Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater BDO-mila Bergen 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra BDO-mila Bergen som arrangeres torsdag 8. juni 2023.

Publisert 8. juni 2023 i Resultater

BDO-mila Bergen 2023

Dato

8. juni

Sted

Bergen – Vestland

Startlister

Resultater

Menn, topp 30

1 Bendik Grimsbø BDO AS 36:09.40 0:00.00
2 Kristian Nestor Jarnung IL Norna-Salhus 36:14.90 0:05.50
3 Ingolf Gald Rådal 39:01.50 2:52.10
4 Petter Thuen NILSEN Team Nilsen 39:26.50 3:17.10
5 Trygve Halsne Meteorologisk Institutt 40:06.30 3:56.90
6 Jan Eirik Aske Dalenløperne 40:44.30 4:34.90
7 Seming Erstad BFG Bergen Løpeklubb 41:19.20 5:09.80
8 Ethan Mcchristian NHH BBL 41:39.50 5:30.10
9 Håkon Hegrestad Team BDO Nhhs 41:39.60 5:30.20
10 Endre Bergen 41:45.90 5:36.50
11 Øyvind Skare Mundal BDO AS 43:02.10 6:52.70
12 Krister NILSEN Morvik 43:10.50 7:01.10
13 Lars Olav Brattabø il Fri 43:19.90 7:10.50
14 David Raa IL Bjarg 43:42.30 7:32.90
15 Anders Olav Dale Nordre Holsnøy IL 44:52.90 8:43.50
16 Oscar Nøttingnes Skovly RAN Seilforening 44:53.80 8:44.40
17 Eirik Brattabø il Fri 45:18.30 9:08.90
18 Stian Fimreite RUN 45:21.90 9:12.50
19 Trond Blomberg Equinor / Bergen Triathlon Club 45:22.70 9:13.30
20 Thor-Andre Søyland BFG Bergen Løpeklubb / Coop obs Lagunen 45:46.40 9:37.00
21 Martin Nilsen Bergen 46:45.80 10:36.40
22 Jon Backer Johnsen Dalenløperne 46:59.60 10:50.20
23 Sindre Eeg Bjarg Håndball Gutter 2007 47:14.70 11:05.30
24 Morten Rygh Equinor Bergen BIL 47:30.80 11:21.40
25 Eirik Follesø Åsane Håndball 48:01.30 11:51.90
26 Matias Lygre Åsane Håndball 48:07.50 11:58.10
27 Cuong Dinh Bergen 48:14.60 12:05.20
28 Tormod Igland Lund Bjarg Håndball Gutter 2007 48:42.50 12:33.10
29 Oliver Kvamsdal Bjarg Håndball Gutter 2007 48:42.70 12:33.30
30 Hai Bui Nesttun 49:01.90 12:52.50

Kvinner, topp 30

1 Ingrid Brattabø IL Fri 41:42.60 0:00.00
2 Ingrid Raa Hauge Lærdal IL 41:58.50 0:15.90
3 Maria Stenstrand Nesttun 46:46.00 5:03.40
4 Annbjørg Gundersen Arnatveit 50:26.30 8:43.70
5 Ingrid Solberg Fyllingen Friidrett 51:18.50 9:35.90
6 Hege Bussesund Rådal 51:23.90 9:41.30
7 Johanne Jacobsen Standal Bergen 51:49.80 10:07.20
8 Stine Kronhaug Åsane Håndball 52:54.40 11:11.80
9 Kari-Ann Vaktskjold Opptur Løpeklubb 55:02.30 13:19.70
10 Christine Bergvatn Bergen Kommunes Bedriftsidrettslag 55:51.90 14:09.30
11 Andrea Toft Steinsland Åsane Håndball 56:17.20 14:34.60
12 Ragni Nordås Opptur Løpeklubb 57:05.10 15:22.50
13 Hannah Glosvik Åsane Håndball 57:25.70 15:43.10
14 Inger Larsen Lyngstad Laksevåg 58:07.60 16:25.00
15 Helene Kongsvik Kayser Paradis 58:29.40 16:46.80
16 Sofie Gover Åsane Håndball 59:44.40 18:01.80
17 Hilde Monssen Opptur Løpeklubb 1:01:10.90 19:28.30
18 Aud Malin Gover Åsane Håndball 1:02:30.70 20:48.10
19 Vy Nguyen Bergen 1:02:36.30 20:53.70
20 Ingrid Beate Skulstad Bergen 1:02:36.80 20:54.20
21 Ida Marie Trøen Åsane Håndball 1:03:16.90 21:34.30
22 Julie Asbjørnsen Åsane Håndball 1:03:30.10 21:47.50
23 Emma Sofie Follesø Åsane Håndball 1:03:35.80 21:53.20
24 Bodil Lee Espedahl Kolltveit 1:04:33.80 22:51.20
25 Therese L Hansen Eidsvågneset 1:04:41.20 22:58.60
26 Christina J-Bech Åsane Håndball 1:04:57.90 23:15.30
26 Ida Skjerve Åsane Håndball 1:04:57.90 23:15.30
28 Anette Nedreli Fyllingsdalen 1:06:45.60 25:03.00
29 Tina Pettersen Sandsli 1:07:02.00 25:19.40
30 Elida Amundsen Follese 1:07:15.90 25:33.30

Om løpet

BDO-Mila er terrengløpet som passer for de fleste. Velkommen til et gratis arrangement, der du kan velge selv om du vil løpe på tid eller ei.

Klasser og løpslengder:

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater