Sport på TV | Champions Chess Tour | Semifinaler Cupen | Bråtesten| Alle resultater

Resultater Brunlanesløpet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Brunlanesløpet som arrangeres 8. juli 2023.

Publisert 8. juli 2023 i Resultater

Brunlanesløpet 2023

Dato

8. juli

Sted

Nesjarhallen, Helgeroa – Møre og Romsdal

Distanse

4,6 km | 9 km

Startliste

Resultater

9 km menn, topp 10

1 Ulrik Arnesen Strindheim IL M17-29 29:02.0 0:00.0
2 Karl Fremstad Tyrving IL / Gjensidige Sport M17-29 29:19.0 0:17.0
3 Ulrik Lolland Rygge IL M30-39 29:59.0 0:57.0
4 Tobias Horelt NTNUI M17-29 30:06.0 1:04.0
5 Axel Dabe IL Runar M17-29 30:23.0 1:21.0
6 Ole Heldal Larsen Gjerpen Idrettsforening / Gjerpen IF M30-39 31:10.0 2:08.0
7 Mats Rudin Resaland Heggedal M30-39 31:15.0 2:13.0
8 Per August Halle Haugen IL Runar / Runar IL M12-16 31:19.0 2:17.0
9 Marius Hol Bardufoss M30-39 31:24.0 2:22.0
10 Fredrik Schwencke Kamp/Vestheim IF M30-39 31:33.0 2:31.0

9 km kvinner

1 Sigrun Gjølberg Rygge IL K30-39 33:26.0 0:00.0
2 Maren Halle Haugen IL Runar / Runar IL K17-29 34:24.0 0:58.0
3 Ella Gjoemle BERG Try, Idrettslaget / Idrettslaget TRY K40-49 36:52.0 3:26.0
4 Kirsten Johanne Sandven Koll, IL / Koll IL K40-49 37:16.0 3:50.0
5 Hilde Gudem Nittedal K40-49 38:16.0 4:50.0
6 Mathilde Koren Nydalens Skiklub K12-16 38:27.0 5:01.0

4,6 km menn, topp 10

1 Kristoffer Henriksen Tønsberg M17-29 16:39.0 0:00.0
2 Bror Magnus Underberg Idrettsforeningen Borg / IF Borg M17-29 16:40.0 0:01.0
3 Fredrik Torset Sørskogen Vikings M17-29 17:13.0 0:34.0
4 Øyvind Berg TRY M40-49 17:14.0 0:35.0
5 Eirik Eliassen IL Runar M12-16 17:18.0 0:39.0
6 August Bjørnsrud Eggedal IL M12-16 17:32.0 0:53.0
7 Marius Lie Sørensen Larvik ski M12-16 17:58.0 1:19.0
8 Bjørn Thomas Hultberg IL Runar / Dammen 1182 M40-49 18:01.0 1:22.0
9 Bjarne Vad Nilsen Strindheim M55-59 18:19.0 1:40.0
10 Einar Flaa Myk løk Runners M40-49 18:26.0 1:47.0

4,6 km kvinner, topp 10

1 Mia Martine Mustad Langesund sykle- og triathlonklubb K12-16 17:29.0 0:00.0
2 Mona Hegna Gransherad il K17-29 17:59.0 0:30.0
3 Caroline Marie Wiig Sportsklubben Vidar K12-16 20:11.0 2:42.0
4 Else Marie Grotterød Hosle K55-59 21:13.0 3:44.0
5 Selma Svege IL Jutul K12-16 22:10.0 4:41.0
6 Therese Thorhallsson Konnerud Håndball K30-39 22:11.0 4:42.0
7 Sigrid Bentsenhonningdal Odds Ballklubb K12-16 22:12.0 4:43.0
8 Vilde Marken Bjørnsrud Eggedal IL K12-16 22:21.0 4:52.0
9 Christine Rackwitz Oslo K40-49 22:37.0 5:08.0
10 Tinde Klovland Oslo K12-16 23:03.0 5:34.0

Om løpet:

Start og mål er utenfor Nesjarhallen i Helgeroa. Løypene går i lett terreng, for det meste på grusveier og stier i fine naturområder ved Nevlunghavn, Mølen og Helgeroa.

Starttider:

Barneløype kl. 12.30
Gåløype kl. 13.00
4,6 km kl. 13.00
9,0 km kl. 13.10

Utdeling av startnummer starter 08.00. Vi anbefaler henting av nummer i god tid før start.

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater