Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater Djupadalten 2022

Lignende saker

Startlister og resultater Djupadalten som arrangeres 23. oktober 2022.

Publisert 22. oktober 2022 i Resultater

Resultater Djupadalten 2022

22. oktober 2022

Haugesund – Rogaland

Terrengløp

3,8 – 9,3 km

Startlister med startider

Resultater (live)

Topp 50 menn – Djupadalten 9,3 km

1 Morten Gjendem Haugesund IL / HIL M30-34 29:13:00 00:00
2 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag M20-24 29:23:00 00:10
3 Tedros Haile Haugesund IL M20-24 29:54:00 00:41
4 Kristoffer Nordhus Haugesund IL M25-29 30:52:00 01:39
5 Stian Vestbø Haugesund IL M40-44 31:35:00 02:22
6 Stian Bråten Johannessen Bagn IL / FM Gruppen M25-29 32:04:00 02:51
7 Espen Helgeland Kortlaget M35-39 32:05:00 02:52
8 Elias Landøy Rasmussen Haugesund M13-14 32:08:00 02:55
9 Luke Cambridge Team Northmanocr M30-34 32:13:00 03:00
10 Petter Natås Tøde Sport / Straye Flammekaster M30-34 32:22:00 03:09
11 Øyvind Hompland Kortlaget M35-39 32:25:00 03:12
12 Espen Hermans Sogndal IL M30-34 32:32:00 03:19
13 Johan Nyland Sk Vedavågen Karmøy M30-34 32:40:00 03:27
14 Eirik Støle Krasnapolsk Løpeklubb M35-39 32:46:00 03:33
15 Nils Haktor Bua Spirit Friidrettsklubb M30-34 32:57:00 03:44
16 Tore Høien Vigrestad SK M30-34 33:09:00 03:56
17 Glenn Somvang Åsebøen Løpegruppe M45-49 33:19:00 04:06
18 Kenneth Westerheim Stord IL M50-54 33:20:00 04:07
19 Henrik Lindtner HAUGESUND M30-34 33:40:00 04:27
20 Torbjørn Førre Torvastad IL M40-44 33:44:00 04:31
21 Anders Aasen Haugesund Triatlonklubb M30-34 33:55:00 04:42
22 Torjus Kolnes Sandnes Sykleklubb M35-39 34:07:00 04:54
23 Tore Hammerø EIKSMARKA M30-34 34:09:00 04:56
24 Jan Kjell Larsen Kopervik IL M35-39 34:12:00 04:59
25 Kristian Solås Mosterhamn M20-24 34:17:00 05:04
26 Øystein Hersvik HAUGESUND M30-34 34:28:00 05:15
27 Pål Nicholas Helgeland Tangen HAUGESUND M30-34 34:29:00 05:16
28 Niklas Rasmussen HAUGESUND M25-29 34:34:00 05:21
29 Bjørnar Madsen OSLO M25-29 34:47:00 05:34
29 Erik Nilsen Onarheim Stord IL M25-29 34:47:00 05:34
29 Espen Sunde HAUGESUND M30-34 34:47:00 05:34
32 Øivind Lindøe Flotmyr IL M45-49 34:53:00 05:40
33 Einar Ørke AKSDAL M30-34 35:01:00 05:48
34 Kristian Gautesen Torvastad M45-49 35:02:00 05:49
35 Harald Torgersen STRØMMEN M35-39 35:23:00 06:10
36 Ingvar Karlsen Krimskrams M35-39 35:27:00 06:14
37 Terje Sørdal HAUGESUND M35-39 35:28:00 06:15
38 Mads Østreng Veland Aibel M25-29 35:33:00 06:20
39 Endre Snørteland BFG Bergen Løpeklubb M25-29 35:45:00 06:32
40 Thomas Lampe Haugesund Triatlonklubb M25-29 35:54:00 06:41
41 Eirik Renna Eilertsen Haugesund M25-29 35:59:00 06:46
42 Jørgen Børve HAUGESUND M25-29 36:03:00 06:50
43 Torvald Bjørhovde KARMSUND M25-29 36:06:00 06:53
44 Bjørn Heggen Bergesag M30-34 36:08:00 06:55
44 Artiom Neznanov Haugesund Triatlonklubb M35-39 36:08:00 06:55
46 Endre Aarvik Vard Haugesund M15-16 36:10:00 06:57
46 Erlend Skeisvoll Åsebøen Løpegruppe M25-29 36:10:00 06:57
48 Bjarte Alne Equinor BIL Kårstø M50-54 36:13:00 07:00
49 Andreas Melkeråen Haugesund Idrettslag M15-16 36:21:00 07:08
49 Øystein Olsen Appex M45-49 36:21:00 07:08

Topp 50 kvinner – Djupadalten 9,3 km

Rank Firstname Surname Club Class Total Time Diff Winner
1 Kristine Lande Dommersnes Haugesund IL K20-24 32:36:00 00:00
2 Marthe HANSSEN KOPERVIK K30-34 35:36:00 03:00
3 Helena Hope Spirit Friidrettsklubb K25-29 36:11:00 03:35
4 Mari Arnestad Club Solo K30-34 36:14:00 03:38
5 Ann Kristin Mosbron Haugesund Triatlonklubb K40-44 36:47:00 04:11
6 Anna Sofie Førre HAUGESUND K25-29 37:07:00 04:31
7 Annette Velde Sande BFG Bergen Løpeklubb K40-44 38:15:00 05:39
8 Margrethe Førre Nardocci Langhusløperne K40-44 39:21:00 06:45
9 Tina Barane HAUGESUND K40-44 39:34:00 06:58
10 Floriana Alija OCR Norway K35-39 39:49:00 07:13
11 Karina Vikse Condor K25-29 40:02:00 07:26
12 Therese Sjursen BFG Bergen Løpeklubb K45-49 40:03:00 07:27
13 Martine Holstad Lyng VEAVÅGEN K30-34 40:04:00 07:28
14 Kristina Brandtzæg HAUGESUND K30-34 40:30:00 07:54
15 Karoline Heien HAUGESUND K17-19 41:05:00 08:29
16 Hanne Steinstø HÅVIK K30-34 41:16:00 08:40
17 Elisabeth Harris-Christensen HAUGESUND K25-29 41:17:00 08:41
18 Lucyna Filipek HAUGESUND K35-39 41:19:00 08:43
19 Maria Teige HAUGESUND K25-29 41:44:00 09:08
20 Camilla Tjelle Waage FØRRESFJORDEN K35-39 41:45:00 09:09
21 Lara Sofie Wulst Haugesund Triatlonklubb K17-19 41:48:00 09:12
22 Ida N Dommersnes HAUGESUND K30-34 41:51:00 09:15
23 Anine Stensen Gramshaug HAUGESUND K11-12 42:22:00 09:46
24 Mari Strandenes Knutsen Team få Holme i Form K30-34 42:57:00 10:21
25 May Kristin Lofthus Lofthus Maskin K25-29 43:08:00 10:32
26 TRINE Halsnes HAUGESUND K35-39 43:29:00 10:53
27 Solveig Skattkjær Haugesund K40-44 43:46:00 11:10
28 Live Anfinsen Haaland Haugesund Aerobic og Treningssenter K25-29 44:04:00 11:28
29 Susanne Eriksen Crossfit Verftet K30-34 44:10:00 11:34
30 Lene Rønnevik Haugesund Triatlonklubb K45-49 44:18:00 11:42
31 Marie Eliassen HAUGESUND K25-29 44:52:00 12:16
32 Silje Helen Østebøvik Plogen K40-44 45:34:00 12:58
33 Kaja Marie Leversund HAUGESUND K25-29 45:53:00 13:17
34 Kjellaug Karidatter Rasmussen HAUGESUND K40-44 45:59:00 13:23
35 Ada Lea OSLO K30-34 46:03:00 13:27
36 Christina Vestre HAUGESUND K20-24 46:05:00 13:29
37 Susanne Eik HAUGESUND K25-29 46:13:00 13:37
38 Liv Birgit Osa HAUGESUND K55-59 46:19:00 13:43
39 Camilla Sjursen HAUGESUND K25-29 46:46:00 14:10
40 Louise Handeland HAUGESUND K20-24 46:49:00 14:13
41 Inger Johanne Klokset Haugesund IL / Team Sportsmanden K50-54 46:51:00 14:15
42 Mona Tyssøy KARMSUND K50-54 47:09:00 14:33
43 Hilde Ersland HAUGESUND K35-39 47:12:00 14:36
44 Hanne Synnøve Aarvik HAUGESUND K40-44 47:28:00 14:52
45 Jorunn Lindøe Sjøfartsdirektoratet K45-49 47:37:00 15:01
46 Torun-Grete Aarvik KOLNES K60-64 48:05:00 15:29
47 Ingeborg Førre Idrettsfag Ølen vgs K40-44 48:23:00 15:47
48 Astrid Skiftestad Haugesund IL K55-59 48:24:00 15:48
49 Gjertrud Lie HAUGESUND K55-59 48:35:00 15:59
50 Anne Lovise Leren Åsebøen Løpegruppe K30-34 48:37:00 16:01

Om Djupadalten:

Basert på erfaringene fra fjorårets løp, skyves starten på Djupadalten (9,3 km.) 15 min.

Da får vi alle løperne som deltar på Skeisdalten (3,8 km.) i mål, før vi slipper ut løpere i den lengste løypa.

Starttider Djupadalten:

Løypekart:

Minidalten

3,8 km

9,3 km

Hjemmeside Djupadalten

Friidrett på TV

Alle resultater