Sport på TV | Fotball EM | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater CC-Løpet Gjøvik 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for CC-Løpet Gjøvik lørdag 11. mai 2024.

Publisert 11. mai 2024 i Resultater

CC-Løpet Gjøvik 2024

8. utgave

Dato

11. mai

Sted

Gjøvik – Innlandet

Distanse

3 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 August Hovde Gjøvik Skiklubb Menn Elite 13år+ 09:40 00:00
2 Marius Viken Vesterås Varde IL Menn Elite 13år+ 09:42 00:01
3 Daniel Egedius Vind il Menn Elite 13år+ 09:53 00:12
4 Eskil Engdal Vind IL Menn Elite 13år+ 10:29 00:48
5 Sebastian Østvold Team Olympiaparken Menn Elite 13år+ 10:41 01:00
6 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski Menn Elite 13år+ 10:41 01:00
7 Øyvind Hasli Lillehammer IF Menn Elite 13år+ 10:51 01:10
8 Jan Vidar Martinsen Nordre Land/Landløperne Menn Elite 13år+ 11:03 01:22
9 Vegar Strand Sisose Running Menn Elite 13år+ 11:05 01:24
10 Mikael Sundberg Menn Elite 13år+ 11:07 01:26
11 Henrik Aasvoll-Rognlien Skreia M15-16 11:15 01:34
12 Marius Granvold Bybrua Menn Elite 13år+ 11:32 01:51
13 Stian Enger Bileko Car Parts Gjøvik M17+ 11:43 02:02
14 Vetle Østlien Evensen Vind IL Menn Elite 13år+ 12:08 02:27
15 Erik Løkken Gjøvik Hockey U15 M13-14 12:38 02:57
16 Sigbjørn Nordengen Raufoss IL Friidrett M17+ 12:43 03:02
17 Henning Grøndalen Raufoss Friidrett M17+ 12:51 03:10
18 Sigurd Løkken Gjøvik Hockey U16 M15-16 12:51 03:10
19 Edvin Skjellaug Raufoss og Gjøvik Sykkelklubb Menn Elite 13år+ 12:53 03:12
20 Rune Hansen Snertingdal IF SKI M17+ 12:58 03:17
21 Petter Ulsrud Gjøvik Skiklubb M13-14 13:01 03:20
22 Andreas Kvikstad Gjøvik M13-14 13:04 03:23
23 Linus Glæserud Gjøvik Hockey M15-16 13:14 03:34
24 Espen Andrè Grefsrud Raufoss M17+ 13:15 03:34
25 Anders Olsen Gjøvik M17+ 13:15 03:34
26 Martin Nilsen Granum Raufoss Fotball M13-14 13:16 03:36
27 Per Holmaas Gjøvik Menn Elite 13år+ 13:19 03:38
28 Henry Nymoen Gjøvik Hockey Menn Elite 13år+ 13:20 03:39
29 Sebastian Klethagen Slåttsveen Vardal IF Gutter 13 M13-14 13:25 03:44
30 Jacob Schjellerud Gjøvik Kung-Fu M13-14 13:26 03:45
31 Kasper Onseng Sørum Gjøvik M11-12 13:28 03:47
32 Sondre Kolstad Mudo gym Menn Elite 13år+ 13:33 03:52
33 Stein Erik Ødegård Raufoss og Gjøvik Sykkelklubb M17+ 13:45 04:05
34 Lars Korsen Lien Raufoss Fotball M11-12 13:46 04:05
35 Alex Mayer Gjøvik M17+ 13:47 04:06
36 Pål Nyland Gjøvik Hockey Menn Elite 13år+ 13:47 04:06
37 Mathias Tjomsland Lena M17+ 13:58 04:17
38 Nikolai Stanes Mudo Menn Elite 13år+ 13:58 04:17
39 Frode Farstad Vind IL M17+ 14:00 04:19
40 Arne Stenseth Varde IL M17+ 14:21 04:40
41 Marius Hasselknippe Olsby Byggmester Marius Olsby M17+ 14:26 04:46
42 Terje Johansen Havsmat M17+ 14:32 04:51
43 Lars Elton MYHRE Gjøvik Skiklubb Alpint M17+ 14:37 04:57
44 Ola Jakobsen Tønderum Nordre Land IL – Friidrett M13-14 14:38 04:57
45 Olav Westrum Nordre Land Idrettslag Ski/Skiskyting M15-16 14:39 04:58
46 Linus Nyhus Vind M15-16 14:39 04:58
47 Jørgen Hansen Tangen Sommerstarterne EB M15-16 14:47 05:07
48 Magnus Næstad-Gjørsvad Gjøvik Hockey U16 M15-16 14:50 05:09
49 Lars Thomas Pettersen Team Heimen M17+ 14:51 05:10
50 Audun Martinsen Team Martinsen M17+ 14:51 05:10

Kvinner, topp 50

1 Silje Eklund Raufoss IL Kvinner Elite 13år+ 11:06 00:00
2 Carmen Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag Kvinner Elite 13år+ 11:48 00:42
3 Julie Haug Lundby Østre Toten Skilag Kvinner Elite 13år+ 12:14 01:08
4 Oda Bakke Fuglerud Vind IL Kvinner Elite 13år+ 12:37 01:31
5 Karen Amalie Nordseth Snertingdal Kvinner Elite 13år+ 12:49 01:43
6 Sina Hovde Gjøvik Skiklubb Kvinner Elite 13år+ 12:53 01:47
7 Eva Eklund Raufoss IL K13-14 12:58 01:52
8 Tone Brodshaug Totenåsen Løp K17+ 13:03 01:57
9 Hannah Myrland Vind il Kvinner Elite 13år+ 13:10 02:04
10 Trine Nilsen Raufoss Fotball K17+ 13:15 02:09
11 Marthe Gruer Gjøvik Håndballklubb K17+ 13:48 02:42
12 Maren Sofie Sønsteby Kapp K17+ 13:51 02:45
13 Sofie Manum Farstad Gjøvik Håndballklubb K11-12 13:59 02:53
14 Victoria Gran Nilsen Lillehammer K17+ 14:12 03:06
15 Eli Bueie Mudo GYM Kvinner Elite 13år+ 14:18 03:12
16 Rikke Nordahl Østerhus Gjøvik Skiklubb Kvinner Elite 13år+ 14:27 03:21
17 Ewa Holmstad Skreia K17+ 14:37 03:31
18 HILDEGUNN LINDSTAD Raufoss K17+ 14:48 03:42
19 Karen Flesvik Gjøvik Skiklubb Alpint K17+ 14:52 03:47
20 Betina Elton Myhre Gjøvik Skiklubb Alpint K17+ 14:54 03:49
21 Sara Bye Rønning Kvik1 Invest AS K17+ 15:11 04:05
22 Silje Bueie Jacobsen Mudo Gym Kvinner Elite 13år+ 15:13 04:07
23 Lene Clausen Gjøvik K17+ 15:20 04:14
24 Rita Kristin Bakke Vind IL K17+ 15:48 04:42
25 Kim Jannike Dahlberg Kapp K17+ 16:12 05:06
26 Duyen Huynh Mudo Gym K17+ 16:25 05:19
27 Amanda Slåtsveen Vind IL K15-16 16:50 05:44
28 Michelle Øibakken Gjøvik Håndballklubb K11-12 16:54 05:48
29 Cornelia Jørgenstuen Vind IL K15-16 16:57 05:51
30 Helle Strangstadstuen Vind IL K15-16 16:57 05:51
31 Maren Kraby SIMENSTAD Tuka Sport K17+ 16:58 05:52
32 Wenche Lindgård Gjøvik Hockey K17+ 17:12 06:06
33 Malene Øibakken Stenseth Varde IL K15-16 17:23 06:17
34 Anja Due Shelby K17+ 17:48 06:42
35 Nora Knutsen Aarøi Fontenehuset Gjøvik K17+ 17:52 06:46
36 Anja Ødegaard Nordre Land Smeby K17+ 17:54 06:48
37 Gunn Nyhagen Team Åslundmarka K17+ 17:56 06:50
38 Kristin Høiberg Team Åslundmarka K17+ 18:01 06:55
39 Inger Lise Bakken NLI Smeby K17+ 18:03 06:57
40 Bjørg Roseth Vind Idrettslag K17+ 18:05 06:59
41 Torunn Lysgård Gjøvik K17+ 18:05 06:59
42 Alida Dahlgren Gjøvik Håndballklubb K11-12 18:06 07:00
43 Lise Abel Larsen Gjøvik Håndballklubb K11-12 18:25 07:19
44 Dorthe Narum Furulund Kolbu KK K13-14 18:29 07:23
45 Malin Olafsen Alm Kolbu KK K13-14 18:30 07:24
46 Mathilde Listhaug Gjøvik Håndballklubb K17+ 18:43 07:37
47 Tone Dullerud Gjøvik K17+ 18:45 07:39
48 Viktoria Sølvsberg Koldem Mudo K11-12 18:46 07:40
49 Marit Wardeberg Gjøvik Skiklubb Alpint K17+ 18:47 07:41
50 Tonje Byberg Shelby K17+ 19:01 07:55

Om løpet

CC-Løpet er et mosjonsløp for alle med eller uten tidtaking.
Løpet arrangeres for 8. gang, lørdag 11.mai.
Her kan ALLE stille til start, om du vil gå eller løpe.
Hovedpremien på hele 25.000 kr må gå til et formål, som legges inn ved påmelding.
Det kan være et veldedig formål, tur for idrettslaget, lag/forening, skoletur eller lignende.
Jo flere som deltar med samme formål, jo større er vinnersjansen.
Hovedpremien trekkes blant alle som gjennomfører traseen på 3 km.
NB! Vinneren av hovedpremien MÅ være til stede under premieutdelingen kl. 13.00
Løpet starter kl. 11.00
Startnummer må hentes på CC innen kl. 10.45 på løpsdagen.
Eliteklassen er først ut, resten starter fortløpende.

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater