Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater Arnaløpet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater Arnaløpet som arrangeres 28. august 2023.

Publisert 28. august 2023 i Resultater

Arnaløpet 2023

40. utgave

Dato

28. august

Sted

Espeland – Vestland

Distanse

10 km

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 30

1 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett M 23-34 32:43:00 00:00
2 Espen Roll Karlsen Gneist, IL / JSL Shipping M 23-34 33:31:00 00:48
3 Erlend DRIVENES Tørvikbygd M 23-34 33:37:00 00:54
4 Jan Tore Tellefsen BFG Bergen Løpeklubb M 40-44 33:53:00 01:10
5 Kristian Nestor Jarnung Norna-Salhus IL M 45-49 34:13:00 01:30
6 Seming Erstad BFG Bergen Løpeklubb M 40-44 36:13:00 03:30
7 Thomas Skjæveland FRI IL M 45-49 36:24:00 03:41
8 Daniel Bruvik Osterøy IL M 23-34 36:54:00 04:11
9 Baard Raknes Osterøy IL M 45-49 37:35:00 04:52
10 Christopher Ullrich Espeland M 35-39 37:44:00 05:01
11 Stein Tore Vinterstø Alversund M 50-54 38:38:00 05:55
12 Espen Irgens Haugen FRI IL / Gampen M 35-39 38:50:00 06:07
13 Reiner Brandstetter TB Neuffen M 60-64 39:32:00 06:49
14 Erlend Torsvik BFG Bergen Løpeklubb / Acos Sporty M 45-49 39:37:00 06:54
15 Frode Johansen BFG Bergen Løpeklubb M 50-54 39:42:00 06:59
16 Nikolas De Wachter Bergen M 45-49 39:43:00 07:00
17 Leif Nordland HSI M 55-59 39:51:00 07:08
18 Stian Moss Gneist, IL M 40-44 39:59:00 07:16
19 Kevin Adjete Garnes M 23-34 40:13:00 07:30
20 Ole Magnus Urdal Bønes M 40-44 40:15:00 07:32
21 Øystein Brun Varegg Fleridrett M 55-59 40:16:00 07:33
22 Lars Olav Brattabø Il Fri M 50-54 40:33:00 07:50
23 Viktor Olson Tertnes M 35-39 41:25:00 08:42
24 Svein Reidar Rasmussen ÅCK M 45-49 41:44:00 09:01
25 Jarle Bøe Haukeland M 35-39 41:45:00 09:02
26 Kenneth Helleve Ytre Arna M 45-49 41:48:00 09:05
27 Trond Blomberg Bergen Triathlon Club / Equinor M 50-54 42:00:00 09:17
28 Andre Skråmestø BFG Bergen Løpeklubb / A-Laget M 45-49 42:09:00 09:26
29 Andreas Kjelby Tørvikbygd IL M 23-34 42:16:00 09:33
30 Daniel Fagerli Indre Arna M 35-39 42:35:00 09:52
31 Tore Haukaas Indre Arna M 40-44 42:50:00 10:07

Kvinner

1 Eli Anne Dvergsdal Fana IL / Dynafit K 23-34 36:33:00 00:00
2 Ane BREKKE Førde IL K 23-34 37:26:00 00:53
3 Elisabeth Tangen Haug Bergen K 45-49 40:23:00 03:50
4 Anne Skudal Dolvik Gneist, IL K 35-39 41:35:00 05:02
5 Ingri Birkeland Osterøy IL K 35-39 41:52:00 05:19
6 Lene Hollund BFG Bergen Løpeklubb K 23-34 42:20:00 05:47
7 Elise Orten FRI IL K 55-59 42:59:00 06:26
8 Kimberley Joanne Hatfield HSI K 45-49 46:01:00 09:28
9 Annbjørg Gundersen Arnatveit K 45-49 46:17:00 09:44
10 Malene Martinsen Bjarg IL K 16-17 49:22:00 12:49
11 Nina Teigland Accountor K 45-49 53:45:00 17:12
12 Margrete Stordal Haus K 40-44 54:36:00 18:03
13 Bjørg Fagnastøl Telesport Bergen K 60-64 55:22:00 18:49
14 Anette Nedreli Fyllingsdalen K 23-34 01:00:12 23:39

Om løpet:

Løpet arrangeres for 40’ende gang.

Dato: mandag 28. august

Sted: Espeland Idrettsplass

Familieløypen (start kl. 19:00)

Familie: kr 600 (+ lisens og inntil fem personer). I år kan alle med færre enn fem familiemedlemmer ta med en venn for å «fylle opp» maks-antallet på fem.

Lag og bedrifter (min. 10 pers.): Pris kr 75 pr deltaker (+ lisens).

Enkeltpåmelding: kr 170 (+ lisens)

10 Km (start kl. 19:30)

Kun enkelt påmeldinger kr 200 (+ lisens)

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater