Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 5 km intervallstart fri K17 – NC junior Lillehammer 2023

Lignende saker

Resultater 5 km intervallstart fri K17 NC junior Lillehammer lørdag 7. januar 2023.

Publisert 7. januar 2023 i Resultater

Resultater 5 km intervallstart fri K17

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 754 Tuva Thorstensen ADOLFSEN Kjelsås IL 14:25.3 0:00.0
2 734 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 14:26.9 0:01.6
2 696 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn 14:26.9 0:01.6
4 731 Julie Sand-Hanssen Eiker SK 14:37.4 0:12.1
5 709 Veronika Vikhamar Schuler Heming, IL 14:38.6 0:13.3
6 762 Mathea Weydahl Andersen Nittedal IL 14:41.4 0:16.1
7 703 Norah Sand-Hanssen Eiker SK 14:42.6 0:17.3
8 789 Camilla Nygård Il Vindbjart 14:48.4 0:23.1
9 730 Tuva Meinke Kylland Konnerud IL 14:48.7 0:23.4
10 755 Frida Hofgaard Lyn Ski 14:53.1 0:27.8
11 699 Marie Wollan Benum Byåsen IL 14:59.0 0:33.7
12 748 Ingrid Katteland Kihle Konnerud IL 15:00.3 0:35.0
13 788 Selma Størmer-Antonsen Koll, IL 15:01.5 0:36.2
14 753 Johanne Bjugan Leksdal IL 15:03.7 0:38.4
15 782 Jenny Farbu Inderøy IL 15:05.4 0:40.1
16 778 Erle Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag 15:07.4 0:42.1
17 785 Liv Smith Kvalvaag Heming, IL 15:07.9 0:42.6
18 750 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 15:12.0 0:46.7
19 695 Anlaug Elise Thomasjord Kvaløysletta Skilag 15:25.8 1:00.5
20 719 Hedda Stenumgard Ringebu/Fåvang SK 15:25.9 1:00.6
21 773 Vårinn Johanson Hagen IL Korlevoll – Odda 15:27.6 1:02.3
22 717 Benedikte Langaune Vaeng Medkila Skilag 15:28.5 1:03.2
23 735 Tuva Svindland Oseberg Skilag 15:29.8 1:04.5
24 723 Hanne Martinsen Fana IL 15:30.6 1:05.3
25 685 Malena Sirekrok Gjesdal IL 15:35.0 1:09.7
26 690 Julie Fulford Konnerud IL 15:37.5 1:12.2
27 771 Ingeborg Rosager Granli IL 15:40.2 1:14.9
28 722 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF 15:41.2 1:15.9
29 720 Olivia Stordalen Heming, IL 15:43.2 1:17.9
30 769 Martine Hoel Kleven Ottestad IL 15:47.0 1:21.7
31 702 Mathilde Aga Hagen IL Korlevoll – Odda 15:47.1 1:21.8
32 726 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL 15:48.2 1:22.9
33 777 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 15:49.5 1:24.2
34 689 Martine Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 15:49.9 1:24.6
35 724 Mille Haneberg Haslum IL 15:54.0 1:28.7
36 756 Marthe Olsen Katnosa Jevnaker Idrettsforening Ski 15:54.2 1:28.9
37 757 Hedda Helena Braaten Heming, IL 15:58.1 1:32.8
38 727 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 15:58.2 1:32.9
39 751 Berit Haugan Rannem Inderøy IL 15:59.6 1:34.3
40 688 Karoline Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 16:01.3 1:36.0
41 765 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL 16:02.4 1:37.1
42 698 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 16:02.7 1:37.4
43 738 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF 16:03.8 1:38.5
44 704 Vilde Rånes Røstberg Kjelsås IL 16:05.7 1:40.4
45 761 Maren Sofie Fremstad Runar, IL 16:09.4 1:44.1
46 764 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 16:09.9 1:44.6
47 772 Julie Johansen Trosten Forsøk, IL 16:10.3 1:45.0
48 747 Inger Grini Moelven IL 16:11.5 1:46.2
49 707 Helene Løken Bækkelagets SK 16:17.6 1:52.3
50 758 Kaja Sommer Langmoen Fossum IF 16:20.3 1:55.0
51 791 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 16:21.6 1:56.3
52 770 Malin Høntorp Oppegård IL 16:22.3 1:57.0
53 780 Sara Bergsholm Hoven Gjerdrum IL 16:28.7 2:03.4
54 767 Isa Gjertsås Larsen Lierne IL 16:29.4 2:04.1
55 783 Selma Hollås Hamborg Strindheim IL 16:33.7 2:08.4
56 693 Vanessa Lorentzen Brenden Sogndal IL 16:33.8 2:08.5
57 787 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag 16:35.9 2:10.6
58 744 Angelina Kristina Sanders Haslum IL 16:37.1 2:11.8
59 729 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven IL 16:37.5 2:12.2
60 697 Anna Emilie Øvrebø Myrvold Heming, IL 16:39.5 2:14.2
61 763 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 16:41.5 2:16.2
62 713 Kristina Kleppa Gjesdal IL 16:41.8 2:16.5
63 718 Ingvild Herstad Elvenes Asker SK 16:42.5 2:17.2
64 746 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL 16:44.6 2:19.3
65 741 Lisa Husevåg Kuvås Lyn Ski 16:48.4 2:23.1
66 737 Eline Andrea Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn 16:49.1 2:23.8
67 706 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 16:50.6 2:25.3
68 687 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 16:53.6 2:28.3
69 781 Julie Røthe Lysberg Spillum IL 16:53.7 2:28.4
70 694 Agnes Vatterholm Jernberg Byaasen Skiklub 16:55.7 2:30.4
71 714 Alma Berge Vestøl Njård 16:58.1 2:32.8
72 749 Christina Haugen Kongshaug Byåsen IL 16:58.5 2:33.2
73 700 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 16:58.6 2:33.3
74 776 Oda Alexandersen Aas Tverrelvdalen IL 17:10.0 2:44.7
75 790 Sofie Margrethe Robstad Moelven IL 17:15.0 2:49.7
76 691 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 17:18.5 2:53.2
77 733 Iselin Steensen Oppegård IL 17:24.1 2:58.8
78 736 Victoria Trevisan Larsen Njård 17:31.1 3:05.8
79 760 Ina Norheim Høverstad Konnerud IL 17:36.9 3:11.6
80 775 Lea-Christine Henriksdatter Sara Kautokeino IL 17:40.6 3:15.3
81 701 Juni Hagelid Norheim Byåsen IL 17:43.9 3:18.6
82 768 Signe Blomfeldt Rustad IL 17:54.2 3:28.9
83 715 Maria Seierstad Skrindo Lyn Ski 17:59.8 3:34.5
84 692 Liva Lynghammar Hakadal IL 18:00.4 3:35.1
85 752 Emma Bjørnstad Hamar SK 18:02.8 3:37.5
86 708 Hanne Wærp Hauge Kjelsås IL 18:17.4 3:52.1
87 705 Julie Nordahl Solberg Trøsken IL 18:28.8 4:03.5
88 712 Malin GAUSTAD Il Vindbjart 18:32.9 4:07.6
89 686 Amalie Simonsen Holeværingen IL 18:49.8 4:24.5
90 742 Nora Johansen Nes Ski 18:58.3 4:33.0
91 743 Anniken Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 18:59.4 4:34.1
92 766 Live Sagaas Rønningen Koll, IL 19:04.2 4:38.9
93 732 Christine Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 19:11.3 4:46.0
94 774 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik Ski 19:29.0 5:03.7
95 779 Ane Kirstine Bergset Osmarka IL 19:34.1 5:08.8
96 740 Anette Thomasrud Holeværingen IL 19:47.7 5:22.4
97 710 Mari Oksefjell Onsøien Larvik Ski 19:55.0 5:29.7
98 721 Miliann Raudsepp Stuenes Lierne IL 20:08.0 5:42.7
99 745 Marina Helgesen Medkila Skilag 20:28.6 6:03.3
100 739 Ada Bertine Gunvordal Sogndal IL 20:34.0 6:08.7
101 725 Marte Elisabeth Lillegraven Langsæter Trøsken IL 21:40.3 7:15.0
102 786 Selma Sunde Rabben Strindheim IL 0:00.0

Alle resultater NC junior Lillehammer

Alle startlister

Program

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater