Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater BDO-Mila Molde 2023

Lignende saker

Startliste og resultater fra BDO-Mila Molde 15. juni 2023.

Publisert 15. juni 2023 i Resultater

BDO-Mila Molde 2023

Dato

15. juni

Sted

Molde – Møre og Romsdal

Startliste

Resultater

Menn

1 Sander Engdahl Torvikbukt IL 37:53.8 0:00.0
2 Einar Raknes Ekko/Aureosen IL 38:14.3 0:20.5
3 Arne Nygaard BDO 40:35.3 2:41.5
4 Daniel Berg Hestad Team Einar 41:49.5 3:55.7
5 Simon Fylling Øiamo Molde Kommune 42:47.2 4:53.4
6 Eskil Engdahl Torvikbukt 44:14.7 6:20.9
7 Einar Gautvik Molde og Omegn IF 44:36.0 6:42.2
8 Bjarte Heggdal Voie Malmefjorden 44:42.2 6:48.4
9 Mads Gjethammer Molde og Omegn IF 44:45.9 6:52.1
10 Håvard Andreas Fjeldheim Molde og Omegn IF 45:04.0 7:10.2
11 Thomas Sandhaug Molde og Omegn IF 45:18.4 7:24.6
12 Ahmed Hadsan Molde 46:16.8 8:23.0
13 Ludvig Vestad Guttebassene IL 46:18.2 8:24.4
14 Vegard Nygaard Reite Molde og Omegn IF 46:18.7 8:24.9
15 Sverre Kjerpeset Åndalsnes IF 47:46.2 9:52.4
16 Sander Nerland Roksvaag Molde og Omegn IF 50:19.1 12:25.3
17 Magnus Tallaksen Reiestad Molde 51:20.3 13:26.5
18 Marco Castro Visma 51:43.2 13:49.4
19 Marcus Fuglestad Sandnes 52:16.5 14:22.7
20 Jostein R. Hareide Team Cecilie 54:21.1 16:27.3
21 Jørn Haakon Kvalsund Visma 54:23.7 16:29.9
22 Per Ove Nerland Nerland Autosalg 54:34.1 16:40.3
23 Øivind Dahl Molde 57:44.2 19:50.4
24 Trond Vevang Ålesund 58:25.5 20:31.7
25 Asbjørn Bua Molde 1:00:33.6 22:39.8
26 Eskild Loen Pkaill pus og pes 1:01:03.0 23:09.2
27 Ole Jørgen Gården Pkaill Pust og pes 1:03:22.1 25:28.3
28 Oliver Foldal Molde 1:15:40.0 37:46.2

Kvinner

1 Live Solheimdal Steinkjer Fik 38:15.3 0:00.0
2 Victoria Heggdal Voir Malmefjorden 44:47.2 6:31.9
3 Emilia Guerra Molde 46:29.0 8:13.7
4 Vibeke Reistadbakk Molde og Omegn IF 46:29.1 8:13.8
5 Elin Kallmyr Bris Trening og Fysioterapi 49:01.7 10:46.4
6 Hanne Sandnes Molde 49:47.0 11:31.7
7 Therese Viken Aukra 50:10.7 11:55.4
8 Linn Farstad Farstad Traktor og ski 51:30.7 13:15.4
9 Katrine Aarø Molde 51:33.3 13:18.0
10 Hanne Krogstad Molde 53:28.5 15:13.2
11 Liv Skjørsæter Teamikkjetam 54:13.9 15:58.6
12 Thea Vassdal Molde og Omegn IF 55:09.3 16:54.0
13 Magnhild Øverås Visma 55:12.3 16:57.0
14 Inger Elisabeth Pettersson Molde 55:57.7 17:42.4
15 Frida Borg Molde 56:19.0 18:03.7
16 Vanessa Davis Glamox 58:23.5 20:08.2
17 Jørill Gjeitnes Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS 58:30.2 20:14.9
18 Berit Johanne Vorpbukt Pkaill Pust og pes 1:04:27.0 26:11.7
19 Kirsti Røshol Johnson Molde og Omegn IF 1:06:20.8 28:05.5
20 Shona Mcneil Sæther Molde 1:07:40.8 29:25.5
21 Sofie Wold 1:10:33.0 32:17.7
22 Cecilie Wold Molde 1:11:04.3 32:49.0

Om løpet

Tidsplan BDO-Mila Molde 15. juni 2023:
17.00 – Registrering/utdeling av startnummer og t-skjorter
17.45 – Oppvarming v/BRIS
18.00 – Start Micro-mila
18.15 – Start Minimila (5 km) og Mosjonsmila (10km)
18.45 – Start Utfordreren (10 km med tidtaking)
19.40 – Premieutdeling

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater