Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Fagerheikongen 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Fagerheikongen som arrangeres fra søndag 24. september 2023.

Publisert 24. september 2023 i Resultater

Fagerheikongen 2023

Dato

24. september

Sted

Tvedestrand – Agder

Distanse

14 km | 24 km

Startlister

Resultater

Kort løype

Kl.res St.nr. Navn Klubb Klasse Dist Tid
1 103 Tomine Voje Aabel TTIF Kvinner junior kort 1:24:05
2 111 Sigrid Isaksen Gjeving IL Kvinner junior kort 1:30:10
3 102 Mathilde Nilsen Kvinner junior kort 1:35:04
4 101 Nini Thorsen TTIF Kvinner junior kort 1:48:44
100 Maria Skavnes Kvinner junior kort DNF
1 105 Ane Pettersen Kvinner vet. 35 – 39 kort 1:33:14
2 104 Camilla Trondsen Kvinner vet. 35 – 39 kort 1:38:39
1 106 Solveig Granås Arendal triathlon Kvinner vet. 50 – 54 kort 1:19:38
1 110 Aksel Isaksen Gjeving IL Menn junior kort 1:11:10
107 Tobias Bjorvatten Vegårshei IL Menn junior kort DNS
108 Marita Vik Kristensen Mosjon kort 1:55:31
109 Elisabeth Eldrup Mosjon kort Fullført
Jorun Eldrup Mosjon kort Fullført

Lang løype

Kl.res St.nr. Navn Klubb Klasse Dist Tid
1 71 Hilde Landheim Vegårshei IL Kvinner senior lang 2:01:07
1 1 Viviana Hiis Grimstad Løpeklubb Kvinner vet. 35 – 39 lang 2:07:08
2 3 Guro Vågsmyr Kristensen Kvinner vet. 35 – 39 lang 2:30:22
2 Øyunn Bygstad Søgle IL Kvinner vet. 35 – 39 lang DNS
1 70 Nora Johansen Arendal triathlon Kvinner vet. 40 – 44 lang 2:07:03
2 5 Silje Andreassen SØGLE IL Kvinner vet. 40 – 44 lang 2:22:23
3 4 Mari Melsom Kristensen Kristiansand løpeklubb Kvinner vet. 40 – 44 lang 2:39:30
1 6 Astrid Hoppe LøpeCompaniet Kvinner vet. 45 – 49 lang 2:38:37
1 7 Randi Haugland Vegårshei il Kvinner vet. 50 – 54 lang 2:31:20
1 8 Ingrid Fjøsne Koll Kvinner vet. 55 – 59 lang 2:32:24
1 9 Anna Gunn Folgerø Tromøy løpeklubb Kvinner vet. 60 – 64 lang 2:39:56
1 10 Simen Koland Kristiansand løpeklubb Menn senior lang 1:41:34
2 21 Andreas Mjåland Mjåland Kiropraktikk og Trening AS Menn senior lang 1:44:47
3 18 Trond Bjorvatten Vegårshei IL Menn senior lang 1:51:49
4 12 Marius Engeland Team måm Menn senior lang 1:54:01
5 65 Rune Smeland Vegårshei IL Menn senior lang 1:59:52
6 19 Sigurd Sortland Menn senior lang 2:00:00
7 20 Mathias Rose Flosta Fanteforening Menn senior lang 2:07:59
8 16 Kristian Valle Dølemo IL Menn senior lang 2:15:30
9 13 Frederik Eldrup Grundekjøn Menn senior lang 2:18:39
10 72 Lars Christensen Vegårshei IL Menn senior lang 2:19:17
11 11 Nikolai Stokke Sørfjell Menn senior lang 2:19:54
12 15 Martin Flo Menn senior lang 2:36:14
13 14 Jonas Henriksen GIL Menn senior lang 2:50:50
17 Andreas Mjåland Mjåland kiropraktikk og trening AS Menn senior lang DNS
1 22 Jakub Ruzylo PTstudio Menn vet. 35 – 39 lang 1:56:55
2 74 Per Gunnar Syrdalen Arendal løpeklubb Menn vet. 35 – 39 lang 2:17:20
3 24 Geir Thorvildsen Menn vet. 35 – 39 lang 2:20:20
4 23 Preben Rugholm Kristiansand løpeklubb Menn vet. 35 – 39 lang 2:46:27
1 31 Georg Smedsaas Hisøy ok Menn vet. 40 – 44 lang 1:50:09
2 68 Kristoffer Pettersen Kristiansand løpeklubb Menn vet. 40 – 44 lang 1:52:56
3 33 Øyvind Nilsen Risør IL Menn vet. 40 – 44 lang 1:56:40
4 26 Ansgar Kløvfjell Menn vet. 40 – 44 lang 2:04:44
5 25 John Alfred Høyesen Holt if Menn vet. 40 – 44 lang 2:17:30
6 29 Kenneth Halvorsen Grimstad Triathlon Menn vet. 40 – 44 lang 2:23:28
7 30 Håvard Siljedal PLAY Tvedestrand Menn vet. 40 – 44 lang 2:29:35
8 34 Erlend Ryssdal Waage Menn vet. 40 – 44 lang 2:31:22
9 28 Harald Sundsdal Menn vet. 40 – 44 lang 2:32:53
10 32 Trond Willy Case Menn vet. 40 – 44 lang 2:42:15
11 27 Ole Jørgen Andresen Prebens klienter Menn vet. 40 – 44 lang 2:46:27
35 Gholamreza Sakhidad Risør IL Menn vet. 40 – 44 lang DNS
1 41 Kjetil Myklebust Motbakkene Mikrobryggeri Menn vet. 45 – 49 lang 1:54:06
2 45 Andreas Nodland Menn vet. 45 – 49 lang 2:01:20
3 64 Frode Strømmen Sup og stup Menn vet. 45 – 49 lang 2:17:35
4 40 Jan-Asle Gustavsen Grimstad Triathlon Menn vet. 45 – 49 lang 2:24:22
5 36 Geir Salve Solli Håland SØGLE Menn vet. 45 – 49 lang 2:35:47
6 37 Eivind Gangsei Søgle Menn vet. 45 – 49 lang 2:40:59
7 69 Gøran Isaksen Tvedestrand VGS Menn vet. 45 – 49 lang 2:44:36
8 42 Svein-Erik Egeland Kristiansand løpeklubb Menn vet. 45 – 49 lang 2:46:27
9 38 Jonny Hornli Espeland Tromøy IL Menn vet. 45 – 49 lang 2:52:04
10 39 Kjell-Ivar Aarli Nih IL Menn vet. 45 – 49 lang 2:58:41
43 Kai Arne Normann Menn vet. 45 – 49 lang DNS
44 Hans Einar Danielsen TT&IF Menn vet. 45 – 49 lang DNS
1 47 Svein Flaten Vegårshei IL Menn vet. 50 – 54 lang 2:06:06
2 49 Johan Tømmerås Nikkelverk BIL Menn vet. 50 – 54 lang 2:23:59
3 50 Vegeir Knudsen FBI Menn vet. 50 – 54 lang 2:32:21
4 51 Trond Ellefsen Menn vet. 50 – 54 lang 2:36:38
5 48 Thore Jørgensen Menn vet. 50 – 54 lang 2:41:59
46 Paul-Erling Lia Nkom BIL Menn vet. 50 – 54 lang DNS
1 73 Thomas Axelsen Risør IL Menn vet. 55 – 59 lang 2:03:53
2 67 Kåre Ulevåg TT&IF Menn vet. 55 – 59 lang 2:11:49
3 53 Alf Martin Svendsen Menn vet. 55 – 59 lang 2:22:33
4 52 Kjell Valle Menn vet. 55 – 59 lang 3:20:32
1 66 Tore Buer Christensen Menn vet. 60 – 64 lang 2:17:43
1 54 Rune Bjørklund Express I.L. Menn vet. 65 – 69 lang 2:16:07
2 55 Leif Markseth Idun IL Menn vet. 65 – 69 lang 2:49:05
1 56 Finn Pettersen Gjerstad IL Menn vet. 70 – 74 lang 2:56:40
57 Henning Holst Mosjon lang 2:10:20
63 Morten Rørås Gjeving Mosjon lang 2:15:04
60 Solfrid Ekedal Eidbo Mosjon lang 2:52:29
58 Rita Kristoffersen Gjerstad IL Mosjon lang 2:53:54
62 Anne Siri O Dahle Idun IL Mosjon lang 2:53:54
59 Jan Rudolf Eldrup TT & IF Mosjon lang 3:03:03
61 Reidar Dalen Vegårshei IL Mosjon lang 3:46:06
Gunnar Bjørn Solfjeld – start 6.00 TT&IF Mosjon lang 3:37:37
Leif Henriksen – start 8.00 Sørfjell Mosjon lang 2:49:03

Om løpet

Skogsløpet Fagerheikongen arrangeres søndag 24. september fra Lyngmyr stadion. Velkommen til et realt nappetak i skogene rundt Tvedestrand!

Mosjonsklasse 24 km kl. 11.00 – konkurranseklasser 24 km kl. 12.00, 14 km kl. 12.10

Hjemmeside

Løypekart

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater