Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater Bjoa Halvmaraton 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Bjoa Halvmaraton 30. september 2023.

Publisert 30. september 2023 i Resultater

Bjoa Halvmaraton 2023

Dato

30. september

Sted

Bjoa, Vindafjord – Rogaland

Distanser

10 km | Halvmaraton

Startlister

Resultater

Halvmaraton menn

1 Haakon Vaaga VB Inge Vaaga as M23-34 1:17:54.0 0:00.0
2 Nils Haktor Bua Spirit Friidrett M23-34 1:19:38.0 1:44.0
3 Lars Granberg Nittedal M35-39 1:19:43.0 1:49.0
4 Jacek Gebski Bjoa M23-34 1:22:04.0 4:10.0
5 Kristian Åsbø Mortenøstenstad Disipler M35-39 1:22:52.0 4:58.0
6 Kjetil Seime Ingebrigtsen Stavanger M45-49 1:24:22.0 6:28.0
7 Kristian Tveit Bjoa / Albonapp M40-44 1:24:39.0 6:45.0
8 Torodd Nilsen Vangenbanden M40-44 1:28:32.0 10:38.0
9 Joakim Bruland Vikebygd IL M35-39 1:28:41.0 10:47.0
10 Åge Mikael Hjellestad Omega 365 Areal AS M40-44 1:29:23.0 11:29.0
11 Herman Westerman Bjoa M55-59 1:30:50.0 12:56.0
12 Torvald Bjørhovde Helse Fonna M23-34 1:31:27.0 13:33.0
13 Einar Tho Htk/Torvastad IL M45-49 1:32:47.0 14:53.0
14 Henrik Urdal Nåden Skjold M23-34 1:32:54.0 15:00.0
15 Jarle Kringlebotten Skjold M50-54 1:33:17.0 15:23.0
16 Evald Bjørnevik Skjoldar IL /Kystlaget Romsa M35-39 1:33:26.0 15:32.0
17 Ove Ivesdal Omega 365 / Bånngass M50-54 1:36:05.0 18:11.0
18 Morten Ingebrigtsen Morningsen M45-49 1:37:05.0 19:11.0
19 Einar Marius Hjellestad Martinsen Vindafjord Orientering M23-34 1:37:21.0 19:27.0
20 Magne Berge IF Klypetussen M50-54 1:39:39.0 21:45.0
21 Oliver Byggstøyl Ørke Vindafjord IL M18-19 1:41:02.0 23:08.0
22 Einar Martinsen Vindafjord Orientering M55-59 1:41:41.0 23:47.0
23 Kristian Matre Raskereennegil IL M23-34 1:41:49.0 23:55.0
24 Sigbjørn Sævereid Etne M23-34 1:42:43.0 24:49.0
25 Anders Tveit 612 M18-19 1:56:50.0 38:56.0
26 Kenneth Müller Team Grunnevågen M35-39 1:57:19.0 39:25.0
27 Edmund Steinsland Team Grunnavåg M45-49 1:58:21.0 40:27.0
27 Sigfred Tveit Bjoa il M45-49 1:58:21.0 40:27.0
29 Egil Gangstø Bjoa IL M35-39 2:01:19.0 43:25.0
30 Eivind Gangstø Bjoa M65-69 2:06:05.0 48:11.0
31 Marius Alsaker Team Grunnevågen M35-39 2:14:31.0 56:37.0
32 Kjetil Andre Skartland Vikebygd Idrettslag M23-34 2:28:18.0 1:10:24.0

Halvmaraton kvinner

1 Helena Hope Spirit Friidrettsklubb K23-34 1:24:16.0 0:00.0
2 Lucyna Filipek Haugesund K35-39 1:39:20.0 15:04.0
3 Stine Østbø Haugesund K23-34 1:50:14.0 25:58.0
4 Carina Hornenes Etne K35-39 2:01:58.0 37:42.0

10 km menn

1 Kristian Heggebø Vindafjord IL M35-39 38:25.0 0:00.0
2 Tore Mikal Nerhus Sveio M35-39 47:32.0 9:07.0
3 Mats Aarekol Ølen IL M12-13 49:18.0 10:53.0
4 Rune Svendsen IF Klypetussen M50-54 50:44.0 12:19.0
5 Jan Inge Hegglund Haugesund Idrettslag M70-74 51:18.0 12:53.0
6 Jan Roman Twardochleb Bjoa M12-13 53:34.0 15:09.0
7 Kjetil Kim Espeland Omega 365 M50-54 54:00.0 15:35.0
8 Sindre Sandsgård Bjoa IL M20-22 55:02.0 16:37.0
9 Robert Haugland Team Grunnevågen M40-44 58:15.0 19:50.0
10 Christoffer Heggebø Sandsgård Bjoa M16-17 1:03:41.0 25:16.0
11 Torgeir Lilleskog Team Grunnevågen M45-49 1:15:13.0 36:48.0
12 Aron Larsen If Klypetussen M35-39 1:28:31.0 50:06.0

10 km kvinner

1 Anna Vivelid Vindafjord Orientering K16-17 48:58.0 0:00.0
2 Liubov Jursiene Sandeid K55-59 52:41.0 3:43.0
3 Malene Haraldsen Frisk Løpegruppe K23-34 56:04.0 7:06.0
4 Erika Jursaite Etne K23-34 56:54.0 7:56.0
5 Anne Marte Vinjerui Berge Frisk Løpegruppe K35-39 59:41.0 10:43.0
6 Anne Sofie Sandvik Vindafjord Orientering K45-49 1:01:30.0 12:32.0
7 Anne Elisabet Skjold If Klypetussen K45-49 1:01:53.0 12:55.0
8 Ida Thomassen Hundvåg K23-34 1:03:33.0 14:35.0
9 Victoria Heggebø Sandsgård Bjoa K12-13 1:07:05.0 18:07.0
10 Bettina Veigner Haugesund Idrettslag Friidrett K40-44 1:08:07.0 19:09.0

Om løpet

• Start kl 1100 på Bjoa stadion. Kontrollmålt og godkjent løype av sertifisert løypemåler. Medalje til alle fullførte.
• Det blir og arrangert barneløp, påmelding her er i kiosk på stadion på løpsdagen.

Premier i år på halvmaraton dame og herre: 2000kr til 1.plass, 1000kr til 2.plass og 500kr 3.plass.
Vinner 10km dame og herre gavekort på 500kr.

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater