Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Anthonstafetten 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra Anthonstafetten som arrangeres tirsdag 30. april 2024.

Publisert 30. april 2024 i Resultater

Anthonstafetten 2024

Dato

30. april

Sted

Frognerparken – Oslo

Stafett 4×1000 meter

Startliste

Resultater

1 Anthon Eiendoms Hare lag (Stian Hoelgaard, Simen  Østensen, Ole Jacob Følling, Ingrid Nordmo) 10:58.5
2 Advokatfirmaet Haavind 1 (John Christian Deigan, Constantin Rust, Eirik Helgeby Børstein, Anniken Five) 11:02.5
3 NIM & friends (Morten Slette, Nikoline Haugen, Mikkel Tefre Lunder, Nikolai Tefre Lunder) 11:17.3
4 Pareto Bank 1 (Joakim Standal, Veronica , Mathias Stampe, Jens Christian Meinich) 11:35.4
5 Entra BIL 1 (Simen Hoem Langsholt, Trude Ytterland Nergård, Endre Espedal, Espen Kristiansen) 11:35.7
6 DARK ARKITEKTER #1 (Sindre Andersen Gåsvik, Erik Ege, Vilde Aall Rosendahl, Tarjei Bø) 11:43.7
7 Malling & Co Research and Valuation (Torstein Haugdal, Lars Magnus Tangen, Helene Kjeldaas, Simen Hotvedt) 12:00.3
8 Arctic Real Estate 1 (Jonas Gundersen, Ulrik K. Tollefsen, Camilla M. Eek, Andreas L. Kallestad) 12:03.5
9 Føyen 1 (Astrid Breistein Dovland, Bendik Rasmussen Skarpenes, Erling Astrup Sjøtun, Marius Torsteinsen Grønnbakk) 12:12.5
10 Scala Eiendom (Simen Lirio, Aleksander Stijelja, Christina Wold, Knut Rolvsjord) 12:27.4
11 Advokatfirmaet Selmer AS 1 (Caroline Scherman, Lars-Petter Weyer-Larsen, Narin Falch, Magnus Trulsen Vågberg) 12:27.7
12 Swiss Life Asset Managers Nordic 2 (Marius Øygarden, Tonje Daffinrud, Jacob Grouff Horn, Erik Woods ) 12:29.8
13 Veidekke Logistikkbygg as 2 (Linn Therese Jovik, Knut Andre Hardang, Bjørn Bilstad Johanessen, Martin Sture) 12:39.0
14 Akershus Eiendom 1 (Kristian Småvik, Emil Skaufel, Haakon Himle Skandsen, Martine Greibrokk) 12:40.1
15 Vika Project Finance AS (August Harto, Helena Ødven, Stian Toftdahl, Mathias Bråtesveen) 12:41.8
16 BDO Eiendom 1 (Maximilian Ladwig, Ingvild Kvaal, Eirik Wisløff Rud, Martin Kildal) 12:43.7
17 Advokatfirmaet Haavind 2 (Line Sogn Plassen, Erling Marcussen Timm, Mikkel Lorentzen Lund, Marthe Myran Øksnes) 12:44.5
18 Swiss Life Asset Managers Nordic  1 (Martin Kristiansen, Stine Haugen, Carl Bergsjø, Morten Berg) 12:49.2
19 Magna (Julie Kirkemo Forseth, Torstein Blumer, Niels Henrik Bech, Mathias Kolsaker) 12:52.3
20 Propely 1 (Ida Tandberg, Christian Schartum, Oskar Lie, Sebastian Andersen) 12:56.1
21 Swedbank (Mattis Lund, Erik Røed, Mikkel Jensen, Mari Glover) 12:58.1
22 Tress Eiendom 1 (Ingvild Kildal, Sebastian Wiese, Per Erik Muland, Alexander Scott Daysh) 13:00.4
23 Pilares Eiendom AS (Kasper Stadaas, Thomas Børnich, Espen Malm, Hilde Østby) 13:04.1
24 Avantor AS 2 (Marius Hole Isager, Monica Bjørkhaug, Geir Thoresen, Jørgen Mathisen) 13:18.2
25 Anthon Eiendom All Stars (Fredrik , Espen , Marie , Christian ) 13:23.4
26 Stor-Oslo Eiendom 2 (,  ,  ,  ) 13:24.1
27 Veridian Analyse AS (Magnus Øren, Jonas Alme, Mari Øverland, Johan Berg-Svendsen) 13:31.5
28 Betonmast Olympics (,  ,  ,  ) 13:32.7
29 Utleiemegleren 1 (Henrik Jansson, Marianne Wallin, Mats Larsen, Aleksander Wildhagen) 13:32.7
30 Føyen 2 (Fredrik Hartvoll Jarbo, Vebjørn Søndersrød, Beatrice Ignacius, Olav Ødegaard Grydeland) 13:34.0

Om løpet

Anthonstafetten – en vennlig kappestrid for alle i eiendomsbransjen.Her er 3 gode grunner til å melde seg på

👉🏼 En hyggelig og sosiale møteplass for hele eiendomsbransjen

👉🏼 Stafetten er en pengeinnsamling tilft. Dere er med andre ord med på å støtte et godt formål!

👉🏼Teambuilding internt for bedriften deres. Et perfekt samlepunkt for å skape minner samme

Lag: Fire løpere per lag og minimum 1 kvinne per lag
Etapper: Runde på ca. 1 000 meter

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater