Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Emblemsfjellet Opp 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Emblemsfjellet Opp 27. august 2023.

Publisert 27. august 2023 i Resultater

Emblemsfjellet Opp 2023

Dato

27. august

Sted

Emblem – Møre og Romsdal

Distanse

7,5 km | 14,5 km

Startlister

Resultater

14,5 km menn

1 Sindre Selvig Emblem IL M23-34 1:20:07.0 0:00.0
2 Steffen Rønnestad Ålesund M23-34 1:21:58.0 1:51.0
3 Mattias Dahlberg Emblem IL M45-49 1:24:24.0 4:17.0
4 Olav N. Kopperstad Ålesund M40-44 1:25:29.0 5:22.0
5 Thimmy Klaassen Myrstad IL M23-34 1:26:27.0 6:20.0
6 Mathias Hoggen Ålesund M23-34 1:29:14.0 9:07.0
7 Sigbjørn Helland Veidekke BIL M23-34 1:29:48.0 9:41.0
8 Gaute Aabrekk Ålesund M23-34 1:34:01.0 13:54.0
9 Stian Wiik Costa del Flisnes M45-49 1:37:41.0 17:34.0
10 Stian Skretting Langevåg M45-49 1:38:29.0 18:22.0
11 Henning Osnes Teigene Ålesund M45-49 1:38:37.0 18:30.0
12 Øystein Årdal Smil M23-34 1:38:39.0 18:32.0
13 Steffen Moe Sparebanken Møre M40-44 1:39:29.0 19:22.0
14 Darius Dobravolskis Ellingsøy M40-44 1:41:18.0 21:11.0
15 Ole-Kristian Aarseth Team Gullkysten M23-34 1:41:35.0 21:28.0
16 Vegard Hundsnes Søre Sunnmøre Klatre og Sporleggjarlag M23-34 1:42:04.0 21:57.0
17 Leif Erik Tronstad Svanø Ålesund M45-49 1:43:02.0 22:55.0
18 Iver Foss-Dahlberg Emblem IL M16-17 1:44:59.0 24:52.0
19 Svein Gryte Ålesund M35-39 1:46:02.0 25:55.0
20 Lars-Jørgen Leknes Powerpuff-Jentene M35-39 1:47:00.0 26:53.0
21 Geir Magne Fylkesnes Team Voltarol M45-49 1:51:47.0 31:40.0
22 Benjamin Aarflot Ørsta M23-34 1:55:15.0 35:08.0
23 Kåre Krøvel Ålesund M23-34 1:55:16.0 35:09.0
24 Stig Are Jørgensen Ålesund M40-44 2:00:08.0 40:01.0
25 Stig Marius Vestnes Velledalen.Il M50-54 2:08:34.0 48:27.0
26 Cato Slinning Sport 1 Gågging M45-49 2:27:00.0 1:06:53.0
27 Marius Thomassen Sport1 M40-44 2:27:01.0 1:06:54.0

14,5 km kvinner

1 Janne Elin Vatnaland Ålesund K23-34 1:33:45.0 0:00.0
2 Kirsti Skuggen Ness Multiconsult BIL K40-44 1:50:26.0 16:41.0
3 Sarah Wisniewski Ørsta K23-34 1:50:51.0 17:06.0
4 Ingeborg Ulla Ålesund K23-34 1:59:42.0 25:57.0
5 Marianne Foss Emblem IL K40-44 2:01:22.0 27:37.0
6 Vibeke Aarseth Tennfjord K35-39 2:03:50.0 30:05.0
7 Christine Eide Sport 1 Digerneset K35-39 2:26:48.0 53:03.0

7,5 km menn

1 Oddbjørn Rønneberg Ellingsøy M60-64 25:59.0 0:00.0
2 Kristian Nedregård Ålesund M45-49 33:43.0 7:44.0
3 Per Inge Bjørnestad Velledalen IL M50-54 33:49.0 7:50.0
4 Frode Mauren Velledalen IL M50-54 34:44.0 8:45.0
5 Arve Romslo Schistad Ålesund M23-34 36:45.0 10:46.0
6 Nils Gustav Hungnes Emblem M45-49 37:16.0 11:17.0
7 Øyvind Hessen Vegsund Inkasso M40-44 38:23.0 12:24.0
8 Odd Jarle Døving Valldal IL M65-69 39:21.0 13:22.0
9 Jan Oskar Alnes Ungdom i Oppdrag M35-39 40:12.0 14:13.0
10 Oliver Nedregaard Ålesund M18-19 42:56.0 16:57.0
11 Geir Midtbø Longva #Radcliffe M35-39 43:13.0 17:14.0
12 Vidar Meland Ødegård Ålesund M40-44 43:27.0 17:28.0
13 Cory Sauder Ålesund M23-34 46:52.0 20:53.0
14 Asle Handro Nybakk Trondheim M35-39 49:04.0 23:05.0
15 Gualberto Cartagena Cruz Ålesund M35-39 49:59.0 24:00.0
16 Stefan Miron Ålesund M23-34 50:02.0 24:03.0
17 Joakim Bjørkavåg Ålesund M18-19 52:46.0 26:47.0

7,5 km kvinner

1 Cornelia Holene Ålesund K18-19 36:47.0 0:00.0
2 Kristina Vaardal-Lunde Spirit K23-34 38:54.0 2:07.0
3 May Evy Nesheim Velledalen IL K45-49 39:43.0 2:56.0
4 Solfrid Stølsdokken Ålesund K40-44 43:45.0 6:58.0
5 Anja Rindstad Ålesund K23-34 45:25.0 8:38.0
6 Ranveig Volden Ålesund K23-34 45:28.0 8:41.0
7 Susanne Avseth Ålesund K23-34 46:40.0 9:53.0
8 Rakel Gangstø Ålesund K35-39 47:40.0 10:53.0
9 Lucie Chanova Ålesund K35-39 54:39.0 17:52.0
10 Henrikke Røder Valderøya K23-34 1:01:51.0 25:04.0

3,5 km menn

1 Magnus Bruseth Molde og omg M12-13 23:18.0 0:00.0
2 Emil Kaldhusdal Solibakke Emblem IL M12-13 23:23.0 0:05.0

3,5 km kvinner

1 Eline Kaldhusdal Solibakke Emblem IL K14-15 24:32.0 0:00.0

Om løpet

Emblemsfjellet Opp arrangeres søndag 27.08. Motbakkeløpet har to ruter, en på 7,5 km som går fra bommen på Emblemsanden og en på 14,5 km som går fra Spjelkavik ungdomsskole. Samme dag arrangeres det også ungdomsløp på 3,5 km med start på Emblemssanden, og et barneløp rundt Emblem bedehus.

Det vil også være en turklasse uten tidtaking med tur fra bedehuset. Man kan kjøpe turbingo-bonger på Emblem bedehus til 50 kr per stk. Her kan man vinne flotte premier: hoppeslott til hagen for en dag og en dag på Bybadet.

Det vil bli mulighet til å velge mellom to ruter; en kort rute til Emblemssanden hvor målet er gapahuken, og en via bondegården med papegøyer, geiter, hest og kaniner. Ruten via bondegården går videre opp til målområdet på Grønvollen, hvor det er noe godt å få, selv om en tilfeldigvis ikke vinner hovedpremien.

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater