Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Budor Løpefest 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Budor Løpefest lørdag 2. september 2023.

Publisert 2. september 2023 i Resultater

Budor Løpefest 2023

13. utgave

Dato

2. september

Sted

Budor – Innlandet

Distanse

5 km | 10 km | Halvmaraton

Startlister og resultater

5 km
Tot.
Navn
Født
Klubb
Min/km
Bak
Tid
1
Konrad ØSTLIE[84]
2007
IL Driv
03:45
18:48
2
David BASTESKÅR[301]
1982
04:02
+1:25
20:13
3
Fredrik CHRISTIANSEN ENGEN[275]
2007
Enebakk IF
04:16
+2:33
21:20
4
Johanne Gylthe BERGET[88]
2006
HIL Friidrett
04:24
+3:14
22:02
5
Knut MOE[272]
1983
04:35
+4:07
22:55
5
Mari Ovidia RANESTAD[86]
2005
Hamar IL friidrett
04:35
+4:07
22:55
7
Jørn Kristian STENSBY[69]
1972
Hauerseter Spkl
04:41
+4:35
23:22
8
Karoline Angell MOAN[277]
1988
05:13
+7:16
26:04:00
9
Amund SIGVARTSEN STENSBY[265]
2007
Hauerseter Spkl
05:34
+9:00
27:47:00
10
Anna SIGVARTSEN KÅSA[266]
2007
Hauerseter Spkl
05:43
+9:48
28:34:00
11
Linn FRITSVOLD[269]
1983
05:46
+10:02
28:48:00
12
Stian PALERUD[80]
1982
05:57
+10:57
29:45:00
13
Sølvi TALSET[92]
1983
06:10
+12:02
30:49:00
14
Aksel CHRISTIE COELLO[97]
2007
Team Visju
06:34
+14:01
32:47:00
15
Christopher COELLO[96]
1982
Team Visju
06:34
+14:02
32:48:00
16
Johanne SIGVARTSEN STENSBY[264]
2007
Hauerseter Spkl
06:49
+15:16
34:01:00
17
Martha SIGVARTSEN KÅSA[268]
2007
Hauerseter Spkl
06:49
+15:16
34:01:00
18
Lene SANGEREID LARSEN[81]
1981
Team fua i farta
06:53
+15:38
34:24:00
19
Eskil AMUNDSEN[99]
2007
07:10
+17:00
35:46:00
20
Ane SANDEN[98]
1988
07:10
+17:01
35:46:00
21
Mette Kari UTHUS[93]
1971
07:14
+17:25
36:11:00
22
Ellen SØGÅRD[90]
1971
07:15
+17:25
36:11:00
23
Liam SIGVARTSEN STENSBY[263]
2007
Hauerseter Spkl
08:37
+24:16
43:01:00
24
Leif Arne KLEMETSEN[87]
1957
09:23
+28:07
46:52:00
10 km
Tot.
Navn
Født
Klubb
Min/km
Bak
Tid
1
Fredrik Klokk SANDBERG[271]
1987
Lillehammer klatrekl.
05:02
50:19:00
2
Terje GULBRANDSEN[68]
1970
BDO Innlandet BIL
05:06
47
51:07:00
3
Kjetil ØYGARD[267]
1988
Lillehammer IF
05:13
+1:50
52:09:00
4
Einar STØDLE[94]
1985
05:20
+3:06
53:26:00
5
Erik STORLI[73]
1986
Gjelleråsen
06:05
+10:37
01:00:56
6
Tor Kristian HANSSEN[70]
1989
Nybygda Fotball
06:07
+10:53
01:01:12
7
Erik ØSTLIE[62]
1975
IL Driv
06:10
+11:27
01:01:45
8
Sander AASHEIM[273]
2007
Grue il
06:17
+12:38
01:02:57
9
Benedikte BJØRKE SØRENSEN[74]
1985
06:55
+18:55
01:09:12
10
Kjetil KNUTSTAD[89]
1966
06:59
+19:30
01:09:47
11
Lars Fredrik HOLBERG[78]
2000
Moss kajakklubb
07:03
+20:11
01:10:30
12
Erle PEDERSEN[262]
2007
Team Kongeørna
07:03
+20:15
01:10:34
13
Thor Håkon KARTERUD[91]
1985
07:09
+21:17
01:11:34
14
Gunnar NÆSHEIM[60]
1954
07:10
+21:20
01:11:38
15
Susanne FLETEN[46]
1994
07:11
+21:33
01:11:51
16
Kerstin ADOLFSSON[54]
1987
Flygelaget
07:12
+21:47
01:12:02
17
Heidi ERIKSTAD[276]
1985
07:15
+22:15
01:12:30
18
Anna Louise PETTERSEN[282]
1991
07:17
+22:35
01:12:53
19
Anne STORSLETT[274]
1987
Moelven IL
07:19
+22:54
01:13:12
20
Johannes STOLTENBERG STEEN[56]
1984
Team Visju
07:24
+23:42
01:13:56
21
Anniken NAGELHUS[64]
1985
Flygelaget
07:33
+25:10
01:15:24
22
Kim WANGEN[285]
07:34
+25:21
01:15:37
23
Thomas GRANBERG[280]
1977
DBBI
07:54
+28:43
01:18:58
24
Anna BRODIN[65]
1991
07:59
+29:32
01:19:50
25
Erik GRØNNESTAD[48]
1970
08:00
+29:45
01:20:01
26
Sture SKJÆRET[284]
1974
08:03
+30:09
01:20:28
27
Monica CAE[279]
1975
08:08
+31:05
01:21:22
28
Monica LILLEBAKKEN[52]
1970
OPIL
08:55
+38:51
01:29:07
29
Ida Marie GRØNNESTAD[49]
1998
08:55
+38:58
01:29:14
30
Tony Arve SCHWARTZ[76]
1968
Nitelva ck
08:57
+39:15
01:29:29
31
Per Anders HOLBERG[77]
1969
Moss Kajakklubb
08:58
+39:23
01:29:38
32
Eddie Joar ÅSETH[71]
1973
Løten pust&pæss
09:00
+39:46
01:30:00
33
Åse GILLEBERG[55]
1979
Flygelaget
09:04
+40:26
01:30:40
34
Sussan NYSVEEN[61]
1974
Nordbygda Løten ski
09:05
+40:35
01:30:51
35
Frode ANDREASSEN[72]
1977
Pust&pæs
09:36
+45:46
01:36:00
36
Iryna LYMAR[95]
1985
Fønix Brumunddal
09:54
+48:49
01:39:03
37
Nora ISAKSSON[57]
1986
Flygelaget
10:03
+50:14
01:40:29
38
Anne Marie GRØNNESTAD[50]
1972
10:23
+53:36
01:43:51
39
Jenny MOXNESS[270]
1995
11:07
+1:00:55
01:51:07
40
Frøya Nor HOLMSEN[45]
2006
Skjetten Volleyball
11:08
+1:01:09
01:51:26
41
Hanna EDVARDSEN-MOXNESS[75]
1990
11:21
+1:03:18
01:53:31
42
Ole Kristian LUNDE[58]
1955
Caverion
11:28
+1:04:22
01:54:39
DNF
Ingar BIE[63]
1959
DNF
DNF
22 km
Tot.
Navn
Født
Klubb
Min/km
Bak
Tid
1
Espen NYLAND[166]
1972
Ottestad
05:21
01:52:23
2
Jan Martin SMØRDAL[134]
1988
Haugen IL
05:24
56
01:53:20
3
Kjell Vegard OPHEIM[178]
1970
Gubbetrim
05:24
+1:10
01:53:33
4
Ivar Hesselberg INDBY[127]
1988
Rustad IL
05:29
+2:47
01:55:11
5
Eivind Borg LISMOEN[176]
1989
05:29
+2:54
01:55:18
6
Patrick ÅSERUD[122]
1971
Skiforeningen
05:30
+3:02
01:55:25
7
Lasse RUUD[133]
1988
Løpeklubben Løres
05:39
+6:24
01:58:48
8
Øystein MOEN[165]
1993
05:44
+8:11
02:00:33
9
Mads ISTRE[168]
1985
Team Visju
05:46
+8:50
02:01:13
10
Kristen GJETERUD[167]
1990
Grue IL/Rambøll BIL
05:48
+9:38
02:02:00
11
Vegard NYENG[121]
1990
Grønland løpeklubb
05:50
+10:16
02:02:38
12
Silje CHRISTIANSEN[182]
1975
Driv IL
05:50
+10:18
02:02:40
13
Sverre HAUGLI[180]
2006
Hamar skiklubb
05:54
+11:30
02:03:51
14
Otto Andreas SOLBERG[183]
1981
Team Visju
05:55
+11:55
02:04:17
15
Thorbjørn NETTELAND[137]
1967
06:07
+16:12
02:08:34
16
Lucas BERGE[120]
2007
Jømna Heradsbygd
06:31
+24:29
02:16:52
17
Rolf Eivind NAGEL DAHL[107]
1986
06:32
+24:56
02:17:16
18
Ingerid Bøyum AASE[118]
1972
Soon Triathlonklubb
06:45
+29:21
02:21:44
19
Gunnar KNUDSEN[111]
1991
06:47
+30:17
02:22:40
20
Andreas TEGLE[174]
1988
06:49
+30:55
02:23:16
21
Andreas GRØNBECK[128]
1988
06:52
+31:57
02:24:17
22
Lisa ROVERUD RUSTEN[142]
1997
06:54
+32:36
02:24:56
23
Øystein TANDBERG[173]
1988
06:55
+32:54
02:25:16
24
Øyvind WESTRUM[101]
1990
HINN-IT
07:05
+36:30
02:28:48
25
Stein-Erik HJØRRING-EINUM[129]
1988
07:08
+37:25
02:29:45
26
Sindre SMITH[105]
1994
07:09
+37:59
02:30:17
27
Aron WIKE[169]
2005
07:13
+39:14
02:31:35
28
Kjell Torkil BEKKELUND-SKOGEN[112]
1987
07:15
+39:52
02:32:12
29
Johan CHRISTIE[177]
1983
Team Visju
07:18
+41:07
02:33:29
30
Ole A. VENGER-PEDERSEN[179]
1990
BDO BIL
07:20
+41:40
02:34:00
31
Sigmund HENRIKSEN[172]
1972
Team vintersport/Bjerke il
07:20
+41:41
02:34:03
32
Helene BERGER[114]
1987
07:20
+41:44
02:34:02
33
Tom Erik DYRESEN[136]
1985
07:20
+41:44
02:34:03
34
Reina JOCHEMS[125]
1993
07:27
+44:16
02:36:38
35
Øystein NAFSTAD[102]
1982
07:29
+44:59
02:37:16
36
Ingvar SØRLIEN[149]
1981
07:33
+46:10
02:38:30
37
Joachim RINGERIKE[131]
1988
07:41
+49:11
02:41:31
38
Cathrine Victoria FELIX[123]
1977
07:41
+49:11
02:41:32
39
Miguel DA LUZ[150]
1965
07:44
+50:15
02:42:30
40
Trine Fjeldstad KAZEMBA[100]
1985
Hernes IL
07:51
+52:31
02:44:50
41
Magnus SELMER[117]
1986
07:52
+52:56
02:45:15
42
Anders NAGEL-DAHL[106]
1978
DBBI
07:53
+53:09
02:45:29
43
Stig ANTONSEN[130]
1988
07:55
+53:57
02:46:17
44
Halgrim BREIE[185]
Rendalen I.L.
07:55
+54:02
02:46:20
45
Hedda SKYRUD[139]
1997
07:56
+54:12
02:46:32
46
Mari HUSE[138]
1987
08:00
+55:35
02:47:56
47
Oleksii VOROBEI[181]
1976
08:00
+55:49
02:48:09
48
Magnus BLEIKVASSFORS[135]
1988
08:07
+58:05
02:50:24
49
Kristin SANDELIN-NYHAGEN[110]
1988
08:07
+58:17
02:50:32
50
Magnus SANDELIN-NYHAGEN[109]
1987
08:07
+58:18
02:50:33
51
Pål EKEBERG SCHJERVE[126]
1985
08:10
+59:03
02:51:22
52
Lise MIKKELSEN[108]
1984
Ravn IL
08:12
+59:54
02:52:13
53
Maria Agnes HOFTUN[147]
1995
08:33
+1:07:25
02:59:39
54
Morten ØVERGÅRD[148]
1993
08:34
+1:07:25
02:59:39
55
Mikkel NYHOLT-SMEDSENG[132]
1988
Løpeklubben Løres
08:55
+1:14:58
03:07:17
56
Tone Marie SCHWARTZ[103]
1967
08:58
+1:15:50
03:08:07
57
Ingunn WIKE[104]
1969
08:58
+1:15:51
03:08:06
58
Kristin VARDEBAKKEN[141]
1986
Vardebakken
09:16
+1:22:22
03:14:37
59
Ole Erik KRISTIANSEN[116]
1982
Hamar piñatas
09:21
+1:23:54
03:16:09
60
Carolina NYSTRÖM[119]
1979
09:43
+1:31:36
03:23:51
61
Marianne VAREBAKKEN[140]
1978
10:12
+1:41:59
03:34:14
DNF
Frank Mattis SKRAMSTAD[113]
1982
Hernes IL
DNF
DNF
DNF
Thomas JANSRUD[143]
1977
Team kondis elverum
DNF
DNF

Om løpet:

Uansett alder og løpeerfaring, er dette den perfekte muligheten til å utfordre deg selv, ha det gøy og være en del av Budor-fellesskapet. Så sørg for å sette av datoen lørdag 2. september 2023 allerede nå!

Budor løpefest er et unikt arrangement som samler løpeglade mennesker fra alle hjørner av landet. Enten du er en erfaren løper som har krysset utallige mållinjer, eller om du nettopp har begynt å snøre på deg joggeskoene, er det en distanse for alle. Vi ønsker å skape en inkluderende atmosfære hvor alle kan delta, enten du vil løpe i konkurransemodus eller bare nyte en hyggelig løpetur i vakre omgivelser.

Program

Kl. 10.00:             Fellesstart Budorløpet – halvmaraton. Kun 200 plasser totalt på 21 km og 10 km!
Kl. 11.00:              Fellesstart Budorløpet – 10 – kilometer Kun 200 plasser totalt på 21 km og 10 km!
Kl. 11.10:              Fellesstart Budorløpet – 5 – kilometer
Kl. 13.00:             Fellesstart/puljestart (alt etter ant. deltakere) Koiedalen hinderløp 0-100 år (løp med runder i Koiedalen inkl. forsering av lekeapparater). Gratis.
Kl. 14.00 – 18.00:  Drop-in badstue i Koiedalen. Kr 150,- pr. person for 30 min. Har du startnr. å vise fram får du rabatt. Betaling med vipps.
Fra kl. 15.00       Afterrun i Skipøb`n.

Hjemmeside

Løypekart

Halvmaraton

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater