Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Fantapyttløpet 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Fantapyttløpet som arrangeres lørdag 9. september 2023.

Publisert 9. september 2023 i Resultater

Fantapyttløpet 2023

Dato

9. september

Sted

Bolder Skylodge, Lysefjorden – Rogaland

Distanse

Terrengløp
9 km – 650 høydemeter

Startlister

Resultater

Menn, topp 30

1 Preben Bolsøy Salomon Norge M16-29 59:17.0 0:00.0
2 Henning Tjøstheim Jørpeland M30-39 1:01:50.0 2:33.0
3 Odd Kåre Hatleskog Tørst M30-39 1:03:55.0 4:38.0
4 Morten Vistnes Nortent M40-49 1:13:56.0 14:39.0
5 Maximilian Erlbeck Laerdal Medical BIL M30-39 1:14:30.0 15:13.0
6 Helge Våland Varhaug M30-39 1:14:43.0 15:26.0
7 Adrian Bolsøy Mil M16-29 1:15:00.0 15:43.0
8 Bjørn Andre Bolsøy Salomon Norge M40-49 1:15:09.0 15:52.0
9 John Henrik Kirkeli Figgjo M30-39 1:18:12.0 18:55.0
10 Tore Tjosevik Sola M40-49 1:19:58.0 20:41.0
11 Håvard Halgunset Stavanger Blikk As M40-49 1:21:47.0 22:30.0
12 Erik Oaland Poncha Brunbart Mosjonistforening M40-49 1:22:02.0 22:45.0
13 Kjetil Fisketjøn Endresen Dale Fjelløpere / Spirit / Vår Energi M40-49 1:26:07.0 26:50.0
14 Terje Aasland Dalefjelløpere/Utinaturen AS M50-59 1:27:27.0 28:10.0
15 Jan Birger Kirkeli Team Kirkeli M50-59 1:30:55.0 31:38.0
16 Marcin Zoladkowski Sandnes M30-39 1:32:02.0 32:45.0
17 Svein Harald Glendrange Aker Solutions M40-49 1:32:35.0 33:18.0
18 Steinar Stueland Team Brokk M30-39 1:32:36.0 33:19.0
19 Mats Dommersnes Prosjekt Salomon SUT 24 M30-39 1:40:02.0 40:45.0
20 Bengt Bjørheim Jørpeland M30-39 1:40:07.0 40:50.0
21 Per Jan Ersland Per Jan Ersland / Team Brokk M40-49 1:43:30.0 44:13.0
22 Jan Arve Hevrøy Jørpeland M50-59 1:45:54.0 46:37.0
23 Christian Nordahl Thorvaldsen Sola M30-39 1:46:12.0 46:55.0
24 Jostein Haugen Jørpeland M40-49 1:48:13.0 48:56.0
25 Kjell Arne Rød Team Jolly Boys M30-39 1:55:23.0 56:06.0
26 Tommy Våland Varhaug M60-69 1:55:33.0 56:16.0
27 Jan Olav Løland Forsand M30-39 1:56:07.0 56:50.0
28 Camilo Sanchez Stavanger M30-39 1:57:51.0 58:34.0
29 Cliff Ronny Hageland Prosjekt Salomon SUT 24 M30-39 1:59:58.0 1:00:41.0
30 Ella Natalie Tallaksen Prosjekt Salomon SUT 24 M16-29 2:00:03.0 1:00:46.0

Kvinner

1 Olaug Solheim Klungtveit Gjesdal IL K40-49 1:18:59.0 0:00.0
2 Kine Ravndal Riska K30-39 1:20:29.0 1:30.0
3 Marita Aasen Egersund K30-39 1:21:23.0 2:24.0
4 Ingvild Walskaar Hommersåk K30-39 1:24:23.0 5:24.0
5 Tone Czysz Stavanger K30-39 1:24:36.0 5:37.0
6 Randi Øvstebø TAU K40-49 1:33:09.0 14:10.0
7 Elisabeth Bjelland Guillermard Dale Fjelløpere K40-49 1:34:40.0 15:41.0
8 Siri Aasen Siri Aasen K40-49 1:36:44.0 17:45.0
9 Synne Oaland Stangeland Stavanger K30-39 1:37:06.0 18:07.0
10 Doris Løining Pulpit Rock Water K30-39 1:39:12.0 20:13.0
11 Tale Logan Prosjekt Salomon SUT 24 K16-29 1:40:01.0 21:02.0
12 Heidi Fossmark Sandnes K30-39 1:40:18.0 21:19.0
13 Lise Berger Sandnes K30-39 1:45:59.0 27:00.0
14 Ksenia Olsen Sola K30-39 1:46:59.0 28:00.0
15 Bergliot Lekven Forsand K60-69 1:47:29.0 28:30.0
16 Hanna Iversen Stavanger K30-39 1:47:48.0 28:49.0
17 Therese Haugstad Nærbø K40-49 1:47:58.0 28:59.0
18 Tove Langvik Jørpeland K50-59 1:49:34.0 30:35.0
19 Liv Margunn Høines Sandnes K40-49 1:50:28.0 31:29.0
20 Lena Karlsson Team Kaka K30-39 2:12:53.0 53:54.0
21 Astri Maaland Stavanger K30-39 2:19:30.0 1:00:31.0
22 Vilde Dalaker Moreld Apply K16-29 2:21:03.0 1:02:04.0
23 Tine Dalaker Stavanger K30-39 2:26:31.0 1:07:32.0
24 Hege Rosså UiS / BIL K50-59 2:27:25.0 1:08:26.0
25 Vinni Smith Dinesen Roskilde K50-59 3:13:14.0 1:54:15.0

Om løpet

Dette er et løp for alle, om du vil prøve deg på vinnertiden til Henning Tjøstheim fra Jørpeland på 55.37, eller Carla Freitas Brandt sin vinnertid i dameklassen på 1.15.22, eller om du vil ta det som en treningstur og nyte den fine utsikten du får gjennom løypen.

Løpet starter kl 1200 fra The Bolder Skayloge.
Distansen på løpet er ca 9 km.
Høydemeter er ca 650m.
Start kontigent: kr 550,-
Fantapyttløprt går i oppmerket sti fra Bolder skayloge til Preikestolen Base Camp. Stien går
langs fjorden inn til Fantajuvet før den svinger inn mot Preikestol Base camp.
Sperre tiden er 3.5 timer, altså kl 1530, etter det blir løpet rigget ned og deltakere som
kommer i mål etter kl 1530 vil ikke få medalje eller registrert tid.

Invitasjon

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater