Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater Bankmila 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Bankmila som arrangeres 24. juni 2023.

Publisert 25. juni 2023 i Resultater

Bankmila 2023

3. utgave

Dato

25. juni

Sted

Surnadal – Møre og Romsdal

Distanse

10 km

Startlister

Resultater

Menn

1 Ørjan Kjeldsli Stadsbygd IL M-senior 33:44:00 00:00
2 Steinar Bøe M-senior 37:06:00 03:22
3 Sander Engdahl Torvikbukt IL M-senior 37:23:00 03:39
4 Linus Engdahl Torvikbukt IL G17-19 38:22:00 04:38
5 Jan Erik Buan Frei M-senior 41:30:00 07:46
6 Ivar Vikan IL Søya M-senior 43:31:00 09:47
7 Emil Ansnes Trollheimen Fjellsportklubb M-senior 43:59:00 10:15
8 Sondre Ormset Surnadal IL M-senior 44:03:00 10:19
9 Espen Kalkvik Crash’n Burn Multisport M-senior 45:21:00 11:37
10 Brage Husby Foss Jessheim M-senior 46:09:00 12:25
11 Per Egil Heggset Bøfjord IL / Pipelife Norge AS M-senior 46:20:00 12:36
12 Per Iver Skrøvset Bøfjord IL / Pipelife Norge AS M-senior 46:33:00 12:49
13 Hans Mellemsæther Sparebank 1 Nordmøre M-senior 47:41:00 13:57
14 Øystein Aandahl Kristiansund N M-senior 47:51:00 14:07
15 Eirik Holsæter Skåla IL M-senior 49:28:00 15:44
16 Ola Andreas Skjermo Rindal IL M-senior 49:46:00 16:02
17 Lars Håkon Halle Kvanne G10-16 49:52:00 16:08
18 Simon Täringsskog Pipelife Norge AS M-senior 53:26:00 19:42
19 Håvard Håskjold Pipelife Norge AS M-senior 01:01:54 28:10:00
20 Oddvar Njåstad Trondheim M-senior 01:02:26 28:42:00
21 Ole Joar Bruset Pipelife Norge AS M-senior 01:04:46 31:02:00
22 Anders Høvik Hamnes Anders Høvik Hamnes M-senior 01:10:10 36:26:00

Kvinner

1 Hilde Brennskag Gular, IL K-senior 40:54:00 00:00
2 Ann Kristin Amundsen IL Norodd K-senior 45:01:00 04:07
3 Marion Steigedal Svorkmo N.O.I. K-senior 47:03:00 06:09
4 Lisabeth Sæterbø Trollheimen Fjellsportklubb K-senior 50:08:00 09:14
5 Bente Jeanette Foss Frei K-senior 53:36:00 12:42
6 Trine Lilleås Løkken IF K-senior 55:07:00 14:13
7 Hilde Holmeide Aandahl Kristiansund N K-senior 56:27:00 15:33
8 Vilde Løseth Bæverfjord K-senior 57:21:00 16:27
9 Inger Svanem Øvre Surnadal IL K-senior 57:55:00 17:01
10 Marie Brennskag Kristiansund Håndballklubb J17-19 58:50:00 17:56
11 Eva Ulset Torvikbukt IL K-senior 01:02:02 21:08
12 Hilde Nordvik Stangvik K-senior 01:02:55 22:01
13 Åse Ulseth Sparebank 1 Nordmøre K-senior 01:03:14 22:20
14 Elke Zwick Surnadal IL Turn J10-16 01:12:36 31:42:00
14 Ida Zwick Surnadal IL Turn J10-16 01:12:36 31:42:00

Om løpet:

For Minibankmila er det ikke nødvendig med forhåndspåmelding, men det kan være lurt å møte opp i litt god tid før start kl. 11 for påmelding og utdeling av startnummer.

For både trimklassen og konkurranseklassen er det påmelding. For den som vil delta i trimklassen må man velge det alternativet i påmeldingen. For konkurranseløperne presiseres det at man er obs på å velge riktig aldersklasse.

Dette er de tidligere vinnerne:
2021: Ann Kristin Amundsen (dame) og Erik Kårvatn (herre)
2022: Ann Kristin Amundsen (dame) og Lars Peder Solli (herre)

Påmelding og mer info finner man på Facebook-siden, eller ved å følge linken under:

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater