag
Christian Stranger-Johannessen 26.10.1976 Strindheim Idrettslag
Rolf Solheimdal Johansen 19.07.1976 Trondheim & Omegn Sportsklubb
Bjarne Austad 24.09.1974 Bratsberg Idrettslag
Markus Rekstad 17.09.2008 Byåsen Idrettslag
Eskil Høien 04.07.2004 Trondheim Triatlonklubb
Vebjørn Prigge 19.06.2008 I.L. Nybrott
Fornavn Etternavn Fødselsdato Klubb
Start: 1940
Kristin Waaktaar Opland 02.05.1982 Bratsberg Idrettslag
Anzu Lovise Kvam 29.10.1997 Idrottslaget Gular
Sunniva Isabel Cook 16.05.2002 NTNUI
Synnøve Antonsen Torp 17.07.1999 Ranheim Idrettslag
Abelone Holm Irgens 05.12.2000 Ranheim Idrettslag
Hanne Mjøen Maridal 21.09.1996 Strindheim Idrettslag
Ingeborg Østgård 05.10.2003 Tjalve Idrettsklubben
Sigrid Alvik 30.05.2003 Tyrving Idrettslag
Marte Lien Johnsen 24.08.1999 Byåsen Idrettslag
Synne Hyun Bin Brovold 10.03.1998 Byåsen Idrettslag
Ingrid Helene Nyhus 15.03.1997 Strindheim Idrettslag
Maja Belsås 08.08.2004 Ranheim Idrettslag
Ingrid Kilvær Nilsen 21.01.2003 Herøy IL
Maren Halle Haugen 22.11.2003 IL Runar
Hedda Hynne 13.03.1990 Tjalve Idrettsklubben Fartsholder: 9,15

Om løpet

Tidsskjema:

Menn heat 1 (A): 1900

Menn heat 2: 1920

Kvinner: 1940

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater