Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Bratten 2024 – Gampen

Lignende saker

Startlister og resultater for Bratten 24. april som er en del av Gampen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Bodø.

Publisert 24. april 2024 i Resultater

Bratten 2024

Dato

24. april

Distanse

5 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Erling Aalvik Bodø Bauta Løpeklubb Menn 30-39 år 16:06.0 0:00.0
2 Theodor Botten Tverlandet Gutter 18-19 år 16:32.0 0:26.0
3 Fredrik Kristiansen Bodø Menn 20-29 år 16:33.0 0:27.0
4 Sigbjørn Bøtun Modig IL Menn 30-39 år 16:50.0 0:44.0
5 Thor Kvam Fauske Menn 30-39 år 17:09.0 1:03.0
6 Frank Christoffersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 17:23.0 1:17.0
7 Joakim Thomassen DNB Menn 20-29 år 17:36.0 1:30.0
8 Emil Oliver Hanssen Erdahl Bodø Bauta Løpeklubb Menn 20-29 år 18:01.0 1:55.0
9 Benjamin Frantzen Nordvik AS Menn 30-39 år 18:20.0 2:14.0
10 Jens Meyer Andreassen Innstranda IIL Langrenn Gutter 15 år 18:30.0 2:24.0
11 Aleksander Mathisen Bodø Menn 30-39 år 18:33.0 2:27.0
12 Aksel Stensland Sevatdal Innstranda Langrenn Gutter 13 år 18:39.0 2:33.0
13 Pål-Jørgen Henriksen Bodø CK Menn 40 – 49 år 18:50.0 2:44.0
14 Bjarke Andersen-Sijtsma NRK – YR Menn 40 – 49 år 18:55.0 2:49.0
15 Stian Frekhaug Tertnes Menn 30-39 år 19:07.0 3:01.0
16 Petter Eliassen Bodø Menn 30-39 år 19:08.0 3:02.0
17 Aleksander Holand Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 19:10.0 3:04.0
18 Gard Rostad Rostad Transport AS Menn 30-39 år 19:11.0 3:05.0
19 Tommy Wårheim Seim Acea Properties Menn 50-59 år 19:12.0 3:06.0
20 Ole-Tobias Lunde Limstrand Innstranda ski Gutter 15 år 19:18.0 3:12.0
21 Odd Magnus Hoff Bodø Bauta Menn 40 – 49 år 19:20.0 3:14.0
22 Steve Samuelsen Bodø Menn 60-69 år 19:23.0 3:17.0
23 Adrian Dahl Johansen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 19:27.0 3:21.0
24 Aage Krekling Bodø Menn 30-39 år 19:43.0 3:37.0
25 Øystein Torgersen Sortland il Menn 30-39 år 19:46.0 3:40.0
26 Øyvind Eiterjord Lyse Aktiv Menn 40 – 49 år 20:01.0 3:55.0
27 Richard Grytvik Nordlandssykehuset Menn 40 – 49 år 20:02.0 3:56.0
28 Robert Helskog Bodø Energi Menn 30-39 år 20:10.0 4:04.0
29 Tom Pettersen Bodø Menn 50-59 år 20:18.0 4:12.0
30 Ragnar Johnsen Troms Kraft BIL Menn 40 – 49 år 20:25.0 4:19.0
31 Håvard Sjøhaug Andersen Elektriske AS Menn 20-29 år 20:32.0 4:26.0
32 Didrik Pedersen Team Pøbel Menn 20-29 år 20:34.0 4:28.0
33 Jonatan B.Johnsen Innstranda IL Skiskyting Gutter 16-17 år 20:36.0 4:30.0
34 Jørn Jørgensen Team Pøbel Menn 50-59 år 20:46.0 4:40.0
35 Normann Stjernen Bodø Menn 30-39 år 20:49.0 4:43.0
36 Roy Gunnar Navjord Bodø Bauta Menn 50-59 år 20:55.0 4:49.0
37 Svenn Petter Hermansen Fauske IL Menn 60-69 år 21:09.0 5:03.0
38 Steinar Pettersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 21:10.0 5:04.0
39 Espen D. Øverås Bodø Bauta Løpeklubb Bioing Menn 40 – 49 år 21:12.0 5:06.0
40 Stian Hustad Asko Midt-Norge Menn 30-39 år 21:25.0 5:19.0
41 Vegard Brennmo Bodø Menn 30-39 år 21:27.0 5:21.0
42 Kim Ragnar Kristiansen Bodø Menn 30-39 år 21:38.0 5:32.0
43 Stig Fagervik Bodø Menn 50-59 år 21:39.0 5:33.0
44 Øystein Mikal Johansen B&Oi Orientering Menn 40 – 49 år 21:40.0 5:34.0
45 John Rune Ringberg Bodø Menn 50-59 år 21:50.0 5:44.0
46 Raymond Lian Bodø Menn 40 – 49 år 21:52.0 5:46.0
47 Svein Øien Eggesvik Mehamn IL Menn 60-69 år 22:00.0 5:54.0
48 Stein Oskar Pettersen Bodø Bauta Menn 30-39 år 22:01.0 5:55.0
49 Emil Andre Sæther Trondheim Menn 40 – 49 år 22:02.0 5:56.0
50 Arnfinn Bergrabb Bodø Videregående Skole Menn 50-59 år 22:11.0 6:05.0

Kvinner, topp 50

1 Julie Voktor Pedersen Bodø Kvinner 30-39 år 19:22.0 0:00.0
2 Frida Volden Poweroffice AS Kvinner 30-39 år 20:03.0 0:41.0
3 Siri Uteng Hansen Stridor Nord Kvinner 40-49 år 20:35.0 1:13.0
4 Cecilia Richter Bodø Kvinner 40-49 år 20:53.0 1:31.0
5 Synne Saltermark Team Pøbel Kvinner 30-39 år 20:56.0 1:34.0
6 Sølvi Kristiansen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 21:15.0 1:53.0
7 Janina Lamøy Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 21:31.0 2:09.0
8 Ingvild Gabrielsen Tverlandet IL Kvinner 40-49 år 21:34.0 2:12.0
9 Veronica Hermansen Tverlandet Kvinner 40-49 år 21:50.0 2:28.0
10 Mona Ågnes Bodø Cykleklubb-Triatlon Kvinner 60-69 år 21:51.0 2:29.0
11 Terhi Holster Bodø Kvinner 50-59 år 22:02.0 2:40.0
12 Ida Tveter Bodø Kvinner 40-49 år 22:13.0 2:51.0
13 Stine Kristoffersen Økoråd Salten AS Kvinner 40-49 år 22:44.0 3:22.0
14 Sigrid Vigdisdatter Berg Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 22:47.0 3:25.0
15 Marit Barosen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 23:05.0 3:43.0
15 Marthe Storhaug Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 23:05.0 3:43.0
17 Rachel Salvesen Bodø Kvinner 40-49 år 23:20.0 3:58.0
18 Marianne Hildal Bodø CK Kvinner 40-49 år 23:28.0 4:06.0
19 Karen Fagervik Omnes Bodø Kvinner 30-39 år 23:34.0 4:12.0
20 Torunn Nordstrand MG Arkitekter Kvinner 30-39 år 23:45.0 4:23.0
21 Anette Larsen Nordlandssykehuset Kvinner 30-39 år 23:47.0 4:25.0
22 Cathrine Moe Bodø Kvinner 40-49 år 24:05.0 4:43.0
23 Elisabeth Øverås Kafeløperne Kvinner 60-69 år 24:13.0 4:51.0
24 Kjersti Flasnes Pøbel Kvinner 50-59 år 24:15.0 4:53.0
25 Elisabeth Didriksen Bodø Kvinner 40-49 år 24:17.0 4:55.0
26 Pernille Carstens Bodø Kvinner 30-39 år 24:18.0 4:56.0
26 Ida Martinussen Bodø Kvinner 40-49 år 24:18.0 4:56.0
28 Anne Grethe Meisler Bodø Kvinner 50-59 år 24:21.0 4:59.0
28 Siri Olsen Bodø Kvinner 30-39 år 24:21.0 4:59.0
30 Stine T Bakjord Stine T Bakjord / Poweroffice AS Kvinner 20-29 år 24:27.0 5:05.0
31 Kathrine Meyer Andreassen Team CC Kvinner 40-49 år 24:28.0 5:06.0
32 Guro Stødle Nord Universitet B.I.L Kvinner 30-39 år 24:30.0 5:08.0
33 Janne Våtvik Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 24:36.0 5:14.0
34 Kristina Lindstrøm Bodø Kvinner 50-59 år 24:37.0 5:15.0
35 Kathrine Pedersen Bodø Kvinner 30-39 år 24:44.0 5:22.0
36 Marthe B. Eggesvik Bodø Kvinner 40-49 år 24:47.0 5:25.0
37 Ingrid Bredesen Hangaas Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 24:52.0 5:30.0
38 Nora Kristine Arntsen Bodø Kvinner 20-29 år 24:53.0 5:31.0
39 Jill-Torun Mortensen Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 24:57.0 5:35.0
40 Tine Ludviksen Bodø Kvinner 40-49 år 24:59.0 5:37.0
41 Tone-Lise Fische Kafeløperne Kvinner 50-59 år 25:11.0 5:49.0
42 Kristin Rønning Bodø Kvinner 30-39 år 25:15.0 5:53.0
43 Line Hildegun Gjervik Eilertsen Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 50-59 år 25:25.0 6:03.0
44 Silje Evjen Bodø Kvinner 30-39 år 25:26.0 6:04.0
45 ida johnsen Bodø Kvinner 40-49 år 25:27.0 6:05.0
46 Benedicte Løksti Saltens Gruppen Kvinner 40-49 år 25:29.0 6:07.0
47 Lena Rønhaug Team Smart Kvinner 50-59 år 25:33.0 6:11.0
48 Therese Wallén Bodø Kvinner 30-39 år 25:35.0 6:13.0
49 May Veinan Bodø Kvinner 50-59 år 25:36.0 6:14.0
50 Ingvild Bikset-Haugen Team Pøbel Kvinner 30-39 år 25:39.0 6:17.0

Alle resultater i Gampen 2024

Løypekart

Om løpet

Denne uken skulle vi egentlig ha løpt Bautaløpet, men grunnet mye snø innerst i traseen(dette blir ikke å smelte til onsdag) må vi løpe en annen trase enn planlagt.
Vi har valgt å stokke om på rekkefølgen og denne uken løper vi Bratten, og flytter Bautaløpet til 29.mai.
Vi gleder oss til onsdag og nytt Gampen-løp.

Dato: 24.april
Klokkeslett: 19:00
Sted: Bratten
Distanse: 5 km
Underlag: Asfalt

Start og målgang er ved Bratten aktivitetspark. Løpet
går i sin helhet på asfalt. Løpet følger gang og
sykkelveien fra Bratten og nordover til
Løpsmarka. Vending ved butikken på
Løpsmarka. Samme løype tilbake til Bratten.

Flere resultater

Alle resultater