Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Birkenesrunden 2023

Lignende saker

Startliste og resultater fra Birkenesrunden søndag 18. juni 2023.

Publisert 18. juni 2023 i Resultater

Birkenesrunden 2023

Dato

18. juni

Sted

Birkeland – Agder

Startliste

Resultater

Menn

1 Vetle Slemdahl Kristiansands CK M20-24 02:08:51 00:00
2 Ole Jakob Haugen Kristiansands CK / Otra/Evje M25-29 02:08:51 00:00
3 Geir Kristian Teigland IK Hero M30-34 02:08:52 00:01
4 Petter Marki Erichsen Fevik og Omegn CC M30-34 02:09:44 00:53
5 Raymond Karlsen Arendal CC M40-44 02:10:25 01:34
6 Vidar Heia Rønning Grimstad SK M50-54 02:10:26 01:35
7 Erik Torgrimsen Lund CK M40-44 02:10:26 01:35
8 Thorstein Walle Arendal CC M55-59 02:10:26 01:35
9 Sindre Baas Dølemo IL Sykkel M25-29 02:10:26 01:35
10 Runar Skuggevik Blindleia CK M55-59 02:10:26 01:35
11 Åsmund Sivertsen Birkenes IL M35-39 02:10:27 01:36
12 Jan  Kristian Frivold Grimstad SK M55-59 02:10:27 01:36
13 Magnar Flaa Birkenes IL M60-64 02:10:27 01:36
14 Jørgen Heggemsli Blindleia CK M25-29 02:10:28 01:37
15 Benjamin Rasmussen Lund CK M30-34 02:10:30 01:39
16 Geir Henning Larsen Bryne CK M55-59 02:10:31 01:40
17 Torleif Kleppe Gjerstad IL Sykkelgruppe M45-49 02:10:32 01:41
18 Kjell Yngvar Nilsen Kristiansands CK M40-44 02:10:32 01:41
19 Morten Christoffersen Kristiansand S M45-49 02:10:32 01:41
20 Thomas Blom Imås IL, ski M20-24 02:10:34 01:43
21 Hans Petter Hagen Vennesla M50-54 02:10:34 01:43
22 Terje Johnsen Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team M55-59 02:10:35 01:44
23 Espen Jensen Glåmdal SK M17-19 02:10:37 01:46
24 Per Carlsen Oslo M25-29 02:10:37 01:46
25 Knut Søren Hovet Lillesand M25-29 02:10:37 01:46
26 Stian Hansen Risør IL M30-34 02:10:38 01:47
27 Sigurd AUSTEFJORD Grimstad SK M30-34 02:10:38 01:47
28 Endre Danielsen Nyhagen Kristiansands CK M30-34 02:10:39 01:48
29 Christian Wulff Kristiansands CK M50-54 02:10:49 01:58
30 Pål Bjørke Vennesla OCK / DNB M40-44 02:12:13 03:22
31 Andreas Sanne Kristiansand S M25-29 02:13:42 04:51
32 Jim Sivertsen Vennesla OCK M35-39 02:14:06 05:15
33 Morten Arentz-Grastvedt Blindleia CK / Lillesands Sparebank M45-49 02:24:28 15:37
34 Steinar Sandberg Blindleia CK M55-59 02:24:28 15:37
35 Michel Boekhout Blindleia CK M55-59 02:24:28 15:37
36 Ørjan Tjemsland Skien M50-54 02:25:05 16:14
37 Eivind Baas Dølemo IL Sykkel M50-54 02:25:06 16:15
38 Wojciech Krywon Froland SK / Vergesport M45-49 02:25:06 16:15
39 Geirulf Stoveland Birkenes IL / Birkenes M45-49 02:25:11 16:20
40 Kåre Christoffersen Kristiansands CK M70+ 02:25:11 16:20
41 Artur Baron Froland SK M40-44 02:25:11 16:20
42 Jarl Sandnes Blindleia CK / Nikkelverk M35-39 02:26:35 17:44
43 Tommy Hansen Lund CK M50-54 02:30:05 21:14
44 Algodt-André Halén Arendal CC M45-49 02:32:30 23:39
45 Annar Gaustad Blindleia CK M55-59 02:32:30 23:39
46 Radek Stalsberg Mandal CK M45-49 02:38:39 29:48:00
47 Johan Kristian Nygård Arendal CC / Igland Garasjen AS M40-44 02:38:40 29:49:00
48 Jarle Storrem Grimstad SK M55-59 02:38:41 29:50:00
49 Oletom Fossnes Grimstad SK M60-64 02:38:42 29:51:00
50 Emil Nilsen Kragerø M25-29 02:38:42 29:51:00
51 Ole Johnny Lia Blindleia CK M35-39 02:38:45 29:54:00
52 Ian Meikle Team Gåping M50-54 02:38:45 29:54:00
53 Geir Brekke Jenssen Blindleia CK / BCK – Team Rynkeby Agder M65-69 02:38:46 29:55:00
54 Roald Eidstø Tveit IL / Ryen og Omegn Cykelklubb M55-59 02:38:48 29:57:00
55 Arnfinn Schjølberg Blindleia CK M65-69 02:38:48 29:57:00
56 Steffen Høykleiv Blindleia CK M50-54 02:38:56 30:05:00
57 Morten Gundersen Blindleia CK M45-49 02:41:46 32:55:00
58 Steinar Aanesland Birkenes IL M55-59 02:43:44 34:53:00
59 Kåre Hørte Birkenes IL M65-69 02:43:49 34:58:00
60 Rune Peersen Kristiansands CK M55-59 02:43:50 34:59:00
61 Olve Sveen Team Rynkeby Agder M50-54 02:45:34 36:43:00
62 Steinar Vigsnes Kristiansands CK / KCK – Sparebanken Sør M40-44 02:47:19 38:28:00
63 Svein Andre Lia Blindleia CK M40-44 02:52:37 43:46:00
64 Einar Mathiassen Rennesøy SK M45-49 02:53:43 44:52:00
65 Jon Vehus Dølemo IL Sykkel M50-54 02:54:14 45:23:00
66 Olav Ditlef Tveit Il.Gry M70+ 02:55:03 46:12:00
67 Svein Inge Johnsen Fevik M45-49 02:55:03 46:12:00
68 Per Åge Franksson Blindleia CK M65-69 02:55:07 46:16:00
69 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M70+ 02:55:11 46:20:00
70 Robin Gulseth Bergen M30-34 02:55:11 46:20:00
71 Tim Hope Søgne Cykleklubb M55-59 02:58:21 49:30:00
72 Peder Ingolf Alvestad Rynkeby M55-59 03:00:11 51:20:00
73 Birger Nomeland Team Skomedal M60-64 03:07:56 59:05:00
74 Jacobus Maria Spillekom Team Skomedal M70+ 03:07:56 59:05:00
75 Tor Martin Kristiansen Blindleia CK / Sparebanken Sør M60-64 03:07:57 59:06:00
76 Rainer Becker Mandal CK M70+ 03:12:56 01:04:05

Kvinner

1 Åse Fyksen Arendal CC K50-54 02:25:12 00:00
2 May Britt Skeime Nilsen Blindleia CK K50-54 02:38:42 13:30
3 Stine Nygård Arendal CC K45-49 02:38:46 13:34
4 Gro Berit Haatveit Blindleia CK K65-69 02:55:10 29:58:00

Om rittet

Hei alle sykkelinteresserte!
Nå er det tid for påmelding til Birkenesrunden som går av stabelen søndag 18. Juni.  Det venter flotte premier til dem som gjennomfører. Gavekort og en flott grusracer fra Intersport i Lillesand. Det er plass til mange flere på startlisten, så det er bare å få meldt seg på

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater