Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater Bama Young Star 2024

Lignende saker

Resultater og startlister for Bama Young Star i Holmenkollen lørdag 2. mars 2024.

Publisert 2. mars 2024 i Resultater

Alle resultater verdenscup skiskyting Holmenkollen 2024

Bama Young Star 2024

Dato

2. mars

Sted

Holmenkollen – Oslo

Resultater

Skyteanalyse

Skyteanalyse

Liveresultater

Startlister

Jenter – Start kl 16.50

1 Eline Gigstad-Bergene Skrautvål IL
2 Symra Emilia Garverhaugen Fana IL
3 Ragnhild Nygård Bjerkås Rennebu IL
4 Lone Vaagen Rennebu IL
5 Synne Oma Engevik Drammen Strong
6 Hanna Vølstad Figgjo IL
7 Caroline Holland-Tuvsjøen Asker Skiklubb
8 Olina Svarstad Heggdal Markane IL
9 Ane Slupphaug Orkdal IL
10 Tamara Eline Andreassen Joelsen Bossmo og Ytteren IL
11 Marie Utheim Svela Figgjo IL
12 Vilja Fuglem Valldal IL
13 Hannah Mccarthy Asker Skiklubb
14 Maria Irgum Bossmo og Ytteren IL
15 Anine Haugen Tverbekkmo Østre Toten Skilag
16 Mie Steinmo Bossmo og Ytteren IL
17 Nora Moe Hagen Østre Toten Skilag
18 Sanna Lilleøkseth Kalbakken Hernes IL
19 Aurora Oldertrøen Tynset IF
20 Charlotte Hopsnes Fossum IF
21 Ingrid Sanne Solheim Try, Idrettslaget
22 Vilde Aunli Steinkjer Skiklubb
23 Maren Løvdal Øvrebø IL
24 Guro Espeli Geilo IL
25 Solveig Norgren Ribu Fossum IF
26 Linde Berg-Knutsen Oslo Skiskytterlag
27 Elvira Maudal-Sævland Figgjo IL
28 Elise Kastås-Asbøll Orkdal IL
29 Eileen Rokkonesløkk Rennebu IL
30 Semine Haavaag Haakonsen Asker Skiklubb

Gutter – Start kl 17.15

1 Linus Stjern Strand Byåsen Skiskytterlag
2 Iver Skjellberg Tromsø Skiskytterlag
3 Abel Tronerud Kvelvane Voss Skisktterlag
4 Thomas Bonden Hørthe Lier IL
5 Birk Tvenge Skrautvål IL
6 Jesper Maximilian Rud Fossum IF
7 Christoffer Hårberg Jensrud Lier IL
8 Håkon Moen Karlstad Målselvs Skiskyttere
9 Linus Haugen Fossum IF
10 Mons Emil Vassdal Molde og Omegn IF
11 Sebastian Leksund Rogne Bjerke IL Ski
12 Håkon Auale Lundvall Froland IL
13 Torjus Håland Figgjo IL
14 Mikkel Øyo Simonsen Geilo IL
15 Marius Jahre Lund Bærums Skiklub
16 Amund Haakseth Lier IL
17 Emil Blikberg Gjerald Eldar IL
18 Truls-David Takle Tytingvåg Hardbagg IL
19 Steinar Schärer Nymoen Kvikne IL
20 Kristian Rønning Kvikne IL
21 Aksel Vogt Vold Fossum IF
22 Jørgen Fuglem Bardu Idrettslag
23 John Fauchald Østre Toten Skilag
24 Åsmund Bekken Kvikne IL
25 Kasper Skaugvoll Kvarsnes Bjerke IL Ski
26 Jon Are Aasen Brødbøl Austmarka IL
27 Emil Meås Kvikne IL
28 Kristoffer Schei Trondhjems Skiskyttere
29 Erik Norberg Kristiansen Byåsen Skiskytterlag
30 Sindre Aalberg Steinkjer Skiklubb

Arrangementets hjemmeside

Terminliste verdenscupen skiskyting 2023/24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023/24

Værmelding

mixed stafett mixed stafett mixed stafett mixed stafett mixed stafettmixed stafett
Alle resultater