Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Ecotrail Oslo 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Ecotrail Oslo som arrangeres lørdag 25. mai 2024.

Publisert 25. mai 2024 i Resultater

Ecotrail Oslo 2024

Dato

25. mai

Sted

Oslo

Startliste

Alle resultater

80 km menn, topp 30

Rank Name Time
1 Erik Sollien (NOR) 7:08:47
2 Åsmund Sunde Valseth (NOR) 7:11:45
3 Gaute Espevalen (NOR) 7:12:02
4 Geir Ødegård (NOR) 7:24:29
5 Thibault Lachaize (FRA) 7:33:53
6 Jonas Irmer (NOR) 7:49:44
7 Jostein Gallis (NOR) 8:02:49
8 Robin Simonsen (NOR) 8:05:33
9 Daniel Aragao (BRA) 8:08:38
10 Simen Aasgaard Øien (NOR) 8:16:21
11 Erlend Momrak Selnesaunet (NOR) 8:22:36
12 Jon-Henrik Eskeland (NOR) 8:22:50
13 Wiljar Vasstrand Nesse (NOR) 8:23:19
14 Fredrik Moger (NOR) 8:23:25
15 Anders K. Folkvord (NOR) 8:23:41
16 Andreas Skogen (NOR) 8:23:57
17 Trym Rostad (NOR) 8:24:19
18 Eskild Aas (NOR) 8:25:35
19 Hans Petter Fuglerud (NOR) 8:29:33
20 Tarjei Johre (NOR) 8:30:27
21 Nicolai Borenstein (NOR) 8:32:43
22 Skule Wigenstad (NOR) 8:33:49
23 Torje Sandaker Syslak (NOR) 8:34:25
24 Simon Skretting (NOR) 8:34:43
25 Tom Johannessen (NOR) 8:42:45
26 Andre Rolandsen (NOR) 8:44:22
27 Erlend Lund (NOR) 8:46:09
28 Jordi Requena Osete (ESP) 8:46:40
29 Kristoffer Stensrud (NOR) 8:46:50
30 Håkon Næsheim Lundblad (NOR) 8:47:06

80 km kvinner

Rank Name Time
1 Mari Kittelsen (NOR) 8:15:21
2 Sofia Marie Lindberg (NOR) 8:20:18
3 Line Valåmo (NOR) 8:28:03
4 Gro Siljan Hjukse (NOR) 9:17:38
5 Julia Enger (UKR) 9:18:21
6 Sofia Holmgård (SWE) 9:21:59
7 Josefine Berg (NOR) 9:23:37
8 Solveig Katrine Smedsland (NOR) 9:33:49
9 Kristin Overvaag (NOR) 9:39:40
10 Marlene Cagatay (NOR) 9:41:39
11 Kine Aronsen (NOR) 10:12:46
12 Julie Øye (NOR) 10:19:29
13 Rebecca Rage Gundersen (NOR) 10:19:29
14 Thea Lindset (NOR) 10:29:41
15 Emma Werner (SWE) 10:31:29
16 Sølvi Kridtiansen (NOR) 10:36:25
17 Felicia Nolåker (SWE) 10:36:32
18 Anna Ryymin (NOR) 10:48:38

50 km menn, topp 30

Rank Name Time
1 Simen Østensen (NOR) 3:21:58
2 Steffen Brufladt (NOR) 3:50:21
3 Stine Holager (NOR) 4:01:55
4 Michael Jensen (NOR) 4:02:19
5 Ken-Robert Jakobsen (NOR) 4:12:06
6 Anders Kjellen (SWE) 4:13:37
7 Sebastian Marker (NOR) 4:14:48
8 Peter Jensen (DEN) 4:14:57
9 Trygve Hansen (NOR) 4:16:06
10 Vidar Skaar (NOR) 4:16:21
11 Ole-Kristian Berge (NOR) 4:19:46
12 Jens Ole Sætha (NOR) 4:20:15
13 Simen Jørstad Ringli (NOR) 4:21:43
14 Karl Henrik Heimstad Pedersen (NOR) 4:25:39
15 Erik Larsen (NOR) 4:26:03
16 Abdirahman Dahir Ali (NOR) 4:26:17
17 Vidar Stenset (NOR) 4:27:48
18 Oda Barth Vedøy (NOR) 4:30:43
19 Lars Petter Bruun Engen (NOR) 4:32:19
20 August Wiese (NOR) 4:32:24
21 Henrik Gunnerød (NOR) 4:32:51
22 Jonas Jessen (DEN) 4:33:16
23 Ingrid Due-Gundersen (NOR) 4:34:23
24 Aleksander Gjersvoll (NOR) 4:36:55
25 Lasse Søberg (NOR) 4:39:00
26 Antoine De Visscher (BEL) 4:39:44
27 Irmantas Kairelis (LTU) 4:40:23
28 Per Gavle Tveitan (NOR) 4:41:21
29 Anders Folke Westlund (NOR) 4:42:59
30 Jesper Lindahl (NOR) 4:43:05

50 km kvinner, topp 30

Rank Name Time
1 Stine Holager (NOR) 4:01:55
2 Oda Barth Vedøy (NOR) 4:30:43
3 Ingrid Due-Gundersen (NOR) 4:34:23
4 Elise Svaleng Johnsen (NOR) 4:44:09
5 Oddbjørg Stokkeland (NOR) 4:47:14
6 Rebekka Haugland (NOR) 4:49:12
7 Kristin Mørkved (NOR) 4:51:19
8 Re K (NOR) 4:58:16
9 Mari Mauland (NOR) 4:58:18
10 Elin Vintermyr (NOR) 4:58:21
11 Monica Skalmeraas (NOR) 5:04:57
12 Kristine Gjelsvik Rønningen (NOR) 5:11:32
13 Karense Ulseth (NOR) 5:13:48
14 Maria Isabel Bipop Bang Jensen (NOR) 5:19:12
15 Ida Paulsen (NOR) 5:19:42
16 Johanne Bettum (NOR) 5:19:42
17 Randi Aalgaard (NOR) 5:20:00
18 Ingrid Langevei Mæland (NOR) 5:20:28
19 Vilde Dille Øvreeide (NOR) 5:25:38
20 Ninette Banoun (NOR) 5:27:56
21 Viktoria Bolstad (NOR) 5:28:02
22 Karin Holst (SWE) 5:40:11
23 Irene Rønold (NOR) 5:40:14
24 Silja Nordvåg (FIN) 5:40:21
25 Fanny Forsman Eriksen (NOR) 5:40:27
26 Nina Espedal (NOR) 5:40:40
27 Maria Varteressian (NOR) 5:43:13
28 Sandra Sotkajærvi (NOR) 5:43:13
29 Karin Bruteig (NOR) 5:43:19
30 Emma Claire Hagelund (NOR) 5:43:46

30 km menn, topp 30

Rank Name Time
1 Sigurd Lund Røer (NOR) 2:06:06
2 Eivind Klokkehaug (NOR) 2:06:35
3 Martin Brekke (NOR) 2:10:20
4 Morten Urdal Bakke (NOR) 2:11:19
5 Espen Spro (NOR) 2:15:40
6 Mads Berge (NOR) 2:17:27
7 Kristian Stenerud (NOR) 2:18:28
8 Simen Smidesang (NOR) 2:19:01
9 Haakon Løyning (NOR) 2:19:41
10 Bjørnar Veie (NOR) 2:20:32
11 Morten Dalhaug (NOR) 2:22:12
12 Andreas Engebretsen (NOR) 2:23:36
13 Jørgen Erdal (NOR) 2:24:38
14 Tuva Tofdahl Staver (NOR) 2:24:41
15 Endre Bakke Arntzen (NOR) 2:26:57
16 Sara Kjeldsen Lie (NOR) 2:27:57
17 Frans Suurs (NED) 2:27:59
18 Marius Frydenlund Fink (NOR) 2:28:03
19 Joakim Sejersted Bødtker (NOR) 2:29:22
20 Ramn Erstad (NOR) 2:29:25
21 Espen Opedal (NOR) 2:29:38
22 Elias Skjolden Sørensen (NOR) 2:30:55
23 Erik Hansen (NOR) 2:31:49
24 Asta Rød Kristoffersen (NOR) 2:31:50
25 Knut Olav Rød (NOR) 2:31:51
26 Kristian Nilsen (NOR) 2:32:07
27 Simen Holtan (NOR) 2:32:20
28 Dan Antonsen (NOR) 2:32:52
29 Bård Brækken (NOR) 2:32:53
30 Rune Tjønsø (NOR) 2:32:57

30 km kvinner, topp 30

Rank Name Time
1 Tuva Tofdahl Staver (NOR) 2:24:41
2 Sara Kjeldsen Lie (NOR) 2:27:57
3 Asta Rød Kristoffersen (NOR) 2:31:50
4 Marthe Følvik (NOR) 2:34:27
5 Mina Etnestad (NOR) 2:35:15
6 Kristine Fjeldbo Ekeberg (NOR) 2:38:06
7 Hedvig Vasbotten Rosenvinge (NOR) 2:39:26
8 Marie Gjeruldsen (NOR) 2:41:13
9 Delphine Thirifays (BEL) 2:41:46
10 Agnete Børnes (NOR) 2:41:54
11 Ingvild Kildal (NOR) 2:42:05
12 Janne Dahle (NOR) 2:42:40
13 Dina Lorentzen (NOR) 2:44:11
14 Eli-Anita Øivand Schøning (NOR) 2:46:12
15 Anja Berge Gjellestad (NOR) 2:46:12
16 Kathrine Hovland (NOR) 2:47:04
17 Signe Rismyhr Engelund (NOR) 2:48:33
18 Eva Gustumhaugen (NOR) 2:48:40
19 Silje Bøyum (NOR) 2:48:44
20 Anna Sandermoen (NOR) 2:50:33
21 Vilde Alise Lyse (NOR) 2:50:49
22 Kristine Green (NOR) 2:51:55
23 Lena Brüwer (GER) 2:52:51
24 Anne Fjørkenstad (NOR) 2:53:45
25 Sara Fredriksen (NOR) 2:54:03
26 Marie Haga (NOR) 2:54:46
27 Anja Jungward (NOR) 2:54:53
28 Kristine Dyrnes (NOR) 2:55:17
29 Stine Haugen (NOR) 2:56:05
30 Kathrine Madsen (NOR) 2:57:32

20 km menn, topp 30

Rank Name Time
1 Eirik Austgulen Fosnæs (NOR) 1:23:08
2 Mikkel Trøstheim (NOR) 1:26:36
3 Åsmund Breie (NOR) 1:27:15
4 Theodor Flåten (NOR) 1:27:16
5 Erik Bucher Johannessen (NOR) 1:27:52
6 Benajmin Andersen (NOR) 1:28:29
7 Ole-Martin Bratteberg-Øye (NOR) 1:28:39
8 Thomas V Schuler (NOR) 1:29:22
9 Simon Stendal (NOR) 1:29:25
10 Lukas Skjevik (NOR) 1:30:15
11 Martin Ekholt Mcadam (NOR) 1:30:27
12 Tor Egil Kaasa (NOR) 1:31:38
13 Ole Solbjørg (NOR) 1:33:38
14 Bror Felix Håvik Skandsen (NOR) 1:33:39
15 Morten Aulin (NOR) 1:33:55
16 Thorbjørn Onsaker (NOR) 1:34:10
17 Torsten Hansen (DEN) 1:34:17
18 Franco Roche (NOR) 1:34:34
19 Ole-Kristian Kjølner (NOR) 1:34:37
20 Syver Myhrvold (NOR) 1:34:44
21 Espen Ervik (NOR) 1:34:47
22 Anton Johansen (NOR) 1:34:49
23 Carl Olav Larsson (NOR) 1:35:24
24 Fredrik Rost (NOR) 1:35:33
25 Andreas Hamre (NOR) 1:36:03
26 Georg Skogseth (NOR) 1:36:16
27 Steinar Beurling (NOR) 1:36:18
28 Eivind Netland (NOR) 1:36:21
29 Kristian Engan (NOR) 1:36:22
30 Kristian From (NOR) 1:36:27

20 km kvinner, topp 30

Rank Name Time
1 Madelène Holum (NOR) 1:23:48
2 Veslemøy Rønnevik (NOR) 1:32:39
3 Marte Sønstevold (NOR) 1:34:01
4 Linn Klokkhammer (NOR) 1:34:15
5 Zelda Kara (FRA) 1:34:25
6 Mariann Ulvestad (NOR) 1:34:35
7 Marthe Haavind (NOR) 1:36:46
8 Elisabeth Haddal (NOR) 1:37:00
9 Julie Larsen (NOR) 1:37:03
10 Kristina Aastrøm (NOR) 1:37:05
11 Elisa Rebekka Stendal Olsen (NOR) 1:37:40
12 Lena Jansen (NOR) 1:37:58
13 Chantal Følling (NOR) 1:38:24
14 Martine Stokke (NOR) 1:39:19
15 Oda Klevan (NOR) 1:39:26
16 Marie Haugli (NOR) 1:39:32
17 Oda Kirstine Aanestad (NOR) 1:39:46
18 Mari Andbo Sandvik (NOR) 1:39:51
19 Astrid Maria Palm (NOR) 1:39:52
20 Ingvild Hanevold (NOR) 1:41:12
21 Sofie Kjos Bergum (NOR) 1:42:10
22 Nina Elstrøm (NOR) 1:42:27
23 Sina Thorstensen (NOR) 1:42:31
24 Ingrid Skogum (NOR) 1:42:51
25 Mari Skrindo (NOR) 1:42:56
26 Lina Aarrestad Lia (NOR) 1:43:00
27 Rita Nilsen Mcstay (NOR) 1:43:14
28 Sive Huser (NOR) 1:43:16
29 Linn Stockinger (NOR) 1:43:36
30 Vibeke Wold (NOR) 1:45:11

10 km menn, topp 30

Rank Name Time
1 Petter Søberg (NOR) 0:36:23
2 Martin Nygard (NOR) 0:38:48
3 Robin Pay (NOR) 0:38:56
4 Audun Krag Engen (NOR) 0:39:02
5 Kim André Bjørkesett (NOR) 0:39:32
6 Kristian Hompland Helgøy (NOR) 0:39:42
7 Dan Filip Blindheim (NOR) 0:40:22
8 Sebastian Hack (NOR) 0:41:03
9 Herman Brovoll-Bø (NOR) 0:41:04
10 Viktor Myhre (NOR) 0:41:19
11 Aleksander Dyrberg Ek (NOR) 0:41:31
12 Jacob Bruun (DEN) 0:41:54
13 Henrik Lunde (NOR) 0:42:28
14 Markus Emaus Holm (NOR) 0:42:32
15 Jan-Levi Brinchmann (NOR) 0:43:07
16 Sigurd Jevne (NOR) 0:43:30
17 Alexander Rutle (NOR) 0:43:31
18 Normann Stjernen (NOR) 0:43:37
19 Daniel Barhom (NOR) 0:43:46
20 Alexander Skinnes (NOR) 0:44:24
21 Grunde Bergan Skillebekk (NOR) 0:44:42
22 Romain Catty (FRA) 0:44:49
23 Tobias Kristoffersen (NOR) 0:44:57
24 Thomas Olsen (NOR) 0:45:01
25 Fredrik From (NOR) 0:45:24
26 Cuadrado Romero (NOR) 0:45:29
27 Niklas Haglund (NOR) 0:45:34
28 Ketil Widerberg (NOR) 0:46:01
29 Henrik Jansson (NOR) 0:46:21
30 Torbjørn Bull Jenssen (NOR) 0:46:36
31 Leon Røsten (NOR) 0:46:37

10 km kvinner, topp 30

Rank Name Time
1 Veronika V Schuler (NOR) 0:41:08
2 June Kieu-Van Thi Bui (NOR) 0:41:23
3 Ingrid Smith-Sivertsen (NOR) 0:41:59
4 Erle Haukåen Stødle (NOR) 0:44:04
5 Ann Kristin Krogsveen (NOR) 0:44:10
6 Kathrine Vinknes (NOR) 0:44:58
7 Karen Elisabeth Hammer (NOR) 0:45:09
8 Birgitte Naalsund (NOR) 0:46:08
9 Astrid Rieber-Mohn (NOR) 0:46:08
10 Karoline Lewinsen (NOR) 0:46:44
11 Silje Bretteville (NOR) 0:47:15
12 Marthe Staubo (NOR) 0:47:39
13 Maria Rutle (NOR) 0:47:44
14 Andrea Edlund (NOR) 0:47:56
15 Karoline Olerud Jensen (NOR) 0:48:00
16 Emily Cox (USA) 0:48:38
17 Pia Fjeld Møller Johansen (NOR) 0:48:46
18 Layla Omar-Davies (GBR) 0:48:47
19 Ingrid Helsingeng (NOR) 0:48:59
20 Hanne Engh Sønstabø (NOR) 0:49:01
21 Josefine Wolther (NOR) 0:49:05
22 Maria Hådem (NOR) 0:49:22
23 Benedicte Willumsen Grieg (NOR) 0:49:26
24 Thea Helgesen Schjølberg (NOR) 0:49:32
25 Marthe Dolmen (NOR) 0:49:45
26 Nadine Arzt (GER) 0:51:13
27 Ann-Harriet Granberg (NOR) 0:51:32
28 Sissi Chen (NOR) 0:51:47
29 Katja Bjønnes (NOR) 0:52:02
30 Astrid Toftaker (NOR) 0:52:09

Om Ecotrail Oslo

Terrengløping kommer til byen! Ecotrail Oslo er en del av Ecotrail-familien som teller ni europeiske byer. Løpet har fokus på miljø og byens omkringliggende natur og grønne lunger i byen. Løypa går gjennom marka og langs fjorden. Velg mellom fem forskjellige distanser. Løpet er for alle, også for de som ønsker å gå.

Obligatorisk utstyr

Hva vi serverer på drikkestasjonene og i mål, og hvorfor, kan du lese mer om under Nyheter på hjemmesiden neste uke.

Starttider

80 km 07:00

Ingen tidligstart.
Startmatte ligger til 07:15
Makstid 80km: 13t30m
Nedrigg mål starter kl.20,
matte ligger til kl. 20:30.

50 km 11:00
31 km 12:00
21 km 12:00
21 km Walk 10:00
10 km 12:00

Hjemmeside

Løypekart Ecotrail Oslo

80 km

50 km

31 km

21 km

10 km

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater